• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Augustové bábätká 2008. Pridajte sa

2. septembra 2011 
Idešm ešte šmírovať :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
21. júl 2009 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jancia ta fotka nad dedinou je 100 bodová :dizzy_face:
21. júl 2009 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ta tema ma najskor sokovala, ale teraz sa uz aj ja bavim :grinning: zase som tam dnes nazrela (no co, nedalo mi to..) a niektore kocky nemaju chybu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a ten pravopis!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
hmm..trosku sa to tam zvrhlo :sweat_smile:

jancia - krasne fotky!! tomasko je nadherny :dizzy_face:
21. júl 2009 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nika, magnet sa našiel. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
21. júl 2009 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
dnes bol asi deň poradní, aj my sme boli :grinning: emka váži 9400 g a meria 76 cm :sweat_smile:
21. júl 2009 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute baby dakujem za pochvaly...

hribi on len na foto vyzera taky sumik, inak mame mozno aj menej kg ako vy, na poslednej poradni mal 8007g a teraz nema podla mna viac ako 8,5kg.
21. júl 2009 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj jancia a vies, co sa mi zda? Ze tomasko ma topanocky od nas :slight_smile: aspon sa mi na jednej fotke velmi podobaju na nase, ale nie je ich vidiet celkom dobre
21. júl 2009 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hribi asi nie, je to znacka Sante, ale dnes sme obzerali Samkove, aj skusali a potom by sme urcite na jesen nejake od vas chceli.
21. júl 2009 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eminka :grinning: :wink:
takze mame 3 rovnako vysoke a skoro rovnako vaziace augustove babiky, ktore sa merali a vazili v ten isty den. Nieze by to bolo nejako dolezite, len mi to pride celkom zabavne... :slight_smile: :sunglasses: :dizzy_face:

Jancia, 8007g je zaujimava vaha :wink: tych 7 gramov - to je ina presnost :grinning:
22. júl 2009 o 01:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sranda aké rovnako urastené princezny tu máme :dizzy_face:
my už nepoužívame cumlík, tie naše obľúbené sa nedajú nikde zohnať, posledné kusy sa dražia v UK a náš posledný sme stratili, všetky ostatné aj podobných tvarov odmieta tak sme sa odstavili od cumľov :grinning:
22. júl 2009 o 07:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bibi, normálne som na Vás stále myslela, či ste v poriadku. Aj aj by som sa bála, tak som rada, že to bol planý poplach :dizzy_face:

bammbi, ďakujem :dizzy_face: aj ja čítam pozorne všetky Tvoje príspevky :wink:

hribii, kape, no je sranda, ako ste sa tu našli :slight_smile: inak, aj my ideme 15.8. na svadbu, ale my tuto v Košiciach.

jancia, krásny je Tominko. A veľmi zlatý je v tej pirátke :slight_smile:
22. júl 2009 o 08:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
elly :grinning: to poznám s tým cumľom. môj 15 mes. synovec tiež nechce žiadny iba ten svoj. oni ho síce nestratili, ale vyzerá hrozne, obitý, rozobraný ..... doma majú 7 podobných, dokonca ja som našla aj taký istý a nechce ho :slight_smile: zaujímavé
ale aj emke som kúpila presne tú istú značku cumlíka, len väčší a tiež sa s ním iba hraje.... a na spánok používame stále ten starý malý :grinning:
22. júl 2009 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte!

jancia: tomi je krasnucky.

eminkaa, elly: aj nas nico ma svoj cumlik. chuti mu ten uplne najobycajnejsi za 28,-sk (neviem, kolko je to na eur, lebo ja stale este vsetko prepocitavam na sk a rozmyslam v sk) :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
skusala som mu davat vseliake ine ale bez uspechu.
22. júl 2009 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,

Kape a Hribi, neuveríte, ale aj ja mám rodinu v Olcnave :grinning: Ale nechodíme tam.

No pozerám na hodinky, už som mala s Larou klusať do poradne, ale slečna ešte spí. Keď to nestihneme do tretej, tak pôjdeme o týždeň.

Lara si našla novú zábavku - vyhadzovať veci z kočiara. Už sme takto stratili 2 hračky, jednu šiltovku a takmer aj topánku. Vôbec som si to nevšimla, iba za mnou niekto kričal. Obzriem sa a ujo s Larinou topkou v ruke. Skoro ma trafilo. Ešte že sa nájdu takíto dobrí ľudia.
22. júl 2009 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: vidím že deťúrence sú si podobné, čo sa cumľov, aj vyhadzovania vecí týka :grinning: , my radšej ani topánky neriešime, kým nechodí, párkrát sme mali iba na ozdobu a vyhadzoval ich i keď som mu ich napevno zašnurovala :grinning:
22. júl 2009 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jancia - vyrabame aj pre sante, takze to su nase :slight_smile:
22. júl 2009 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a s tymi dlzkami a vahami nasich bab to je tabulkove :wink:
22. júl 2009 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojteee,tak a stručné info,ešte samostatne nechodíme,vážime 9565g a ďalšie veľké bonus prekvapenie si nájdete v mojom pase :wink: papa nabudúce
22. júl 2009 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeej tunylyk - dalsia tehulkaaa....veeelmi blahozelam.... ked som ta citala, tak po mne prebehli zimomriavky ...nech sa dobre tehulkuje :wink:

ja som dnes objednala narodeninovu tortu pre Simiho....u tetusky, ktora nam robila aj svadobnu - takze som si ista ze bude chutnaaa...juchuu....bude to torta v tvare auticka...uz sa neviem dockat
my planujeme na narodky gril party - idealne by bolo niekde na neutralnej pode tu v KE alebo blizunko KE ale asi sa to nepodari, tak asi seckych a secko presunieme k niektorej babke na "valal" hm... uvidime este...

veci z kocika vyhadzujeme aj my obcas... v kociku vsak uz musime byt priputani aj okolo pasu aj cez ramienka lebo vyskakujeme a staviame sa na nozky a proste sou...

my cumel nepouzivame...mame asi 3 ale to su iba na hranie

a aj my ideme 15.8. na svadbu :stuck_out_tongue_closed_eyes: do zemplinskej teplice

no..idem ulozit zbojnika do hajan...pekny den este :wink:
22. júl 2009 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tuny - blahozelam, konecne v tom nie som sama :grinning:
prajem pekne tehulkovanie a poslusneho Jakubka
22. júl 2009 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:

tynylyk, super, gratulujem a prajem, nech ste zdravučkí :slight_smile:

mám 2 otázočky na látkárky:
nestalo sa niekomu, že mu začala šušťať ittibitti? :stuck_out_tongue_closed_eyes: nechápem, obidve čo máme periem rovnako a spolu a tyrkysová sa mi nejako vo vnútri pohužvala a šuští, normálne akoby tam bol vo vnútri nejaký igelit a už ani nedrží dobre tvar. myslím tú farebnú vrchnú časť. Asi s tým už nič nespravím. ja len čisto, že či sa to nestalo ešte niekomu, či som niečo neurobila zle. Periem na striedačku na 40-tke a 60-tke.

otázočka pre fanynky BL - nefarbia tie farebné bamboo plienky? myslím limetku a tyrkys.
ďakujem

objednala som na vyskúšanie aj BL AIO, tak som veľmi zvedavá. Oni majú hrozne dlhú dodaciu lehotu, 10 - 15 dní, neviem, ako to vydržím :stuck_out_tongue_closed_eyes: asi si urobím škrtací kalendárik. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. júl 2009 o 17:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tunylyk - grutulujem, pekné tehulkovanie :grinning:
vyhadzovanie z kočíka poznám už dávno, od capačiek cez hračky a topánočky a nevyhadzujeme len z kočíka, ale aj zo stoličky, sedačky a všade tam, kde sa pohybujeme. emka aj keď niečo papá a už nechce, tak to švacne o zem a bude pozerať kde to je :slight_smile:
takže ak ideme kočíkom von, som v strehu. zatiaľ sme nič nestratili :wink:
22. júl 2009 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jejda, ďalšia tehuľka. A stretla som ju poobede a nepriznala sa, ech :sweat_smile:
Nakoniec sme tú poradňu stihli, a vidieť, že sú prázdniny, lebo tam nebolo nikoho :grinning: Naše miery 9180g a 77 cm. A vyšli sme s plačom, Laru očkovali. Ďalšie očkovanie máme v 15. mesiaci. A vraj môžem dať zaočkovať navyše proti ovčím kiahňam, samozrejme za doplatok. Neviem sa rozhodnúť. Ale skôr som proti.
22. júl 2009 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tunylyk gratulujem a želám bezproblémové tehuľkovanie :slight_smile:
slaviq my sme objednali aj proti ovčím kiahňam, tie mávajú tiež hrozné prejavy :confounded:
22. júl 2009 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
i keď teda my nechceme o očkovaniach aspoň pár mesiacov počuť, mávame hrozné reakcie :frowning2: horúčky, apatia, nelozil, nechodil, iba pomrnkával...hrozné, človek sa cíti tak bezmocne a ten pocit že ja som dovolila aby ho zaočkovali :pensive: .
Veľmi som sa bála aby mu tá apatia nezostala, vôbec som ho nespoznávala, pýtal sa iba do postieľky a tichúčko tam ležal skoro celý deň, hrozný pohľad, radšej nech vymýšľa a vystrája to je 100krát lepšie.
Ale vraj táto kombinácia nespôsobuje také veľké reakcie, nie že by som tomu verila, ale dúfam...
22. júl 2009 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky :wink: fuuha ale sa nam rozrastate :grinning: :grinning: gratulujem k dalsiemu tehu :grinning: zvladate to pri drobcoch?? :wink:

Baby ak by ste vedeli o niekom kto by chcel kupit kocik sportovy znacky QUINNY BUZZ cerveno cierno reflexny+doplnky....za super cenu 125eur....napiste mi a poskitnem viac info . :sunglasses: my mame novy kocik a preto tento Quinny krasny znackovy kocik chcem posunut inej mamicke za dobru cenu :grinning: :grinning: dakujeem

Inak ako sa mate????Onedlho oslavujeme prvy rôcik :grinning: a to nedavno sme rodili ze??!!! :grinning:
22. júl 2009 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tunylyk - blahozelaaaaaaaaam :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

ahoj pipi :wink:

my ideme zajtra na odber krvi a druhu davku rotarixu, ockovanie nas caka az v auguste..

lili tiez vyhadzuje veci z kocika :slight_smile: topanky, ciapku, klobucik, hracky, cumel, chrumky,.. :grinning:
22. júl 2009 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nika, aj mne jedna IB susti a tusim je to aj ta farba co ty spominas :unamused:
22. júl 2009 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tunylyk noč o dodat ,krasne tehulkovanie :wink: blahoželameeeeeeeeeeee :wink:
ahoj pipi vitaj :wink:
dnes urobil Oliver 3 krôčky skoro som odpadla vytešovala som sa ako male decko no tak počitam že čoskoro bude lietat ako strela, aspon pojdu kila dole :sweat_smile:
22. júl 2009 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tuny aj ja sa pridavam ku gratulaciam :dizzy_face: uzasne

patrik uz vie sam zliezat z postele, tak zacinam uvazovat o kupe jeho prvej valendy... blizi sa doba kedy sa konecne rozvalim :grinning: ... teda spon dufam :sweat_smile:
22. júl 2009 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok