Augustové bábätká 2008. Pridajte sa

aktak
7. aug 2008

myslim ze uz je nacase 😵

iwuskaaa
26. nov 2009

Kape, ja osobne som ešte na Kaskádach nebola, ale bola kamoška s tiež ročným synčekom a veľmi si pochvaľovala. Myslím, že volala aj dopredu, predtým ako malí ísť, či je bazén nie veľmi preplnený a či teda môžu prísť. My sa tiež chystáme, Dávidko má rada vodu, tak v zime budeme chodiť tam, ale počula som, že aj kúpele Sliač sú dobré, tam bývajú aj plavecké jasličky. Tak ja viem toto 😉

Aktak tak ako píšeš, zuby sú ovplyvnené genetikou, môžeme ich drhnúť koľko chceme. Ja mám tiež dosť plômb, na šťastie predné mám pekné 😀 . A môj manžel má dokopy asi 4 plomby, vážne netrepem. On má krásne zuby a bola by som šťastná, keby mal malý zuby po ňom 🙂 . Len ak sa tak bude báť zubára ako jeho ocko, tak potom neviem ako ho udržím čo i len na prehliadke ☹ .

My sme dnes boli u doktorke. Zdalo sa mi, že malému je horšie ako lepšie, viac soplil a dokonca sa pridružil aj kašeľ. Tak som pre istotu išla. Nieje to nič vážne, čo som rada, predpísala nám Stoptussin a Pamycon. Ten nám doteraz vždy a rýchlo zabral, tak dúfam, že aj teraz.

To je asi všetko, čo som chcela, či? 😀

elly111
26. nov 2009

Kape manžel sa minulý týždeń pýtal v hoteli Kaskády či tam môžu ísť do bazéna aj detičky a môžu 🙂 Je tam teplá voda a málo ľudí. MM tam prespáva keď má pracovné cesty, tak niekedy chceme ísť s ním, možno aj budúci týždeń, uvidíme 🙂
iwuskaaa skoré uzdravenie Dávidkovi želáme

tinka66
26. nov 2009

katarinky - oneskorene, ale predsa vsetko naj naj k vcerajsim meninam ( inac mam 7 kamosiek katarin a dve kolegyne)....

citam citam, ze krasne pokroky robia nase deticky....s tym nocnikovanim, mam pocit, ze ja vobec neuspejem, larinka mi neobsedi ani sekundu, ale vcera sme boli na nu dve ( aj babina) a podarilo sa prvy krat, tak uvidime....

mam tu maminku, ktora sa malej nadherne s laskou venuje a ja len pozorujem ako moje dieta stale viac a viac rozprava, kopec novych slov za tyzden ....asi ta zmena s babinou, takze som si fakt super oddychla, ale zajtra ju vezieme k tete do trencina a konci sa mi dovolenka....

vcera sme boli na ockovani, pich pich, ziaden plac a ziadne reakcie zatial, ze vraj teploty mozu prist aj o 7-10 dni tak uvideme...dala som len zakladne...

cmuk vsetkym...

hribikana
26. nov 2009

ahojte,
dnes u nas bolo zas skaredo, uz by som chcela vidiet kusok slniecka, tak som si den sprijemnila lepenim detskej izbicky, konecne pridavam to slubene foto, ale stale nemame koberec, uz mam vybrane, aky chcem, len sa k nemu nejak dostat 🙂 a nocna lampa k posteli na stenu
najkrajsia bola Ninina reakcia, ked vosla do hotovej izbicky, obzerala si ju a hovorila pri tom jejej a dookola a tesila sa, neskutocne uprimna a krasna je ta detska radost, normalne mi vysli z oci slzicky, ked som ju sledovalala
ozaj jejejej pouziva aj ked spieva smatanka - daj ruku do mojej ruky, akoze aj nina s nou. Teraz ma pesnicku v pc a ked si chce zaspievat, len pride k nb dotkne sa ho s spieva jejejej 😀 mame doma spevacku 🙂

elly111
26. nov 2009

hribi nádherná izbička 🙂 jejeje muí byť krásne 😵 , to je rozťahovacia posteľ? Kúpili ste hotovú, či dávali robiť?

hribikana
26. nov 2009

elly - dakujem a postel je roztahovacia a kupili sme ju hotovu, je z black red white

iwuskaaa
26. nov 2009

Elly ďakujeme 😉 . Mám pocit, že sa mu polepšilo 😵 . Dokonca ani odsávať veľa nemusíme, ako sme prišli od doktorky, tak sme iba asi dva krát 🙂 .
Až sa musím smiať...keď idem odsávať, zoberie odsávačku, vysávač je pri posteli teraz vždy, keď je sopľavý, zapojí si ju do vysávača, ľahne si na posteľ - to je také milučké 😵 a keď ho idem ja pustiť, tak mi ujde 😀 .
Hribi, krásnučká izbička...niečo také si predstavujem aj ja 🙂 . Jednoduché a zároveň krásne 😉 ...nepreplnené, oni totiž potrebujú veľa priestoru na bláznenie 🙂 😀

danulik
26. nov 2009

ahojte,
ja uz balim, v byte mame teraz vela krabic a malo miesta, ale nejako to vydrzime.. cez vikend sa stahujeme..

dnes "mi" manzel kupil novy vysavac - ten tichy z reklamy 😀 tusim je to rowenta..? este je v aute, zajtra otestujem 😉

hribik - no konecne 🙂 krasna izbicka, vidim, ze ste uz ratali aj s bracekom a nie je cela ruzova ako (bude) nasa 😀 a ninka na tej posteli uz asi spinka?? my sme kupili este taku babatkovsku, len trosku vacsiu (140x70)..

jankamanikova
26. nov 2009

Ahojte ...
Hribi - mate prekrasnu detsku izbicku. Vela miesta a malo skrin a policiek, deti potrebuju vybeh a ked sa to vezme, aj tak cely den sa motaju okolo mamy 😉 .

Danulik - ten vysavac ide Jany aj mne kupit, lebo ja som ho uz davno chcela, len sme to furt odkladali. Vyskusaj, a daj mi, prosim, vediet, ci je naozaj tichy, lebo ja chcem uz len taky, co naozaj nehuci ... a mozem vysavat aj v noci 😀 .

Nocnik neriesime, ked tak o rok. Obe moje deti zacali po druhom roku zivota a do tyzdna sme boli bez plienok. Pri oducani totiz plati, ze ked sa raz zacne s oducanim od plienok, nemali by sa davat plienky dietatu ani cez den a ani na noc. Lebo sa im to metie v mozgu. To cikanie je zalezitost mozgu, nie nacviku. Ono to dieta bud pochopi, alebo nie a este jedna vec. Ked dieta dokaze samo chodit po schodoch hore-dole, dokaze udrzat a regulovat aj tie "mocove svalstvo", tak vtedy je najlepsi cas zacat, ale uz nedavat plienky. My sme tak robili pri Janikovi a aj Matuskovi a do tyzdna sme boli bez plienok aj cez den a aj v noci. Takze Jakubko, aj ked je staly navstevnik WC ako moj doprovod 😉 , zacne na WC sadat az o rok (nocnik sme ani nemali a ani tusim nemame).

danulik
26. nov 2009

jani - jasne, napisem 😉 ja som ho uz davnejsie chcela kupit, lebo lili nema rada ten zvuk a asi ani susedia, ked zacnem vecer vysavat 😀 no tak som zvedava..

jankamanikova
26. nov 2009

Danulik - a pekne stahovanie prajem ...

danulik
26. nov 2009

jani - dakujem 🙂 skoda, ze to bude takto na 2x, ale nie vzdy vsetko vychadza podla planu..

som hladnaaa, idem si nieco spravit.. pekny vecer prajem 😉

hribikana
26. nov 2009

aj my sme si ako vianocny darcek u nasich objednali vysavac ... dnes nam akurat dosiel, tak sme ho vyskusali http://novefarby.sk/electrolux-zus-3365-ultra-s... a som s nim max. spokojna, ked ide na plny plyn, tak nedokazem vysavat s kefou po koberci 😀
danu - izbicka bude iba ninina, bracek dostane vedlajsiu, zatial hostovsku, ale ja nie som velmi na ruzovu a Nina ma strasne rada kvietocky, motyliky, zvieratka, takze kvoli tomu tento prirodny vyber 🙂 nina na posteli este nespi, bez koberca je este izba neuplna a ozyva sa v nej, takze az ked bude cela ako ma byt ... ale raz sme si tam poobede uz pospali aj spolu 🙂

hribikana
26. nov 2009

danu- bru chut, ja som prave dojedla pizzu 😝

katinka0000
26. nov 2009

ahojte!

iwus: vysetrenie dopadlo dobre. mam brat lieky, ale s tym pocitam uz do konca zivota.

dakujem za gratulacie. oslavu budem mat az v nedelu, tak zatial mi gratulovali len nasi, nico a manzel. od manzela som dostala uuuzasny darcek. dnes som sa bola dat potetovat. dlhe roky som potom tuzila. tak som ho vybozkavala, vyobjimala ako sa dalo. 🙂 aj ja prajem ostatnym katkam dodatocne vsetko naj.

danulik: aku stavbu myslis? co staviate dom? ci myslis ten byt?

nas nico ma uz krutenie hlavy za sebou. robil to asi 2 mesiace. aj teraz mi odpovie, ale uz vie pokyvat aj ano. 🙂

katinka0000
26. nov 2009

hribi: nevestickina izbicka je fakt krasna.

manzel isiel uspat nicolaska, tak dufam, ze tam nebudem musiet o chvilu ist.

idem sa osprchovat a spat. nicovi idu dalsie stolicky, v noci sa casto budi a cely den sa neskutocne slini.

iwuskaaa
26. nov 2009

Katinka, super darček 🙂 . A čo si si dala vytetovať? MM po tom tiež už dlho túži, niečo vymyslím aj ja asi 😀
Prajem peknú oslavu 😉
Danielka, príjemné sťahovanie 🙂 . Nech Vám to ide ako po masle 🙂 .
Vidím, že riešite vysavače. Nám by sa tiež zišiel nový, tento náš nieje bohviečo, ale ešte kým slúži, tak ho treba využiť 😀 . Ja si prajem pod stromček hrnce Tescoma, celú sadu, tak uvidíme, či som bola dobrá 😀 . Alebo aké hrnce mi môžete odporučiť? 😉 Máte nejaké tipy?
Idem si ľahnúť, dobrú noc 😉 🙂

danulik
26. nov 2009

dik, hribi, uz som napapana 🙂

kati - nie, domcek este nie, myslela som byty 😉
super, tak mas tetovanie? a co si si dala?? aj ja chcem, ale nemam takeho iniciativneho manzela 😅

iwus - ja mam tescomu, v podstate som spokojna, ale idem este dokupit titanove, lebo tie su podla mna naj 🙂 ale zase ako na co - polievku varim v tescome 🙂 tie titanove su super na maso, ryzu, omacky,..

danulik
26. nov 2009

inak, vysavac uz mam doma, este som ho neotvorila, ale dostali sme k nemu darcek - veeelky frote zupan 😀

manzel zaspal na gauci, asi je najvyssi cas ist spat 😉 dobruuu 😵

elly111
27. nov 2009

hribi o tej posteli sa mi aj snívalo, idem ju kuknúť na nete
a neviete či má ten meblik už pobočku aj v Bratislave lebo majú napísané že od novembra?
danulik príjemné a rýchle sťahovanie želám 🙂
aj ja som dostala vysávač 😀 philips s otočnými hlavicami čo akože aj leští, je tiež tichučký a voňavý vďaka takým granulkám v nádobke😀
Ja môžem odporučiť hrnce Fagor sú k sklokeramickej varnej doske, ale chýba tam nejaký poriadne veľký hrniec na kapustnicu a tak 😀

elly111
27. nov 2009

hribi to je z tejto série?
http://www.meganabytok.sk/?19,systém-flipper
pozdáva sa mi aj tá elmo, že teraz by spinkal na tej vyššej časi a ja tam vyššie😀 a tiež z dôvodu že potrebujeme kombináciu s bledým drevom, najlepšie javor

elly111
27. nov 2009

tu je elmo
http://www.meganabytok.sk/?16,systém-elmo
no idem ja už aj niečo robiť nie iba obzerať pa pekný deň všetkým

hribikana
27. nov 2009

dobre ranko
elly - je to zostava indiana - sosna anticka, ale pasuje k nasmu dubu, z ktoreho mame dvere a pdolahu a velmi sa mi paci to rozkladanie, pretoze je tam aj perinac v spodnej casti a madrac je preklabaci, cize ked je postel roztiahnuta je tensi a postel je nizsia a mala sa na nej strasne rada vyvaluje, asi vie, ze to je jej izbicka, tak si ju uziva

hribikana
27. nov 2009

a tento druh nabytku sme si vybrali hlavne kvoli tej obrovskej truhlici na hracky, ta je super 🙂

elly111
27. nov 2009

hribi jasné že vie, preto si izbičku užíva, aj náš drobec miluje roztiahnutý gauč, sa tam vyvaľuje a ako som písala cez deň tam vylezie a spinká 🙂

hribikana
27. nov 2009

caute babky, mam na vas prosbu, na www.funradio.sk som sa prihlasila do sutaze o najkrajsie tehu brusko, kazdu chvilku mi ho tam pridaju, moja fotka je taka modra, kedze je pod vodou - mam tam cerveny vrchny diel plaviek a pasikaty spodny, je niekde pri konci, ale zatial este nema pridelene cislo, to potom este napisem. Date mi hlas, pls.? Daaaakujem a ak vyhram, revanzujem sa na stretku 😉

hribikana
27. nov 2009

inac zle sa tam registruje, takze na pravej strane ako je napisane prihlasenie a su tie prazdne okienka na meno a heslo, tak pod tym je napisane novy ucet alebo nove konto, teraz uz presne neviem, takze treba kliknut na to, dakujem este raz

nika.r
27. nov 2009

hribi, krásna izbička. Na stenu ste Vy maľovali? Či to je nejaká tapeta? Možnos i už písala, len som nepostrehla. Také niečo si aj ja predstavujem do detskej izbičky.

my používame látkové plienky, takže myslím, že je úplne normálne, že si Tomáško začal uvedomovať, že mu niečo vadí. Mojej kamarátky dcérka sa pýta na nočník už od nejakých 16 mesiacov, videla som to na vlastné oči. Každé dieťatko je iné. Treba sa riadiť aj intuíciou, keď si dieťatko uvedomuje, že sa niečo sa s plienočkou deje a môže to ovplyvniť, tak prečo ho nepodporiť? Inak moja sestra je medička, už má za sebou pediatriu a vraj deti už od roka a pol sú schopné ovládať zvierače. Neviem, kedy Tomáško k tomu dospeje, zataiľ fakt len spätne nám povie, že je plienka "bak", na nočníku tiež sedieť nechce. Ale je to moje prvé dieťa, praktické skúsenosti nemám žiadne, takže to bola len taká moja úvaha na základe skúseností a info z okolia. 😉

hribikana
27. nov 2009

nika - my sme namalovali len tu zelenu cast, ostatne su nalepky na stenu, dala som si ich urobit tu: http://www.mimibazar.sk/bazar.php?user=1837

nika.r
27. nov 2009

super nápad s tými nálepkami. skúšam sa registrovať an tom funku 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre