Augustové bábätká 2008. Pridajte sa

aktak
7. aug 2008

myslim ze uz je nacase 😵

kape
16. okt 2009

Jani, boli v pondelok 🙂 Nepamatas? Este bolo celkom v pohode vonku. Inak dnes sa to celkom dalo doobeda.

Samko ma take "krasne" obdobie vzdoru, ten rev, to je nieco hrozne.

jancia
16. okt 2009

No hej, pamatam ako som vymrzla 😝

Kati neboj, ten skutocny vzdor este len pride 🤐

kape
16. okt 2009

NO diky, mne uplne staci aj toto 😝

monko
16. okt 2009

danulik: ahoj, môžem sa opýtať od akého výrobcu sú tie detské izby v tvojom albume?

danulik
16. okt 2009

monko - www.meblik.cz (tie posledne dve), ta prva neviem, ale hribikana sem davala link 😉

dobry vecer prajem 🙂

jancia
16. okt 2009

Caute... no tu je ale pusto... vsetky ste na zure ci co? 😀 😀 😀

livia1
16. okt 2009

Ahojte som y tohto ročných augustoviek. Chcem sa spýtať,čo ste kupovali na vianoce drobcom?

danulik
16. okt 2009

jani - nie sme, ale nie je to zly napad 😀

livi - vela hraciek 🙂 😉

jancia
16. okt 2009

Danulik aj ja by som sla, ale to by som musela cici nechat doma 😀

danulik
16. okt 2009

jani - ja uz nemusim 🙂 😉 kolko krat v noci kojis?

jancia
16. okt 2009

ja si normalne ani nepamatam co sme pokupili minuly rok Tomimu... tiez asi nejake hracky a dostal od babiek vela oblecenia, niektore este stale lezi v skrini co este nedorastol 😅

a tiez mam dilemu co tento rok... 😕

danulik
16. okt 2009

ja mam zatial vymyslene tie sanky a dalej netusim.. jaaj, vlastne este hello kitty kuchynku 🙂

jancia
16. okt 2009

no jasne, ta Vasa kuchynka... ja tak mozem kupit stolik s naradim 😝 hihi ale kladivu by sa Tomi potesil, naramne sa mu paci do vsetkeho trieskat

kape
16. okt 2009

Ahojte.
tak ja som sa po Vasich minulych debatach o darcekoch do toho dost vazne pustila. Tak ma taku interaktivnu kocku, potom normalne drevene kocky, co si z toho bude skadat obrazky, potom mi treba este kupit kocky ako lego len to nie je lego, detsky vysavac, knihu, detsku gitaru, drevene puzzle, ktore po spravnom vlozeni zvieratka vyda zvuk, aky to zvieratko vydava v skutocnosti, nasim mu daju motorku odrazadlo, nejake to oblecko, velke drevene korale na navliekanie na cvicenie motoriky a uz si nespominam, ci este nieco je v skrini odlozene. Este ma napdala prva detska penazenka. Mozno este tu kupim, normalne su v nej okze kreditky a mince a este mu chcem kupit rupsacik na chrbatik.

A minuly rok to boli hracky s ktorymi sa hral az neskor. Oni to este v tom veku nevnimali, ze co dostavali, Samkovi sa len pacilo trhat papier z darcekov.

kape
16. okt 2009

Jani ja som rozmyslala, ze taku sadu na opravovanie prip. detsku vrtacku mu kupime na narodky. Inak take umele kladivo uz ma este po brachovi a on ho obzuva.

basky
16. okt 2009

Ahojte,
dnes akosi pomenej, kde ste?
Kape, dakujem velmi pekne za napady arcekov, pomohla si, nieco vyberieme. Motorku ste kde kupili? Nemas link, foto? Uz sme pozerali v Draciku, no nic nemaju, co by sa mi pacilo. A ostatne hracky ste kupili v Draciku ci na nete? Ak mys linky, sup s nimi 🙂

A dakujem babulky za tie linky na termo pradlo, skoro som zabudla 😉

tessie
16. okt 2009

kape - práve ma chytila depka.... to už máš všetko nakúpené???? Ja nemám malej nič, chcem jej kúpiť klasické sanky, ale to mi kúpia svokrovci, idú budúci týždeň do Poľska (ak sa im to vmestí do auta). Ešte by som chcela nejakú trúbku - flautu, lebo malá rada fúka do všetkého, drevené kocky ako pexeso. Ale to som videla len nete, chcem to kuknúť v Rakúsku, lebo myslím,že to je odtiaľ. Nad peňaženkou som rozmýšľala aj ja, lebo zbožňuje moju, čo jej dávam nerada, lebo je to špinavé. Kuchynku chcem aj ja, ale až na meniny, to už bude rozumnejšia, ešte sa mi zdá malá.

Jani - aj ja by som niekam šla, ale podobne ako ty, mliekáreň by musela zostať doma 😀

basky
16. okt 2009

Kape, inak tych darcekov je strasne moc, to vsetko dostane Samko na Vianoce? My tak max babky po jednom darceku - co kupime my za nich - a od nas jednu vacsiu hracku a nejake oblecko. Musime mysliet na to, ze mame mini byt, uz teraz sa ledva zmestime 😉

basky
16. okt 2009

Tessie, aj ja som zhrozena, nic nemame, a toto nam Kape spravi 🙂 😉 😀

tessie
16. okt 2009

kukla som teraz to termoprádlo, čo dali baby. Ale to cez MMB je najmenšia veľkosť 104, to objednávate také? Alebo ste našli niečo aj pre našich drobcov?

basky
16. okt 2009

Aj ja som videla len od 104, tak neobjednavam zatial. Aj v obchodoch, kde aj mali, tak od 104 vyssie.

jancia
16. okt 2009

Caute no ze sa niekto aj pridal v taky studeny piatkovy vecer... 😉
Ja tiez nebudem kupovat toho vela, nam by sa tiez nezmestilo, Tomi este nema vlastnu izbicku a aj tak, ja mam pocit ze hracky ho tak zaujimaju chvilu, potom su to tie ine alternativy... ale rozmyslam nad takym tym stanom, podobnym ako mali hribikovci v Tatrach, to sa da v pripade potreby poskladat a schovat

tessie
16. okt 2009

baby, idete kupovať na zimu jedny čižmičky alebo aj nejaké snehule? Neviem, čo mám urobiť. Ideme si objednať čižmičky od hribikany ale neviem, či mi budú jedny stačiť, alebo treba ešte niečo... Zas by som nerada vyhadzovala kopec peňazí a potom to malá nevyužije.

jancia
16. okt 2009

a pozeram na nete taky ten stupienok- schodiky, to je prakticke ale myslim ze to vyuzijeme, najma v kupelni 😉

tessie
16. okt 2009

jani - stan aj s guličkami je teraz v akcii v metre. Nie úplne taký ako mali Hríbikovci, ale celkom v pohode a hlavne nie veľký... my by sme ho aj kúpili, ale guločky máme a tie sú na tom asi najdrahšie... ja by som najradšej len samotný stan... mali aj v Dráčiku, ale je to veľké. Pekný bol len to auto, čo kúpila kape.

baby - organizuje sa znova stretko v januári, ktoré o tom ešte neviete... kuknite tému v časti Stretnutia a ak máte záujem, tak sa prihláste...

basky
16. okt 2009

Jancia, hod link schodikov, dobry napad.
Tessie, my mame uz kupene od utorka, no len jedny topanocky budeme mat, vyssie s kozusinkou a su na snurovanie /cizmicky na nesedeli ziadne, vyzuvali sa aj bez rozopnutia, Simi ma uzucku nozku/.
Su kvalitne goratexove, cize nepremoknu, este ich nastriekame impregnacnym sprejom a hotovo. Aj my mame s muzom take a nikdy nepremokli, tak naco dvoje na jednu zimi, ked stacia jedny poriadne.
A cez obed ked spinka, sme doma aj 3-4h, uschli by pod radiatorom aj pemocene myslim. Nam velmi kuria v zime, stale mame stiahnute radiatori.

jancia
16. okt 2009

tessie a nevies kolko stoji? lebo svokrovci idu zajtra do metra ale ja som si nevsimla v katalogu ze take nieco maju...

basky
16. okt 2009

Dik Jani, veru to nam bude treba 😉 .
Tolko je na tych strankach hraciek, ja neviem veru vybrat, tolko paradnych ...

tessie
16. okt 2009

jani - bola som kuk na WC, kde je katalog 😀

detský stan iglú - 15€ so 100 loptičkami. Rozmery 112x112x94cm.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre