Augustové bábätká 2008. Pridajte sa

aktak
7. aug 2008

myslim ze uz je nacase 😵

danulik
20. sep 2009

🙂 🙂 🙂
moj uz zo dve hodiny spi.. on si chudak s nami nepospal, lebo musel pracovat..

tamita
20. sep 2009

Kiki,sa teším s vami,držte sa aj nesca 😉
Eminka,my máme rovnaké odrážadlo,len v ružovom,ale leuš sa v ňom zatiaľ iba nechá vyvážať,odrážať sa jej nechce...
hribik-lenka ,tie pečienky 😀 😀 😀
Bammbi, tak ako tehulka??? zvládaš to?
Jamai ahoj,vidíš,my tu máme momentálne asi babie leto 😵 ,príd sa zohriať 😵
Iwuš , čo ste nedošli aj na Radvanský jarmok minulý týždeň,super bolo aj perfektný program
veji , gratulujem 😉
Aj Lenoc gratulujem,z celého srdca 😅
danuli 😉 gaučujete??

danulik
20. sep 2009

tami - nie, citaj poriadne 😀

uz som kukla lenoc-kin album - krasne dietatko sa im narodilo 😵

tamita
20. sep 2009

aááá,tak ty sama gaučuješ 🙂

danulik
20. sep 2009

ano a prave som si dala druhu veceru, fuj, hanba mi 😝 mala by som ist radsej spat, lebo este mam chut na sladke 😀

tamita
20. sep 2009

idem aj ja kuknuť albumik 😕
ale najprv musím zase kuknuť Leu Juliannu 🙂

katinka0000
20. sep 2009

idem si aj ja uz lahnut, lebo som dost vycerpana z tej cesty. a rano som uz od 7:00 hore.

tak zajtra. dobru noc!

danulik
20. sep 2009

dobruuu, kati 😉

danulik
20. sep 2009

tami - cmuk leuske na licko 😵

tamita
20. sep 2009

Kati dobrúúú
dani - ja tu mám biely sreek 😝 a k tomu tanier koláčikov 😝 😝 😝 ,príd sa ponúknuť

danulik
20. sep 2009

biely co? 😕

tamita
20. sep 2009

Pochopila si ?? -že strik to malo byť 😉

tamita
20. sep 2009

cmukla som ju za teba,ale ani si to nevšimla 😀 😔
Liliatko nebude v dohladnej dobe cuckať?

danulik
20. sep 2009

ahaaaaaa, ja rozmyslam, ze co za specialitku to mas, kt. nepoznam 😀
pridem, ale inokedy, mama si pozicala moje auto, lebo svoje ma v servise a peso sa mi nechce 😀

danulik
20. sep 2009

teraz sa zvykne budit okolo jednej - vtedy ked akurat tak dobre zaspim 🙂

tamita
20. sep 2009

hm,to tiež veľmi dobre poznám...a do kedy si bez auta??

danulik
20. sep 2009

len do zajtra..

tamita
20. sep 2009

Ja som tie koláčiky teda dorazila bez teba a mala by som ešte spratať kuchynu 😖 a taáááák sa mi nechce 🙄

danulik
20. sep 2009

sikovna 🙂
kuchyna pocka, chod sa radsej vyspat 😉

ja uz asi pojdem, polnoc sa blizi, tak nech stihnem zaspat kym sa lili zobudi, aby sa mi "lepsie" vstavalo 😀

dobru noc prajem vsetkym 😵

tamita
20. sep 2009

My noční vtáci sme teraz v najlepšom 😉 😵 😵
dobrú babulky,velké aj malé,zregenerujte sa spánkom spravodlivých 😀

danulik
20. sep 2009

dakujeme a potom aj tebe 😉

kikinela
21. sep 2009

janci hej aj ja som si spomenunla na OLiverkove dvojča 😅
iwus - ano je to tak zdravy človek ma vela priani ale chori iba jedno -aby bol zdravy 😕 inak nemam velku chut do čitania tolko stranok,ale tušim pribudli nejake tehulky tak gratulujeme 😉 davate detičkam papat už všetko alebo skoro všetko,nemocnična strava super ,doma som mu vobec nesolila a v nemocke som mala polievku problem zjest ja fuhhhh taka bola slana a to na urologii 😠 vajičko už davam cele ,no dnes ideme ku dokyne našej odniest spravu z nemocky tak sa popytam čo by už mohol jest a kravske mliečko už davate tie čo ste na UM?,tak musim ist maly spi ja idem krmit papagaje a potom letime pa pa

nesca
21. sep 2009

Iwuska, mínali sme sa zhruba pri evanielickom kostole. Dosť ma to mrzí, že som sa na vás nevrhla 😀

Porazí ma, včera som bola u našich a oni majú krásneho, ale úžasne hravého psa, alebo blbého? nechala som si na dvore, ako vždycky kočík a potom mi synovec oznámil že ked prišiel domov, kočík bol prevrátený, tak sa pýtam, že či ho napravil a on, že hej, potom sme normálne odišli a až asi po pol hodke som si všimla, ked som vystrela striešku, že je tam diera ako päsť asi, no tak teraz ho už určite ani nepredám a vyzerá to ako zo smetiska vytiahnuté 😒 , neviete kde by mi to mohli nejako zafačovať? žeby brašnárstvo? Už nemám chuť kupovať nový, lebo paťo už dlho dobre chodí, ale ešte ho predsa potrebujeme.
Ale ja som blbá tiež, lebo minule mi už z toho košíka dole vyťahal veci a boli po dvore 😠 , tak som to mohla predvídať. Zver jeden . . .

Tami dakujeme 🙂 .

bammbi
21. sep 2009

Ahojte babulky, tak cakame na dojmy zo stretka. Ako bolo, kde ste nakoniec boli na vylete, co deti vyviedli a tak 😉 A jasne, ze aj na foto cakame.. kto vlastne fotil?? no sup sup, tajnostkarky 😉 🤐

jancia
21. sep 2009

Vsetkym Matuskom vela zdravicka a vela radosti 😵 😵 😵

bammbi
21. sep 2009

Tami, dakujem za opytanie. Zatial s nami vsetko fajn, zvladam to dobre, na malinke sa velmi tesime. Presne o tyzden mame prvy velky uzv, uz sa neviem dockat ako uvidim to male mrviace sa bambuliatko. Hoci musim priznat, ze som z toho tak trosku aj nervozna, ci bude vsetko ok... Natalia je velmi zlata, ma take pritulne usmievave obdobie, akurat objavila caro Lega (Duplo) a tiez svet babik a macinkov, stale si ich pohojdava v naruci a dava niekam spinkat, krasne sa rozhovorila a tiez uz znakuje okolo 30 znakov, takze sa krasne dorozumieme.
Pozdravujem manzelika a prajem skore uzdravenie 😉

jancia
21. sep 2009

Ahojte, cauko bammbi - tak nejake dojmy su aj v teme stretnutia, inak bolo fajne, aj hotelik super, mali sme vyclenenu taku spolocensko-jedalensku miestnost tak sme tam aj detsky kutik deckam urobili, Hribikovci doniesli stan s gulickami tak to sa deckam veru pacilo, keby bol trochu vacsi ze by sa tam zmestili vsetky tak ani nevieme o nich 😀 ale aj tak boli perfektne deturence nase, manzelici tiez celkom usli 😝 a ako tu uz niekto pisal nebezpecne si rozumeli medzi sebou... ale to je dobre, aspon nas uz nebudu prudit ked budeme konikovat 😀.
Vyletiky boli po Tatrach, jedna skupinka sla na Strbske pleso, my sme sli napr. na Hrebienok a ku Studenovodskym vodopadom, potom poobede sme sli dalsia skupinka lanovkou na Skalnate pleso. ZOO sa nakoniec nekonala, tak snad nabuduce bude aj take cosi... inak bolo trochu tazke sa zladit ze by sme vsetci sli niekam kedze kazde dieta inak vstava, inak spi, niektore 1 spanok, ine aj 2 denne... takze aj preto sme sa trosku porozdelovali, ale aj tak bolo fajn, vzdy sme sa aspon na jedlo zisli a boli spolu - teraz fakt ocenujem vyber PP 😉 tessie dik 😉, no a potom vecer ked deticky uz boli ulozene tak sme sa rodicia zisli dole pri bare, niektori s babysitterom, niektori behali hore-dolu pocuvat na chodbu z ktorych dveri ide plac 😅. No ja mam len pozitivne dojmy. Fotky budu, no ja som zabudla fotak takze ostatne babule popridavaju... dufajme...

Tak pekny dnik, my spinkame, som dnes bola s Tomim u dokiho lebo trocha soplil a kaslal a nepreslo mu to cez vikend tak pre istotu ze nech ho popocuva, vraj ma trocha hrdlo chytene, ma mat kludovy rezim, no to sa povie... 😔

bammbi tak Natalka je velmi sikovna ked tak krasne znakuje, nemas nejake videjko kde to vidiet? 🙂

iwuskaaa
21. sep 2009

Ahojte kočky 😉 ,
tak po prečítaní príspevkov...fakt ste sa mali dobre na stretku 🙂 . Super, ja verím, že bude aj ďalšie, na ktoré by sme išli veľmi radi aj my. Fotky som ešte nestihla popozerať na FB, ale už sa na to hrniem 😀 .

Tami, aj sme sa chystali do BB na jarmok, no nedošli sme tam 😀 . Ostali sme iba vo ZV.

Tak teda idem ja popozerať tie fotky 🙂

tunylyk
21. sep 2009

kuk som po albumoch,kto ako povyrastol 😉 hribi to ste ako dokázali všetkých drobcov na stretku udržať pokope a stihnúť ich odfotiť? 😀 my sme chceli našim cvaknúť tri vnúčence,no takmer nemožné,stále boli v pohybe a hlavne náš Kubko 😀 😀 😀

tunylyk
21. sep 2009

... a ešte čosi,už sme 12-zúbkoví 🙂 za dva týždne komplet 4 stoličky a môžme sa tešiť na očáky 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre