Augustové bábätká 2008. Pridajte sa

aktak
7. aug 2008

myslim ze uz je nacase 😵

tessie
3. okt 2009

baby, čo idete dávať v zime krpcom na von? Sú lepšie oteplovačky a vetrovka alebo je lepší celý komplet? Ja som myslela, že kúpim malej na sankovačku celý komplet, no dnes mi dala kamoška chrobáka do hlavy, že či nie je lepšie to samostatne... čo idete kupovať vy?

iwuskaaa
4. okt 2009

Tessie, ja mám pre Dávidka zatiaľ kúpenú vetrovku, ale ešte chcem aj kombinézu, ako vravíš na sánkovačku 🙂 . K tej vetrovke nemám zatiaľ otepľovačky, ale asi dokúpim, myslím, že sa zídu aj tie 🙂 . Myslela som, že na vonku mu budem dávať iba overal, ale ak sa domočí od snehu a budem ho chcieť prezliecť, tak preto uvažujem ešte nad otepľovačkami 🙂 . A vetrovku máme takú s kožušinkou, tak neviem zase, či sa mu ku tomu hodia otepľovačky 😖 😀 , ach jaj to sú starosti 😀 ...
No neviem si predstaviť ani ja, že ako by malý pil zo slamky, lebo on je lenivý sa naučiť piť z náučného hrnčeka Tomme Tippe, ale je to ťažké, lebo musí stlačiť ústočkami a tak ide vodička až 🙂 .
Ale na šťastie on problém s pitím nemá, vypije aj liter čaju denne.

Obed sa už varí a poobede sa chystáme na návštevu k malej kamoške talianke 😵 . Som zvedavá ako sa bude malý správať 😵 .

slaviq81
4. okt 2009

Iwus, ja mám od sesternice zdedený overal, ale kúpila som Lare aj vetrovku. Podľa mňa oboje sa zídu, akutát nevýhodu overalu vidím v tom, že keď drobec padne, zamaže kolená a musíš prať celé 😀 😝

elly111
4. okt 2009

hribi gratulujeme 🙂 tak musíme ešte s danulik cibriť odhady 😀
ja som kúpila už 3 vetrovky, nevedela som odolať a jedny otepľovačky, ale aj overal komplet by sa hodil 😀

katinka0000
4. okt 2009

ahojte!

tak nico konecne druhu noc spinka dobre. uz sme boli vsetci traja hrozne unaveni, ale zvladli sme. 😉 🙂

musim sa pochvalit, ze nico vcera vypil okrem mliecka 3-krat po 170 ml cajika. a dnes uz stihol vypit 2 plne flasky. zistila som, ze jemu chutia len teple napoje. akonahle mu dam nieco neohriate, tak mi to nechce pit, alebo si da len par glgov.

katinka0000
4. okt 2009

hribi: gratulujeme!!! mate uz vymyslene meno?

ja mam pre nicolaska uz kupenu vetrovku, ale isto mu chcem kupit kombinezu. overal je podla mna ovela lepsi ako vetrovka a oteplovacky.

elly111
4. okt 2009

asi bude treba veľa vecí na zimu, veď keď doobeda premočí jedny otepľovačky v čom pôjde von poobede 😀
aj náš malý vypije iba teplé nápoje, nie izbovú teplotu 😀

iwuskaaa
4. okt 2009

Slaviq, to je pravda 😀 .
Elly vraj tri vetrovky 😀 , to ju budeš denne prezliekať aj 3x 😀 ...aby všetko využila 🙂 .
Katinka, som rada, že Nico sa v spánku polepšil a Vy ste si tiež oddýchli 😉 . My na šťastie spinkáme dobre, včera večer sa akurát budil asi 3 krát, kým sme išli spať, ale iba sa napil a spinkal ďalej. Cez deň toho veľa zase nenaspí.

katinka0000
4. okt 2009

elly: tak nasi drobcekovia su v tom piti rovnaki. 🙂
aj ja si myslim, ze budu potrebovat toho viac. ved uz budu stavat snehuliakov, sankovat sa, smykovat,...

a kde ste vsetky? co pozerate superstar?

katinka0000
4. okt 2009

iwus: hej, trochu sme sa vyspali. ale vcera sme s manzelom prisli az o stvrt na tri domov. ja som nemohla aj tak do tretej zaspat, takze som toho vela do rana nenaspala. 🙂

elly111
4. okt 2009

iwuskaaa veď uvidíš, budeš dokupovať 😀
a jeho my máme chlapíka 🙂
katinka 😉

iwuskaaa
4. okt 2009

Jáj Elly, prepáč, trubka som 😀 ...potom Ti poviem, či som dokupovala 😀
Katinka a kde ste boli? Zabaviť sa? 🙂
Ja som tu, sledujem aj superstar aj tu hľadám inšpirácie na darčeky vianočné 😕 🙂

katinka0000
4. okt 2009

iwus: nie, boli sme pracovne. ved daj nejake tipy na vianoc. darceky. uz aby som zacala rozmyslat.

tessie
4. okt 2009

no my tiež už máme vetrovku jednu kúpenú, akože slušnú, na návštevy, do Auparku 🙂 🙂 🙂 A idem kupovať asi dva overaly, nech máme jeden na doobednú sánkovačku a jeden na poobednú sánkovačku, lebo ten prvý sa asi neuschne 😀

aktak
autor
4. okt 2009

pridala som foto mojich dvoch milacikov zo vcerajsej svadby, boli strasne zlatucki 😵
ja som dnes malej kupila perfektnu jesenu bundu, len na zimu este nic nemam, teda pre Adamka hej ale pre Adelku este nie, rozmyslam objednat z UK lebo tie ceny tu 😠
krasny tyzden prajem, ma byt teplucko koncom tyzdna tak sa tesiiiiiiiim 😀

angelina22
4. okt 2009

čaute dievčata, ako sa máte???
tak rýchlo to uteká , ja som celý den v práci, mallá u babky, manžel ešte stále v IRL,,,
chcela som sa spýtat či vám spia deti v noci, lebo ja kojím snáď aj 5 x, a to si len cucne,, a spí na cicke,,,,ked jej dám dudu tak ju vyhodí a chce len a len cicku,,,akože dá sa to vydržať ,,,len by som chcla vediet ako su na tom vaše deti,,,,
malá papá všetko, už chodí, je to expert, najradšej je v sprchovacom kute a upratuje mi tam šampóny a kozmetiku,,,,olizuje a skúma všetko.zatial nič nerozpráva, ale ked má náladu tak si zadžavotá tá tá táááá tááááá a t je tak vštetko,,,
pozdravujem všetky,,,držte sa a dúfam, že ste všetci zdraví a spokojníííí
papaa

iwuskaaa
4. okt 2009

Katinka, no my chceme pre malého určite sánky, odrážadlo - motorku, teplákovú súpravu Adidas a viac neviem 😒 . Hľadám ale čo nájdem, tak si hneď poviem, že s týmto sa hrať on určite nebude 😀 , tak som rýchlo skončila 😀 .
Aktak, idem kuk foto 🙂
Angelina, držkaj sa aj Ty 😉 . Ako v práci?
Tessie, to máš pravdu teda 😀 😀 😀

angelina22
4. okt 2009

čau iwi, v práci pohoda, mám zatial 9 detí, ked nieje moja mama doma tak si tam beriem aj malú, aj ked sa to nemá, ale nemám ju kde nechat,,,,od januára mi prídu dalšie 2 deti tak dúfam, že to budem zvládaŤ...DETI SU ZLATé, majú aj svoje fanty, ale kupila som si pištalku a pííískam ako o život, ked mi hlasivky nepostačujú.......ale dá sa....aj by som šla na materskúuuu 😀 😀 😀 😀

tessie
4. okt 2009

kati - sú rozkošní 🙂 🙂 🙂

iwuskaaa
4. okt 2009

No tak môžeš 😀 ...druhé neplánujete? 😵
Kati, fakt sú krásni 😵 😵 😵

aktak
autor
4. okt 2009

tessie si zlata 😉
k tym darom co ste davnejsie pisali, ja chcem kupit kuchunku, pre oboch, Adamka to bavi teraz a Adelku ako dievcatko to zacne bavit coskoro, tak si budu spolu varit, len neviem ci plastovu, drevenu, ci aku...a kde...ak ste neco pekne videli tak napiste 🙂

iwuskaaa
4. okt 2009

Kati, mne sa páči Hello Kitty 🙂 . Kuchynky sú krásne, pozerala som aj tie 🙂 .
Ináč sa mi zdá, že Adamko a Adelka sú celí po maminke 🙂 . Aj manžela som zavolala pozrieť detičky, také sú rozkošné 🙂 . Aj on povedal, že aké zlaté detičky 😵

katinka0000
4. okt 2009

aktak: krasne fotocky 🙂

angelina: o spani deticiek sme pisali niekedy predvcerom. vela z nasich drobcekov sa v noci stale budi. 😔

aktak
autor
4. okt 2009

iwi dik 😉
co Hello Kitty? to taka kuchynka existuje co to neco ine si myslela? asi nesom v obraze 😅

iwuskaaa
4. okt 2009

Áno kuchynka Hello Kitty 🙂 .
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6478167
No neviem, či nebude malá, lebo sa mi zdá lacná!

katinka0000
5. okt 2009

ahojte!

iwus: no tak to je fakt super cena za tu kuchynku. ved moja sestra dala pred desiatimi rokmi neterke ale 1500,- za kuchynku.

danulik
5. okt 2009

ahojte kocky,
mne sa v sobotu vratila choroba, ale asi 100x horsia, fuj, bolo to hrozne.. dnes uz mozem ako-tak rozpavat a hybat sa, inak som vikend stravila v posteli.. chudatko lilienka nechapala, preco stale lezim.. ocko to super zvladol, v sobotu sice pomohla aj moja mama a vcera si na pomoc zavolal moju sestru, ale drzal sa statocne 🙂

🙂 🙂 🙂 sradna, ja som akurat rozmyslala, ze kupim lili na vianoce kuchynku 🙂 🙂 🙂

iwus - ta hello kitty je super, asi ju idem objednat 🙂 diiiik 😉

este som nasla tuto:
www.maxus.sk/detsky-sen/hracky-pre-deti/kuchynk...
je paradna, ale pre vacsie deticky, nam bude na teraz stacit aj ta hello kitty 🙂

alebo aj tato je celkom fajn:
www.mimibazar.sk/foto.php?id=3869399

danulik
5. okt 2009

ja mam pre lili kupenu na zimu uz jednu kombinezu, jednu bundicku, jeden kabatik, dvoje teple gate, este chcem kupit bud jeden overal alebo supravu bunka + gate do snehu.. uvidim, co mi padne do oka 😉

aktak - kraaasne deticky, zlatucki su 😵

iwuskaaa
5. okt 2009

Ahojte kočky 😉

Danielka som rada, že Ti je už lepšie a manžela obdivujem ako super to zvládol, šikovný otecko 🙂 😵 . Aspoň vidia, že materská dovolenka fakt nieje dovolenka 😀 .
Som rada, že som Vám pomohla s linkom, mne sa tiež páči tá kuchynka Hello Kitty, aj cenovo je super, normálne uvažujem, že ju objednám aj ja pre Dávidka 😀 . Nech sa učí pomaly variť, doba je zlá 😀 😀 😀 ...
Tak vidím, že ste už pekne na zimu vystrojené 🙂 . Mne treba ešte overal, tiež uvidím, čo mi padne do oka 🙂 .
Dnes som dala malého spať o hodinu neskôr, som zvedavá na výsledok 😕

iwuskaaa
5. okt 2009

Kuk: www.lacne-hracky.sk 😉
Tiež je tam kopec zaujímavých hračiek, už stačí iba vybrať 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre