Augustové bábätká 2008. Pridajte sa

aktak
7. aug 2008

myslim ze uz je nacase 😵

iwuskaaa
5. nov 2009

Janka...otázka...Ty sa vieš niekedy aj hnevať? Vedia Ťa Tvoje krásne deti aj rozčúliť? Ja vždy z Tvojich riadkov cítim úžasnú pohodu, lásku...(ale to sa už opakujem 🙂 ) Mala by som na týždeň prísť k Vám na exkurziu 😀 .

Aktak presne tak...chýbajú prechádzky v tričku s krátkym rukávom, posedenia na lavičke, posedenia na terase...a samozrejme slnečné lúče. A zima poriadne ešte ani nezačala a už mi ide na nervy 😒 . A to obliekanie, ach jáááj 😖 .

tamita
5. nov 2009

jáj čaute 😀 ,som riešila princezničku a vás sa tu koľko nazberkalo????

danulik
5. nov 2009

tami - ja ze si zdrhla, ked sme pisali o ministry - vies, co si mi slubila 🙂 😉

tamita
5. nov 2009

Tak my dnes tiež ešte nespíme 😠
vykrikuje,vyskakuje ,ale asi sa mi dnes dieťa prejedlo,tak teraz pije modrú Lucku z flaše a grgáááá a kuká so mnou ordináciu 😎

danulik
5. nov 2009

ale ale, povedz jej, ze lili uz skoro 2 hod. spinka, nech si berie priklad 😀

tamita
5. nov 2009

danuli - ja už sa neviem dočkať 😉

hribikana
5. nov 2009

jej, vas sa tu ale pekne mnozstvo zislo
ani my sme dnes neboli von, chvilku sme sice boli, nas poriadne zaprsalo a spokojne a nadychane cerstveho vzduchu sme sa pobrali domov, ale malu dnesne pocasie asi dost unavovalo, doobeda spala 3,5 h a poobede 1,5 a spala by aj dlhsie, ale zabudla som si mobil pred dverami do spalne a pravdaze, zacal zvonit, takze to malu zobudilo, ale o 20 uz spinkala
tami 😀 😀 😀

danulik
5. nov 2009

tami - coho? kedy leus zaspi alebo ministry? 🙂 🙂 🙂

danulik
5. nov 2009

hribik - to je paraaada, riadne si pospala 🙂

iwuskaaa
5. nov 2009

Hribi, tak Ninka je riadny spachtoš 😀 . To sa aj nudíš, keď spí 3,5 hodky, čo? 😀
Tami 😀 😀
Ešte som sa chcela spýtať, aké hračky idete kupovať detičkám na Vianoce? Mám "dráčik" a je tam toľko hračiek, že neviem, ktorú vybrať, tak ak máte nejaký tip, budem Vám vďačná 😉

tamita
5. nov 2009

Leni 😵 , oneskorene dakujem za kompliment o písmenkovaní ,už dávnejšie,v našej druhej téme ...mám už veru plný šuflík,ale čím som staršia,tým som k sebe kritickejšia 🤐

tamita
5. nov 2009

- že váhaš danulik .... 😉

hribikana
5. nov 2009

ja rozmyslam nad tymto darcekom, nemate sniecim takym nejake skusenosti: http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6978278 a mam uz objendanu pracku a zehlicku so zehl. doskou, o 22,00 vypina net, prajem bruuu nocku

jankamanikova
5. nov 2009

Iwuskaaa - jasne, ze sa viem hnevat. Len ide o sposob, akym sa budem a viem hnevat. Deti ma rozculit nevedia. Vie ma rozculit to, ak mam nejaku predstavu a nefunguje to. Ale to som sa uz naucila prijimat, resp. ucim 😉 . A dakujem za povzbudenie ...

No, prave som chcela pisat cosi o Vianociach a Iwusska ma predbehla. No, my sa akurat s Janym dohadujeme, co a ako. Jany kupuje detom a sebe pod stromcek hokejky. Ozajstne. Samozrejme aj pre Jakubka. A ja dumam, co by sa este hodilo ... Mame kopec napadov, len musime s rozumom a laskou vymysliet, co by sa hodilo a co by nasim detom pomohlo v ich rozvoji a hlavne vztahoch navzajom ...

danulik
5. nov 2009

iwus - pre chlapca asi neporadim.. ale kludne sa potom pridte zahrat s nasou kuchynkou a baby annabell 😀

tami - ok, tak sa tesim 😉

inak, co si idete kupit na vianoce VY? ja som si dnes spravila radost na www.lush.co.uk 😀 minula som vela eur, tak som sa rozhodla, ze to budem mat na vianoce 🙂 🙂 🙂

jankamanikova
5. nov 2009

Hribi - ten laptot uz mam kupeny, mali ho v Tescu. Ale neviem, ktore z deti do dostane. Ako ich poznam, oni si sami podelia komu, co bude 😀 😀 😀 .

tamita
5. nov 2009

No tá ordinácia dnes teda dopadla 😕
Idem si skúsiť s mojim nezmarikom lahnuť,či to zaberie,držte palce

danulik
5. nov 2009

hribik - aj ja som niekedy davnejsie chcela kupit lili notebook, ale ona ma najradsej moj, vzdy sa s nim niekde zasije a vylamuje pismenka na klavesnici 😀 potom ich pozbierame a cakame na ocka, kedy pride domov a da ich zase pekne na miesto 🙂 🙂 🙂

aktak
autor
5. nov 2009

hribi u nas napodobeniny elektroniky nemali nikdy uspech, ani telefony ani nic podobne, napriklad kuchynka je uz neco ine lebo to sa hraju akoze ze varia ale pri takom laptope si tazko vytvoria suvislu hru, teda s nejakym priebehom a cielom hry (v kuchynke variam, so zehlickou zehlia babikam veci, vysavacom vysavaju detsku izbu), neviem ci som to dobre opisala ale to je moj nazor

inak u nas ficia hracky, ktore by som nikdy netusila ze budu mat uspech, proste uplne hovadinky, napriklad Adamko najnovsie oblepil krabice nalepkami a hovori o tom cely den a obdivuje ich 😀 alebo Adelka si mi zvesava pradlo a nosi ho do pracky, pripadne studuje moje casopisy, im tusim ani hracky neni treba 😀 ale to urcite kazda poznate, ktorej z nas deti nerabuju zasuvky a nehrabu sa v kuchynskych skrinkach? 😉

danulik
5. nov 2009

tami - drzim palce 😉
ordinaciu uz dlhsie nepozeram, my mame zapnuty panelak a potom odsudene, ale ani jedno velmi nevnimam..

iwuskaaa
5. nov 2009

Hribi, ja som tiež rozmýšľala nad týmto laptopom, ale asi je to ešte skoro pre nich. Neviem. A viem, kde ho majú lacnejší 😀 . Taký istý 😀 . TESCO 🙂

Janka, tak my hokejky už máme tiež 😉 . Dávidko má dokonca dve a pomaly začína s nimi šermovať 😀 ...aj mne po hlave 😀 , auuu 😝 ...a ocko si kúpil minulý týždeň.
Ja tiež chcem niečo, čo Davidka zaujme a takisto mu pomôže v rozvoji 🙂 .

Idem si ľahnúť, prajem Vám dobrú a pokojnú noc 😉 🙂

jankamanikova
5. nov 2009

Pre chlapcov sa da vselico mozne vymysliet. Nasi miluju rytierov, Lego, dinosaurov, hudobne nastroje, vrtacky a kladiva ... A Jakubko sa neskutocne rad hra s mojimi hrncami, ale to vsetci traja. Takze my asi pojdeme tymto smerom. Dokupit zasoby Lega by trebalo, knihy (samozrejme len encyklopedie, lebo nase deti miluju len mudre knihy 😀 ) a hudobne nastroje (Matusko by chcel bicie 😀 😀 😀 ) a rozmyslam nad pracovnou doskou, kde by sa buchalo a trepalo, ani kuchynka by nebol zly napad ... Ale ja mam vzdy kopec napadov a selektujem to. Idem vylucovacou metodou a akosi sa vzdy nejakym zazracnym sposobom dopracujeme k darcekom. Vlastne nie my ale Jezisko 🙂 . Minuleho roku sme napr. velmi dobre trafili a aj predminuleho roku a chalani si to normalne pamätaju ...

jankamanikova
5. nov 2009

Presne ako pise Aktak - musia to byt hracky alebo moznosti, ktore deti same prinutia rozmyslat a tvorit a zapajat sa do zivota. Nase deti to maju velmi radi. A velmi sa nam paci ako zapajaju Jakubka medzi svoje hry. Myslela som, ze ho budu odsuvat, lebo vsade im lozi. Ale oni ho beru do partie a strasne som z toho stastna, ako sa s nim vedia podelit a beru ho ako sucast ich hier.

No, ako vidim, sli ste spat. Tak dobru nocku a pekne sny ...

danulik
5. nov 2009

aj ja uz idem, dobruuu 😵

aktak
autor
5. nov 2009

ja cakam na Zufale manzelky 😵

lego duplo aj my kupujeme, mozno kuchynku, ale k Vianociam budu mat hlavne novu detsku izbicku tak verim ze to bude velky darcek pre nich ze budu mat vlastne kralovstvo, nechceme vela minut za hracky lebo mame velke vydavky so stahovanim

jaaaj hokejky, to mi ani nespominajte, mame uz asi vsetky ake existuju, plus chranice, prilby, branky, puky z roznych materialov, uz mi z toho sibe 😀 a Adelke tiez, u nasich na dvore chodi zasadne s hokejkou a osekava kricky pripadne brani vo vyhlade brankarovi 😀

jankamanikova
5. nov 2009

Aktak - jasne, ze to bude nadherny darcek. To bude uzasne! Budu mat svoje miesto, kralovstvo, bunker ... Joj, parada. A Adelka je buduca hokejistka, co? Vsetci nech utekajuuu ...

tessie
5. nov 2009

ahojte, pekne ste sa tu rozpísali... musím sa pochváliť, resp. manžela... dnes šiel uspať malú a prvýkrát sa mu to aj podarilo, že to neskončilo plačom a krikom "mamaaaaaaa" Tak som neskutočne happy... len keby to tak šlo dalej, hned by som sa pridala na tú oldies party, už som nevyšla večer z domu 15 mesiacov... od malej som bola preč dokopy za tých 15 mesiacov maximálne 10 hodín... ale ani si to tak neuvedomujem 🙂

naše vianočné darčeky pre malú - lego pre najmenších, drevené pexeso, vysávač, (kuchynku kupujeme na meniny alebo narodky, ale už takú riadnu), krásne knihy rozprávkové aj o zvieratkách (tých nikdy nie je dosť), oblečenie, 2 hudobné nástroje, Reebok sandálky a tenisky na jar/leto. Ešte premýšľam nad stolíkom a stoličkami do detskej, lebo si nemá kde sadnúť, ked ideme kresliť. Ked pri mne len stojí, tak to ju dlho nebaví...

tessie
5. nov 2009

juuuuj a hlavný darček vianočný sú predsa sánky 🙂 svokra kúpila v Poľsku, tak sa veľmi teším 🙂

katinka0000
5. nov 2009

ahojte!

jancia: ten clanok som citala vcera poobede a asi telepatia, ty ho sem vecer das. 🙂

bammbi: skore uzdravenie!

angeli: moj nico tiez mava take noci ze 10-krat hore. my sme sa s tym uz zmierili.

katinka0000
5. nov 2009

aktak: tak nasho nicolaska zaujimaju presne take iste hracky ako adamka a adelku. a k tomu este moc-moc kniziek.

a k tym darcekom. ja asi nicovi kupim este nejake velke pastelky. dufam, ze s nimi nepokresli aj steny. 🙂
a tessie dobry napad s tym malym stolom a stolickou. to ho potesi.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre