Augustové bábätká 2008. Pridajte sa

aktak
7. aug 2008

myslim ze uz je nacase 😵

jamaica77
7. sep 2009

ahojte mamicky, len tak na rychlo som sem skocila, vyuzivam cas ked Alexa spinka 😉 , mame troska narocnejsi tyzden za sebou...alexe konecne vybehli dve horne predne jednotky, ale dali zabrat 😠 , takze bola dost besna, plus ako keby nestacilo ze som si skoro vylomila palec na mixeri, rozbolel ma zub a hned musel aj byt vybraty nerv, inaksie sa uz nedalo 😝 , potom sme dostali hrozny virus do pc, nastastie brat na dialku ho dokazal zlikvidovat ajked to uz zle vyzeralo ze bude koniec pc. No este nieco sa udialo ale si neviem teraz v rychlosti spomenut.
Pozeram ze tehulky uz zachvilu aj budu vediet co sa u nich v brusku skryva 😉
tu to vizera uz na koniec leta 😝 , taketo leto som nezazila este ako tento rok - hrozneee!

tunylyk
7. sep 2009

ahoj 😉 veru veru zbehlo to,pomaly sa to ukáže 😉 a leto aj tu pošlo ta het,ráno zima,večer zima,dnes viac zamračené ako pekne...

elly111
7. sep 2009

tunylyk u teba som si menej istá, ale ja si myslím že chlapec i keď nejako vnútorne ti želám dievčatko. Čo ty by si rada? Jasné že je to jedno, ale,... 🙂 trošku dievčatko nie?
jamai aj u nás je už chladnejšie, škoda, mohlo by byť teplúčko aj celý rok, asi sa presťahujeme do teplejších krajín 🙂

tunylyk
7. sep 2009

elly Peťo túži po dievčatku,aj by som mu radosť urobila,keby to tak šlo... 😀 ja som však od začiatku nejak presvedčená,že to bude chalan 😉 sestre vyšiel párik,jej muž mal iba bratov,my sme zas len baby,ten môj je jedináčik,hm neviem,keď zomrela svokra,začali s teoriami,že to bude naisto baba,ale to už bolo rozhodnuté dávno pred tým... v deň pohrebu som to už vedela

elly111
7. sep 2009

hlavne nech je drobčiatko zdravučké a ty fit to je najdôležitejšie 🙂
mojej známej dnes povedali že bábätko sa nevyvíja, bola v 9tt 😢 , ale nechcem na smutnú nôtu, veď čoskoro sa posnažia opäť

elly111
7. sep 2009

dnes som druhýkrát ostrihala nášho drobca, je to malý frajer, boli u nás na návšteve kamoši s dvojročným synom, ľudia žiaden veľkostný rozdiel, aj kilečiek rovnako 😀 , len rozdiel v motorike samozrejme 😀

vejinka
7. sep 2009

dan...ahoj no maly sme: capuccinovu orechovu puncovu- poschodovu .. cokoladovu...slanu chlebovu a malu pudingovu🙂 cize dokopy 6 kusov 😉

tunylyk
7. sep 2009

mali sme večer na návšteve Larku a Slaviq,no a musíme sa pochváliť,už to neboli len 3-4 krôčiky,mladý pán sa rozhodol normálne vykračovať po izbe okolo kočky akoby sa nechumelilo,tak podarene,ale stálo to za to 🙂 sa vytešujeeem

iwuskaaa
7. sep 2009

No čaute, ale ste sa dnes rozpísali 🙂 .
Basky pozerala som na MMB a babybazare, nové tenisky sa dajú kúpiť aj za 17 Eur, dokonca neviem, či som nenašla aj za 16 a Adidasy 🙂 . Popozeraj, určite nájdeš 🙂
Dani, tak mi daj potom vedieť ak náhodou Ťa nebudem vedieť nájsť na fotkách, tak ma upozorni 😀
No my ideme do poradne v stredu, som zvedavá koľko budeme vážiť 🙂

lalunna
7. sep 2009

dievky co ste sa pytali na hudobku
toto bolo ok, kuk link: http://www.ktovtebebyva.sk/sk/Hudobna-skola-YAM...
co robilo miracle v petrzke bolo kratsie, lacnejsie a tak to aj vypadalo 😀 😉

no a patrika viac bavia tie deti a aktivity tam, ako to ze sa tam spieva 😀 deti tieskaju a niektore sa vlnia do rytmu a patrik zatial demontuje smetny kos alebo kontroluje odpocet na radiatore 😅

lalunna
7. sep 2009

iwus, patuchovi este nebrali krv, ale ked budu, priplatim si, chcem vediet aj krvnu skupinu, na kramaroch po porode nerobia

jani, stretla som minule na nakupoch zuzku, ze da vediet o tancovani...

danulik 😀 ze chodis trhat janke tu burinu 😀 no pekne

jancia
7. sep 2009

Lalu no cau takto vecer, si tu uz davno nebola...

Pocuj danulik ty si si ma nesplietla s niekym - vsak ja na FB farmu nemam, akurat to zvieratko Pet Society 😎 a vies ako sa vola? Lillie 😵 hihi
Dani a vy uz nelatkujete?

Inak neviem, my mame ALany na noc a este ich neprecural... teda nikdy...
A dnes som ho zabudla dat vecer na nocnik, nekupal sa len v umyvadle som mu ritku vydrhla a potom posadila na postel bez plienky a tentoraz sa trafil na moju polovicu, tak sa manzel tesil ze konecne, lebo vzdy to schyta ta jeho strana... takze dnes neviem kde budem spat...
😝

iwuskaaa
7. sep 2009

Lalu, ešte že si spomenula krvnú skupinu! My nevieme tiež a neviem kto mi povedal, že dieťa má krvnú skupinu po matke, ale zdá sa mi to riadna blbosť 😖 ...

hribikana
7. sep 2009

baby, Vasa pediatricka by zo spravy z porodnice mala mat aj krvnu skupinu. Ja som sa na nu pytala hned v porodnici, kedze ja som Rh-, tak aby som vedela, ze kolko deti este zvladnem 😀 a mali to napisane v tych papieroch, co robili vizity s nimi

danulik
7. sep 2009

jani - mas, ved mi to tam stale ukazuje, ze ti mam ist pomoct 😀 ale mas tam len 1. level, asi si si ani nevsimla, ze ta to tam dalo 😅
nelatkujeme..

iwus - urcite nie, ja mam po ocovi 😉

lalu - potom napis, ako bolo na hudobnej 🙂 musim zistit, ci aj tu nieco take nemame, lebo lili ma velmi rada hudbu 😉

jancia
7. sep 2009

danu je to mozne ze som to mala raz otvorene a asi ma to tam hned zaregistrovalo... no teda mam farmu a ani o tom neviem 😅

katinka0000
7. sep 2009

ahojte!

danulik: ani ja zatial nepozeram superstar, nestiham.
nico mal svoju oblubenu zeleninovu polievocku s kur. maskom a druhe mal rovnake ako my. zemiaciky a hovadzie masko so zeleninou. budem mu davat uz aj hovadzinu, lebo ta obsahuje hrozne vela vitaminov. podla mna je zdravsia ako kuracina.

lalu: a co to je aka hudob. skola?

iwus: ja som nicovi min. tyzden tiez kupila tenisky. krasne strieborno-bielo-zlte nike.

aj nasho nica trapia hrozne zubky. kazdeho by len hryzol, stale je nervozny, v noci dobre nespi,... no hruza. nech su uz tie hnusne zuby vonku. 😠 😠

tunylyk: gratulujem k tehu. 🙂

hankahc: ani nico vobec nechce sediet v kociku. on by len chodil, chodil a chodil. bud sam alebo za jeden prst. a to nam jedna cesta do obchodu (co je 50 m od nas) trva aj vyse pol hodiny.

jovan: vitaj! samozrejme, ze sa mozes pridat, budeme rady.

katinka0000
7. sep 2009

lalu: sorry, uz som si to pozrela. vyzera to fakt skvelo. a je to len v BA?

nesca
8. sep 2009

Dani. Alany sú síce mäkkučké, ale mne sa zdajú macaté - hrube 😒 .

eminkaa113
8. sep 2009

Ahojte,

ani my už dlho nepoužívame kočík, Emka v ňom nechce sedieť a keď ju dám dolu, tak ho len tlačí a to sa obidve narobíme 🙂 už od júna používame väčšinou len bicykel, trojkolku alebo auto (ale ani v sedačke ju to dlho nebaví)

Plienky používame už hrozne dlho pampers baby dry a max. nám vyhovujú a nikdy ich neprečurala. Iné ako pampers som ešte neskúšala.

Emka má krvnú skupinu po tatinkovi, mne ju hneď oznámili v pôrodnici, pretože ja mám rh negat. a dávali mi po pôrode injekciu a je napísaná aj v prepúšťacej správe 🙂

Všetkým tehulkám prajem veľa, veľa síl, aj vám v dobrom závidí, ja som ti tehu veľmi užívala a dlho mi to bruško chýbalo 🙂

jovan ahoj, vitaj

jovan
8. sep 2009

elly, eminkaa, katinka dakujem za privitanie
varila som plnenu papriku, kupila som taku peknu vyberovu v Bille, a ta svincucha tak stipe, ze ma este teraz prsty stipu od rana, esteze som ju skusila , neznasam stiplave, takze z toho boli nakoniec len gulky. Ale mm, ze uvar uvar, ze to je najlepsie, tak ma oddelene, som dnes za sikovnu, ale podla mna to je nejeditelne 😠
Sa teda cudujem, ze krvnu skupinu, nezistuju automaticky, to som teda este nepocula, vsak aj vtom ockovacom preukaze, co sa dostava v porodnici je kolonka, ze krvna skupina,my sme to dostali cele vypisane 😒 No idem nakrmit skolaka, prave prisiel, boze niejak rychlo sme nabehli na novy rezim po prazdninach, mam pocit, ze chodi do skoly uz aspon mesiac, pekny den

lalunna
8. sep 2009

nesca 😀 ze alany hrube, tak to by si mala vidiet nasho patuchu v casoch nocneho kojenia 8xza noc, aky mal zabal okolo ritky 😀 😀 😀 😝 ale my latkujeme, to je ine 😉

iwus, nie je pravda, ja som tiez A po otcovi, sestra 0 po mame...

hribi, kramare nerobia, viem na isto, az na vynimky, u bezproblemovych porodoch neuvadzaju krv. sk. dietata, ty si rodila na kramaroch a mas ju zapisanu??? RH je nieco ine, to je len faktor

jancia
8. sep 2009

Ahojte, lalu mna napadlo to iste - keby videla aku "bombu" nosi Tomino na zadku, hihi, ale aspon na makke padne, to ja jednorazku davam do uzkych gati aby nebol moc siroky v tom ked ideme von a tak 😉

jovan ahoj, akurat ma napadlo ked citam ze ty uz mas aj skolaka, ze aky vekovy rozdiel - teraz je clanok v Mama a ja o tom, ze aky je ten naj, ale vsak to sa neda takto povedat, kazdemu ako vyhovuje a ako pride. Akurat dnes na prechadzke sme stretli jednu maminu co ma 6mesacneho synceka a je v 4-tom mesiaci 😅, a tesila sa ze ked odrastu tak budu mat potom klud, ale isto to bude narocne...

aktak
autor
8. sep 2009

jancia medzi mojimi je 20 mesiacov a kedze bola Adelka velmi dobrucke babetko, tak to vobec nebolo narocne lebo len spala a papala, teraz ked lozila tak som musela byt v strehu a uz pekne sama chodi takze je dobre a vyborne sa spolu hraju, Adamko ju rozosmieva a saskuje a ona za nim vsade beha, nemusim ich zabavat tolko ja a len ich strazim, ale uz aj to sa naucili ze ako sa maju k sebe spravat aby si neublizili 😵 viac ako 3 rocny rozdiel je podla mna uz vela, z toho hladiska ze budu mat menej spolocnych zaujmov, kazdy inokedy pubertu a tak ale jasne ze to neni to najdolezitejsie, len proste vidim to ako "horsie" oproti mensiemu rozdielu

jancia
8. sep 2009

Kati 😵 vy ste krasna rodinka a este Vam to tak pekne vyslo ze chlapcek a dievcatko 😵

jovan
8. sep 2009

Podla mna kazdy vekovy rozdiel ma svoje za aj proti. Matko strasne chcel brata a teraz ho ma, tak sa k nemu aj tak sprava, horsie by to bolo keby to bolo dievcatko,po ktorom som zas tuzila ja. Mam sice dvoch "jedinacikov", ale je to parada, tak si to teraz uzivam. To je take dieta za odmenu, ziadne stresy, skola, dieta, praca, mam na starosti "len" Samuska. 🙂

nesca
8. sep 2009

😀 😀 😀 aj ma napadlo, že sa látkárky ozvú, ale to je iné, myslím, ale v podstate mna na látkových odradili 2 veci, že sú obrovské a že by som už nemala prečo nakupovať stále dalšie a dalšie a nové a novšie 😀 😀 😀.

aktak
autor
8. sep 2009

jancia si zlata 😉 vy sa kedy planujete rozrast? ci si date pauzu? 🙂

Adelka mi prave 3ti krat dnes zaspala 🤐 idu jej 3 zuby naraz a je hrozna chudatko, rozmyslam ci jej nedam nurofen od bolesti 🙄

hribikana
8. sep 2009

Ahojte,
tak sa aj ja dnes hlasim. DNes sme boli v pl kupit malej nabytok do detskej, dufam, ze sme dobre vybrali, mne sa velmi paci a bud jej steny namalujeme na piratsku izbicku s rybickami alebo ako pipi dlha pancucha, no uvidime, chudacik mala, zatial si k tomu nevie povedat, ja by som izbicku najradsej podla nej zariadila, no zatial bude izba pre mna 😀
baby, vy uz davate deturence spat do samostatnych izbiciek? da sa to? ja si to zatial vobec neviem predstavit

hribikana
8. sep 2009

S u nas je to s krvickou tak, ze my s manzelom sme acka a Nina nulka 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre