Augustové bábätká 2008. Pridajte sa

aktak
7. aug 2008

myslim ze uz je nacase 😵

slaviq81
17. sep 2009

Iwus, tak idem si ta pridať do priateľov 😀 Lara spí od pol dvanástej a ja sa už nudím 😀

elly111
17. sep 2009

aj náš drobec ešte spinká 😨 , to bude zasa večer neskoré zaspávanie.
iwuskaaa my sme boli ráno vonku, od vtedy prší a ja tu mám pc na jedálenskom stole v obývačke, tak medzi vysávaním, upratovaním, varením a hraním sa s malým nakúkam aby som bola v kontakte so svetom 😀

iwuskaaa
17. sep 2009

Slavig pridala si si ma? Idem sa kuk 😉 ...vraj nudím sa 😀 , to je čo??? 😀
Elly no veru veru, musím byť v spojení 🙂 😀

iwuskaaa
17. sep 2009

Ja Ťa mám, cez Danielku som Ťa našla, dúfam, že si to Ty 😀

slaviq81
17. sep 2009

Áno 😉

elly111
17. sep 2009

ahojte balím to tu ideme von keď sa drobec zobudí 🙂

danulik
17. sep 2009

elly - nie, lili skoro vobec neje maso, zatial papala len rybku, hov. svieckovicu, domacu kacku - ale velmi jej to nebralo 😒 ja by som jej maso z hypaca nedala a nejako sa neviem dostat k domacemu, len co sme mali este tu svieckovicu v mraznicke a svokra kacku 🙂
teraz ma obdobie, ze nechce jest skoro nic, ale hadam to coskoro prejde 😉

danulik
17. sep 2009

a zabudla som - oriesky este nedavam, ale pomaly zacneme, lebo su veeelmi zdrave 🙂

danulik
17. sep 2009

iwus - inak aj mne sa zda, ze ked lili spi cez den dlhsie, potom spi dlhsie aj v noci 😉

teraz som ju ulozila o stvrtej, do pol piatej sa hrala v postielke a potom stichla.. za chvilu sa asi zobudi..

iwuskaaa
17. sep 2009

...a dnes večer absentujete? 😀
Tak idem aj ja spinkať, dobrú nôcku 😉 🙂

danulik
17. sep 2009

nechooood ☹

elly111
17. sep 2009

Idem ja nejako ma bolí hlava, to z toho včerajšieho ponocovania a vstávania o 5 🙂
dobrú nôcku, zajtra pekný dník aj víkendík,, teraz tu pár dní nebudem, vy budete na stretnutí, želám príjemné počasie, super zážitky, rozhovory, proste pohodičku, majte sa krásne 🙂

danulik
17. sep 2009

tak dobru noc a dakujeme 🙂 😉

katinka0000
17. sep 2009

ahojte!

skoda, ze ste nemohli prist vsetky na zajtrajsie stretnutie. ale dufam, ze nabuduce sa uz uz urcite stretneme vsetky. 😀

tami: tak ako? pridete?

rano sem este nakuknem, ci sa nic nezmenilo.

pa a dobru noc!

jancia
18. sep 2009

Caute baby tak my uz balime 😉 pekny vikend vsetkym a tym co idu do Tatier stastnu cestu a mozem uz aj napisat ze vidime sa 😵

katinka0000
18. sep 2009

janci dik! aj vam stastnu cestu. vyzera, ze dnes bude krasne. u nas svieti oskar o stosest.

ostatnym zelame pekny vikend!

jovan
18. sep 2009

Tak este raz stastnu cestu a pekny vikend, zajtial je tu v pp pod mrakom a po dazdi, ale predpoved nie je az taka zla, tak si to baby uzite 🙂

danulik
18. sep 2009

dakujeme a tiez prajeme pekny vikend 😉

iwuskaaa
18. sep 2009

Kočky všetkým Vám prajem krásny a vydarený víkend, nech Vám to vyjde. V dobrom na nás spomínajte a foťte, foťte... 😉 🙂
Na ďalšie stretko prídeme aj my a už teraz sa tešíme, verím, že nejaké ďalšie ešte bude! 🙂

vejinka
18. sep 2009

ahojte dievcata tak pozeram ze vsetky deti su na hudbu..a lotroviny....aj ERik trsa ako o zivot ked pustim hudbu 😀 a tusim zaciname s obdobim vzdoru..nieco zakazem a uz je zle zacne skripat zubami..(tie co mate zezzube deti budte radi) neda sa to vydrzat ako sa pri tom sustredi a trasie bojim sa ze mu z nich nic nezostane..cistime zubky kazdy den ale to jeho skripanie ich urcite oslabuje 😒 no a zaciname chodit..este sice s pomocou ale pomaly ale isto sa rozbiehame..kuk ak xcete🙂

https://vimeo.com/6588406

kazdym dnom mu to ide lepsie..ale pustit sa boji

eminkaa113
18. sep 2009

veji, podarený je malý. a ide mu to veľmi dobre 😉

eminkaa113
18. sep 2009

Všetky ste na stretku a ja tu sama na koníkovi ☹ tak vám aspoň posielam link na videá. Na prvom je Emka na odrážadle u babky a na druhom je v tom džípe ako som spomínala.
A je to v rídzej záhoráčtine 😀

https://www.youtube.com/watch?v=SCoEaRyk1mIhttps://www.youtube.com/watch?v=YufsTB8xkpo
vejinka
18. sep 2009

emi...jeeej mala ide dozadu..to ako Erik 😀 😀 a bohovsky prizvuk teda rec 😀

vejinka
18. sep 2009

aj dopredu jej to ide 😉

vejinka
18. sep 2009

aj to druhe video je super..soferuje na jednicku uz moze mat aj vodicak 😉

iwuskaaa
18. sep 2009

To je fakt väčšina kočiek na stretku? Teraz Vám je určite super, myslíme na Vás 😉 .
A môj manžel Vám odkazuje, že nabudúce bude stretko už aj s nami 😵 😵 😵 .
Veji a Emi - detičky sú rozkošné 🙂 . My máme iba fotky, nenatáčame 😒

tunylyk
18. sep 2009

ahojte,dnes bolo celkom slušné počasie,aspoň tu v SNV,tak dúfam,že aj v Tatrach vydržalo 😉 Vejinka a Emi zlatunké videá,iwuska - krásne fotečky jaaaj 🙂

eminkaa113
18. sep 2009

iwus, ale máte prekrásne fotečky z ateliéru. ste ma inšpirovali a boli sme aj my 😉

iwuskaaa
18. sep 2009

Kočky ďakujeme 😉
Aj u nás bolo dnes super, slniečkovo 😵 . Dúfam, že vyjde aj víkend 🙂

jovan
18. sep 2009

eminka, riadnasoferka 🙂 , iwuslaaa ozaj kraaasne foto
no veru malibysme poriadne pismenkovat, nech neskoncia augustovky na piatej strane, kym sa vratia zo stretka

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre