Augustové bábätká 2008. Pridajte sa

aktak
7. aug 2008

myslim ze uz je nacase 😵

danulik
14. okt 2009

iwus - ano, uvidite 😀

danulik
14. okt 2009

peti - ja som videla aj take klasicke drevene za 2 tisicky, tak mi to nepripada az take hrozne.. podla mna su super 🙂 a daju sa aj tlacit, nie len tahat 🙂

iwuskaaa
14. okt 2009

Pepie, ja tie klasické drevené sánky aj chcem 😵 . A tá sedacia časť je aká? Tie popruhy sú látkové? Alebo aj sedacia časť je drevená? Radšej by som chcela látkovú, nech ho nechladí.
Tak mi daj vedieť potom 😉 .
Dani, to je pravda v tej cene. Ale aj tak nehorázne peniaze pýtajú za to, čo je určené deťom! 😠
Idem si ja ľahnúť, boli ma hlava 😔 . Dobrú noc a zajtra sa vidíme 😀

pepies
14. okt 2009

tie ceny u nas su nehorazne......
inac pri jednom stanku chceli za tie sane 20 EUR, potom som bola kdesi uplne v prdeli na konci trhoviska, a taky stary ujo ze ak ich zoberiem, spravi mi cenu a ze nech mu dam 10 EUR.......
tak som nevahala a zvysok som chodila so sankami na hlave - he he he 😀 😀 😀 😀
potom som sa len modlila, aby sa mi zmestili do auta .................... 🙂

Dani inac tieto, co si mi poslala link Ty su uplne vymakane, len sa bojim, ze by boli malemu uz tesne, zdaju sa mi pre take mensie babo - co myslis?
inac ich ma v ponuke ten tipek, co som u neho objednavala aj fusak aj stan do detskej .....

Ty uvazujes nad ich kupou?

kape
14. okt 2009

ahojte augustovky 🙂

Ja som doma Jancia tiez sama so Samkom, dnes cely den nakoniec, tato musel ostat v praci a zajtra zas ide zapijat novu Samkovu frajerku Emusku. Ale nastastie Samko bol dnes dobrucky. Poctivo so mnou vysaval a umyval dlazku.

Danulik, no ste Vy ale sikulky. Budete to mat krasne . A nakoniec aka bude detska izby, bude to z tej zostavy co si naposledy hodila link ?

Pepies , krasne foto. Maly ma krasne vlasky, tejto farby po svete vela nebeha.

Iwuska - no hej, nas fotila len raz s bruskom. Asi Vam ukazovala nase foto, ked fotila Vas potom, mate nejake podobne s nami 🙂 A sikovna a mila zienka to je. No neviem kedy mi pojdeme vo vhodnom case k nasim do BB, tak asi to budem musiet spachat niekde tu naokoli , ale tie ceny 😠

Ako som tak pozerala do temy stretko, tak sa mi zda, ze uz mame vyraty hotel.

Katuska. - si spominala , ze dalsie stretko by ste sa pridali, tak kuk do tej temy a ked sa stretavas s Madi povedz, prosim Ta aj jej.

Danulik a Tami sa na dalsie stretko nechysta ? Manzel uz snad bude tentokrat v poriadku. 😉

Este par minut treba nasiom vydrzat a idu na MS, aspon dufam, ze sa im to konecne podari.

danulik
14. okt 2009

iwus - ani mi nehovor, tie ceny detskych veci su hrozne..

peti - asi ich objednam.. pisu, ze su pre deti od 1 do 3 rokov, tak by sa tam mali zmestit..

kape - ano, zatial je to tato: http://www.modrastrecha.sk/album/view.php?vImag...
este ju chceme ist kuknut nazivo a ak sa nam bude pacit, tak ju objedname..

idem kuknut do stretkovej temy 🙂

pepies
14. okt 2009

dani pockaj este tyzden - vydrzis?
mozno by som ich aj ja objednala - ked objedname 2ks, urcite nam da zlavu. a budeme mat aspon dovod na navstevu BB, aby sme Ti ich zaniesli ......
ja som od neho teraz brala a tiez mi dal zlavu + postovne gratis - co povies?

chcela by som tie cervene - ak sa teda pre ne rozhodnem .... 😉
a Ty?

Dani krasna izba. na moj vkus trosku moc ruzovej, ale to asi len zavidim, ze mas babu, po ktorej ja tak velmi tuzim. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

danulik
14. okt 2009

peta - ok, ved ja mam cas, to som chcela na vianoce 😉 asi cierne..
dakujem, viem, ze je tam vela ruzovej, ale nech 😀

kape - tami pojde, musi 🙂 🙂 🙂

kape
14. okt 2009

Danulik - krasna je , keby si ten link hodila v takom aprili 🙂

Pepies - ako pekne si to napisala, ze zavidim babu, ja som tiez zhava na druhu babu, len este chvilku pockam. 😀

danulik
14. okt 2009

nebojte sa baby, vsetko bude 😵 🙂 😉

kape
14. okt 2009

To treba odkazat nasi chlapom nech sa potom spravne cinia 😀

pepies
14. okt 2009

dani tak pockame este a mozeme ich spolu objednat, ja este vysnorim, kde su najlecnejsie - ok?

kape ja keby som mala babu, tak uz asi druhe ani nechcem. 😝
dnes som bola u kamosky, ta ma polrocnu Sofiu, asi sa mi buria hormony, ale ked som ju brala na ruky, bolo mi do placu. Sibe mi ci co? ved este som sa nespamatala z prveho porodu ..... 😀 😀 😀 😀 my sme totizto ani Jakubka neplanovali .......... 😉
ale naco planovat, staci ist do Egypta ........... he he he 😀

Kape a Ty by si uz chcela? ja mozno tak o 2 roky, ale kazdy nam hovori, ze si mame urobit druhe a ze budeme mat pokoj. 😀
som vsak muzovi povedala, ze si dam presne u Dr. Jonáša vypocitat, aby to bola baba...... 😝

danulik
14. okt 2009

mne by uz aj stacilo, ale roman chce este syna, tak potom si na stretku navzajom poradia, ako na to 😀

peti - jasne, cakam 🙂

pepies
14. okt 2009

danulik 😀 😀 😀 😀
ale nie ze si budu radit tak, ze skoncime tehotne vsetky /s jednym/ 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

dobru nocku, futbal uspesne skoncil, vyhrali sme, takze sa mozem pokojne svacnut pre tv a driemkat....

papa

kape
14. okt 2009

Pepies este nie - este asi tiez tak 2 roky pockat, chcem si Samka poriadne vychutnat a potom sa venovat "plne" aj druhemu babu. Tym plne myslim, ze mu chcem dopriat take iste "flakanie" ako mal , ma a este bude mat Samko, a keby som mala druhe babo hned tak u nas by to velmi neslo, sme tu bez jednej aj druhej babky. Ale u kazdeho vec nazoru, moje spoluziacky sa vsetky hrnu do max. 2 rocneho rozdielu, len ja odolavam 😉

danulik
14. okt 2009

peti - hadam nie 😀

ani ja nechcem tak skoro, presne ako pise kape - tiez si to chcem vychutnat a teraz by to nebolo mozne..

katinka0000
14. okt 2009

ahojte!

tak zda sa, ze manzel mal len nejaku slabu virozu, lebo dnes poobede sa uz aj najedol a nic mu odvtedy nie je. dufam, ze bude o.k.
vonku je neskutocna kosa. dnes sme neboli ani na prechadzke, boli sme len plavat. na zajtra hlasia od 3 do -1. hrozne. to uz u nas nebude existovat ani jar ani jesen???

a k tym nasim certikom. nico normalne uz vie, kedy ho hresim. a skoro vzdy ma posluchne, ked mu poviem, ze to nemoze. niekedy to je sice spojene aj s placom, ale posluchne. keby som mu nechala volnosti, tak mam kazdy den pohar vody, jogurt, polievku,... na hlave alebo na zemi. a samozrejme ze uz dostal aj trochu po zadku ale len cez plienku. a to sa smeje ako hrkalka. 🙂

my by sme chceli mat druhe babo v novom domceku. tak vsetko zalezi od toho, kedy dostaviame a kedy sa nastahujeme.

pepies: krasne fotky. 🙂

pepies
14. okt 2009

ani ja nechcem tak skoro - o 2-3 roky idealne...........
presne ako pisete, vychutnat si to prve, lebo druhe babo si uz tak nevychutname .........
a ked si predstavim porod - brrrrrrr. a to kojenie - dookola kazde 2 hodiny, ved som ani nevedela, cia som, musela som si pisat na papier, ci som kojila z praveho alebo laveho prsa .............. 🙄

jancia
14. okt 2009

Kati ahoj, no a nebol Edko hladny? 😅 Tak ho pozdrav 😉

Ja tiez planujem druhe babo v novom byte... 😵
Danulik a vy co? Novy bytik uz coskoro...

basky
14. okt 2009

Cauko,
tak az teraz sa mi podarilo nakuknut, ked vy uz asi spinkate. Tie sanky sa aj nam velmi pozdavaju, asi sa pridame k Vam Pepies a Danulik.
Videla uz niektora z Vas tie sanky? A cena by asi na kolko mohla klesnut?

Inak k stretku sa na 100% neviem este vyjadrit, manzel ma 17.1. narodeniny, a ja hned po nom, cize ten vikend budeme asi s rodinou oslavovat. No nie je to zatial iste, ak śa bude dat, oslavu posunieme a pojdeme s Vami, snad sa bude dat este pridat, aj ked dame vediet koncom roka.

pepies
15. okt 2009

ahojte,
este jedna kamoska chce tie sanky - basky tak sa rozhodni, ci by si ich chcela na 100%, ak by sme objednali 4ks, to bude urcite dobra zlava .........
chcela by som to objednat tak o 2 tyzdne.................
lebo bud. tyzden idem do rakuska, skusim ich pozriet este tam .................. 😉

ale este sa stale rozhodujem ................. 🙂 su dost drahe ............ ☹

aktak
autor
15. okt 2009

ja som si praveze ovela viac vychutnala druhe, neriesila som ci uz sedi, lozi, chodi, kolko ma zubkov, nimalo ma co zaskocit a len som si uzivala ze je to malicke a poslusne 😵

iwuskaaa
15. okt 2009

No ale ste toho popísali, asi zabudnem aj na všetko reagovať, na čo som chcela 😀 .
Kape, ale kde, Gabika nám nechcela ukázať fotky, že to si nemôže dovoliť. Páči sa mi jej prístup a profesionalita. Ceny v BA sú určite o dosť vyššie, však? 😖
Dani, tá izbička je krásna 😉. Keď bude druhý chlapček, tak bude mať svoju izbu? My máme "iba" trojizbový byt, tak musíme riešiť neutrál, lebo my budeme mať druhú babu 😀. Už som študovala čínsku tabuľku, tak ma nechajte v snoch 😀.
Že by som sa pridala aj ja k sankárkam? 😀 Ukážem manželíkovi a čo povie aj on 🙂...
Kape, tak nevestu už máš hovoríš, čo Tebe je 😀.
Ráno odchádzame do BA, tak sa vytešujem 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵...teraz si určite kočky z BA hovoria, tej šibe, aká radosť z BA 😀 😀 😀, ale ja sa fakt teším. Aj tam je zima? Čo nabaliť malému? 😕
Katinka, no veru nie! Jar a Jeseň to už iba asi v minulosti 😠

iwuskaaa
15. okt 2009

Baby, ešte by som Vás chcela poprosiť o pomoc 🙂 . Ak pôjdete niekedy do lekárne a nezabudnete na mňa, mohli by ste sa spýtať, či nemajú ešte Cephyl. Je to homeopatický liek od bolesti a mne zaberal na migrénu jedine ten, no prestali ho už vyrábať ☹ . Som zúfalá, už tretí deň ma bolí hlava, zásoby došli a mne nič iné nezaberá. Ak náhodou naň natrafíte, mohli by ste mi ho kúpiť? Poštovné zaplatím, samozrejmosť 🙂
Už som mailovala do Boironu, či náhodou nemajú zásoby ešte oni, ale nie, že možno niekde v lekárni nájdem, ale nevedia mi povedať, kde 😔

ĎAKUJEM!!! 😉

lalunna
15. okt 2009

ahojte dievky,
co citam, ja som medzi tymi co len koja stale, mne to vyhovuje, nechce sa mi do umeleho teraz ist ani ucit na dudel, lebo neviem ako by zaspaval, hlavne teraz ked idu ocne zuby, zaspava aj hodinu pri mne... ale v noci spinka dobre, s nami, ale bez budenia...

inak ani ja nepijem mlieko, neznasam ho odmala... neviem este ake budem davat patrikovi ked dokojim, mozno ryzove alebo pohankove, kedze je jasny alergik, zdedil ekzem po ockovi ☹ a len zakysane kravske vyrobky

uz som pomaly zacala ja vybavovat jasle, ale sa na to asi vykaslem, lebo asi nejdem do prace od septembra, ked som si predstavila ze ho dam takeho malickeho prec a ja s nim uz nebudem 😔 normalne sa mi tlacili slzy do ocu, asi ostanem doma az do 3, vacsi byt tym padom musi pockat 😖 ale myslim ze patrikovi je jedno v akom velkom byvame, bude rad so mnou ten jeden rok k dobru, no nie?

pepies
15. okt 2009

lalunna tak to je fajn, ze Ti Patrik prespi celu noc..........
ja by som kojila aj do 3 rokov, ale vstavat 10x za noc .... to je ine kafco .....
teraz sa nam to akosi vylepsuje -len 3x za noc ....
s tou pracou - uplne viem, co prezivas - ja som mala nastupit v juli na polovicny uvazok do cestovky, nastastie nestihli otvorit pobocku, tak sa to presuva na neviem kedy .........
ale uz zasa zacinam mat niekedy take stavy, ze by som potrebovala niekam vypadnut - maly je strasny mamin cecok - ach jaj 😉
ale ako sa poznam, ked pride na lamanie chleba, obavam sa, ze by som ho asi nenechala s babinami ..... o jasliach ani nehovorim 😒

lalunna
15. okt 2009

pep aj patrik je moj maznak, ocko mi bezne zavidi 🙂 ale ono sa to potom zmeni zasa a mama bude trapna a ocko bude za najvacsieho kamosa
taketo noci mame aj my za sebou...

ja uz zvyknem vselikam vybehnut, je to super, ale na vecerne uspavanie musim byt doma, ale nastastie chodi spavat tak o 21,30 🙂 to stihnem vselico 🙂
ranne a obedne kojenie nie je podmienka, to vydrzi aj bez

danulik
15. okt 2009

iwus - aj ja mam migrenu, zrovna teraz ☹ dala som si nurofen rapid, uvidim ci zaberie.. inak si davam panadol ultra, ale ten prave nemam doma.. nie vzdy zaberie, ale to mi nezaberali ani lieky od neurologa.. pre mna je velmi dolezity pitny rezim, ked vypijem menej ako mam, zacne ma boliet hlava a to prejde az do migreny..

dnes som bola u kadernicky, potom este dat spravit navrhy vstavanych skrin, na nakupe v tescu a mam dost.. toto pocasie ma raz zabije 😠

basky - nevidela som ich nazivo, ani neviem kde ich maju.. nasla som ich len na MMB..

jani - a kedy bude novy byt?
ja planujem druhe dieta asi az do domceku 🙂 🙂 🙂

cau lalu 🙂 nechod do prace, este sa narobis dost, uzi si patrika 😉

elly111
16. okt 2009

ahoj pepies 🙂
lalu súhlasím s danulik, nechoď do práce, malému je jedno kde bývate, mňa tiež volali ale nedokážem to a som na to hrdá, peniaze potrebuje každý z nás, ale...ja teda čo som našla ceny jasiel tak by mi z výplaty veľa nezostalo a ako som ti aj hovorila tri moje známe sa z práce vrátili opäť na materskú lebo deťúrence boli stále choré,...
uff tak vy sa pripravujete na druhé kolo bábätiek 😅, my sme mali takú štúdiu ako čo vplýva na tvorbu pohlavia, teda skôr kedy je ten správny čas a ph u ženy a ako sa mení pri orgazme,...ale bolo to skôr na odbornej báze lebo také že jesť banány alebo mäso, to sa mi zdá scestné 😅 a u nás to vyšlo tak som ten papier zahodila 😅 😀 😅 a teraz by som si to aj prečítala, teda nie kôli nám...😀
baby a vy ktoré plánujete ďalšie bábo o 2-3 roky plánujete ísť medzi tým späť do práce? Lebo to by teda môj zamestnávateľ nepredýchal ak by som sa na pol roka, rok vrátila a potom zahlásila že som opäť tehotná 😅
Ale verím že všetko bude ako má byť u nás všetkých 🙂
iwuskaaa aj mne zaberá iba cephyl občas som si ho dala v tehotenstve, keďže vtedy sa nič iné nedalo a aj teraz si ho občs dám, idem zavolať kamoške čo obchádza lekárne nech nejaké nakúpi ak nájde 🙂

jancia
16. okt 2009

Ahojte

dnes je tu nejako pusto na to ze je vonku hnusne... my mame navstevny den - doobeda tu boli nasi, potom sme zbehli o par poschodi nizsie ku svagrinke a vecer pride moja segra... tak aspon sa Tomi nenudi, tento tyzden sme veru tusim ani na prechadzke neboli... ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre