Augustové bábätká 2008. Pridajte sa

aktak
7. aug 2008

myslim ze uz je nacase 😵

kape
15. sep 2009

Dakujeme za pochvaly.

No nie je to ziadne severne Taliansko (teda aspon co si ho ja pamatam, ked som tam koncom 90. rokov bola) co sa kvanta ludi tyka, jasne ze som sa snazila, aby na foto sme nezachytili ostatnych, ale dalo sa v pohode, na mna tak akurat.
Problem mozno v tom, ze je tam viac nudistov a nie su samostatne nudisticke plaze, ale zatial to Samko nevnimal, tak sme problem nemali, my toho vyznavacmi tiez nie sme, ale nerobilo nam to problem.
A more naozaj nadherne cistulinke a farbickovo modrucke ako my doma hovorime.

jovan
15. sep 2009

kape, aj som som kukla, nadhernee foto a Samko stale aky vyteseny, jooj skoda, ze my sme sa na dovolenku toho roku nedostali, aj keby, ze o rok uz to bude ine, ja som ho strasne chcela zazit toho roku na tom "obrovskooom pieskovisku"A kde to vlastne bolo, mna tiez zaujali tie prazdne plaze, to by som brala,
btw, moj Samko je o dva dni od vas mladsi

kape
15. sep 2009

My mame uz dnes poobedny spanok za sebou, spal dve hodky, vcera tri. No ale dnes este asi jeden kratky spanok vonku.

Jovan, ved doteraz tu bol Samko len jeden Samko som sa az divila, lebo dost frekventovane meno, tak uz su konecne dvaja. 🙂 Skoda, na stretku by boli v prevahe. A na tieto plaze mozes etse tento rok ist, na Kanarske sa chodi cely rok a v oktobri , novembri tam bude este velmi prijemne.

kape
15. sep 2009

Jovan a pridaj nejaku foto Samka, nech ho spozname. 😉

jovan
15. sep 2009

Tak ani neverim tomu, co idem napisat, my dnes neicqkujem, ale zavarame, 1X v zivote,moji chlapi boli doobedu na hubach, tak robime hokus pokus, mozno sa zasmejete, ale je k takymto veciam vobec nemam vztah a fakt vidim take, ze DEKO 1x
hej hej uz si tu musim zalozit album, ked sa konecne naucim zmensovat fotky 😠
my tiez spime poobede 2-3hodky, takze parada, dnes sme boli plavat, sme zacali kurz, tak som myslela, ze bude KO, a spal ledva 2hodky, ale evidentne stacilo
noo, ja viem, mala som v plane koniec sept, ale akosi aj z toho zislo, tak som to uz toho roku vzdala, ale uz som drahemu objasnila, ze o rok prvy julovy tyzden si budem nohy mocit v mori, aj keby co bolo. jasne, ze to teraz pisem s nadsazkou, ale ja to neviem vysvetlit, mala somstraaasnu chut na more. my sme v tom dost rozdielny, ja som od dectva zvyknuta, proste ma to pre mna iste caro, ale mm more nic nehovori, takze vediem s nim na totu temu staly boj
musim ist zavarat 🙂

iwuskaaa
16. sep 2009

Tessie, ďakujem veľmi veľmi pekne, že si včera na mňa myslela, si zlatá 😉 😵
Idem Vás dočítať 😉

elly111
16. sep 2009

ahojte pozdravujeme
aj my budeme v piatok v H&M, ak by ste niečo potrebovali kúpime, pošleme 🙂

tessie
16. sep 2009

iwus - nemáš za čo, ešteže mala Danulik na teba kontakt... my sme tam minuli vyše 30€ a to som pôvodne išla pozrieť len čiapku... 🙂 Lebo včera sme boli v Rakúsku... tam sa malej zasa oplatilo ísť, kúpila som jej okrem iného aj zimnú vetrovku, tak som potrebovala čiapku, šál a rukavice, ked som ju už mala zo sebou, že nech vidím, či sa mi to bude hodiť k tej vetrovke... a nakoniec sme kúpili Kitty čiapku aj rukavice, škoda, že nemali aj šál k tomu ☹

inak otázka - v čom spia v noci vaše deti? Ja malej dám pyžamko a dám ju do spacieho vaku. Ale už jej začína byť malý, tak premýšľam, či by som ju už nemohla zakryť jej perinou, len sa bojím, či jej nebude zima, lebo ona zo seba všetko okamžite skope... len spací vak nie, lebo ten jej nejde... 😀

danulik
16. sep 2009

tess - lili spava v pyzamku - mame tie overaliky z tesca co maju aj "nozicky" a zakryvam ju dekou.. vacsinou sa odkope, ale zatial je teplo, tak to nevadi.. do spacieho vaku ju nedostanem, tak v zime uz asi vytiahneme paplonik 😉

elly111
16. sep 2009

tess my tak isto ako u danulik, overaliky dlhe ruky, dlhe nohy, ale akonáhle ho čímkoľvek zakryjem tak sa odkope a do vaku ho od 3m nedostanem, to sa bránil lebo mal málo miesta na pohyb 😅
ideme von, už mi dochádza fantázia ako ho doma donútiť spať 😅

tessie
16. sep 2009

my máme tiež tie overalíky-pyžamká z Tesca, len sa bojím, že keby nemá vak, tak je jej v noci zima...

bammbi
16. sep 2009

Tessie, spacie vaky byvaju az do velkosti 36 mesiacov, my momentalne puzivame vak vel. 12-18m a uz mam aj ten vacsi. Kedze ti v nom mala rada spava, skus pozriet na internete, ak nenajdes v obchode. Tu predavaju spacie vaky aj v roznych hrubkach specialne urcenych na leto, zimu alebo prechod.obdobie. (oznacenie 1.0, 1.5, 2.0, 2.5tog- od najtensieho po najhrubsi - ak by si kupovala cez internet 😉 )

bammbi
16. sep 2009

chcem sa opytat, tie, co robievate detom spenatovy privarok, davate do toho uz aj trochu cesnaku? alebo cim to dochucujete? a cim zahustujete? vdaka

elly111
16. sep 2009

bammbi nedochucujem, primiešam žĺtok, prípadne niekedy ovsené alebo ryžové vločky 🙂
tess keď je chladnejšie dám mu na overalík ešte tričko s hlhým rukávom a na nohy ponožky

elly111
16. sep 2009

okrem soplíkov ktoré sme si priniesli z pôrodnice sme doteraz žiadne prechladnutie ani soplíky nemali, klop, klop

elly111
16. sep 2009

baby inak som pozerala správu z pôrodnice a tam máme aj doporučenie že do 1 roka dať urobiť kontrolu krvnej skupiny, je tam aj uvedená, len pre kontrolu. Naša pediatrička to odmieta, ale veď ako som písala ideme ju zmeniť

kape
16. sep 2009

Elly ved Ty si rodila na Antolskej a tam predsa robia krvne testy. Len Ruzinov a Kramare nerobili.

Inak dnes som volala ohladne vysledkov na zelezo a Samko ma vraj vysledky hodne vystavy 🙂 A to sme ten Maltofer od Dr. da sa povedat , ze flakali a poctivo sme davali melasu a amarantove prelicky, tak som rada.

elly111
16. sep 2009

ahojte máme rekord malý práve zaspinkal, veď spinkal cez deň iba 30min., jeho uspať je zaberák, musí odkväcnúť od únavy 😀
manželík je na služobke tak si dnes po dlhom čase večer posurfujem 😅
kape áno už viem, až neskôr som dočítala všetky príspevky 😅 , gratulujeme k výsledkom 😵

elly111
16. sep 2009

baby dnes mi ponúkli zaujímavú prácu od januára 😨 , pomóc ja nechcem, ale jasné že vo mne hlodá pokušenie 😅

elly111
16. sep 2009

kape krásne fotky 🙂

danulik
16. sep 2009

ahojte,
dnes sme boli v parku s mimou, eliskou, klaudiou a natalkou, dobre bolo, baby sa nahanali po parku 🙂 🙂 🙂

kape - to je super - tie vysledky 😵

elly - dnes si nejaka aktivna 😀 neprides na stretko?

tunylyk
16. sep 2009

ahojte,ako sa máte,myšlienkami už určite na stretku,že? 😉 my sme trošku chorí 😝 soplíkujeme ale hlavna vec že papať chutí,dnes prvýkrát Kubko ládoval kelovú polievku
elly aj Kubko sem tam blbne zo spaním a potom je tak unavený,že nevie čo sám so sebou... strieda smiech a plač
kape tu kontrolu krvi si si pýtala ty?Mne minule len tak medzi rečou,keď som bola odniesť výsledky z neurologie,doktorka povedale,že je Kubko nejaký bledy,vraj treba skontrolovať železo,no potom to nejak zahovorila,no teraz neviem,či ju mám o to prosiť či čo... ona je taka divná,mama mi robi v lekárni,tak viem,čo sa ako doplaca a tak,trocha sme hnačkovali,tak som si bola pýtať smectu,tak že to sa dá kúpiť aj bez receptu,tak načo mi to bude písať?!? pritom keby to predpísla,platím len za ten rp,preplatí to poisťovna,čudovala by som sa,keby bol Kubko často chorý,že nám toho musí veľa písať,ale mimo vigantolu a očkovaní,sme nemuseli brať nič,ale nevyberiem si,dali nám tam takú kravu... fuuuj

eminkaa113
16. sep 2009

Ahojte,

aj my už spíme od 20hod. 😲 Emka ešte spáva 2x cez deň, no dnes prvý krát spala v kuse 2hod.20 min., takže druhé spanie sa nekonalo. A zaspinkala hneď, inokedy pol hodiny lozí po posteli a až potom zaspinká 🙂

Pyžamka používame tiež s dlhými rukávkami a nožičkami, Emku prikrijem letnou dekou, ale má ju na sebe len pokiaľ sa neprehodí na druhý bok, potom ju už má pod sebou. A tiež sa odkopáva. Niekedy keď som mnou spinká, tak ju prikrijem paplónom a ona dostane také nervy, že sa rozplače a kopká nožičkami. Je to smiešne, ale za som prikritá až po uši a ona odokritá 🙂

tuny - si ma predbehla s obedom 😵 , práve pri zaspávaní ma napadlo, že by som mohla urobiť kelovú polievku. Tiež prvý krát 😉

tunylyk
16. sep 2009

eminka Kubko tiež nechce byť prikrytý 😉 teraz spí rozvalený v cestovnej postieľke,ale akonáhle sa uložím ja,spustí a skončí pri mne na gauči 😀

elly111
16. sep 2009

áno dnes mi to ide, veď aj sama si tu môžem písať som si hovorila 😀
Baby a ako je ukecaný náš drobec a papuľnatý, jóóój, hovorím celý ocinko 😀, ja som tichá voda 😅
ja by som prišla len toľko vybavovačiek mám v piatok, behačky po úradoch a pod., asi 230km nabehám, približne 5-6 zastávok, malého naložiť, vyložiť do auta, z auta, do kočíka,...to všetko sama s ním a potom sa dať na cestu za vami, hmmm to už budem vyflusnutá úplne, to nebudem riskovať, joj keby to bolo bližšie hneď som tam 😀
tunylyk veď čo nezmeníte pediatričku? Či je to problému vás?

iwuskaaa
16. sep 2009

Ahojte kočky 😉 ,

Tess aj som si myslela, že kontakt na mňa Ti dala Danielka 🙂 . Iný asi nemal kto 😀 Ešte raz vďaka!
Tak ste super nakúpili. Náhodou si nepozerala zimné overaly pre chlapcov? Ešte musím pozrieť ich stránku 🙂 .
Elly ďakujeme za ponuku 😉
Danielka ja som na Vás myslela, že si určite užívate, škoda, že mi to nevydalo a musela som trčať doma 😒 . Snáď raz...

Náš Dávidko tiež nechce byť prikrytý, neviem ako to idem riešiť v zime. Do vaku ho nedostanem, nieje na to zvyknutý a hneď ako ho prikryjem paplónikom alebo dekou, v tom momente sa odkope 😕

tunylyk
16. sep 2009

elly však v tom je pes zakopaný... od narodenia sme mali super doktorku,no tá sa odsťahovala,dostali sme takú,ktorá viac nerobí ako robí,za celé 2mesiace prazdnin bola v ambulancii asi 5x,inak ambulancia u nás v obci je na celkom slušnej úrovni,teraz sa rodí stále viac detičiek,nevie,či má do toho čo povedať aj starosta,ale už sa za ním chystám,nech zabezpečí poriadného lekára,ale zas ma budú ohovárať,že mudrlantka z mesta 😀 najbližšie máme potom Gelnicu,no cestovať kočíkom sama autobusom alebo motorovým vlakom... raz stačilo

elly111
16. sep 2009

jasné treba dať vedieť starostovi, lebo keď sa to nedozvie nebude to nikto riešiť. Ja keď som sa z mesta presťahovala na dedinu tak som sa sťažovala celkom často už keď som sa blížila, tak sa tvárili 😀 😀 😀, ale teraz sa už pri vchode pýtajú čo potrebujem 😀 😀 😀, vidíš dobre že píšeš zajtra tam musím skočiť, voľačo treba zaplatiť za smeti či čo 😅
hmm to je blbé keď nemáš autíčko
iwuskaaa pokojne ma využi 😀 pošlem ti na mňa číslo lebo keď som tu tak fičím, lebo sa snažím odolávať FB a iným nástrahám, ale niekedy nie som na nete aj niekoľko dní 😅
danulik aj tebe pošlem číslo, ak by som niekedy blúdila v BB a ty si taký organizyčný typ, tak keby niečo aby som bola v obraze 😀

iwuskaaa
16. sep 2009

Elly IP 😉
Ja sa zajtra chystám na mesto urobiť poriadky 😠 . Už týždeň nesvieti verejné osvetlenie na hlavnej ulici a nikoho to netrápi. Človek aby sa večer bál vytiahnuť päty z domu 😠

tunylyk
16. sep 2009

auto môžme využívať služobné tatikove,no väčšinou je preč 😒 keď treba,ale však keď sa vrátim domov,zbehnem na obecný,teraz si užívam mesto 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre