Augustové bábätká 2008. Pridajte sa

aktak
7. aug 2008

myslim ze uz je nacase 😵

basky
23. nov 2009

Inak velmi malinko nas sem uz chodi, kde ste babulky vsetky? A o Glii viete nieco?
Lumi, a Vam sa ako dari? Chlapci su strasne zlati, a ta podoba na rodicov 😉

elly111
24. nov 2009

tunylyk také tajnosti robí bábätko?
iwuskaaa pekne si sa zasnívala, nechala som sa uniesť 😀 , len dieťa behajúce a utekajúce odvšadiaľ mi tam chýba 😀 lebo kamkoľvek ideme do obchodu, kaviarne, raz za dlhý čas do reštaurácie, tak uteká buď von ak sú otvorené dvere, za bar, za pult, no proste kamkoľvek kde je to zaujímavé 😀 veď to poznáte
idem popozeraťnejaké darčeky na nete kým sa malý zobudí, baby čo kupujete manželom ???

tunylyk
24. nov 2009

elly veru robí 😉 bude prekvapko 😀
basky takto sa malý hrá so sestriným psíkom,naša Gi je už v psiom nebíčku,tak má kamošku,kým sme u našich,keď raz deti budú chcieť psíka,nebudem proti,ale musia troška podrásť 😀
tak a ideme domov,ale o dva týždne zas dohrmíme,čaká má cukrovka,potom poradňa...
bacilom sa všetci úspešne vyhýbajte 😀 a veľa úsmevných potešení na každý deň prajem a ešte čosi príjemné čakanie na Vianoce 😀 pa

kape
24. nov 2009

Ahojte.

Chorym prajeme rychle uzdravenie. Zacina byt nejako vela chorych ludi, aj na plavani stale vela deticiek chyba. Ja u nas nastastie radsej 3 x klopem.

Dnes sme boli v poradni - Samko meria 77 cm a vazi 11,2 kg, lekarka povedala, ze je akurat v norme, oproti porodu, co vela vazil a malo meral. Samko ma krasne ocikal v poradni od strachu zo sestricky a lekarky, hrozne reval a to sme sa dohodli s lekarkou, ze ho ani ockovat teraz nejdeme, v pohode nam odlozila ockovanie, povedala, ze kebyze aj nie je zaockovany, velke riziko nie je, vraj len by v pripade ochorenia teoreticky mohol prist o potomstvo, vraj rozhodne by dala zaockovat dievcatka, kedze tam je velke nebezpecenstvo ken na rubeolu ochorie tehotna zena. CHorych na tieto choroby je dnes vraj velmi malinko, takze ani z tejto stranky velke riziko nakazy nevidi, ale urcite ten nizky pocet chorych je v dosledku ockovania, takze zatial to mame prelozene po chripkovom obdobi. A dalsia poradna az v 3 rokoch.

INak vcera sme boli blahozelat k promocii Samkovej krsnej mame, tak dufam, ze tam nic nezlapal, snazili sme sa vyhnut tomu mnostvu ludi.

V sobotu sme absolvovali krst Samkovho bratranca, Samko na krste zabaval celu spolocnost, maly Alexander sa mu pacil, len ten by ho svojim "jemnocitom" hned dokalicil chudatko male. A neskutocne sa mu pacila Alexandrova Teutonia este vo verzii s vanickou, nechcel z tade za nic vyliezt, tak sme sa s nim vozili po restike.

A este som Vam chcela dat tip na vianocny darcek, mne sa velmi paci "foto na platno" , ja som si taky objednala u jeziska - manzela https://asp.photoprintit.de/microsite/5764/deco.... My sme dnes po to boli, kedze je to moj darcek, ja som to nevidela, ale manzel povedal, ze je to pekne spravene, takze sa tesim na nasu galeriu v obyvacke 🙂

danulik
24. nov 2009

ahojte, nestiham vas sledovat, len som tak zbezne prebehla, co ste pisali..

kati - lili je ok, az na tie sopliky.. nastastie nic ine nechytila..

anulka - blahozelam 🙂 ako sa ma klara??
do jasli sa nechystame, neplanujem ist tak skoro do prace..

lumah - pekne od teba, ze sa ozves 😉

co sa tyka darcekov, ja nakoniec tie sanky asi nejdem objednat 😖 moja mama mi povedala, ze lili v tom nebude chciet sediet, ma problem obsediet chvilu v kociku a ze uz nas vidi, ako sa ideme sankovat 😅 okrem toho su malicke.. vraj je to zbytocnost a stacia nam klasicke drevene s tym operadlom.. tak ja neviem 😒

darceky pre ostatnych este nemam, iba cizmy pre sestru.. keby som jej ich uz nekupila, tak asi objednam nieco z LUSH kozmetiky, tam maju aj vela setov - darcekov 😉
manzelovi idem kupit asi prilbu na stvorkolku, tu este nema a potom klasika parfem, penazenka, svetre,.. 😀
pre rodicov je super napad ten wellness, ale moja mama na taketo veci velmi nie je, uz som nad tym vela krat rozmyslala, ale ju najviac potesi pekne oblecenie alebo topanky 🙂
mam dvoch bratov a este otca a to je uz tazsie 😖 nerada kupujem chlapom darceky.. ked sa ich priamo neopytam, mam problem.. ale zase obcas by som ich chcela aj prekvapit.. mladsieho potesi hocico znackove, oblecenie, penazenka, topanky, ale ma toho tolko, ze uz neviem, co by som mohla.. ale zase peknym trickom, prip. koselou asi nic nepokazim 😉 tomu druhemu a otcovi naozaj netusim.. asi sa predsa len budem musiet spytat..
inak, starych (prastarych) rodicov vzdy potesi fotokalendar s vnucatkom, prip. vnucatkami - je to uz trosku otrepane, ale napr. mojim starym rodicom sa to velmi paci 🙂
predplatne casopisu je tiez super napad, my sme tiez bratovi niektory rok predplatili pc revue ci co 😅

elly111
24. nov 2009

danulik ďakujem za popis darčekov, najkrajšie je že si všetci rozumiete a stretávate sa 😵 , aspoň tak mi to vyznelo 🙂

jankamanikova
24. nov 2009

Ahojte!
My sa mame dobre, Jakubko velmi vela rozprava, spieva svoje "Aleluja" a chodi hore-dola. Neskutocne rad hra na klaviri a tancuje a s chalani vsetko mozne majstruju so svojimi vrtakmi a kladivami. Chodime vela na prechadzky a obdivujeme vyklady a sviecky a vyzdobene mesto ... Jakubko nam zazrakom chce sediet v kociari, tak sa vytesujem, lebo doteraz tam nechcel byt vobec od narodenia. A dokonca aj spi v nom pocas prechadzky, co je pre mna velka radost, lebo sa mozem venovat Janikovi a Matuskovi. Momentalne najoblubenejsia tema su Vianoce, Jezisko a Anjeli a obdivujeme adventne vence a Mikulasov vo vykladoch a vsetko vysvetlujem. Minule sa jedna pani zastavila a pyta sa "Vy ste zo skolky? Ze tak pekne pocuvate?". A ja ze nie, to vsetko je moje. Tak skoro odpadla, ze tolko deti v dnesnej dobe mat a to este netusila, ze chceme este jedno 😀 😀 😀 😀 .

Vianocne darceky ...
For Jany - DVD Box "Bratstvo neohrozenych" (vojnovy cyklus) a Trilogia J. Bourn. Miluje tieto filmy, tak ho to potesi, ze ich bude mat a este bude prekvapeny, lebo ja viem do posledneho dychu udrzat tajomstvo :o))). A este sveter, CD a knihu.
For deti - spolocne som im dala vyrobit u stolara kuchynsku linku na tento sposob http://www.ikea.com/sk/sk/catalog/products/7012... a uz len dokupime hrnce a prislusenstvo. Myslim si, ze to najviac potesi aj tak Jakubka :o))). A este Lego (treba dokupit zasoby, lebo oni Lego miluju). Momentalne ziju Bořekom Stavitelom, tak budu mat pod stromcekom rozne auta, bagre z tejto rozpravky a to ich neskutocne potesi. Knizky uz nakupene mam ...
For Family - Kalendar na rok 2010 s fotkami nasej rodinky. Minuleho roku ich to potesilo, tak to dame aj teraz. A este kozmetika, CD a knihy, ale to este musim premysliet co a ako a komu ...

Moja mamina chysta prekvapko, ze sa stretneme v Tatrach. Este o tom nik nevie, tak som zvedava ako zareaguju clenovia rodinky. Na Stedry den budeme doma a na Bozie narodenie budeme cestovat do PO (ako kazdy rok) a vlastne par dni budeme v Tatrach. Velmi sa tesim, som zvedava, ako to dopadne.

iwuskaaa
24. nov 2009

Ahojte 😉 ,
Elly, áno zasnívala som sa 😀 . Nespomenula som tam Davidka preto, lebo aspoň na jeden deň by som ho dopriala napr. starým rodičom, nech si ho užijú aj oni 😀 . Vieš, to by už potom nebola pohoda 😀 ...ale aj tak by som ho nedala za nič na svete 🙂 😵 ...

Kape a dokedy ste odložili injekciu? My by sme mali ísť budúci týždeň do poradne, tak sa posnažím aspoň navrhnúť odklad tejto injekcie, ale neviem, či pochodím 😒 . Aj tak ešte soplíme, takže neviem ako bude do budúceho týždňa. Som tiež zvedavá, koľko váži a meria 🙂 .

Danielka, tak Ty budeš poriadne štedrá na Vianoce 😉 . To je pekné, všetci budete aj spoločne večerať?
My budeme asi iba my traja a potom zrejme prídu k nám aj moji rodičia aj svokrovci, keďže už bude čas, keď bude mať Dávidko spať 🙂 .

Tuny, to bude určite dievčatko, nechce sa ukázať - hanbí sa 😀 😉

iwuskaaa
24. nov 2009

Ešte som sa chcela spýtať ako umývate drobcom zúbky? Náš sa veľmi bráni, pár krát mu po nich šuchnem a je po paráde 😀 . Viete nejaký tip - trik ako na to? Ďakujem 😉

Danielka, prosím Ťa mohla by si mi do IP hodiť link na PL nábytok, odkiaľ ste objednávali detskú izbu? Ďakujem 😉

danulik
24. nov 2009

no veru, nas je ako zajacov 😀 ano, budeme vsetci spolu 😵

iwus - www.meblik.pl alebo meblik.cz

my pojdeme na ockovanie asi az v januari..

iwuskaaa
24. nov 2009

Ďakujem moja, si milá 😉 ...a Vy ju už máte? Potom to foto 😀
A Hribi ozaj...dlho sa neozvala, aj tá nám sľúbila fotku izbičky 🙂

kape
24. nov 2009

Iwuska - nedohodli sme sa na kon kretnom termine, ja som povedala, ze niekedy na jar po chripkovom obdobi.

24. sme aj my doma len v trojici a potom 25. cestujeme k babke, starkej a prastarkej. To bude detskej radosti pod tolkymi stromcekmi bude rozbalovat darceky, sa na to tesim ako bude trhat papier.

JAnkamanikova - Jakubko Vam spieva Aleluja a Samko sa snazi prezenhnat, zlaty je pri tom, este potrva pokym sa to nauci ... 🙂

Samkovi vysiel uz prvy ocak, druhy je uz na spadnutie a zvysne dva tiez za chvilku vylezu. Teraz kaka aj 5 x za den, nastastie to co ste tu popisovali, sa u nas zatial nekona, len to caste kakanie, aj teraz este po vypiti mlieka tesne pred zaspatim sa stihol 2x pytat kakat.

Danulik - kedy sa stahujete, uz sa to blizi.

hribikana
24. nov 2009

ahojte,
ja tu poctivo smejrujem, ale pisat nemam nejak cas a v podstate vsetky pisete akoby aj o mojej bambulke, cize sa mi enchce opakovat 🙂 na ockovanie my ideme niekedy buduci tyzden, aby sme to mali za sebou pred mojim porodom... nech sa potom nestresujeme, bud. tyzden sa ideme dat nafotit ... tak sa tesiiim, dufam, ze foto bude kukatelne 🙂
iwus - foto izbicky bude, ale este som nezohnala koberec aky chcem a az koncom tohto tyzdna mozem na stenu nalepit nalepky, kedze mala by cca 2 tyzdne po natreti schnut, potom urcite poslem
pekny vecer prajem

hribikana
24. nov 2009

vlasten zmenila sa u nas jedna vec, mala nema ziadny rezim, vobec neviem predpokaldat, kedy bude spinkat a zariadit si den, dnes ma o desiatej pytala mnam (co je u nas dudka) a hahaha (co znamena haji), tak som jej splnila prianie, polozila do postielky a okamzite zaspala
a ozaj, doma sme si nejak zvykli bez plienok, mame pri gauci polozeny nocnik a ked malej treba cikat, tak ho zoberie a odnesie ku mne, pripadne sa chyti medzi nozkami a skacka pri tom, je to take rozkosne. Na noc aj von vsak plienocky normalne davam 🙂

eminkaa113
24. nov 2009

hribi - tak to s tými plienkami zíram 😕 šikovná je Ninka veľmi.... Emka sa do nočníka vyciká aj vykaká, ale len vtedy, keď ju tam posadím. pýtať sa nevie....

pekný večer všetkým.

jankamanikova
24. nov 2009

Kape - nas Jakubko, ked sa ideme modlit, tak hned klaci a ruky zopnute a s Matuskom dokonca aj odsluzi sv. omsu 😉 . A ja im robim akoze organistu 😀 a Janik gitaristu. Su uzasni!!!!

katinka0000
24. nov 2009

manzel teraz vecer doniesol z auta taky velky bager, co nicovi mamina a sestra kupili na meniny a nechal ho v chodbe. ked isla sestra domov, tak ho nico samozrejme nasiel a isiel sa normalne zblaznit, ako vykrikoval "ba"-"ba". tak ma tiez ako ninka darcek predcasne. cely vecer sa z neho neskutocne tesil. to ste mali vidiet tu radost. bager je jeho laska spolu so zvieratkami.

zajtra vstavam uz o pol stvrtej, lebo idem na vysetrenie stitnej zlazy do lubochne. asi by som mala ist uz pomaly spinkat.

danulik: dakujeme za napady.

hribi: ninka je uz velka slecna. super, ze uz nepotrebuje cez den doma plienocky. sikovnica mala.

iwus: nas nico beha cely den s kefkou v ustach. takze ja mu ani zubky neumyvam. umyva si ich sam. ale ked mu poviem, nech si umyje zubky, alebo nech ich umyje mne, tak pride a zacne vrndzat ako elektricka kefka, lebo ja pouzivam elektricku. podla mna davidkovi daj cas a zbytocne ho do toho nenut, aby sa mu to neznepacilo 🙂

iwuskaaa
25. nov 2009

Všetkým Katarínka by som chcela popriať síce otrepané ale krásne: veľa zdravia, lebo vzácne! veľa šťastia, lebo je krásne! veľa lásky, lebo jej je málo, aby žiť za to stálo 🙂 . Krásne meniny Vám prajem, nech sa Vám splní každý tajný sníček a nech Vám robia Vaše detičky vždy viac a viac radosti 😉 ...

Katinka ako si dopadla na vyšetrení? 😉
Ja by som mu čas aj dala na zúbky, ale má taký jemný povlak na nich, mám pocit, že je to dosť skoro, aby sa mu niečo také vyskytlo na zúbkoch a neviem, či sa to dá vôbec ešte odstrániť 😒 . Tak preto by som mu ich fakt rada "vydrhla", ale asi nemám šancu 😖 .

Hribi, Ninka je naozaj šikuľka 🙂 . Ja sa s nočníkom zatiaľ netrápim, nemá to význam, on nechce ani sedieť na ňom. Minule sedel asi dve minútky, nič a keď sa postavil, tak sa vycikal vedľa 😀 .

Krásny dník prajem, u nás je krásne slniečkovo a 13 stupňov 😎

hribikana
25. nov 2009

ahoj,
katinka a kape prajem vsetko dobre k meninkam a aj vsetkym ostatnym, z ktorych nickov mi to nie je jasne, ze su tiez katky 🙂
ja som tiez zaviedla umyvanie zubkov, vecer vo vani, to dame aj zubnu pastu, nech ma dieta radost a mame 2 kefky, jednu mam v ruke ja, druhu nina a tak jej na striedacku drhnem tych 8 zubkov + dasienka ja aj ona 😀, rano tiez umyvame, ale len s mokrou kefkou, dokonca vcera vecer som zabudla na umyvanie zubkov a sla som uz ninu z vane vybrat a kedze sa uz naucila, co sa patri, tak ma upozornila, ze e e e a ukazovala prstekom na kefku, cistotnica 😀
iwus - ved u vas stale slniecko svieti, aj ja xcem, uz min. tyzden som ho nevidela ☹ posli kus k nam, a stale mame 5 stupnov, vecer, cez den, ktovie, mozno sa teplomer pokazil
fiiiha, moje dieta chodi a utiera vsade prah (prach - neviem ako sa to pise ☹) aj na svojej stolicke na jedenie, snazi sa dostat ruckou na parapetu aj mne koleno akurat prebehla 😀 , potom si vysmrka nos a pokracuje 😎 asi ju coskoro naucim aj vysavat, ved pri mladsom bracekovi ostane cela domacnost na nej

iwuskaaa
25. nov 2009

Hribi, chúďatko Ninka, ani detstvo pri Tebe nebude mať, hneď by si jej aj vysávač vopchala do ruky 😀 . Ináč, mne sa tiež už nedá vysávať poriadne, malý mi "pomáha" a drží hadicu 😀 , tak nám to trvá aj hodinu, kým povysávame 🙂 . Dokonca aj metličku a smetárik sme mu museli kúpiť, lebo bral stále to "moje" špinavé.
Ďakujem pekne za tip na zúbky 😉
Posielam slniečko 😎 😎 😎 ...nech zasvieti 😉
Ideme obedovať, malý vstal, papa 🙂

elly111
25. nov 2009

ahojte
iwuskaaa díky, slniečko u nás svieti a je 17st. ani vetrovku som vonku nepotrebovala 😎
hribi ja sa teším my sme režim nemali a teraz super malý o 15.00 vylezie na gauč a spí do 17.00, presný ako hodinky 😀
a dnes som tiež vytiahla vysávač a on s ním normálne pekne postupne prešiel celú izbu, akože vysáva, no nabudúce mu ho musím zapnúť 😀
katkám všetko najlepšie a najkrajšie, hlavne zdravíčko želáme 🙂

nika.r
25. nov 2009

ahojte 🙂

anula, gratulujem!

u nás sme nečakane pokročili s plienkami 🙂 môže za to moja mamina, Tomi neznáša prebaľovanie asi ako väčšina detí a ona mu z toho vie spraviť takú fajnú šou. Rozpráva mu kolo toho, šalia sa a tak a popri tom mu ukazovala, akú fuj bakanu popišanú plienku má a akú krásnu čistučkú mu ide dať...a on sám od seba začal ukazovať, keď sa popišká, že má bakanu plienku. Zatiaľ je to tak, že nám to povie až "po" - ale možno čoskoro pochopí, že sa tomu dá zabrániť 🙂

ideme von, dnes je aj u nás krásne,hoci kým sa vytrepeme z bytu, asi už bude aj tma

jamaica77
25. nov 2009

ahojte mamicky, vobec neviem co sa tu udialo za posledny tyzden 😒 , ale zbezne som nakukla na predchadzajucu stranku ze tu na chvilu nabehla Anula s dobrou spravickou - tak blahozelaaaam 😵 , a to iste je aj u nas, Alexa ked vidi deti v parku tak utekaaa a vrieska, chce sa hrat, proste je velmi kamaradska ale neviem si ju predstavit dat do jasli ze by som tam nebola, ona chodi so mnou do roboty ku detom, tak je medzi detmi to jej staci zatial.
No citala som ze aj mamicky aj deticky boli chorucke a este niektore su, tak prajem skore uzdravenie, tie virusy su hnusne, aj ja som lapila nieco, tyzden sa nieco dobijalo do mna a po tyzdni moj organizmus uz nevydrzal a bacila vpustil, takze ma par dni boli hrdlo ale nic viac zatial (ani teplota, ani sople, ani kasel....) tak dufam ze sa toho raz-dva zbavim, alexa a manzel su zatial ok
Zajtra tu mame thanksgiving day (den vdakyvzdania) sme pozvany ku svagrine, bude sa robit turkey (moriak), nemame nic doniest, tak len po ceste sa stavime kupit nejake vinko a pivko,a by sme neprisli na prazdno, takze zajtra taky vegetacky den, az na to ze Alexa bude poobede na prasky, lebo tam bude aj jej "zla" americka babka,ktoru alexa vidi len 2x do roka a nemoze ju vobec ani citit, ani sa ku nej nechce priblizit 😀 a len bude vrieskat a utekat od nej 😀 chuda Alexa, ona hned vyciti kto ju nema rad aj cez ten falosny usmev na tvari 😉
Tuly - super videjko

Ake zvuky vase deticky uz robia a kolko slovicok uz vedia povedat a ktore?

jancia
25. nov 2009

Ahojte,
vsetkym Katuskam prajem vela radosti, zdravicka a lasky k meninam 😵 dufam ze ste prezili pekny dnik!

jankamanikova
25. nov 2009

Ahojte!
Tak mame za sebou perny den, boli sme cely den mimo. Len po vonku, u kamaratky ... Teraz sa uspavaju s tatinom a verim, ze to bude raz-dva, lebo boli unaveni ...

Iwus - my sme mali problem s Matuskom pri umyvani zubkov. Ale ja som sa nedala. Niekedy aj na silu som mu umyla. Jany vymyslal pesnicky a ja umyvala zubky. Kupila som si taku zubnu kefku silikonovu, co sa navlecie na prst (to som si ja dala tu kefku na svoj prst) a umyvala som mu tak zubky. Len som precistila, sem-tam ma kusol, ale hlavne, ze zubky boli umyte. S Jakubko s Janikom problem nemame. Janik dokonca este pouziva dent. nit 😀 a aj moje male kefky na medzizubne priestory a Jakubko ma asi tri zubne kefky a presne vie, kedy umyvame zubky. My si umyvame cela rodina spolu rano a aj pred uspavanim deti, vsetci sme s kupelni 😀 😀 😀 😀 a poctivo umyvame.
Inac sme boli pred tyzdnom u zubarky, tak deti maju ukazkove a zdrave zubky, co ma tesi. Lebo kamaratkin syn ma 3,5 roka a uz ma kazy 😢 .

Katky - vsetko najlepsie ...

aktak
autor
25. nov 2009

za seba dakujem 😵

jankam s tymi zubami to neni len take jednoduche, my umyvame poctivo, Adelka aj 5 krat za den (bez pasty si berie kefku aj von do kocika a na cesty autom 😀 ) ale ak maju zuby po nas s manzelom tak im ani zazrak nepomoze, proste je tam aj genetika 🙄 ja som u zubara ako doma, pocet mojich plomb je dvojciferne cislo a nezacina 1kou 😔 a to som sa mohla aj rozkrajat, ani ziadne ochranne gely ani nic podobne nepomohlo

danulik
25. nov 2009

aj ja prajem katkam krasne meniny 🙂 😉 😵

iwus - ano, uz ho mame (nabytok do detskej), ale este len v garazi v krabiciach 😉

kati - stahujeme sa uz tento vikend, ale nie do bytu, ideme k nasim 😖 chyba par "detailov", bez ktorych to nejde (nemyslim teraz v byte, ale na stavbe)..

emka - ako zubky? 🙂

hribik - ninka je sikovna 😵

moje dieta sa naucilo (mam podozrenie, ze od leusky 😀 ) krutit hlavickou, ako ze nie nie a takmer na kazdu otazku mi takto odpoveda 🙄 chces jogurt? nie nie.. chces spinkat? nie nie.. das mi pusu? nie nie.. 😀
v poslednom case zase malo papa a malo spinka 😒
nocnik mozem zahodit, nechce ho ani vidiet, nie to este na nom sediet.. tak som to vzdala a potom kupim ten sedak na wc a bude chodit rovno tam - taky je (moj) plan 😅

jankamanikova
25. nov 2009

Aktak - Adelka by si rozumela s Jakubkom. Co sa tyka tej kefky 😉 . Nas Jakubko ked ju drzi v ruke, tak ide s nou vsade, kde sa da; ci do kociara, auta, kostola ... Jednoducho "ked ju miluje, nie je co riesit" ... A s tymi zubkami mas pravdu ... Genetika je genetika ...

aktak
autor
25. nov 2009

danulik my sme s obomi detmi nocnik preskocili a chodia rovno na zachod, Adelka zatial len posedi, zakrici si akoby tlacila a minie celu rolku papiera ale nejak sa zacat musi 😀

to krutenie hlavy mi neco pripomina 😀

kape
26. nov 2009

Ahojte.

Aj ja dakujem za Vase blahozelania 😵

Samko si tiez nerad umyva zubky, dik Hribi za tip, budem to aspon takto unho skusat. S kefkou problem nemame, to by s nou behal po byte jedna radost, len on ju hryzie, on si s nou zubky neumyje. Ja som ho spociatku nechavala, ze sa s nou skamarati a neskor si tie zubky umyt da, ale neda. Takze skusime trik s dvoma kefkami a ked nie asi to zacnem riesit ako Ty Jankamanikova s Matuskom.

A ako citam, viacej deticiek uz zacalo vnimat, ze cikaju a kakaju, tak nech im to ostane a pekne sa pytaju, aj ked podla mna este sa to u nich zlomi, kedy nam budu robit napriek. Ale mozno aj nie. U nas to tiez nie je o nuteni a nastastie s nocnikom problem Samko nema, inak by sa mi asi fakt nechcelo prepierat tie latkove plienky, ked mame kakanie aj 5x za den v case vychadzania zubkov.

A este som zabudla, pani doktorke Anulke gratulujeme .

Baby co ste z okolia ZV a BB, boi ste uz s drobcami plavat v hoteli Kaskady? Ja by som sa tam chcela ist mrknut so Samkom, ked budeme u babky? Je to tam v pohode pre male deticky?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre