Augustové bábätká 2008. Pridajte sa

aktak
7. aug 2008

myslim ze uz je nacase 😵

eldobi
15. apr 2010

Barborka08, aj Ty máš 13 ročný vekový rozdiel medzi dievčatami? Sme na tom rovnako🙂.

barborka08
16. apr 2010

Eldobi, ano babule maju medzi sebou skoro 14 rocny rozdiel 🙂 Kazda ma uplne iny svet, ta starsia len sama hudba, kamaratky a pocitac a ta malicka taky maly babatkovsky smejko 🙂 Ale maju sa velmi radi 🙂

vejinka
9. máj 2010

ahojte kocky..sto rokov som tu nebola...ako zijete?? 😉

katinka0000
10. máj 2010

veji: mame otvorenu novu temu sukromnu. tak sup tam. 😀

vejinka
10. máj 2010

ahooj..noo najprv by som musela vediet heslo 😉

katinka0000
10. máj 2010

heslo ti da danulik. skus jej napisat.

cindy1551
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
vejinka
17. máj 2010

baby tak cakame chlapca... 😉

ssstanka
3. jún 2010

ma sme tiez august a hned 1-vy

jitkatatarova
5. jún 2010

Ahojte,prave som zistila ze je aj tato tema,co som rada.Moje bambulky sa narodili 31.a prave sa snazime naucit ich na nocnik,co nam velmi nejde,nemate nejake jednoduche tipy ako na to?

eeevvvkkkaaa
12. jún 2010

Ahojte kamarátky moje. Dlho som tu nebola. Som bibianna s mojim Matejkom. Musela som si zmeniť nick, lebo sa mi stalo niečo, kôli čomu chcem byť v anonimite. Prežívam zlé obdobie. Ináč sme zdraví, Maťko krásne rastie. Vejinka, gratulujem k tehotenstvu 🙂 🙂 Chýbate mi

vejinka
17. jún 2010

@eeevvvkkkaaa dakujem... 😉

brnka
9. júl 2010

ahojte baby, co chystate kupit svojim deturencom k 2.narodeninam? ja som najprv uvazovala nad trojkolkou alebo odrazadlom (takym dvojkolesovym), ale zda sa mi to este skoro.... budem rada, ked date nejake zaujimave tipy 🙂

brnka
12. júl 2010

hmmmm, tusim sem nikto nechodi...... 😕 😕

ssstanka
25. júl 2010

@brnka nad tym aky darcek pre bambulku si lamem hlavu uz dost dlho,my mame aj odrazadlo a uz aj bicyklik,tak fakt neviem co vyhutam....

stankatt
25. júl 2010

ahojte, moja babulka sa narodila 6/8/08 🙂
darcek k 2. narodkam? no neviem... asi nejake hracky....
PS: a na nocnik u nas nehrozi.... pritom v jasliach nema problem...

ssstanka
25. júl 2010

@stankatt a co v takom pripade ze mame hracie tolko ze mozme rozdavat,stale niekto nieco donesie a oblecko je to tak isto,normalne som z toho hotova co jej kupit a neviem co ☹

stankatt
25. júl 2010

@ssstanka no hraciek mame aj my az moc, kazdy rad nieco donesie.... ale male deti potesi aj uplna malickost.... babka jej teraz doniesla taku mini sadu - tanierik, sporacik a pribor a krmime sa veselo 😀 som jej ukazala, aby krmila macka- som si myslela, ze to staci a ee, princezna by len maminku a tatinka krmila :D. Tak ja som za nejaku uuuplnu malickost,aspon tak 2 dni nech sa zabavi 😀

vejinka
25. júl 2010

baby ja som nasla na nete vola sa to http://www.kocikyskalica.sk/obchod-kociky/odraz... a asi to kupim..paci sa mi to 😉 a od masich dostane puzzle cesta ma to rozmer jedneho puzzle 30X30 cm takze to bdue mat taky kobercek a vyslo nas to v bille na 7,50€ a koberec by vysiel na 25€ takze sme to kupili a dali babe a dedovi nech mu to daju na narodky a oni nam dali peniaze a maju vystaraano..a na mimiaukciach som vydrazila srobovaciu motorku na 6,50 aj s postovnym a teraz ta ista kocka predava srobovaci vrtulnik ale nam staci ta motorka takze sa kuknite a to mu da svagor mne len peniaze da a nemusi sa starat 😉

iskakiska
13. okt 2010

ahojte holky chodí sem ešte niekto?

barborka08
5. máj 2011

🙂

ssstanka
14. jún 2011

este sem niekto zavyta? ☹

barborka08
26. aug 2011

@ssstanka Zrejme uz na tuto diskusiu mamicky nechodia 😕

ssstanka
26. aug 2011

@barborka08 skoda

barborka08
30. aug 2011

@ssstanka Mozno ked temu ozivime, prida sa viac mamiciek ktore maju doma 3 rocne slniecka 🙂

ssstanka
2. sep 2011

no veru aj by sme mohli,mozno by sme sa tu aj poniektore nasly z porodnic 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre