Augustové bábätká 2008. Pridajte sa

aktak
7. aug 2008

myslim ze uz je nacase 😵

danulik
14. sep 2009

emi - nasa kitty nastastie nema gombiky 🙂

slaviq - aj ja uz obzeram obliecky 😀 uz sa tesim ako jej budeme zariadovat izbicku 🙂

kati - ano, v tych mlynoch 😉 C&A nemam velmi rada, ale obcas sa nieco najde, kupila som si tam napr. tehu rifle 🙂
to "spanie" vam nezavidim 😖

dnes sme este neboli von, nejako sa nevieme vymotkat.. neviem, co lili obleciem, ale vcera mala body s kr. rukavom a teplaciky, vecer este navrch tenku mikinu..

katinka0000
14. sep 2009

dani: neviem, ake je c&a na slovensku, ale v zahranici tam maju velmi dobre veci. tak musim niekedy ist aj ja do NR. sa to este len teraz pred tyzdnom otvaralo, ze?

danulik
14. sep 2009

kati - tusim 9. septembra 😉
H&M si vzdy kuknem aktualnu kolekciu na nete, povyberam zhruba co chcem kupit a potom to uz mam v obchode za par minut zmaknute 😀

dieta je hore, idem sa venovat 😉

katinka0000
14. sep 2009

ano, tak sa aj mne zda dani.

iwuskaaa
14. sep 2009

Ahojte kočky 😉

Danielka akú majú stránku H&M? Musím to popozerať aj ja 🙂 . A niekde sa už fakt aj vybrať 😀 .
Katinka, tak toto sa občas stáva aj nám. Dávidko sa v noci zobudí na papanie, napapá sa a potom sa tvári, že je už ráno, tak mama poď sa hrať 😀 . A tiež to trvá aj dve hodiny, v lepšom prípade hodinu 😀 . No šťastie, že sa to stáva iba občas 🙂 .

Dnes som si všimla, že Dávidko ukrivuje na jednu nôžku 😒 . Neviem vôbec, čo sa stalo, aj som mu ju skúšala hmatom, ale nereagoval, nebadať, že by ho bolela, tak neviem, čo sa deje ☹ . A radšej sa dá štvorkovať ako by mal prejsť krôčik. A ak sa aj vyberie po "svojich", tak akoby stúpal na jednu stranu nožičky, trošku akoby ju vyvaľoval ☹ . Ak to neprejde, budeme musieť ísť k lekárke. Dúfam, že to nieje nič vážne 😔

danulik
14. sep 2009

iwus - http://shop.hm.com/at/deptstart?dept=BARN&shopt...
neviem, ci ti to pomoze, ale lili tiez chodila tak, ze pravou nohou dopredu a lavou do lavej strany, teraz je to uz ok 😉

iwuskaaa
14. sep 2009

Danielka, ale on na tú nôžku poriadne nedostupuje, mne sa zdá, že preto si ju tak "ukladá", že ho niečo v nej bolí, on ide pekne rovno, ale tou ľavou nôžkou nestúpa na celé chodidlo, ale viac stúpa akoby na jednu stranu tej nôžky...neviem, či to správne vysvetľujem, ale som mimo z toho 😒
Ďakujem za link 😉

iwuskaaa
14. sep 2009

Danielka ten link si mi radšej nemala posielať, lebo idem zabažať 😀 . Kočky, ak by ste niektorá išli do H&M, prosím prosím, prosím dajte mi vedieť, poprosila by som Vás o niečo 🙂 . Bola by to možno iba nejaká mikinka a čiapka, aby ste sa nezľakli, že Vám dám vykúpiť H&M 😀

danulik
14. sep 2009

iwus - aha, uz chapem 😒 ale neviem co to moze byt, neudrel sa niekde? nepotkol?
nabuduce ked pojdem, tak ti dam urcite vediet 😉

iwuskaaa
14. sep 2009

Danielka, nespozorovala som, že by sa udrel alebo potkol 😒 . Veď uvidím a ak sa nič nezlepší, zájdem s ním k lekárke.
Bola by si veľmi zlatá, keby si mi dala vedieť 😉 😵 . Vyhliadla som si čiapku, nejakú mikinku. Páči sa mi aj zimná vetrovka a ku tomu sme vybrali aj otepľovačky, ale to by sme už museli ísť sami, predsa je to drahšie a potrebovala by som to vyskúšať 🙂

danulik
14. sep 2009

iwus - no ved co ine ti ostava, len ho pozorovat a uvidis 😒
ak chces nieco teraz, tak napis do IP, poviem bratovi nech donesie, vcera isiel do BA a zdrzi sa nejaky tyzden 😉

blavacky sa nam teraz asi smeju, ale co narobime, ked tu hm-ko nemame, musime si takto pomahat 😀

iwuskaaa
14. sep 2009

Danielka, to zase nechcem, aby si robila bratovi starosti 😉 . Ak by tam išiel kvôli Lilly, tak áno, ale ináč nie 😉
Myslíš, že sa smejú? 😀 Oni zase nemajú...hm? čo? nič ma nenapadá 😀

danulik
14. sep 2009

iwus - on bude aj tak behat po auparku, tak sa moze zastavit 😉 fakt v pohode, ak nieco chces, napis do IP co a velkost..
hmm..co nemaju? 😕 ani mna nic nenapada 😀 ale v BB mame novu fontanu 😀 vlastne zrekonstruovanu 😅

jancia
14. sep 2009

baby nesmejeme sa Vam, co ste 😀 😎

musim ist spat, moj manzel sa namotal na FB na mafiu a zabera mi po veceroch pc 😠 😠 😠 to je na rozvod 😀 😝

danulik
14. sep 2009

jancia - tak to sme rady 😀

my zase na FB farmarcime na farmville o 106, manzel ma uz predbehol 😅

iwuskaaa
14. sep 2009

Janci, u nás je to naopak 😀 . Ja som sa síce namotala iba na net - všeobecne, ale môj má už niekedy nervy, že každý večer tu sedím 😕 .
Danielka, tak to idem pozrieť a aspoň tú čiapku by som si prosila 😵 ...si zlatučká 😉 🙂 ...
My máme amfiteáter 😀 😀 😀

danulik
14. sep 2009

iwus - ok 😉
amfik mame aj my, ak ho uz nezrusili 😀

my si sedime kazdy za svojim notebookom - riadna romantika 😀

iwuskaaa
14. sep 2009

Danielka, ja som si Vás pri tých notebookoch predstavila 😀 😀 😀 ...dnešná moderná komunikácia medzi manželmi 😀

katinka0000
14. sep 2009

danulik: aj my mame kazdy svoj pc, ale manzel si robi svoju robotu a mna stale napomina, ze co sa radsej nevenujem businessu, lebo ma vzdy pristihne bud tu alebo na fb. 😎 🙂

danulik
14. sep 2009

iwus - ale aspon sedime vedla seba na gauci 😀 a obcas sa aj rozpravame - napr. "dones nieco na jedenie" alebo "podaj mi este pivo" 😀

kape
14. sep 2009

Ahojte.
Tak ja polovicna Bystricanka sa Vam vobec nesmejem, casto ked prideme k nasim do BB robim nakupy v Europe.
Tak ked budem mat potom niekedy zas raz cestu do BB tak mi mozte dat vediet, ja sice casto do tychto nasich nakupnych centier nechodim ale raz zacas zajdem, aj ked viem ze nie je rovnaky tovar v Auparku a v Avione v H&M a potom Vam to prinesiem do BB. Teraz do piatku to uz asi nestiham, boli sme tam akurat minuly tyzden v oboch ☹

Esteze tomu FB statocne odolavam, lebo u nas by to uz asi bol rozvod ... Vecer som stale zakvasena na PC, prave som dokoncovala na Picase album z dovci a muz tu pri mne a zapnutej telke chrape 🙂

danulik
14. sep 2009

kati - takze tiez romantika 🙂 😉 povedz mu, ze ty uz mas po pracovnej dobe 🙂

katinka0000
14. sep 2009

dani: 🙂

danulik
14. sep 2009

kape - dik za ponuku, zlata si 🙂
aj my by sme chceli vidiet fotky z dovolenky 😕
my mame tiez zapnutu telku, aby nam nebolo malo 😉

jovan
14. sep 2009

🙂 ja som za pc, a mangel za notebookom v druhej izbe a ked sa mi nechce postavit, tak si aj piseme cez icg, no choree 🙂, ale uz sa to snazim minimalizovat, takze uz aj padam

danulik
14. sep 2009

jovan - 😀

kape
14. sep 2009

jovan aj aj som sa pobavila 🙂 To ma este nenapadlo, my skypujeme, ale to je cez den, ked je manzel v praci.

Danulik - ak sa Ti chce , tu mas link http://picasaweb.google.sk/dulikovci/SamkoAFuer.... Neviem, kedy sa mi podari obnovit foto na MK.

kape
15. sep 2009

Ahojte.
Zas raz posledna a rano prva 🙂

My sme vypravili tatina do prace, u nich vo firme nemaju sviatok, no co uz budeme sami.

Este som chcela, ze stale nevieme krvnu skupinu, lebo ze to treba odobrat samostatne skumavku cisto len na toto zistenie a vraj to robia pred operaciami a podobne ... 😒 Tak neviem, ci uz nabuduce nebudem pri nejakom odbere na tom trvat, ze uz zoberieme dalsiu skumavku aj na toto vysetrenie.

Chudacik vcera mal toho uz aj dost, lebo z lavej rucky mu vobec nechcela tiect krv, tak potom az po nejakej chvilke z pravej do dvoch skumaviek, no a potom sme ho dali este zaockovat tretiu davku proti pneumokokom a tento krat vyzera, ze sme ockovanie prezili bez naslednej reakcie, co je super. Kto vie akoby to bolo, keby ho pichali spolu s hexavakcinou.

Dnes vyzera, ze v BA nam ide svietit slniecko 🙂

Pekny den Vam zelame so Samkom.

danulik
15. sep 2009

kape - dakujem, kraaaasne foto, hned by som isla 🙂

lalunna
15. sep 2009

kape, kraaaaaasne, mna dostalo to more a "bezludnatost" ci to len na tych fotkach tak vypada?
hned zajtra by som sla...

dani, ja som rodena Ba a nesmejem sa na vas 😉 mna vobec nebavi nakupovanie v tych parkoch, ani HM ani nic ine, ked idem do auparku len do Promodu na skok, tam vzdy nieco kupim na seba, Patrikovi zvacsa na nete nakupujem
zo zaciatku ked to vsetko pootvarali aj hej, ale teraz, ked vidim tie haldy oblecenia, jedno cez druhe, vsetko rovnake... tie ksichty shopingove, prechadza ma chut

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre