Augustové bábätká 2008. Pridajte sa

aktak
7. aug 2008

myslim ze uz je nacase 😵

jancia
31. jan 2010

aj od nas Emke vsetko najlepsie hlavne vela zdraviiicka 😵

danulik ja ani neviem 😀, ale nasi kamosi chodievaju do takej vilky a vraj je tam super a cena tiez, len neviem asi si budeme sami varit resp. po restikach, no detaily sa dozviem asi neskor 😀 ale bude super bo aj oni maju malu tak sa snad nejako deti zabavia, teda rozdiel bude rok medzi nimi, no ved uvidime, este je to tak vzdialene...

eminkaa113
31. jan 2010

aj my sme už zaplatila zálohu na dovču do Chorvátska, ideme 3 rodinky a deti majú medzi sebou len 5 a 9 mes. Tak sa teším, lebo sa pekne uhrajú a hlavne sa teším na oddych a pohodu. My ideme do hotela, sme lenivý na varenie 😀

eminkaa113
31. jan 2010

jancia, dani - ďakujeme 😉

danulik
1. feb 2010

dobre ranko 🙂
piaty zub je von, siesty za chvilu..

jani, emi - a kedy idete? ktory mesiac?

mna zase boli hrdlo, rozhodla som sa, ze si idem dat predsa vybrat mandle, lebo uz ma to nebavi 😠 mate s tym niekto skusenost?

eminkaa113
1. feb 2010

dani, my ideme 26.6. - 3.7., dúfam že bude teplo, ale minulý rok bolo, tak snáď tam nezmrzneme 😀 Na leto máme iné plány, tak preto takto skôr.
manžel si dal pred 2 rokmi vybrať mandle, mal stále veľmi zapálené hrdlo. Bol v nemocnici 4 dni, omrtvili mu hrdlo a odstrihli mandle. Nič necítil, len všetko videl a jemu aj keď tečie krv tak odpadáva, tak to sa mu moc nepáčilo a na ďalší deň mal veľké bolesti. Ale to rýchlo prešlo. Dlho ho hrdlo nebolelo, no sem, tam má zapálené aj traz.

Emke druhý zúbok rastie celkom rýchlo, tak očakávam ďaľší 😉

Teraz sme prišli z vonku, zase trocha nasnežilo, tak sme sa posánkovali a Emka potom zbierala gule. Svieti slniečko, tak tam je pekne príjemne. Ideme si dať obed a hajde do hajan 🙂

danulik
1. feb 2010

emi - dik za info 😉
mna boli hrdlo takmer cely rok, od septembra som skoro kazdy mesiac bala ATB a uz je to fakt na nervy 🙄
nasla som sukromnu kliniku v leviciach aj v BA, maju jednodnovu chirurgiu, takze max. na dalsi den by som bola doma..

neboj, teraz uz tie zubky pojdu rychlo 😉

moje dieta uz spi, ja idem rychlo uvarit obed..

iwuskaaa
1. feb 2010

Dani, tak Lillienočke gratulujem k piatim zúbkom 🙂 😵 . Super, vidíš ako rýchlo vykúkajú vonku 🙂 . My máme desať, ešte nás dobehnete 🙂 .

Aj Emke gratulujeme 😉 . Aj oneskorene k meninám, veľa veľa zdravíčka hlavne 😉 .

Aktak, to je smutný príbeh, až zimomriavky mi nabehli 😢 . Verím, že dievčatko bude v poriadku a bude o ňu dobre postarané, aj keď maminka je už na druhom svete ☹ . Je to smutné.

Vidím, že pomaly riešite dovolenky. Super, my tento rok asi nepôjdeme nikde, uvidíme ešte. Iba niekedy v apríli v máji by sme chceli ísť do UK 🙂 . Na základe toho sa chcem spýtať, máte skúsenosti s letom v tehotenstve? Nemali ste problémy? Ďakujem 😉

Katinka, ďakujem 🙂 . Nie na FB som ešte ticho, FB o tom ešte nevie 😀

danulik
1. feb 2010

obed uz mam hotovy, dnes som nejaka rychla 🙂

iwus - dakujeme 🙂
lietat sa moze do nejakeho 32 tt, problem je skor ten, ze nase poistovne ta poistia len do 26 tt - ale to by si mala stihnut.. osobnu skusenost nemam..

iwuskaaa
1. feb 2010

Dani, ja tiež dováram akurát obed 😝 🙂 . Ešte urobím halušky ako prílohu a je to 😵 .
Ďakujem za info ohľadom letu 😉 . Do kelu, to poistenie ma ani nenapadlo 😝 , ešte že Ťa mám 😀 . Díky 🙂

danulik
1. feb 2010

iwus - nemas za co 😉
ja uz aj dojedam 😀 a co si robila k tym haluskam?
ja dnes len rychlovku - penne s cuketou a paradajkovou omackou (kedze mam uhlohydraty).. aj lili ma velmi rada cestoviny, tak sa potesi 🙂

elly111
1. feb 2010

ahojte mamuľky nejako nestíham ani sem nakuknúť, boli sme rozcestovaní cez víkend,...som z toho nejaká unavená neviem či na mňa niečo lezie alebo čo 😝
ani som ešte všetko nedočítala čo ste popísali
čo je nové, tehotný už tu nový ani nemá kto byť asi, tak sa nepýtam 😀, síce možno anula, nebola tu?

danulik vyberanie mandlí u MM radšej opisovať nebudem aby som neovplyvnila tvoje rozhodnutie, ale to už bolo dávno, dnes je to iné a na súkromnej klinike iste ešte iné, tak držím palce a nech to máš čím skôr za sebou

tami ty si sa predtým pýtala o čo išlo čo sme riešili objednávali tak to bol ten laserový zameriavač pre manželov, danulik ho majú tak ti popíše ak ťa to zaujíma 😅 , som sa zbavila zodpovednosti 😀

danulik
1. feb 2010

elly - ahoj 🙂 ok, radsej mi nic neopisuj, uz mam dost, co som vygooglila na nete 😝 ale snad to prezijem a potom budem len dufat, ze tym tieto hrozne anginy skoncia!!

ja som ani nepostrehla, ze sa tami pytala na ten laserovy zameriavac 😕 ale ok - tami - donesiem ti ho ukazat 😀

elly111
1. feb 2010

ahoj ja ani na písmenká nevidím asi to vypnem, som ko 😝
danulik bude to ok neboj nič a verím že to pomôže lebo to musí byť o nervy keď nie si fit
A na kedy sa chceš objednať?

danulik
1. feb 2010

elly - prave sa idem objednat, potom ti poviem 😉

elly111
1. feb 2010

ok držím palce a daj vedieť 😉

iwuskaaa
1. feb 2010

Dani, robila som kura na smotane. Ale tentokrát som sa rozhodla, že nie tak celkom kura, ale na kúsky som pokrájala kuracie prsia, bude sa lepšie papať 🙂 . Tie halušky mi dali zabrať, normálne asi svalovku budem mať 😀 . Ale ani také penne nemusia byť zlé, mňam 😝...
Elly snáď je to len únava a nie žiadna choroba 😉 .
Tak ja si idem teda nabrať obedík, kým malý spinká, nech si to vychutnám 🙂

elly111
1. feb 2010

dík iwuskaaa snáď
a mňam tie obedíky 🙂 , u nás sa teraz varí diétne, takže dusená zeleninky a kúsok lososa a ja potom kilo sladkostí 🤐 😅 😀

mizulienka
1. feb 2010

ahojte dievcata, chcem sa spytat, chodite s detickami von aj ked maju sopliky a kaslu?
Misko nema teplotu, ale tecu mu velmi sople a dost kasle, ale vonku je tak krasne 😠

iwuskaaa
1. feb 2010

Elly máš nejakú špeci diétu? 😀 😀 😀
Mizu, ja som chodila, keď mal soplíky, ale keď má kašeľ, tak radšej nie 😒

elly111
1. feb 2010

mizu čo viem z počutia mamín okolo a čo aj nám doktorka hovorila tak áno, vraj je to pre ne len dobre, nepreháňat to ale nadýchať sa čerstvého vzduchu treba, si myslím 😉

mizulienka
1. feb 2010

dakujem baby, ma dost silny kasel, tak som na pochybach, tak mozno skocime na chvilku, uvidim 😉

elly111
1. feb 2010

hahaha 😀 , ja mám takú svojskú volá sa to zjem všetko čo nezje mňa 😅

danulik
1. feb 2010

taaakze 10. feb. idem na vysetrenie a potom si dohodneme termin operacie.. lezat tam budem potom 8 - 24 hod.

mizu - mne dr. povedala, ze so soplikmi sa moze chodit von, zvlhcuje to sliznicu, ale s kaslom neviem, my sme velmi nechodili..

elly111
1. feb 2010

Tak to je fajn. A kam teda pôjdeš? Mesto

danulik
1. feb 2010

elly - do levic..

elly111
1. feb 2010

ok ja len tak zo zvedavosti 😉 , tak už nech to máš za sebou 😉
som sem prišla nakuknúť, malý spí už 3 hodiny 🙂 ,...hmm idem zasa niečo zjesť a potom pôjdeme von
pa zatiaľ

mizulienka
1. feb 2010

dievcata, uz vsetky ste dali ockovat deticky proti MMR?
a davali ste tu kombinovanu vakcinu aj s ovcimi kiahniami? Dnes mi to dr spomenula, dala mi cas na rozmyslenie, ze by som mala dat tu s kiahnami, ked cakame babo, tak ja neviem...

eminkaa113
1. feb 2010

aj mne Emka spala 3 hodiny, to je u nás rekord. som mala veľa času keď som zvyknutá, že spinká o polovicu menej 😀

mizu - my ju už máme za sebou aj s kiahňami a osýpkami. Dali sme ju pred viac ako 2 týždňami, zatiaľ je Emka bez príznakov a úplne v pohode, ale ona všetky očkovania mala doteraz bez akýchkoľvek príznakov.

Keď som bola v pôrodnici s malou, tak spolubývajúca mala 3 roč. syna a ten chodil do škôlky a boli tam kiahne. On ich ešte nemal, no sestričky jej radili ho dať na 10 dní k babkám keď príde s bábom domov, že ono by to nemuselo zvládnuť... bola z toho hotová... Tak neviem, či som ti pomohla 😨

mizulienka
1. feb 2010

eminka dakujem za radu...presne aj to mi hovorila dr, netlacila na mna, ale spomenula, ze kvoli babu by to bolo bezpecnejsie a ze my si to ani neuvedomuejeme, ale ze kiahne su velmi nebezpecna choroba 😒

danulik
1. feb 2010

mizu - my sme este neboli, vraj mame cas do 2 r., tak sa neponahlame 😉

elly, emi - to vam pekne spinkali 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre