Augustové bábätká 2008. Pridajte sa

aktak
7. aug 2008

myslim ze uz je nacase 😵

katinka0000
31. júl 2009

janka: jakubkovi vsetko naj!

danulik: ozaj co je s leguanik? hrooozne dlho tu nebola. tak aj my vsetkym ostatnym detickam vseto naj k 1. NARODENINKAM!
je to neskutocne, ako ten cas leti. ☹

katinka0000
31. júl 2009

trochu sa mi nepaci, ako sa niektore maminy krkolomne snazia ziskat pre svoje deturence hlasy, ked ich fotky poslu do nejakeho casopisu. je to niekedy az prehnane.
neviem, ci aj vam teraz prislo od jednej takej mamicky IP.

danulik
31. júl 2009

neviem.. je s nou niekto v kontakte?

fakt to strasne rychlo ubehlo (uz sa opakujem)..
kati - za chvilu ste na rade 🙂 este je pred nicom matej (od glia) a potom idete 🙂

danulik
31. júl 2009

mne teraz nic, ale uz sa mi to stalo.. alebo napisu od hociakej temy, ze poslite nam hlas 😖

tamita
31. júl 2009

aááá-sme zožali pochvaly 😉 ,ale to ten foťák tak dobre fotí asi... 🙂
Tak hlavne - oslávenci - krásne a vydarené oslavy prajeme,aby si to užili aj rodičia, aj hostia,ale predovšetkým hlavní aktéri 😵
tinka-ja som plná už len po prečítaní vášho narodeninového menu a ozaj-čo sú to tie kanapky??A tiež ma zaujíma,že kto to pripraví a kto bude hlavný grilmajster,ked ty si si stihla ešte aj zacvičiť...?že by nejaká gastro-firma?
Ani leguánik,ale ani saška sa už dávno neozvala.
Bammbi,naša hovawartka Cora by si leuš najradšej adoptovala,keby sme jej to dovolili.Je to najoddanejšia pestúnka.Prvé výsledky,alebo teda následky sa už dostavili-naše dieťatko celkom identicky šteká.. 😀

Danuli-naša úchylka je zubná kefka. Môj týždenný časový súhrn čistenia zubov je kratší,ako denná časová jednotka,počas ktorej si naša najmladšia dôležito pucuje 6 miniútvarčekov v puse 😅
A potom ešte toaleťák.Jednu rolku dokáže spracovať-rozumej-potrhať asi za 2min. a za ten čas sa stihnem celkom slušne namaľovať pred odchodom z domu....

tamita
31. júl 2009

A ešte, mne ked sa fotka páči-v časopise-tak ma nikto nemusí burcovať a hlas pošlem-ako "oňahdy"Sophinke a tess,ale ked nie!!! 🙄 ,tak sa môžu aj na hlavu postaviť a vypisovať aj starému-otcovi-koňa synovi.....

tamita
31. júl 2009

Jamaica,už sa teším na fotoreportáž,ako si Alex vychutná americkú oslavu vo veľkom štýle 😵
že 70 ľudí ???... fúúúú - to som hádam ani na svadbe toľko nemala... 😉

stankaji
31. júl 2009

Ahojte baby 🙂
Aj ja sa pripajam ku gratulaciam vsetkym Jakubkom
K tym "oblubenym" cinnostiam nasej Martinky, ci "uchylkam" ako to nazvala danulik, patri:
vytahovanie a zuzlanie vlhcenych utierok
mobil - pustanie hudby
kluce
pocitac
okuliare - slnecne
pohariky - najradsej by dopijala stamperliky s fernetom 😝 😵
snurky na nohaviciach
a vobec najlepsie su hracky nehracky.

Uz aj mna pomaly chyta nostalgia , ked si spomeniem ako bolo pred rokom...ale dobre je tak ako je kazde obdobie ma nieco do seba 😅

tinka66
31. júl 2009

ahojte mamicky,

prave sme skoncili s oslavou, bolo superne, ale som utahana riadne, okrem starostlivosti o malu aj o hosti....larinka si to este velmi neuvedomovala, ale vsetci sme jej pekne zagratulovali a zaspievali...snad najviac sa jej pacila ta plachta s fotkami...vyzeralo to fakt super, krasna spomienka....muzik tam dal aj napisat spravila som jeden velky krok uz mam jeden rok...take mile to bolo....

menu som chystala ja, milujem pripravovat jedlo a vymyslat, inspiraciu ziskavam kdekolvek, napr. vianocnu kapustnicu varim podla jedneho stopara uz niekolko rokov, ktory bol kucharom....ja si dokonca recepty zbieram od roznych ludi....kanapky volame take zemlicky, ktore rozkrojis napoly, potom narezes a vselijako plnis napr. lososova natierka, losos, salat rosso, napichnes citronik, vnat, cherry paradajku, alebo syrove, napr. maslo salat syr a opat na ozdobu co mas doma...tu panenku som si pripravovala uz vcera a manzelik griloval...kura som na misy piekla tiez den predtym a dnes iba tie kanapky a prosciuto, mozzarellla s paradajkami cele mi to dnes trvalo 45 min....no uz som sa vykecala o mojej kuchyni...idem spinkat

krasne oslavy vsetkym augustovym babatkam...

elly111
1. aug 2009

tinka si šikulka 🙂
aj my želáme všetko najlepšie všetkým oslávencom
a naše deti majú teda naozaj podobné záľuby, u nás je No1 čistenie zúbkov, keď poviem večer že ideme si čistiť zúbky hneď je pri mne, najskôr mu ičistím ja a potom si môže čistiť sám no ale to sklamanie keď mu po pár minútach beriem kefku 😀
No2 trhanie toaletného papiera
No 3 vyťahovanie vlhčených obrúskov pri prebaľovaní, prebalím a môžem tlačiť všetky naspäť, ale aspoň mi pri prebaľovaní neuteká 😅
všetkým želám krásny víkend 🙂

nika.r
1. aug 2009

danulik, super témička s tými úchylkami 🙂

Tomiho úplne naj naj sú šnúrky - vyťahovať a žužlať, najlepšie sú na jeho čiapkách, ale keď nemá poruke a ja mám na sebe tepláky so šnúrkou v páse, príde ku mne, vytiahne si ju a žužle aj tú 😝

všetky knihy a časopisy, už som rezignovala a nechala mu jednu poličku so starými časopismi, tiežvždy vychádže a šťastne sedí v kope papiera a prehrabáva sa v nich. Úspech je, že som ho naučila netrhať a nejesť, už ich iba občas pokrčí. 😝

eminka, dobre som sa zasmiala na tom Vašom diaľkovom na garáž 🙂

my sme mali zase takú príhodu, že Tomi nám raz do práčky nahádzal zmrzlivé kornútky. Keď práčka prala a začalo sa na prednom skle zhromažďovať niečo čudné a nikde som kornútky nenašla, pochopila som, že som ich vyprala spolu so šatami. Našťastie sa pekne odstredili a prádlo bolo čisté 😝

danulik
1. aug 2009

jeeej, tak to som rada, ze nie sme sami a aj vase deticky ficia na vlhcenych utierkach, snurkach a pod. 😀
zlate su, som sa zasmiala 😀 😀 😀

tinka - tak to si sikovna 😉 super, ze sa oslava vydarila 🙂

nika - 😀 😀 😀
ja som uz tiez vselico vyprala, ale zatial iba mojou nepozornostou.. velmi casto mi moja pracka "za odmenu" vyhodi par drobnych (co som nechala vo vreckach) 🙂 🙂 🙂
lili este stale nechce pochopit, ze papier sa nepapa 😅

stanka - tak fernet, co? 😀

katinka0000
1. aug 2009

ahojte!

danulik: takze uz len jeden drobec pred nami? ale 7.8. sa narodil tusim len nico, ze?

takto o tyzden uz budu pripravy na oslavu v plnom prude. 🙂

tami: to by som bola aj zabudla. zubna kefka je u nas tiez "in". a hlavne moja elektricka. uz si ju vie aj sam pustit. vzdy mi ju uplne vybije. 🙂

vejinka
1. aug 2009

waw no velke gratulacie sa tu praju...nuz aj my sa pridavame s Erikom...my sme az na konci mesiaca ale prejde to rychlo... 😒

vejinka
1. aug 2009

baby asi ste tu uz riesili darceky vo velkom..ale ja ozaj netusim co mu kupit ked on uz skoro vsetko ma.....teraz sa mi zobudil tak prcham ale vecer dojdem

aktak
autor
1. aug 2009

ahojte, sme doma z dovolenky, bolo super, bolo nas spolu 30 deti takze sme sa nenudili 😵 a aby aj v noci bola sranda tak Adelke vysli 2 stolicky a Adamko schyta teploty, ale az vcera vecer takze sme to nejak ustali

asi vas nedocitam len ockom prebehnem ked bude cas 🙂

blahozelam oslavencom 😉 😉 😉 aj nas to o tyzden caka 😵

katinka0000
1. aug 2009

veji: my sme rozmyslali bud nad pieskoviskom, alebo nad nejakym znackovym oblecenim. manzel chce oboje, ale podla mna je to privela.

aktak: a kde ste boli?

my ideme zajtra prec, takze vsetkym zelam krasnu nedelu! vraj ma byt horuco. 🙂 😀

aktak
autor
1. aug 2009

pri Jelsave, tie konciny sme vobec nepoznali doteraz

pipinka82
1. aug 2009

Hehe tak to asi fakt každý drobec má svoju hračku xixi 😀 pridávame sa aj my 😎
Ryanko taktiež vlhčené utierky vyberá s boxu a žuje tyčinky vatové a ktomu štipce na prádlo zahadzuje do smetiaka xixi no zopár čo som nepostrehla som aj vyhodila a veru že mi každým dnom myznú xixixi 😀 musela som dokúpit už balík xixi 😀

Gratulujem oslávencom všetko naj naj prajeme 😎 😎

stankaji
1. aug 2009

katinka - aj nasa Martinka je narodena 7.8.

a medzi tie uchylky zaradujem aj trhanie toaletneho papiera, ked mi asistuje na WC-ku, potom "citanie" knih - ako skrecok, akvarijne rybky, Londyn, kvetinky

stankaji
1. aug 2009

A samozrejme prajem vesele oslavy a vsetko najlepsie do dalsieho rocika vsetkym "1-rocikovym" deturencom 🙂 🙂 🙂

vejinka
2. aug 2009

no ahojte kocky...katinka mi sme uz kupili asi 200kg piesku a rozhodli sme sa ze na buduci rok bude mat pieskovisko...ale to nebude mat na ziadny sviatok..to proste bude mat ked sa otepli po zime....a dedko spravi z dosak ohradu na piesok...a bude ..minule som pozerala co vsetko svokra odlozila po troch chlapcoch a veru do pieskoviska toho bolo neurekom cez velke tatrovky po furmicky..cize usetrim aspom 😀 no a co sa tyka prvych narodenim troska som sondovala po nete a na mimibazare som nasla toto http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1204282

a dala som si urobit tri kruhy z troch fotiek takze maly bude mat tri torty..ale len take domacke...lacne a dobre 😅 no a jemu extra xcem urobit minitorticku z piskot a bud pudingu alebo activie sladkej..este celkom nemam predstavu ako to urobim ale hadam este na nieco pridem..no a darcek rozmyslam nad interaktivnym stolikom kde je kopec veci...a dnes idem mrknut do dracika..ak tam nic nezozeniem tak budem hladat dalej...ale zasa na druhej strane je to dost velke a my nemame vlastne byvanie byvame so svokrovcami a kedze uz mame dost vela velkych hraciek a dalsia pribudne..no neviem neviem ako zareaguju svokrovci ze im dom zapraceme objemnymi hrackami 😖

vejinka
2. aug 2009

u nas jednoznacne vyhravaju snurky z hocicoho...potom ponozky..kym jednu natiahnem druha je dole..a stale dokola knizky su u neho na papanie a casopisy na trhanie pri prebalovani ho velmi zaujima vlastny pipiq..aj ked je pokakany z predu aj zo zadu nepomaha ani hracka v ruke..aj ta si to zopar krat uz "zlizla" 😀

danulik
2. aug 2009

haloo haloo, dnes tu bolo nejako ticho 😕 kde ste vsetky?
lili konecne zaspala, mala zly den, bola nervozna, chudatko.. keby jej uz vysli tie zubky, tak by sa nam trosku ulavilo 😅

klaudinka21
2. aug 2009

poznam to doverne lebo nam idu uz mesiac horne a nie a nie a este to tam ma take opuchnute problem vecer spat ked ju to tak boli a ani tie gely nepomahaju nic:O)))

danulik
2. aug 2009

cau klaudi 🙂 no ved, je to hrozne, ked jej nemam ako pomoct 😖

klaudinka21
2. aug 2009

veru nemas len pretrpiet ja som len dosla odpisat cislo uctu od jednej babeny co mi preda ohradku lebo ja som uz zufala,natuska chce behat alebo sediet a hraat sa s hrackami a ja musim varit skoro kazdy den,kym navarim popri nej to trva aj tri hodiny 😀 tak to budem riesit takto a uz aj idem lebo zase mrnci hruuuuzaaaa 🙄

danulik
2. aug 2009

lili by mi v ohradke nevydrzala kym navarim, ona za mnou chodi ako taky maly psik 😀 vsade kam sa pohnem.. a ked varim, tak jej otvorim jednu skrinku a ona si odtial vybera hrnce a pokrievky a roznasa ich po celom byte 😀

jamaica77
3. aug 2009

Dievcata hlasim,ze Alexina party sa vydarila....vsetko prebehlo ako malo.....az na par drobnosti ktore sa prihodili....ale nastastie nam to neznicilo den 😉 Prislo troska menej ludi ako malo 'len' 60 😀 ,jedla pitia do sytosti..... 😵 este sa plno zvysilo.....pocasie nadherne - slnecno asi 30C,deti bolo 20 tie sa vysalili v bazene, na takom nafukovacom vodnom irhisku,a na vodnej smykalke.... nikto domov nechcel ist 😀 alexa je maly vodnik,ta bola v kuse len vo vode 🙂 a pod vodou parkat...len oci zyzali zpodvody von,postavila sa isla dalej.....myslela somze bude revat,ked sa je to prihodilo prvykrat,ale kdeze 😅 Dakujeme za blahozelania 😉 Ktore deticky su dalsie v poradi?

Idem prihodit fotecky...... 😵

katinka0000
3. aug 2009

ahojte!

jamaica: krasne fotky! super, ze sa oslavicka vydarila. ja pojdem zajtra alebo pozajtra pokupit nejake blbosti, co nam chybaju. jedlo si asi objedname. nebude nas vela, asi tak 15, takze sa to da.

inak ma teraz napadlo. to nase stretnutie aj vlastne bude? asi nie, ze?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre