Augustové bábätká 2008. Pridajte sa

aktak
7. aug 2008

myslim ze uz je nacase 😵

casy30
22. nov 2009

dobré ránko, 🙂
Iwuska, pojdem v decembri a určite sa ozvem....akoby to bolo 😉
Tami, vitaj v klube fetišistov 😀 dúfam, že drink pomohol...no, keď nič iné, zaspala som po ňom ako bábo 😉
Inak, malý spinkal od 19. 00 do 7.30. bez zobudenia...tak sa vyspinkal on an ja 😉 idem ho dať doporiadku...u nás prší ☹ ; ☹

pepies
22. nov 2009

krasne zahmlene ranko sa praje 🙂

hlasim fajn noc s jednym kojenim - vcera historicky celu noc prespal, tak sme si vcera vecer otvorili sampanske 😀

Bammbi to aj maly zacal robit, napr. ked otvorime chladnicku, tak krici no no no, lebo vie, ze mu to hovorime, ked sa tam tlaci dnu ................ hovori to na vsetko, naco vie, ze mu to hovorime ......... este aj ked ide chytit ruru, ktora moze byt horuca, tak si hovori, ze no no no, ale aj tak sa jej dotkne .... 😉

dnes sa pojdeme prevetrat trosku do prirody, vsetkym pekny dnik prajeme 🙂

danulik
22. nov 2009

zatial to nespravila nikomu cudziemu, tak sa nehanbime 😀
ale najradsej dava ovoniavat nozky mne, kym pije vecer mliecko a cim viac jej "smrdia", tym sa viac tesi 🙂 🙂 🙂

peti - no supeeeeer, gratulujem 🙂 🙂 🙂

casy - vy ste tiez pekne potiahli 😉

lili sa zase zacala v noci budit, ale tentokrat s placom - tusim ste to tu niektore pisali pred casom..

casy30
22. nov 2009

Kočky, super rýchly a chutný recept - našla som na nete, dnes som robila, možno ho poznáte, ja som nepoznala 🙂 : vykostené kuracie stehná naklepať, osoliť, pohorčicovať. Obaliť b v 3 obale : múka, vajcia, strúhaný eidam... takto obalené dajte do pekáča, zalejte2 mi sladkými smotankami a piect pri 180, kým sa neurobí na rezňoch hnedá korka...je to fakt dobré, a hlavne rýchle 😀

casy30
22. nov 2009

mailto:?body=http%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fphoto.php%3Fpid%3D104928%2... Doduško

mailto:?body=http%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fphoto.php%3Fpid%3D104928%2... Doduško

mailto:?body=http%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fphoto.php%3Fpid%3D104928%2... Doduško

mailto:?body=http%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fphoto.php%3Fpid%3D104928%2... Doduško

kuk 😉

casy30
22. nov 2009

tuším to nejde otvoriť ☹

casy30
22. nov 2009

tak som ich hodila do albumu kuk 🙂

elly111
22. nov 2009

ahojte tak vidím že ovoniavanie funguje aj v iných rodinách 😀
autíčko asi passat jasné že kombík, máme dobrú skúsenosť s Nemeckými ojazdenými ide preň odborník, on rozozná a skontroluje prestrieknia,...a má tam už kontakty,...a napr. v Holandsku je trestný čin stáčanie km, aj odtiaľ niekedy vozí.
Neviem či som písala k tým výmyslom drobcov, dostala som pokutu lebo malý sa zasa raz hral v aute a výnimočne som s ním išla manželovým autom, malý ako postláčal všetky gombíky tak zapol hmlovky a už aj ma o 10min naháňali policajti s majákmi že som ich oslepila 😠 , tak to sa mi v mojej niekoľkoročnej a mnohotisícov najazdenej ére ešte nestalo 😖 , tam keby sa radšej starali o bezpečnosť na cestách 🙄

jankamanikova
22. nov 2009

Ahojte!
Prisli sme domov, asi pred hodinou. Deti sa hraju, Jakubko vo vode a je nam dobre a velmi sa tesime. Ak budem mat cas, tak sa od zajtra pripojim do diskusie. Zatial Vam prajem pekny vecer.

Bammbi - Jakubko mi z tej mediciny zje tak jednu lyzicu, ale to mu staci. Viac od neho ani nevyzadujem, vzhladom k tomu, ze tam je citron a citrusy by sa do troch rokov nemali jest. Zatial mal v sebe naozaj malo davok, olizol to alebo len tak ocmukaval 😉 .

katinka0000
22. nov 2009

ahojte!

iwus: tak to predplatne casopisu je fakt super napad.

mojim rodicom dame asi vikendovi pobyt v kupeloch. moja mamina miluje kupele, wellness, relax,... tak to bude super darcek.

elly: aj u nas je trestny cin stacanie km, len v reale to nejak nefunguje. ☹
a ti policajti su akoze zdravi??? to nemaju ine na robote? ty je fakt neskutocne. a kolko ti dali pokutu? ja uz fakt nemam na slovens. policajtov slov.

my sme boli dnes na "uvitani deti". nico tancoval, hral sa s detickami. konecne je vo svojej kozi.

danulik, iwus, casy: ako sa maju drobcekovia? dufam, ze uz lepsie. ☹

lumah
22. nov 2009

ahojte augustovky 🙂

katinka0000
22. nov 2009

lumah: ahoj! ako sa mate? co drobcekovia?

katinka0000
22. nov 2009

inak superstar je podla mojho nazoru dnes neskutocne slaba. vobec ma to nebavi. na gottika nema asi nikto.

eminkaa113
22. nov 2009

čaute,

tak mne sa dnes skončil spoločenský víkend. V piatok som bola na mecheche s kolegovcami, v sobotu s bývalými spolužiakmi a dnes oslava narodenín. Tak som sa po dlhej dobe dobre zabavila. Bolo super. A čo ma oveľa viac teší, že to Emka s tatinkom super zvládli a zvládli aj uspávanie, čo som myslela, že bez cicki to nepôjde. A išlo. Tak v kľude môžem vyraziť aj častejšie, čo ma teší 😉

Prvý zúbok sa o kúsok pohol a už vykukuje druhy 😀 Emka je zatiaľ v pohode (klop, klop), žiadna nervozita, teploty, všetci traja sme zdraví, vyhýbame sa supermarketom a veľkým davom ľudí, aby sme to v zdraví prežili.

Pekný týždeň všetkým prajem 😉

lumah
22. nov 2009

katinka nooo rastú krpci, sú zdraví a už mi aj pomáhajú- dnes Davidko mi podával prádlo, keď som vešala, zlatý bol 😀 A Nicolaskovi ako sa darí? 🙂

katinka0000
22. nov 2009

lumah dakujem za opytanie. my sme boli vsetci doma chori, ale uz sme o.k. nico mi tiez podava pradlo, ked vesiam. su to uz velki chlapi. 🙂

tunylyk
23. nov 2009

ahojte,ako sa darí?my sa zatiaľ držíme ťuk ťuk na drevo 😀 neviem či stihnem,ale pokusim sa dočítať 😀

tlačia sa nám očáky a samozrejme hneď aj dolne trojky,tak hotova katastrofa,lebo sa budíme aj v noci,po očkovaní sme mali 3dni vysoké teploty,ale našťastie to rýchlo prešlo.
jeej lumi,keď mi došiel časopis,tak som si na teba hneď spomenula 😉

iwuskaaa
23. nov 2009

Ahojte kočky 😉 ,

Katinka, ďakujem za opýtanie 😉 . Máme sa už lepšie, soplíky ešte sú, ale je to oveľa lepšie ako v piatok. Dokonca spinká lepšie ako keď je fit, prespal už dve noci od večera do rána bez prestávky 🙂 . Ale stále ho trápim odsávaním, ale on mi to odpustí snáď 🙂 .
A v ktorom hoteli idete objednávať pobyt? To je tiež super nápad na vianočný darček 🙂 .
Danielka ja sa bavím na tých nohách 😀 😀 😀
Casy budem veľmi rada, tak sa naozaj ozvi 😉 🙂 😵
Tuny ahoj, ako sa držkáte ináč? Pohlavie nieje známe ešte? 😉
Lumi, čauko 🙂 😉

elly111
23. nov 2009

ahojte baby čo máte nové?
My sme boli nakupovať obedovali a ideme sa hrať, potom asi trošku zasa von konečne sa u nás ukázalo slniečko.
Iwuska super že je trošku lepšie 🙂
katinka chceli mi dať 50€, ale že ak v hotovosti tak 20€ 😠

anula
23. nov 2009

Ahojte,
atestacia spravena, ale nemam pocit, ze mam ovela viac casu, len vecer si uz mozem sadnut aj k telke a nemam v hlave strasiaka, ze mi treba precitat este 40 stran. pozeram, ze su tu poniektore babulky v stave "duopackov", blahozelam.

katinka0000
23. nov 2009

ahojte!

iwus: chcela som v kupeloch v bieliciach, to je vzdialene len par km od nas, ale ked mi napisali, ze vikendovi pobyt na 1 osobu stoji 307 eur, tak som od toho hned upustila. je to neskutocne predrazene. a ked som sa pytala na jednodnovy celodenny pobyt s papanim, tak mi oznamil, ze na osobu je to 49 eur. tak pozriem v inych kupeloch. mamina sa min. tyzden vratila z dudiniec, bola na 2 tyzdne a zaplatila 700 eur. a nie na 3 dni 307 eur. to je podla mna velmi vela.

katinka0000
23. nov 2009

elly: no nemam slov.

anulka: super! gratulujeme!!!

anula
23. nov 2009

Dik, katinka, dnes je tu akosi mrtvo. Co je tu inak nove? Dali ste uz deti do jasli? Klara zacina vo februari na jeden den, tu su jasle az od 18 mesiacov. Urcite sa jej tam bude pacit, vzdy ked vidi nejake deti, aj vacsie, bezi za nimi a krici "bebe" (po francuzsky babatko)

elly111
23. nov 2009

anuli gratulujeme 🙂 🙂 🙂
u nás jasle nehrozia dúfam 😀 😀 😀

tunylyk
23. nov 2009

anuli blahoželáme 😉 my budeme mať doma jasličky už čoskoro,keď dožijeme 😀 😀 😀 raz za rok použijem MHD aj to ma šofér pricvakne do dverí 😒 dieťa v kočíku dnu a ja von,moje ruky a rúčka kočíka niekde medzi... idem lebo Kubi vytáča babku 😀

iwuskaaa
23. nov 2009

Katinka, tak to je nejako predražené fakt 😠 . Víkendový pobyt za 300 Eur, no nech sa nehnevajú 😒 . Treba popozerať aj inde, určite budú teraz nejaké vianočné akcie 🙂 . Išla by som aj ja niekam si oddýchnuť, sauna, bazén, sviečky, šampus...vonku sneh, v krbe praskajúci oheň a navôkol pokoj 😀 ...pardón som sa zasnívala 😀

Anula gratulujem!

Elly, no vieš ako...to sú páni policajti 😠

Konečne vypadol Denis 😀 😝

tunylyk
23. nov 2009

iwus ešte nieee,kindermama s prekvapením budem až do konca asi 😀 😀

večerné bláznenie pred spaním 😉

katinka0000
23. nov 2009

iwus: ani mi nehovor. ale snad sa s manzelom a nicom niekam este do vianoc vyberieme.
inak aj mne sa denis nepacil.

anuli: nico do jasli tiez nepojdeme. ja do prace este nejdem a keby som nahodou isla, tak babka je doma, takze opatrovatelku uz mame. 🙂

tunylyk: super video. aj nas nico neskutocne miluje vsetky zvierata. hadam aj muche by dal pusu, keby sa dalo. 🙂

basky
23. nov 2009

😉 Ahojte babulky,
zbezne som Vas precitala, no nic potesujuce, tolko marodov 😒 Prajeme Vam vsetkym skore uzdravenie.
Anulka a Tebe gratulujem, si sikulka 🙂

My ok, zdravi vseci doma, klop klop, len nech to aj tak dalej pokracuje. Velmi je vela teraz chorych deti okolo nas.
Darceky Simikovi uz mame, riadna kopa, ani vsetko nedame na Vianoce, postupne, nech ma viac radosti. Este rodine, co bude uz horsie vyberat. No snad nieco rodicia naznacia, ze by ich potesilo. Co kupujete babkam, dedkom, surodencom?

Este k tym vitaminom, doteraz sme Simonkovi nic nedavali a nie je ani dovod davat, papa vela ovocia a ma pekne vyvazenu stravu, tak podla mna netreba pchat do deti umelinu, ak maju vsetko, co im treba. Zbytocne si organizmus zvykne na umele vitaminy a nebude telo vediet spracovat prirodzene zo stravy, tot nazor aj mojho lekara.
A probiotika tiez nedavame ani nebudeme, ked niet dovodu. Mozno az pred ockovanim nasadim, alebo pri chorobe, antibiotikach, hnackach urcite pomozu atd. Davali sme raz, vraj najlepsia je Bio Gyia, ked mal v lete hnacku, odvtedy je ok, tak nedavame nic.

Tunylyk, krasne video 🙂 Katinka, aj nas Simik miluje zvierata, snad vsetky 😉 Pusinkuje ich aj v knizke, dava im vecer papa, no uzasny je.
Inak ked tu pisete, co Vase deti vyvadzaju, ako pomahaju ... atd, ako keby som citala o Simikovi. Predsa je toto obdobie velmi podobne u kazdej z nas.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre