Augustové bábätká 2008. Pridajte sa

aktak
7. aug 2008

myslim ze uz je nacase 😵

bammbi
3. feb 2010

Mizulienka,
dakujem, citim sa celkom fajn, nebyt bruska ani neviem, ze som tehu. Uz aj to protivne palenie zahy pominulo, takze je dobre. Mala je v pohode, ona kazdy den potrebuje svoju davku maznania sa s maminkou, kedy sa pyta na ruky a vtedy sa chce tulit, objimat a pusinkovat. Bola taka vzdy, takze nejaku zmenu pocas tehotenstva som nepostrehla. Okrem tychto par chvil je dost nezavisla a odvazna -najma vonku, rada sa hra sama, ale aj s nami. Tak na striedacku.
Akurat zacala mat obdobie, ked rada porusuje zakazy (u nas novinka), vzdy ked na nieco poviem nie alebo no no, tak to este naschval zopakuje. Niekedy mi teda poriadne zvysi adrenalin, lebo je doslova neposlusna a ja neviem, co s tym. Nedavno mi zacala otrhavat listy z kvetov v kvetinacoch a vyberat hlinu, co nikdy predtym nerobila. Jedine, co funguje, je odviest pozornost alebo ukazat nieco zaujimave. Slovicko nie alebo zvyseny hlas ju iba nakopne, aby to urobila este raz.

bammbi
3. feb 2010

Tami, aj Ty mas nasu velku podporu 😉 🙂 len musis podavat hlasenia o progrese ako Danulik, nech vieme ako sa ti dari dietkovat

Nika,
boze, este stale ti je zle? Ach jaj, snad sa to uz zastavi, ved uz pomaly zacinas druhy semester. Obdivujem ta, ze to tak v pohode zvladas, musis byt z toho dost unavena. Aj s Tomaskom ti byvalo tak zle?
Drz sa moja, uz by sa to malo len zlepsovat. A je to super, ze rodina pomoze... Ukaz sa castejsie, potesime sa 😉 🤐

bammbi
3. feb 2010

😀 😀 😀 asi mi sibe, ze "semester" ...
trimester som myslela 😉

tinka66
3. feb 2010

bammbi - ked doteraz malicka posluchala, tak ma len take obdobie, aj larinka mala...ja som si to vobec nevsimala, nezvysovala hlas, netrestala ale odvadzala pozornost ( to tiez da zabrat) a fakt to preslo...potom niekedy zacne zas, ale tiez to prejde...inac je velmi poslusna a aj okolie to tak hodnoti...drzim palceky...

nika r. - myslela som na teba, ze kde si sa stratila...takze sa regenerujes? super potrebujes to, ked ti je zle chudatko nase...ja som uz ok.....len prsia bolia a vecer nafuknute brucho....pomaha, ze nejem cokoladu a piate cez deviate...uvidim dokedy mi to vydrzi 🙂

iwuskaaa
3. feb 2010

Bammbi, no nič vrátila si sa do starých čias 😀 ...máš odpustené 😀 ...že semester🙂)))
Áno, aktualizujem si pas, ale ešte taký týždeň počkám 🙂 . Takto mám pocit väčšej anonymity, snáď ma nešpehuje až toľko ľudí riadok po riadku 😕 ...tak ešte chvíľku počkám 🙂

Tamiiiiiiii! Ideeeeeeš....určite máš aj ty dole už dve kilečká 😵 😵 😉 ...jasné, že podporujeme aj Teba, ale Ty sem menej chodíš, tak na čo budeme písať, že Tami chudni 😀

Nika, ďakujem 😉 . Verím, že Ti bude čoskoro lepšie a tehu si budeš užívať plnými dúškami 😉 .

Tinka, to poznám, ale tak premôcť sa raz za čas treba a ešte ak sa jedná o takú akciu 😉 , hm?

Ja proti kiahňam nebudem tiež dávať malého očkovať. Stotožňujem sa s Bammbi 😉

jancia
3. feb 2010

Halo djefcence kde ste vsetky?

😅

bammbi mna si tiez pobavila ze semester 😀

tamita
3. feb 2010

Kde je žurka??????
Baby-zlaté ste díkyyyyy ,danulik perfektne si nás vyhecovala 😀 a to by som vlastne zaslúžila vynadať !!!!! ty dobre vieš prečo-lebo to flákam,ale začínam si vstupovať do svedomia.Idééééém

tamita
3. feb 2010

Janulik čauko 🙂 ,Ako Tomík ? A už ste prihlásení na stretko?

jancia
3. feb 2010

Tami no podla toho co Danka pisala som si myslela ze trosku si svindlovala, tak prajem veeela pevnej vole 😉
Kebyze ja taku mam, idem do toho s Vami 😅

jancia
3. feb 2010

Tami, no kuk do temy, pisala som tam...

Zajtra ideme na kontrolu tak som zvedava... ale kasel ma a zase sa mu pustaju sople, no teraz neviem ci je to dobre a sa mu to uvolnuje alebo zase dokola ideme... 😒

danulik
3. feb 2010

som nasrataaaaaaa 😠 😠 😠
isla som mame po mekac, lebo ze ma strasnu chut a aj brat sa pridal, nikomu sa nechcelo ist, tak som sa zlutovala a ZASE ma zastavili fizli 😠 😠 😠 za posledne obdobie uz neviem kolky krat (nekupujte si audi, za to maju dva body), tentokrat to bola moja chyba, ale aj tak mi uz idu na nervy, lebo zakazdym, ked vecer niekam idem, tak ma musia zastavit!! nemala som poriadne oskrabane auto a nezastavila som na stopke, zo 150 eur sme sa nakoniec dohodli na 20 a aj to len preto, ze poznal romana.. potom som si musela na najblizsom parkovisku oskrabat auto - este sa aj prisli pozriet.. super 🙄

..no nic, len som sa musela vyrozpravat 😀 a idem spat.. dobruuuuuuuu 😉

hribikana
3. feb 2010

pekny vecer,
danu tak ta vecera pre mamcu ta vysla draho ... ale mnaaaam, dala by som si, nerob chutky na noc
tami - drz sa, ty to zmaknes, neflakaj 😀 😀 😀
bammbi - 😀 😀 😀 😀 😀 ... ja som uz v tretom semestri, xixi
tehulky - drzte sa
chore deturence - liecte sa
a vsetkym na ktorych som zabudla dobru nocku prajem ...

jancia
3. feb 2010

Hribi dobru... uvidime ci mi nebude sms pipat 😀 😝

Danulik prepac ale 😀 😀 😀 no to je to ze si nemala chodit do Mekaca ked mas dietu... 😝 no ale pekne si to zjednala, sikovna si 😉

tamita
3. feb 2010

Jani-ešte si tu? Ja som šla pozrieť dieťatko,lebo sa mrvilo a..... 😔 😔 😔 zalomilo ma tam 😀

tamita
3. feb 2010

To je hádam dobre,že soploše idú von..Môj syn takto dookola soplil,asi dvojročný a nakoniec musela nosná mandla preč a bolo lepšie.

aktak
autor
3. feb 2010

danulik 😲 tak to si dobra, my sme dnes fizlom tych 150 eur zaplatili celych 🤐 🤐 🤐 ☹

tamita
3. feb 2010

Danuli,to čo čítam ?? No to je vrchol policajtskej drzosti !!!! To som ešte ani nepočula-že neoškrabané auto!!!
Atak a vy ste za čo ? dúfam,že nie za to isté...

kivec
3. feb 2010

Ahojte zienky,
mne sa sem podari zabludit len obcas ale predsa. Len som chcela oznamit, ze sme dnes boli na 20 tyzdnovom sone a budeme mat druhe dievcatko. 🙂
Bammbi, aj nasa Esther zacala byt strasne vzpurna posledny tyzden. A Danulik spominala, ze tiez maju podobne problemy s Lili. Zda sa, ze to patri k tomuto obdobiu. Ale aj tak mam z toho nervy, nie som si ista, ako na to spravne reagovat. Uz sa nam hodila aj o zem. A presne ako si pisala, ked jej na nieco poviem nie, tak ju to len vyhecuje aby to zopakovala. 😠 😠 No uz veru treba zacat vychovavat. Tinka, potom daj nejake tipy ako odvadzat pozornost v takych pripadoch, ked u vas to fungovalo. 😉

Chorym detickam prajem skore uzdravenie. JAncia, dufam, ze zajtrajsia kontrola dopadne pozitivne. 😉

DAnulik, tak veru ta ten vylet do mekdaca vysiel draho ale aj tak si to super vyjednala zo 150 na 20. Klobuk dole. 😉
Tami, tak aj odo mna tu mas povzbudenie: Tamiiii ideeeees! A ako pisali baby, musis sa sem chodit pripominat castejsie, ako pokracujes, lebo vies ako to je: Zide z oci, zide z mysle. 😀

A este som chcela napisat, ze vam straaasne zavidim to stretko ( jasne ze v dobrom), ja uz na Slovensko teraz dlho nezavitam ☹ Ale budem sa tesit aspon na ohlasy potom a na fotky. 😉

TAk dobru noc vam prajem.

tamita
3. feb 2010

Nejde mi to do hlavy-150 € je strašne veľa na pokutu,veď na to treba hádam minimálne policajtovi prebehnúť cez otlak.... 😨

kivec
3. feb 2010

Tami, oni asi hned povedia 150 a potom cakaju, kolko im je clovek ochotny dat. Ved vidis, ze nakoniec su spokojni aj s dvackou.

kivec
3. feb 2010

Ale inak ta policajna buzeracia na Slovensku je neskutocna. 😠 Policajny teror!

tamita
3. feb 2010

Kivi-blahoželám k princezničke č. 2 😵 😅 paráda 🙂 😵
-no veru,musím podávať priebežné hlásenia,inak sa zase zlajdačím ☹

jancia
3. feb 2010

Tami este tu strasim ale uz aj ja padam... konikujem konikujem a zabudla som aj plienky povesat 😝 a uz sa mi veru nechce...

kivec aj ostatne babulky dakujem ze na nas myslite 😉 budem potom informovat.

no dnes sa ti policajti nejak nudia ked Vas vsetky zastavuju 🙄

tamita
3. feb 2010

Ved práve preto nechápem,že prečo nakoniec boli na Atak-ovcov takí krutí ???

tamita
3. feb 2010

Ja mám tiež kuchyňu hore nohami-hm-nemá kto upratať,asi je nás doma málo....tak idem na to

jancia
3. feb 2010

Tami ideeees 😉 teraz som to myslela na kuchynu, nieze bude pratat aj chladnicku 😠 😀

kivec aj ja gratulujem 😵 a uz mate aj meno vymyslene?

No a ja to balim, tak dobruuu

tamita
3. feb 2010

Januli-ty si ma odhalila 😀 😀 😀 -a síce,že trebalo by pratať aj chladničku .... 😝

danulik
4. feb 2010

dobre ranko 🙂

baby, ja to fakt nechapem, co so mnou chcu, ale naozaj ma skoro vzdy, ked vecer niekam idem, zastavia - uz by som si na to mala asi zvyknut.. som sa pytala kamosa - fizla, ze co chcu a on ze som si nemala kupovat audi - no fakt super, ako keby to bolo neviem co 🙄 uz mam z nich normalne fobiu 😖 sa mi bude aj snivat o tych cerveno-modrych svetlach 😒
a k tym pokutam - volekedy, ked pytali tisicku, tak to uz bola riadna palka a teraz bez hanby zacnu na 150 eurach a dohadujeme sa ako na arabskom trhovisku 😠
minule som dostala za rychlost, ale to bol v pohode policajt a dal mi len 10 eur 🙂
roman dostal za stopku 60 a to tiez "zjednaval" 😖

aktak - vy ste za co dostali?

jani - ale ved ten mekac ani nebol pre mna, to ma stve 😀

danulik
4. feb 2010

..a siesty zubok mame von 🙂 🙂 🙂

katuska.
4. feb 2010

riesite uz niekto ms? lebo tu v ke sa deti zahlasuju dost skoro.. ja som prave poslala ziadost 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre