Augustové bábätká 2008. Pridajte sa

aktak
7. aug 2008

myslim ze uz je nacase 😵

jancia
13. mar 2010

Tami a Leuske prajeme skore uzdravenie 😉 myslime na Vas a posielame liecivy cmuk!!!

danulik
14. mar 2010

tami je len doprovod.. leuska mala teplotu, hnacky a aj grckala, boli na pohotovosti a odtial ich poslali rovno na infekcne ☹

hribikana
14. mar 2010

ahojte,
leuske prajeme skore uzdravenie, nech su cim skor z nemocnice doma, brrr
takze deturence mali podla vsetkeho nadchu, Nina bozkava vela Tomaska, tak ho nakazila a obaja soplili a soplili a kychali ... ale dnes je to uz lepsie, momentalne spia vsetci 3, aj mm tu vychrapkava kadejake melodie 🙂 tak mam volno, aj by som si urobila kavicku, ale chlapi spia v obyvacke a to by som ich rusila, dufam, ze nedostanem abstak 🙂
pekny zbytok nedele, u nas nakydala kopa snehu, tak sa "tesim", bleee 😖

pepies
14. mar 2010

ahojte,
Dani my sme mali to iste, ale nastastie nas dali na detske, nie na infekcne 😒
Leuske drzime samozrejme palce ....

Hribi 🙂 , aj Ty mas chrapkajucu polovicku? ja momentalne spavam sama /vlastne zatial este s hadom/ v detskej a muz spava s malym, ale niekedy to chrapanie nema hranic 😒

u nas prsi, tak sme cely den doma, ocakavame svokrovcov, muz bude piect pizzu a ideme ich lamat na dovolenku. chceme, aby isli s nami ........ chceli by sme ist sme zac. septembra.
co poviete, moze byt?

http://www.zaton.hr/en/

Danulik, nechcete ist v septembri s nami do Zatonu???? 😀 😀 😀 😀 😀

hribikana
14. mar 2010

ahoj pepies,
my sme boli hned vedla v hoteli Donat myslim, ze to bolo pred 3 rokmi ... fajne to tam bolo, len ta kamienkova plaz pre deti nie je nic moc a zas ta pieskova pri Zatone sa mi zdala dost zanedbana a spinava, my sa tam urcite chystame este vratit, ale tak najskor o 10 rokov, ked detom nebudu vadit kamienky 😀

hribikana
14. mar 2010

pepies - no aj ja mam kadejaky zvuky vydavajucu polovicku, ale prisla som na to, teraz ked spime podelene s detmi, ze to jeho hrozne vychrapkavanie ma asi uspavalo, lebo teraz spim ovela plytsie, nez ked sme spali spolu 😀 horsie to je, to priam neznasam, ked napr. ako teraz ja nespim a on mi tu chrape v obyvacke na gauci, to by som ho vtedy najradsej zaskrtila

pepies
14. mar 2010

hribi ja som videla fotky a ta piesocnata plaz bola kraaaasna 😀 boli to fotky z minuleho roka......
ten Zaton si velmi chvalia, ma vyborne referencie ..... je to par km od historickeho mestecka Nin.

Nepomylila si si to nahodou?lebo mi sme chceli ist povodne do Hotela Donat, ten je cca 4km od Zadaru a Zaton je asi 15 km od Zadaru ......... to asi nebude blizko seba ........ 😉

hribikana
14. mar 2010

normalne teraz som v rozpakoch, beriem spat to bol asi Funimation, ale podla mna to za tych par rokov aj tak okraslili 🙂

pepies
14. mar 2010

lebo Donat bol moj favorit, je za dobru cenu a ma all inlusive, ale nakoniec sme sa asi rozhodli pre ten Zaton......

Vedla Donatu je Falkensteiner Club Funimation Borik a klienti Donatu mozu vyuzivat jeho Aquapark 😀

V Zatone je super zaliv s pieskovou plazou, preto som sa cudovala 😀

hribikana
14. mar 2010

aaano, tak ako vravis, ospravedlnujem sa Zatonu, ze som ho potopila... beriem spat
pozerala som aj foto, ten Zaton vazne vyzera fajne ... zacinam o nom uvazovat aj ja a myslim, ze mm lahko presvedcim, lebo v donate nam bolo perfektne

pepies
14. mar 2010

hribi no ja presviedcam muza uz dlhsie a vcera som mu ukazala Zaton a bol nadseny..........
najprv nechcel o dovolenke ani pocut, ale teraz uz je asi nalomeny.......
chceme ist po sezone - bud 4.09 al. 11.09.
a to este nevie, ze ideme na Stretko augustoviek do Melrose 😀

Zaton ma fantasticke referencie 😉 Krasne apartmany, vsetko mas na dosah ruky, je to ako stvorene pre deti a co je dolezite - da sa tam dokupit strava.

Donat sme chceli kvoli All Inclusive, nech mame celodennu stravu - mne netreba ale najma kvoli Kubkovi a nakoniec som si povedala, ze nam bude stacit aj polpenzia 🙂

pepies
14. mar 2010

ozaj, vsak mozeme spravit potom stretko augustoviek v Zatone, he he he 😀
Hribi - nechcete ist s nami v septembri? 😀

danulik
14. mar 2010

peti - vies ze by som aj isla? 🙂 😉 ale romana uz asi na druhu dovolenku nezlomim.. on ma stale vela prace, malo casu, teraz este aj stavba domu, atd., takze neviem neviem.. ale skusit to mozem 😉

pepies
14. mar 2010

danulik uz som Ta tu ocakavala, bo viem, ze si na cestovanie maniak ako ja 😀
tak sa ho skus opytat, maju super ceny .............. vobec to nie je drahe ......

a ako sa citis? uz je lepsie? oddychujes? 😀

hribikana
14. mar 2010

pepies - no my by sme aj sli, ale cakame na august, az potom si dovolenku kupime, tiez niekedy v termine ako idete vy, to by bolo super sa k niekomu pridat -) len to je este tazke povedat, pri takom malom babatku, ci vobec niekde pojdeme

pepies
14. mar 2010

hribi viem, ze je to tazke naplanovat si to pri malych detoch,ale u nas je to tak, ze ak si to nenaplanujeme teraz, tak urcite nikam nepojdeme 😀 muzovi by stacila Liptovska mara, je totiz vasnivy rybar, ale ja cestovnym ruchom zijem, neobsedim doma 😀

vsak my ak to rezervujeme, potom dam vediet, ze aky termin sme nakoniec vybrali a mozete sa potom kludne pridat, ak bude este volne, ale je to obrovsky rezort a je kriza, tak si myslim, ze by nemal byt problem.

tam je to tak, ze ak to rezervujes priamo cez nich, zaplatis zalohu 150 EUR a zvysok na mieste. mozes to stornovat kedykolvek ale max. do 30 dni ododna nastupu. pozri si tu specialnu ponuku "Family Special", to sa oplati 😀

angelina22
14. mar 2010

čaute, baby prosim vas, kde sa da zohnat ten slezový krém, aj moja malá má ekzém, na tváričke na líčkach, má ich také suché,,,ja jej dávam niveu, kožná mi napísala elidel,,,,ale radšej by som niečo na takej bilinnej báze,,,,dakujem,,,,možete aj do ip,,,,
inak my víkendujeme bez tatika, malá spí a ja sa pripravujem do práce,,,,
uff, to bude zasa týžden,,,,,
tak sa majte a pekný zvyšok víkendu,,,,

angelina22
14. mar 2010

a čo sa týka dovoleiek tak tohto roku tak ako aj minulý pojdeme na "maltu" 😀 😔
ale nie, asi do irska, ak sa to dá rátat za dovolenku,,,,,celé leto vo fusaku alebo v deke,,, 😝

stankaji
14. mar 2010

Angelina - ja už roky používam ten slezový krém od "Justu" a my pomohol sa zbaviť akné, aj syna ním teraz liečim, ja si to objednávam cez moju doktorku, ona je dílerka s justovými produktmi
...a ty už od kedy pracuješ (prepáč asi mi to ušlo 😲 ) a malú kde dávaš??? 🙂

stankaji
14. mar 2010

Baby - nájde sa tu ešte taká maliarka ako naša Martinka??? 😵 😵 😵 veľmi rada maľuje vodovými farbami, najradšej by maľovala od rána do večera, namaľovala už toľko výtvorov, už nemám ani miesto kam to vešať

pepies
14. mar 2010

angelina IP 😉

danulik
14. mar 2010

peti - ja viem, ved ja by som naozaj hned isla, uz minule leto som to pozerala 🙂 je to uplne super pre deticky, aj relativne blizko, za noc by sa to dalo spravit autom.. uz len romana prehovorit 😉

pepies
14. mar 2010

Danulik ked budes fit, treba nahodit negližé a prehovaranie sa moze zacat .......... 😀
ja som pisala minuly tyzden do Zatonu a stale mi odtial neodpisali.......
uz ked ja som nazhavila Roberta, tak to uz je co povedat /a bez negližé 😀 😀 😀 😀 /

iwuskaaa
14. mar 2010

Ahojte maminy, ako ste prežili víkend? 😉
My celkom fajn, včera sme si urobili malý výletík a boli sme na nákupoch a dnes tradične ako v nedeľu, boli sme u našich a ešte sme zbehli do Tesca, nech nám to rýchlejšie prejde 😀 . Teraz už obaja oddychujeme a Davidko už hodinku odfukuje 😵 ...

Danielka, pozdrav Tami a Leušku aj od nás, nech ich choroba rýchlo opustí. Myslíme na nich 😉
A Tebe je už lepšie? 😉

Pepies, odpíš mi na IP 😀 ...
A Ty Danielku riadne provokuješ s dovolenkou 😀 ...len tak ďalej 😀

katinka0000
14. mar 2010

ahojte!

iwus: davidko je zase v inych veciach sikovnejsi ako nico. takze na stretku sa budu ucit jeden od druheho. 🙂

aj nas nico je zavisly na dudke. ale snazim sa mu ju cez den schovat, lebo ked ju vidi, tak uz sa jej ani za zivy svet nechce vzdat. 🙂

my sme boli po sto rokoch v piatok v kine a potom v bowling bare. konecne som sa trochu odreagovala. v sobotu sme boli so znamymi na pizzu, ale bol s nami aj nicolasko, tak nam bolo veselsie.

tessie: my pre nicolaska kupujeme sojove mliecko "alpro soya milch". predava sa ale len v rakusku alebo v nemecku. u nas sa tato znacka nepredava. nam bolo odporucene, ze je to najkvalitnejsie mlieko z rady sojovych mliecok. je normalne v krabici ako kravske mliecko. ale je ovela-ovela drahsie ako kravske. ja som pocula, ze tieto susene mliecka nie su vhodne pre deti do 3 rokov. ale zase ked niekomu vyhovuju, tak v tom problem nevidim.

hribi, tami: skore uzdravenie drobcekom!

danulik: a co je leuske?

katinka0000
14. mar 2010

pepies: mozes mi este raz poslat tu web-stranku na tu kozmetiku. dik!

tessie
14. mar 2010

mizu - je to normálne masť s kyselinou mliečnou. Ale musíš sa opýtať doktorky, lebo doktorka ti dáva presné zloženie, podľa ktorého ho v lekárni vyrobia.

kati - a v akom obchode v AT to kupuješ? Možno by som to pozrela niekde v Spari...

tak s tou dovolenkou ste ma dostali...My sme boli vlani na ostrove Vir, to bolo vedľa Ninu a boli sme sa pozrieť aj na Zaton... ale nešli sme dnu. Vyzeralo to inak super. Je to uzavretá oblasť, taký areál. A tiež špekulujeme nad dovolenkou, či ísť znova do Chorvátska alebo niekam inam. Inak v Nine je kráľovská pláž, tá je piesková, voda plytká a teplulinká.... tam sme chodili s malou sa kúpať, aby mohla byť aj sama vo vode... teraz by sa tam vyšantila ešte viac 🙂 🙂 🙂

tessie
14. mar 2010

dani - prosím pozdrav leušku aj tami aj od nás, nech sú čím skôr doma...

hribikana
14. mar 2010

hmmm, tak urobme stretko augustoviek tam 😀 😀 😀

pepies
15. mar 2010

ahojte babenky,

Iwuskaa, este som Ti neodpisala, hned, hned to bude 😀

Katinka - IP 😉

Tessie - ten Zaton vyzera fakt super, uz som navnadila aj muza, len mi stale odtial neodpisuju...........

U nas dnes nasnezilo, bola som zaviezt maleho ku svokrovcov a 20 mnin som odhrnala auto a asi 20 min mi trvala cesta, co som isla po tom snehu cela dokakana 😀
Takze dnes mam veget ....... 😝 😝

Prajeme krasny dnik vsetkym. 😉 A ak by ste chceli ist niekto nahodou na dovolenku do Zatonu v termine 11.09. - 18.09., piste mi, ak sa rezervuju 3 apartmany naraz, Zaton dava 15% zlavu 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre