Augustové bábätká 2008. Pridajte sa

aktak
7. aug 2008

myslim ze uz je nacase 😵

danulik
25. sep 2009

iwus - moj dnes sedi doma.. vlastne nesedi, uz spi - na gauci 😕 😅
hmm..tak to aby som zacala nakupovat darceky 😀

hribikana
25. sep 2009

my sme u svokrovocv a internet tu ide takym tempom, ze idem radsej spat, prajem Vam aj deturencom dobru nocku

danulik
25. sep 2009

aj ja idem, dobru noc 😉

jancia
25. sep 2009

no baby ste to nejak skoro zabalili... zase som dosla po funuse 😝

kape
25. sep 2009

Tu je par foto, este to nebolo komplet hotove (zaclona, luster, chybala este polica a tak), aktualne foto nemame http://picasaweb.google.sk/dulikovci/Styridsiat....

Dobru noc a pekny vikend.

katinka0000
26. sep 2009

kape: gratulujeme 🙂
no ja neviem. bojim sa tu melasu nicovi davat, ked je tam jasne napisane, ze pre deti do 3 rokov to nie je vhodne. ked pojdem najblizsie k dr., tak sa nato spytam. a izbicku ma samko fakt paradnu. 🙂

katinka0000
26. sep 2009

dnes sme mali taky zavaraci den. sme robili pikant a potom sme este zavarali cviklu. no a ked som nicolaska dala hajat, tak ma cakalo este upratovanie celeho domu. ale uz mame vsetko hotove. 🙂

iwuskaaa
26. sep 2009

Kape super vypadá tá Samkova izbička, taká útulná 🙂 A oranžová farba je moja naj naj farba, tak to je plus 😀 .
My máme zatiaľ v Dávidkovej izbičke skrine zo spálne (kombinácia čerešňa s vanilkou), na ktoré som nalepila dekorácie a jednu staršiu posteľ. A samozrejme boxy s hračkami. Stále pozerám stránky s detským nábytkom, ale asi sa treba vybrať do predajní, budem mať lepšiu predstavu si myslím. Páči sa mi aj IKEA. Chcem nábytok 2v1, aj pre dieťaťko aj pre teenegera 😀 ...

Katinka, šikuľka si 😵

danulik
26. sep 2009

caute baby,
dnes som bola na pohotovosti, mam anginu 😠 ☹ beriem atb.
lilienocka bola trosku nervozna, stale sa na mna vesala, bola umrncana.. zeby dalsi zubok? 😉

jani - vcera sme to fakt skoro zabalili 😅
ja som teraz sama s lili, manzel isiel do mesta, tak tu budem asi dlho 😉

kati - tak ste nesli do bojnic?

iwus - ahoj 🙂

aj nas za chvilu caka zariadovanie izby, tak sa rada inspirujem 😉

jancia
26. sep 2009

Ahojte, ja sa momentalne bavim na Superstar... Tomino dnes zalahol uz o 19.45 co je u nas rekord, ale mal len jeden spanok a to do 13.15 kedy normalne len zaspava a teraz uz bol hore, si to posunul asi kvoli tatinkovi 😅. A to som sa tesila ze tento tyzden aky sme mali rezim... pride vikend a je to fuc... 😝
Inak si uzivame taku peknu jesen 😵 dnes bolo fajne, kde ste vyletovali?

iwuskaaa
26. sep 2009

Danielka ahoj 😉 . Manžel si išiel vyraziť? Títo naši chlapi sa majú pri nás, čo? 😀
Môže to byť ďalší zúbok 😉 😵
Janci, my sme boli iba u babky, nešli sme nikde inde. Ale vonku je krásna jeseň, to máš pravdu 🙂

danulik
26. sep 2009

my sme tiez nikam nesli, len k nasim..
lili mi vzdy po doobednom spanku donesie topanocky alebo ciapocku, prip. kluce od auta a zacne kyvat paa paa, ze nech uz niekam ideme, lebo doma je nuda 😀

iwus - ano.. myslim, ze sa nemaju na co stazovat 🙂 😉

katinka0000
26. sep 2009

dani: aj nas nico je trochu umrncany. asi sa mu tlacia uz stolicky. a uz sa pusta konecne sa chodit. dnes u nas na stavbe chodil uplne sam. len potom dostal balanz a spadol do mlaky na zadok. nemali sme so sebou nahr. oblecenie, tak sme museli ist rychlo domov.
do bojnic ideme zajtra, lebo dnes sme to uz nestihli. vy asi nejdete, ze?

danulik
26. sep 2009

kati - veru nie ☹ musim sa liecit..
tak nico je sikovny, supeeer 😵

jancia
26. sep 2009

My tiez len blizko domu, babule tak si este uzite peknu nedelu a nech nam dietka pokojne spinkaju.... (Tomino uz stihol byt 1x hore 😖)

katinka0000
26. sep 2009

danulik: ved jemu sa urcite horsie chodi s prstom ako bez neho. lebo ked sam chodi, tak sa dostane vsade, kde chce a nemusi stale nikoho so sebou tahat.

jancia: nico zatial este ani raz. ale pocitam, ze to o chvilu pride. 🙂

katinka0000
26. sep 2009

idem ja pomalicky. manzel ma chodi stale vyvolavat, aby som uz isla, ze aspon jeden vecer nech je bez pc. tak dobru noc. 🙂

danulik
26. sep 2009

😀 ok, chod 😉
ano, urcite sa mu chodi lepsie samemu, ale potrebuje nejaku istotu 😉

iwuskaaa
26. sep 2009

Katinka dobrú noc prajem 😉
Aj náš bol už raz hore, ale dala som mu iba čaj a je ticho 🙂 ...
Ja práve obzerám Next, som asi závislá 😀

danulik
26. sep 2009

iwus - aj ja som pozerala next 🙂 🙂 🙂 mali by to zakazat 😀

jancia
26. sep 2009

baby hodte mi link, dik 😉

danulik
26. sep 2009
bammbi
26. sep 2009

Ahojte
Staci sa tu postazovat a hned sa vsetko zmeni. Asi to tu moja mala citala, tak sa rozhodla, ze zatrucuje a zacala chodit. Takze uz aj my chodime!!! 🙂 🙂 tak nejako z nicoho nic sa pustila 😅 Vsetci sa tesime, dokonca zacala o 3 tyzdne skor ako maminka 😉

Takze Next uz aj na Sk? To je super. My ho tu mame za rohom, natalka ma vacsinu veci odtial, su naozaj strasne zlate...

kape- gratulujeme!! super pocit, vsak? 😉 vidim, ze sa rozbehli spolu, no lebo sme sa tu na nich stazovali... 😉

danulik
26. sep 2009

bammbi - gratulujeme natalke 😵 😵 😵

next tu mame uz dost dlho, ale prijali by sme aj take ceny, ako su v UK 😉

iwuskaaa
26. sep 2009

Bammbi, tak ako píše Danielka, keby boli aj ceny anglické bolo by to super. Ja to nechápem ako to môže byť aj 5 krát vyššia cena ako v UK 😠 ...
Ešte mám výhodu v tom, že manžel má v UK sesternicu a ak niečo chcem, iba pošlem link a peniažky a mám to 🙂 😵 ...
Gratulujeme k prvým krôčikom 😵

danulik
26. sep 2009

aj ja chcem taku sesternicu 😀

danulik
26. sep 2009

fuuuuuj, lietal mi tu nejaky divny nadrozmerny hmyz 😝 😝 😝 tak som nan nastriekala lak na vlasy - nic ine ma nenapadlo, ja sa takych veci strasne bojim, ale pomohlo to a zosypal sa 😀

bammbi
26. sep 2009

dani, vdaka
co sa tyka cien, tak vzdy ked pridem na SK, odpadavam. Nechapem to. Vsetko pre babo - od oblecenia, plienok, cez autosedacky, postielky az po kociky, vsetko naozaj drahsie. Ja na Slovensku pre Nataliu kupujem iba kozmetiku - Weledu v DM, to tu nedostanem. ( Napriklad - velke balenie Pampers tu dostat za 7,50E, mlieko Nutrilon za 8,80E...) je mi to luto, ked si predstavim, kolko dostavaju maminky na Slovensku matersku na mesiac.. 😔

iwuskaaa
26. sep 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...pri predstave na Tvoj boj 😀 😀 😀 😀 😀 😀

bammbi
26. sep 2009

iwus, vdaka 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre