• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Augustové bábätká 2008. Pridajte sa

2. septembra 2011 
Iwus, tak idem si ta pridať do priateľov :grinning: Lara spí od pol dvanástej a ja sa už nudím :grinning:
17. sep 2009 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj náš drobec ešte spinká :fearful: , to bude zasa večer neskoré zaspávanie.
iwuskaaa my sme boli ráno vonku, od vtedy prší a ja tu mám pc na jedálenskom stole v obývačke, tak medzi vysávaním, upratovaním, varením a hraním sa s malým nakúkam aby som bola v kontakte so svetom :grinning:
17. sep 2009 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Slavig pridala si si ma? Idem sa kuk :wink: ...vraj nudím sa :grinning: , to je čo??? :grinning:
Elly no veru veru, musím byť v spojení :slight_smile: :grinning:
17. sep 2009 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja Ťa mám, cez Danielku som Ťa našla, dúfam, že si to Ty :grinning:
17. sep 2009 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Áno :wink:
17. sep 2009 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte balím to tu ideme von keď sa drobec zobudí :slight_smile:
17. sep 2009 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
elly - nie, lili skoro vobec neje maso, zatial papala len rybku, hov. svieckovicu, domacu kacku - ale velmi jej to nebralo :unamused: ja by som jej maso z hypaca nedala a nejako sa neviem dostat k domacemu, len co sme mali este tu svieckovicu v mraznicke a svokra kacku :slight_smile:
teraz ma obdobie, ze nechce jest skoro nic, ale hadam to coskoro prejde :wink:
17. sep 2009 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a zabudla som - oriesky este nedavam, ale pomaly zacneme, lebo su veeelmi zdrave :slight_smile:
17. sep 2009 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
iwus - inak aj mne sa zda, ze ked lili spi cez den dlhsie, potom spi dlhsie aj v noci :wink:

teraz som ju ulozila o stvrtej, do pol piatej sa hrala v postielke a potom stichla.. za chvilu sa asi zobudi..
17. sep 2009 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...a dnes večer absentujete? :grinning:
Tak idem aj ja spinkať, dobrú nôcku :wink: :slight_smile:
17. sep 2009 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nechooood :frowning2:
17. sep 2009 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Idem ja nejako ma bolí hlava, to z toho včerajšieho ponocovania a vstávania o 5 :slight_smile:
dobrú nôcku, zajtra pekný dník aj víkendík,, teraz tu pár dní nebudem, vy budete na stretnutí, želám príjemné počasie, super zážitky, rozhovory, proste pohodičku, majte sa krásne :slight_smile:
17. sep 2009 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak dobru noc a dakujeme :slight_smile: :wink:
17. sep 2009 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte!

skoda, ze ste nemohli prist vsetky na zajtrajsie stretnutie. ale dufam, ze nabuduce sa uz uz urcite stretneme vsetky. :grinning:

tami: tak ako? pridete?

rano sem este nakuknem, ci sa nic nezmenilo.

pa a dobru noc!
17. sep 2009 o 23:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute baby tak my uz balime :wink: pekny vikend vsetkym a tym co idu do Tatier stastnu cestu a mozem uz aj napisat ze vidime sa :dizzy_face:
18. sep 2009 o 07:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janci dik! aj vam stastnu cestu. vyzera, ze dnes bude krasne. u nas svieti oskar o stosest.

ostatnym zelame pekny vikend!
18. sep 2009 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak este raz stastnu cestu a pekny vikend, zajtial je tu v pp pod mrakom a po dazdi, ale predpoved nie je az taka zla, tak si to baby uzite :slight_smile:
18. sep 2009 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujeme a tiez prajeme pekny vikend :wink:
18. sep 2009 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kočky všetkým Vám prajem krásny a vydarený víkend, nech Vám to vyjde. V dobrom na nás spomínajte a foťte, foťte... :wink: :slight_smile:
Na ďalšie stretko prídeme aj my a už teraz sa tešíme, verím, že nejaké ďalšie ešte bude! :slight_smile:
18. sep 2009 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievcata tak pozeram ze vsetky deti su na hudbu..a lotroviny....aj ERik trsa ako o zivot ked pustim hudbu :grinning: a tusim zaciname s obdobim vzdoru..nieco zakazem a uz je zle zacne skripat zubami..(tie co mate zezzube deti budte radi) neda sa to vydrzat ako sa pri tom sustredi a trasie bojim sa ze mu z nich nic nezostane..cistime zubky kazdy den ale to jeho skripanie ich urcite oslabuje :unamused: no a zaciname chodit..este sice s pomocou ale pomaly ale isto sa rozbiehame..kuk ak xcete:slight_smile: http://vimeo.com/6588406 kazdym dnom mu to ide lepsie..ale pustit sa boji
18. sep 2009 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veji, podarený je malý. a ide mu to veľmi dobre :wink:
18. sep 2009 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Všetky ste na stretku a ja tu sama na koníkovi :frowning2: tak vám aspoň posielam link na videá. Na prvom je Emka na odrážadle u babky a na druhom je v tom džípe ako som spomínala.
A je to v rídzej záhoráčtine :grinning:

http://www.youtube.com/watch?v=SCoEaRyk1mI

http://www.youtube.com/watch?v=YufsTB8xkpo
18. sep 2009 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emi...jeeej mala ide dozadu..to ako Erik :grinning: :grinning: a bohovsky prizvuk teda rec :grinning:
18. sep 2009 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj dopredu jej to ide :wink:
18. sep 2009 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj to druhe video je super..soferuje na jednicku uz moze mat aj vodicak :wink:
18. sep 2009 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To je fakt väčšina kočiek na stretku? Teraz Vám je určite super, myslíme na Vás :wink: .
A môj manžel Vám odkazuje, že nabudúce bude stretko už aj s nami :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .
Veji a Emi - detičky sú rozkošné :slight_smile: . My máme iba fotky, nenatáčame :unamused:
18. sep 2009 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,dnes bolo celkom slušné počasie,aspoň tu v SNV,tak dúfam,že aj v Tatrach vydržalo :wink: Vejinka a Emi zlatunké videá,iwuska - krásne fotečky jaaaj :slight_smile:
18. sep 2009 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
iwus, ale máte prekrásne fotečky z ateliéru. ste ma inšpirovali a boli sme aj my :wink:
18. sep 2009 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kočky ďakujeme :wink:
Aj u nás bolo dnes super, slniečkovo :dizzy_face: . Dúfam, že vyjde aj víkend :slight_smile:
18. sep 2009 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eminka, riadnasoferka :slight_smile: , iwuslaaa ozaj kraaasne foto
no veru malibysme poriadne pismenkovat, nech neskoncia augustovky na piatej strane, kym sa vratia zo stretka
18. sep 2009 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok