Augustové bábätká 2008. Pridajte sa

aktak
7. aug 2008

myslim ze uz je nacase 😵

tessie
24. sep 2009

no veru... aby sme si mohli dovoliť aj dalšie stretká 🙂 🙂 🙂 Akurát mi volal z večere, že už má pre malú kúpené 3 darčeky... vraj odkedy je tam, tak len behá po detských obchodoch 😀

katinka0000
24. sep 2009

danulik, iwus: kupila som si aj ja nieco na seba - bundu na zimu, ponozky, rifle, sal, nohavice. som isla inak vytesena domov. a to keby sme mali este cas, tak by som si isto este nieco kupila. manzel si kupil taku hrubu vestu a pulover. bola s nami aj mamina a ta nejake tricka. no a nicovi sme kupili tricka s dlhym rukavom a ciapocku. fuha, ale som toho vymenovala. ani sa mi nezdalo toho az tak vela, ale ked to citam, tak sme dobre predzasobeny pred zimou. 😉 😀

danulik: to by ste nas veeelmi potesili s tymi bojnicami. ja teda dufam, ze pojdeme. lebo v piatok nam maju prist zalievat podlahy na dom, tak dufam, ze to stihnu a cez vikend budeme moct niekam ist.

danulik
24. sep 2009

zlaty 🙂 🙂 🙂 ten nas neznasa nakupovanie, strasne pri tom trpi 😝

katinka0000
24. sep 2009

dani: tak moj manzel je uplny opak. ten nakupovanie miluje.

tessie
24. sep 2009

dani - u nás je to naopak, môj manžel zbožňuje nakupovanie, ked chodil z bývalej práce časo na služobky do zahraničia, tak sa mi vždy dolezlo kopec darčekov... napríklad parfém som si pre seba nevyberala už dosť rokov... to bola jeho partia. Mňa nakupovanie baví do takej miery, že presne viem, čo potrebujem a snažím sa to rýchlo zohnať. Nebaví ma bezcieľne chodiť po obchodoch...

danulik
24. sep 2009

kati - tak to je slusny nakup 😉 nico bol s vami?
ja som tusim v utorok bola na nakupoch, kupila som lilienke dvoje zimne nohavice - take riadne teple, samozrejme jedne z nich museli byt hello kitty 😀 svetrik, tricka s dlhym rukavom, body, ciapky,.. uz aj bundy mame, tak moze prist zima 🙂

na tie bojnice sa spytam manzela a dam ti vediet 😉

danulik
24. sep 2009

tak to vam trosku zavidim, romana dostat do obchodu je velky problem, normalne ho musim prosit, ze pod si kupit rifle 😀

hribikana
24. sep 2009

no tak to mam presne doma aj ja a ked skusat, tak max. 2 ks, potom mam smolu 😠

katinka0000
24. sep 2009

dani: hej, bol aj on. uz o 7:30 sme museli ist z domu, lebo v plynarnach sme to mali na osmu vybavene. prisli sme tam trochu neskor, ale hned na zobrali. no a do mlynov sme prisli nieco pred 9:00, tak to tam bolo este vsetko prazdne, lebo obchody otvaraju od 9:00, tak sme mali krasne cele obchody pre nas. 🙂
potom sa to uz ale zacalo plnit.
ja nicovi tiez este musim kupit na zimu veci. toto bolo skor na jesen.

tessie
24. sep 2009

no ordinácia skončila, idem hajať... dobrú nôcku všetkým 🙂

katinka0000
24. sep 2009

idem si tiez lahnut a precitat knihu. nico sa dnes nejako budi. uz bol 2-krat s velkym placom hore. neviem, co mu je. ☹
dobru noc!

danulik
24. sep 2009

dobru noc, tess 😉
ja este pozeram odsudene..

kati - my ked sme tam boli, tak bolo strasne vela ludi.. to az tak nemusim, ale bol vikend, tak sa to dalo cakat..

kape
24. sep 2009

Katinka - zeby zubky ?

Danulik, Hribi - aj my mame doma "nakupovania chtiveho tatina ", Tess toto by som s Tebou hned menila, lebo to je pre mna dost utrpenie nakupovat prenho s nim.

Danulik - gratulacie Lili k prvemu zubku a sup sup nech idu dalsie rychlo von, nech sa dlho Lili netrapi.

Lenoc - ja si Ta sice nepamatam, ja som prisla sem neskor,ale gratulujem a malicky ma krasne miery, riadny chlap hned od mala

Iwuska - tak nech sa na testiku ukazu dve ciarocky.

A nejako sa ten tehuvirus rychlo siri ... To bude asi tym nasim vekovym priemerom.

iwuskaaa
25. sep 2009

Pekný dník, kde ste dnes všetky? Vyhrievate sa ešte na slniečku? 🙂 .
Tak tehu nie som, ráno ma navštívila MS 🙂 😀 . Som aj rada, neviem, či som už pripravená na druhé dieťatko, aj keď Dávidko je dobručký. Ale predsa necelé dva roky rozdiel, neviem ako by som to zvládla 🙂 .
Katinka, tak takého manžela Ti závidím. Ja keď mám ísť s mojim na nákupy, tak dopredu viem, že nič nekúpim, lebo počúvať jeho: poď už, to nieje pekné, to musíš všetko obzerať, všetko musíš chytať....mi ide na nervy 😀
Tak radšej idem sama a vtedy sa viem poriadne vyšantiť 😀 .

Kočky, už rozmýšľate nad vianočnými darčekmi pre drobcov? 🙂

slaviq81
25. sep 2009

Iwus 😅 Aj tak dobre 😉
A môj drahý strašne rád nakupuje, niekedy už ja chcem ísť a on ešte vždy čosi obzerá a skúša 😀

Dani, aj ja pozerávam Odsúdené, len škoda, že sa to časovo prelína s Ordináciou. Aj Panelák. To aby sme kúpili ešte jeden TV 😀

Počujte, minule sme na prechádzke s Tuny riešili, že keď v zime nahodíme do kočíkov fusaky, ako to budeme riešiť s obuvou 😅 Lebo mne príde blbé obúvať čižmičky keď bude len sedieť. Hm? 😅

iwuskaaa
25. sep 2009

Slaviq 😅 🙂 ...dobre dobre 😵 ...
Tak to máš pravdu, ako to ideme riešiť? Obujeme ponožky a na to ešte jedny hrubé 😀 😀 😀 ...
Mňa doslova vytáča program v TV. Prečo sa TV nedohodnú? Všetko dobré ide v utorok a vo štvrtok a všetko sa prelína 😠 ...takto prepínam a z každého mi niečo ujde 😅 ...
Ideme sa naobedovať a ideme vonku. Malého dám starkej, chce ísť s ním vonku a maminka ide na kávičku 😵 🙂

aktak
autor
25. sep 2009

vobec vas nestiham citat, dufam ze s mate vsetki dobre a deticky su zdrave, stretko vam tusim krasne vyslo 😵

moja Adelka ma uz 15 zubkov, byvala ztoho obcas nervozna, uz sa teism ked to bude za nami 😅

dnes som im kupila konika Rodyho tak sa vytesuju obaja, este ten podstavec dokupim aby to bolo stabilnejsie 🙂

neviete mi poradit dobru predajnu s DETSKYM NABYTKOM? ideme sa stahovat, a uz som aj jeden nasla krasny ale vychadza to na skoro 2000 eur len za skrinky a to je dost 😖 alebo nepoznate dobreho stolara v okoli BA?

katinka0000
25. sep 2009

ahojte!

kape: no ja neviem ci zubky. nico je takyto od narodenia. on nie je velky kamarat so spanim. ale teraz taha uz 3-tiu hodinku a bol este len 2-krat hore. vcera bol potom do rana uz len raz. takze za celu noc len 3-krat. to je u nas uspech.
ozaj kati. kupila som v lekarni tu melasu. ale tam je pisane, ze to nie je vhodne pre deti do 3 rokov. tebe dr. povedala, ze to mozes davat? kolkokrat za den a ake mnozstvo mu davas?

slaviq: ved normalne zoberies so sebou aj cizmicky a ked drobec bude chciet, tak mu ich das. samozrejme ked pojde do fusaku, tak cizmicky dolu.

my by sme chceli nicovi uz kupit normalnu postel, lebo podla mna v postielke je mu uz tesno. nepozerali ste uz nieco take?

katinka0000
25. sep 2009

slaviq: som myslela, ze ked drobec bude chciet chodit. ta myslienka potom nedavala zmysel. 😀

slaviq81
25. sep 2009

Katinka, chápem 😉 Dá sa aj tak 🙂

iwuskaaa
25. sep 2009

Aktak ahoj 😉 . Tak už iba 5 zúbkov Adelke treba a bude mať kompletný chrup 🙂 , super.
Katinka, my sme také zatiaľ nič nepozerali, aj keď už dosť často uvažujem na detskou izbou, ako ju zariadiť 😵 . No ešte si počkám na izbu od Hribi, sľúbila mi, že nafotí 🙂 😉 ...inšpirujem sa možno.

katinka0000
25. sep 2009

iwus: dufam, ze hribi hodi coskoro nejake foto. 🙂

katinka0000
25. sep 2009

a co dnes vsetky zurujete?

danulik
25. sep 2009

to uz idu vianoce?? iwus, nestras 😅
no skoda, ze prisla ms, uz som sa tesila 🙂 🙂 🙂 ale nie, vsetko bude tak ako ma byt 😉

kati - nezurujeme, teda aspon ja nie, sadim hrozno na farmville 😀

inac, slaviq - niektore fusaky maju tu spodnu cast na zips, da sa rozzipsovat a dietatko moze mat aj cizmicky 🙂 napr. kaiser 😉

aktak - ze 15 zubov!! my sa tesime aj z toho jedneho 😀

katinka0000
25. sep 2009

dani: inak teba to farmville riadne chytilo.

hribikana
25. sep 2009

pekny vecer,
ani ja nezurujem, pozeram minitalent 😀
a nabytok nam uz prisiel, ani som necakala, ze tak skoro, neboli to ani tie slubene minimalne 3 tyzdne a my este nemame pripravenu a namalovanu izbicku, takze este si chvilku pockate na tu nasu
ale na mimibazare som nasla nieco take, takze nebudem volat a platit maliara a kopu farieb, ktore by ma stali mailand, ale kupim nalepky a ked ma omrzia, tak ich odlepim a na stene vraj neostanu flaky http://www.mimibazar.sk/bazar.php?user=1837

kape
25. sep 2009

Katinka - nic Mudr. na melasu nepovedala a na Samkovi som doteraz nic negativne z melasy nepostrehla, skor pozitiva, ako napr. kazdy den niekolkokrat za den bezproblemove kakanie, snad v buducnosti sa neprejavia ziadne vedlajsie ucinky.

A my mame fusak Emitex a tam ta spodna cast je podsita nie flisom, ale takym umyvatelnym materialom, takze sa to da v pohode potom umyt, moze ist donho aj v topanockach.

My - teda Samko, si od dnes mozme konence plne vychutnavat svoj narodeninovy darcek - auticko Macko Pooh, dnes nam dali nove vyreklamovane a teda zvuky to naozaj vydava paradne.

My sme detsku izbu uz zariadovali v maji a mame tento nabytok http://www.novoles.sk/index.php?gall=01_detske_... v jablckovo zelenej. Plus nejake police a regale, stolicky su z Ikei

A to najdolezitejsie z dnesneho dna u nas nakoniec - mame za sebou prve samostatne krociky 😵

danulik
25. sep 2009

kape - gratulujeeeeeeeem samkovi 🙂 🙂 🙂

kati - uz mi to praveze lezie na nervy, ale neviem skoncit 😅

hribikana
25. sep 2009

kape - blahozelaaaame
a ukaz foto vasej izbicky, pls. 😉

iwuskaaa
25. sep 2009

Danielka veru idú, o tri mesiace sú tu 😀 . Letí to poriadne, veď nedávno ešte len odišli...
Kape gratulujeme k prvým krôčikom 😉 🙂 ...a peknú izbičku máte, mohla by si ju nafotiť vo Vašom bytíku 😉 🙂 ...
Hribi, tak dávajte izbičku do poriadku, nech dlho nečakám 😀 ...
Katinka, nie nežúrujem ani ja, skôr môj muž, išiel na tréning a neviem kde je 😠 ...jáj chlapi

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre