Augustové bábätká 2008. Pridajte sa

aktak
7. aug 2008

myslim ze uz je nacase 😵

jancia
30. júl 2009

caute 🙂

Kape krasne foto, hehe som sa pobavila ako sa chytali s Leuskou za ruky 😉 zlaticka, vsetky 3
a pokukala som aj foto z Viedne, Samko je riadny vyletnik, tie foto z vlaku su superne, aj pri tom slonikovi 😎

dnes je riadny hic, my sme vstali o 10 a este sme vonku neboli, akurat na balkon vyvesat pradlo a na teplomeri ukazovalo 34stupnov 😝 ufff
poobede sa asi trosku pojdeme schladit do jazera 😎

tak pekny den kocky a Lilke vsetko naj k 11-ke

angelina22
30. júl 2009

caute baby>>>
prisla som vas len pozdravit, nemam tu lap top tak ani net teraz som len v kniznici a mala mi tu vyhadzuje knihy z policiek,,,mame sa vyborne, dnes je na pocudovanie krasne pocasie, cestu sme zvladli super, mala vobec nespala, ani v buse ,,takze ja som bola zato utahana ako kon,,,,domov prideme 9.9
tatik vecsinu dne pracuje a my sa venujeme same sebe, chodime si hore dole, je tu krasne, uz sme boli aj nakupovat,,,to bola paraaaaadaaaaaa...tak pozdravujeme vsetkych posielame pusky dufam, ze ste vsetci zdravi a ze si uzivate leto,.,,,,
s pozdravom
daniela a danielocka,,,,,papppaaaaa

pipinka82
30. júl 2009

Ahojte mi sa trápime dnes po včerajšom očkovaní 😒 v noci sme nespali a dnes ani nechcel chodit ked som ho dala dole z rúk a pustila sadol si a rozplakal sa strašne ☹ boleli ho nožičky ☹ a to pred očkovaním v nemocnici pri čakaní mi ušiel xixi a musela som ho nahánat.... už nielen chodí, ale aj utekat vie xixia to som šla s taktikou nanho že som mu zamávala ( papa) a otočila som sa a on ma mal na háku xixi zakíval mi spat a rozutekal sa iným smerom než som bola ja 😀 😀 deti boli zaujímavejšie než mama 😀 ale bol zlatunký 😀

Tak gratulujem aj ja ku dalším chodiacim drobcom sú zlatunký 😀

Danuli 😉 malá je zlatunká na pláži s kíblikom 😉 bože ako rychlo nám rastú 😉

stankaji
30. júl 2009

bammbi - sorry, nemyslela som na pokazene zubky u tvojej bambulky, len tak som chcela spomenut moju skusenost pri synovi... 😉
... nasa Martinka nema ani zubny kamen 😵 , Tak dufam, ze jej to ostane a nic ine si neprajem ako zdrave zubky,,,a rovnako to prajem vsetkym deturencom

jancia
31. júl 2009

pipi to ma mrzi, sna dmu to coskoro prejde a a zase bude behat 😉

ja sa normalne zacinam desit toho ockovania co tu pisete... ale Tomi prve dve zvladol dobre a bez reakcii tak snad... 😔

uz sa tesim ze ide vikend, od pondelka ma nas tatinko dovolenku 2tt tak sa nam moze naplno venovat 😵 jupiii

danulik
31. júl 2009

dobre ranko,
dnes nam ocko odisiel skoro rano do BA, ale nechcel nas zobrat, lebo bude dlho do noci..
s lili sme si pospali do pol deviatej, to sa uz davno nestalo 🙂

jani - lili dakuje 😉 este mesiac a mame rocik 🙂
uzite si ocka!! 😉

pipi - dakujeme 🙂 noo..strasne rychlo vyrastli 😉

angeli - drzte sa tam a aj vy si uzite ocka!! 🙂 😉

danulik
31. júl 2009

pipi - a ryankovi prajeme, nech je co najskor fit!!

tinka66
31. júl 2009

danu - lili vsetko naj dodatocne...aj my sme si pospali do pol deviatej a to som uz mala byt u kadernicky...to sa mi snad od porodu este nestalo....

kape - nadherne fotecky, leuska fakt veeelmi narastla..krasne deticky su vsetky....super vam bolo...

bammbi - zubny kamen asi nemame, nevedela som tam poriadne kuk..

pipi - dufam, ze sa uz mate lepsie...nech to cim skor prejde...

my dnes oslavujeme rok nasej larinky....vcera som si uz vsetko prichystala, hosti mame az na stvrtu, tak si este idem zacvicit....tato isiel s malou pre tortu a plachtu s fotkami...

menu mame pecene kura, kanapky zo zemliciek...prosciuto so zltym melonom, rucola, mozarella a paradajky grilujeme roladu z panenky plnenu syrom a obalenu slaninkou, potom sa to nareze na platky a preleje bryndzovou omackou, steaky z panenky a kuracieho maska...zavrsime to tortickou...fu uz sa tesim na papu...

krasny dnik vsetkym zelam...

elly111
31. júl 2009

ahojte uff tinka a kto to všetko pripravuje? Krásnu oslavu želáme 🙂
pipi neboj o 2 dni bude lepšie
kape krásne fotky, perfektné ste všetky a hlavne drobčiatka samozrejme 🙂
jancia to je paráda, užite si spoločne strávený čas 🙂

jancia
31. júl 2009

tinka prajem peknu party, menu vyzera mnamkove, cmuk malej oslavenkyni a vela zdravicka 😵

danu, elly dakujeme 😉

eminkaa113
31. júl 2009

jancia - ak Tomi zvládol prvé dve očkavania, tak zvládne aj tretiu. My už máme aj po tretej a Emka to zvládla všetko bez akýchkoľvek problémov a teplôt. Tak držím päste.
A Larinke všetko najlepšie a peknú oslavu 😀
Nás to čaká presne o mesiac 😀

pipinka82
31. júl 2009

ahojte 😉 ryanko je už dnes fit 😎 Aj u Ryanka prvé 2 očkovania prebehli dobre,ale toto čo sa stalo neviem nečakala som až takúto reakciu ☹ ale dr.vravela že to ktomu dopomohlo toto teplo ☹ a asi niečo na tom bude ved prvé 2 očkovania boli v zime 😉

No držím vám palčeky aby u vás to očkovanie prebehlo v poriadku bez bolesti 😎

pipinka82
31. júl 2009

Tini 😉 pripájame sa ku gratulácii 😉 vela zdravíčka prajeme hlavne 😎 😎

nika.r
31. júl 2009

Ahojte 🙂

boli sme od rána von, už sme takí uťahaní, že dnes už ani nos nevystrčíme. 🙂
Na týždeň sme dostali malý prírastok do rodiny - bratranec išiel na dovolenku, tak nám zveril svojho škrečka. Tomi je z neho úplne hotový. To bude eštelne zábava, keď ho necháme behať po byte v tej guli.

tinka, parádne narodeninové menu máte 🙂 nech Vám tá oslava dopadne super.

jancia, pozerala som, že máte nové fotky. Zlatučký je Tominko 🙂

holky na BB stretku - všetky ste kočky, štíhlice 🙂 a deťúrence sú perfiš. Njalepšie sú tie fotky, ako sa samko s LIlkou chytajú za rúčky.

bammbi, to je fakt záhada s tým vašim zubným kameňom. Pokiaľ ja viem, tak to je dlhodobá záležitosť. A Natálka ešte zúbky nemá dlho, resp. ešte aj čistíte. nemôže mať na to vplyv strava alebo napr. ph slín alebo také niečo? ja zubný kameäň doteraz nemám a to som poriadnu ústnu hygienu začala mať možno až od takých 12.

slaviq81
31. júl 2009

Kape, Tami, Danulik - ale ste kočky 😉 Aj deťúrence sú zlaté 😵

Moja Lara je riadne šidlo, tu po nej upracem a tam už zasa vyhádzané zo skríň, alebo kredenca 😀 Aj z koša začala vyhadzovať smeti a pre zmenu tam hádže svoje hračky 😖 Najradšej sme von, ale keď mňa už tak nohy bolia z toho chodenia 😝 A nové som zatiaľ v lotérii nevyhrala 😀

Tinka, ale si mi narobila chúťky 😀

danulik
31. júl 2009

slaviq - to poznaaaam 😀 vobec nema zmysel upratovat, lebo pride lili a hned da vsetko do povodneho stavu 🙂
vsetko vybera, rozhadzuje, trieska, rozobera, stahuje zo stola a pod. 🙂 uz som sa zmierila s tym, ze tu poriadok nebude..

tinka - prajeme krasnu oslavu a posielame pusu malej oslavenkyni 😵

inac, maju vase deti nejake "uchylky"?
lili ich ma niekolko:
*vatove tycinky (do ucha) - straaaasne rada ich vybera z krabicky a rozhadzuje po celom byte a ozuzlava
*labello - otvara a zatvara (triafa) a samozrejme potom aj obzuva (uz som ich musela vela vyhodit)
* kleenex vrackovky a vlhcene utierky - vytahuje ich z krabicky a robi jej to strasnu radost - aj mne ked ich zbieram.. dnes som ju ulozila spat a nasla som ju s krabicou kleenexov (stiahla si ich z prebalovacieho pultu) a nasla som ju spat na spodku postielky a okolo seba mala povytahovane vreckovky..

mohla by som pokracovat, ale citim, ze sa slecna pokakala, tak padam 😀

danulik
31. júl 2009

no, uz som spat, este som chcela napisat, ze dakujeme za pochvaly a ze to dievcatko, co samko chytal za rucku, je leuska (pre nika.r) 😵 😉 zlatucki boli 🙂

eminka - emke blahozelame k 11 m. 😉

slaviq81
31. júl 2009

Danulik, o vatových tyčinkách by som mohla písať príbehy 😀 Lara ich stále vysype z krabičky, (mám aj fotku, len ju musím stiahnuť z foťáka) pár si ukradne a hneď uteká skryť sa niekam, potom už len po zemi zbieram paličky bez vaty 😀 😀 😀 Aj špongie objedá 😀 😝

katinka0000
31. júl 2009

ahojte babulky!

ako sa mate? my sme sa dnes nekupali, lebo nejako u nas fuka vietor. boli sme na plavani, tak aspon to.

poobede sme boli na ihrisku za detickami, tak sa nico pekne pohral. zajtra ideme svokre gratulovat.

slaviq: o to boleni noh mi ani nehovor. ja pri nicovi nachodim teda km. 🙂 😀

danulik: lili zaspava sama v postielke? gratulujeme k vcerajsim 11 mesiacikom 🙂

eminkaa: emke tiez vsetko naj k 11 mesiacikom.

eminkaa113
31. júl 2009

danulík ďakujeme 😀 už sa tešíme na oslavu. tak aj my celé dni len chodíme a chodíme. už ma chrbát bolí, tak zoberiem bicykel a šup k babke, sestre alebo môjmu 10 ročnému krsniatku a hneď ju prepožičiam 😎

Každé ráno nechávam Emku rozbalenú v postieľke, ona sa tam hraje a ja si vybavujem rannú hygienu. A každé ráno mi povyťahuje navlhčené vreckovky úúúúplne komplet všetky a porozhadzuje po postieľke a dokonca jej aj chutia. Som ju pristihla ako ich žužle. A tyčinky do uší tiež rada žužle, ale tie som odložila, tak sa k nim nedostane. Inak všetko čo môže dá do pusinky aj ďaľkový ovládač na bránu a podobné. Minule ho tak ožužlala, že to začalo blbnúť a brána sa začala otvárať, potom zastavila, potom sa zatvárala atď. Ja som si to všimla z kuchyne, tak som to musela rozobrať a nechať vysušiť 😉

Inak, dnes sa mi Emka ráno v postieľke pokakala, ešteže mala pod sebou plienku, tak to nebolo také strašné 😵
Pekný večer všetkým

danulik
31. júl 2009

slaviq - 😀 😀 😀 takze je to normalne 😀

kati - dik 🙂 v postielke zaspava iba cez den (aj to nie vzdy), vecer so mnou v posteli 🙂

eminka - aj lili ich zuzle 😀 a strasne zuri, ked jej ich zoberiem.. vatove tycinky vzdy niekde najde, uz neviem, kam ich mam dat, mame ich na viacerych miestach, asi ich niekde zamknem 😀
mne zase lili uzuzlava mobil, uz skoro ani nepocujem 😅

danulik
31. júl 2009

a dalsia uchylka su kabelky!! keby ste videli ten jej vyraz, ked zbada otvorenu kabelku 😀
alebo penazenky 🙂 vcera ockovi povytahovala vsetky kreditky a preukazy a vysypala drobne, bol rad 😀

inac, lili nema rada dlhe prechadzky v kociku, dost rychlo sa zacne nudit, tak ju musim vybrat a nosit na rukach alebo najst nejaku aktivitu 🙂

jamaica77
31. júl 2009

ahote mamicky.
Tak ja som si dnes prvykrat sadla,je poobede 4h behala som po obchodoch...nakupovat este veci na zatrasiu osalvu....doobedu som behala aj s Alexou manzel nebol doma...tolko som sa nabehala za nou po obchodoch a nazbierala veci co pozhadzovla z regalov 😠 ,no ale zvladli sme tri obchody doobedu a poobede som sa este do jedneho musela vratit....plus som pratala dom...pred domom....proste neviem kde mi hlava stoi. Zajtra sa tu dovali 70 ludi 😅 na alexinu narodeninovu PARTY. Dnes sa kazdy vypytoval v obchode ze kolko ma mesiacov....tak to tak cudne uz znelo ze uz len jeden den do 1.ROCKA 😅 zajtra si urcite aj poplacem 😀 - od stastia 😀
Prajem aj ostatnym detickam Happy birthday co zatra oslavuju svoj prvy rocik 😵 v nedelu pridam fotecky 😉 ,prajem kazdemu pekny vikendik s malymi nezbednikmi 🙂

eminkaa113
31. júl 2009

ááááá na mobil som zabudla. ten som už tiež mala rozobraný a sušila som ho. pri otvorení sa mi vždy len kamera zpínala a nedalo sa telefonovať. a sim karta plávala v slinách 🙂

ani emku nebaví v kočíku, už sme veru ani týždeň v ňom neboli. na krátke trate používam trojkolku a na dlhé bicykel 🙂

katinka0000
31. júl 2009

danulik: nico spinkava len v nasej postely. inak s tou penazenkou to je u nas to iste. a keby ste videli moj obciansky alebo zdravotny preukaz. uzuzlene ako neviem co.
dani aj nico sa nechce velmi vozit v kociku. preto na 90% vyuzivame to auticko alebo trojkolku.

jamaica: 70 ludi??? fuha, to robite teda riadnu party. nas bude asi tak 15.

danulik
31. júl 2009

jamaica - tak prajeme krasnu oslavu!! a alexe vsetko NAJ!! 😵 😵 😵

emi - mne sa mobil hocikedy vypne alebo strati signal, alebo napise "vlozte SIM kratu" 😀 a este si to odniesol aj chudak fotak, na nom mi rozbila displej 😠 teraz neviem, ci to mam ist dat vymenit alebo si kupit novy..

katinka0000
31. júl 2009

jamaica: este som zabudla. alexe VSETKO NAJ!!! daj jej od nas pusu.

danulik
31. júl 2009

kati - tak vidim, ze sme na tom podobne 🙂
trojkolku mame u nasich, vozime ju v nej po dome a po zahrade a to sa jej velmi paci 🙂

jankamanikova
31. júl 2009

Ahojte!
Tak presne pred rokom som uz ratala kontrakcie a dufala, ze vydrzime az do rana, lebo chalanov sme nemali, kde dat na noc 😀 . Joj, to bolo nadherne obdobie. Ked si len spomeniem na to cakanie, na porod, na maleho Jakubka ... Vdaka Bohu za to. My zajtra mame prvy rok a budeme to oslavovat len my rodinka. Dame darcek, sfukneme sviecky na torte, pojdeme plavat a hlavne budeme si vychutnavat pritomnost nasich deti. Tie miluju, ked sme len tak spolu.

Rodinna oslava bude az koncom augusta (asi), lebo ja mam narodeniny tiez a tak to spolu spojime. Velmi sa tesime, lebo budeme na zahrade u svokrovcov a oni maju bazen a tak.

Vsetkym Vam prajem nadherne oslavy, kopec darcekov, radosti, zdravia a hlavne spokojnosti. Prajem Vam nadherny dalsi rok, aby Vas deturence vzdy poriadne prekvapili a aby ste mali v srdci velku radost z toho, ako ste krasne obdarovane ... Majte sa!

danulik
31. júl 2009

janka - vsetko NAJ jakubkovi 😵

a pozeram, ze zajtra ma narodeniny aj timotejko (od leguanik - ozaj, co je s nou?) a alexandra (od oraia - ta sa tiez dlho neukazala) - takze vsetko NAJLEPSIE!!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre