Augustové bábätká 2008. Pridajte sa

aktak
7. aug 2008

myslim ze uz je nacase 😵

elly111
17. dec 2008

lalu to je super sikuliak je Patrik
my sme kupili tiez stolicku z ikea, maju ju mnohe kamosky overenu 🙂

stvura
17. dec 2008
aktak
autor
17. dec 2008

ja odporucam bud ikea tu lacnu alebo potom poriadnu, co sa da polohovat, Adelke ju uz zachvilu vytiahneme, bude moct byt s nami pri stole a aj prve prikrmy bude este moct papat v takom pololahu

fuj jake pocasie, uz nech je jar 😔

lalunna
17. dec 2008

stvura, ja mam na mysli tuto, kuk:
http://www.ikea.com/sk/sk/catalog/products/0006...

lalunna
17. dec 2008

aktak, strasne pocasie ☹
dnes som zmokla, brutal, z trhu ovesana nakupom na vianocne pecenie, oblatkami a haluzkami s imelom, v ruke plienky, kocik cely mokry, nechcel sa mi davat igelit 😖

slaviq81
17. dec 2008

Lalunna, to si pis ze uz budem davat pozor. Ked som ju zbadala na tej zemi, az mi zle prislo ☹ U nas dnes svietilo slnko, tak sme vysli von, kupila som 30 vajec, tak mozem zacat piect 🙂

slaviq81
17. dec 2008

A mne sa paci tato stolicka http://www.babybazar.sk/nova-multifunkcna-stoli... 😉 😉

katuska.
17. dec 2008

.. heh, mile blavacky.. ked ste pisali ako nakupujete v tych super sekacoch, tak som vam len potichu zavidela, ale dnes sa chvalim paraadnym ulovkom z pondelku 😝 za 208sk 15ks a z toho asi 4ks next nohavice... atd.. fakt pekne vecicky, dnes som ich zehlila a az taky dobry pocit 🙂 inak, vy ich nejako specialne periete, ked su zo sekaca??

jancia
17. dec 2008

katuska tak to si nas inak tromfla! 😨

ada11
17. dec 2008

k tomu spaniu, resp. nespaniu sa pridávam aj ja. moja Anet toho cez deň moc nenaspí - máva len mikrospánky, v noci je to lepšie, ale spíme na jednej posteli. 😝

slaviq81 - mne spadla z postele staršia dcérka, keď bola mimii - je to fakt nepríjemné a ten strach. ☹ Ale nemusíš sa báť, pokiaľ nezvracala tak je to OK /moja aj zvracala, ale chvála pánuBohu je OK/

lanunna - chodíš plávať s malinkým vo forme kurzov alebo individuálne? Ja by som tiež chcela chodiť, ale rozmýšľam odkedy /ale mám aj obavy aby niečo nechytila/

oraia
17. dec 2008

mne sa hrozne paci tato http://www.nakup.sk/index.php?page=6&itm=38792 v ciernobiele kombinacii Cossato Aurora De luxe Milk bar ale je straaaaaaaaaaaaasne draha ☹

ada11
17. dec 2008

no...pekné stoličky ste si povyberali 🙂 Ja mám takú starú z roku "500-600" 😀 , ale podobná je tej, čo si vybrala slaviq

danulik
17. dec 2008

ahojte,
lili sa dnes rozhodla nespat - asi som ju prechvalila, kazdemu som hovorila, ze ako super spinka celu noc a dnes ani za nic nechce zaspat 😖 tak sa pri nej s manzelom striedame, dookola ju davame do postielky, uspavame, vyberieme, prechadzame sa - ked je vonku z postielky, tak pohoda a ked ju ulozime, tak spusti taky rev, ze uz urcite pobudila vsetkych susedov..

oraia - ta sa paci aj mne, ale je podla mna zbytocne draha..

dnes som objavila tuto: http://shop.dieta.sk/index.php?page=6&itm=10136 a paci sa mi ta so zirafkou (3.) a
este ta s macikom (7.) 🙂

tamita
18. dec 2008

čaute,
k tým stoličkám - už mi viac mamín hovorilo,že tie rôzne farebné,krásne a drahé a značkové....sú síce super,ale niektoré detičky v nich nechcú sedieť,lebo im vadí tá "plastová tácka" vpredu.Chcú sedieť akože pri ozajstnom stole,tak nakoniec skončia aj tak v drevenej,prípadne takej,ako písala Lalu.

katuska.
18. dec 2008

dobre rano.. tak marek spal dnes asi najlepsie od porodu a ocividne sa mu to pozdavalo, lebo ako otvoril oci, tak sa stale umieva a taky je spojojny... 🙂 a to zaspal vcera vecer, ked sme pozerali matrix.. asi zavedieme vecernicek... akurat, ze nemame telku, tak budeme musiet nieco stiahnut 🤐

dostali sme druhy krat defekt na kociku.. musim des pozhanat novu dusu.. som zvedava, ci nebudu s tym opletacky... 😒

katuska.
18. dec 2008

mne sa paci tato stolicka: http://www.baby-obchod.sk/product_info.php?manu...
je cestova a aj to sa mi na nej pozdava 😉 aj to, ze si maly bude zvykat na normalne stolovanie za stolom.. a pozdava sa mi aj to, ze sa da dat prec ta umela tacka.. a celkovo sa mi zda pohodlna... ocka sme uz oboznamili.. uvidime..

dani, nasi si to dnes asi vymenili.. marek spal na jeho pomery dost dobre.. zaspal o 20.00h na prsniku, potom papal o 1.00 a o 4.00 a potom spal do 8.00 a teraz vykrika pod hrazdickou.. vcera zchytil dve hracky na hrazdicke.. kazdu do jednej ruky a buchal s nimi o seba 🙂 zlaty bol.. a tie zvuky 😀

tami, inak mas moj obdiv... s tym odsavanim a vsetkym okolo toho.. 😔

a my sme este neboli plavat, lebo mam tu strasnu mrchu 😠 takze asi az po sviatkoch a aj to len na chvilu, lebo toho 12. uz ideme na tu ope..

katuska.
18. dec 2008

elly, nas je taky isty.. tiez rano o 3-4 budicek.. ale zda sa mi, ze som si zvykla a s tymi kg si fakt dobra 😉 ja som od navratu z porodnice schudla 2kg, aj to len ked sa vazim hned rano a s prazdymi prsami a neviem este ake podmienky.. 😒 ale potom ako maly zavrsi 6m idem cvicit.. teraz sa bojim, lebo uz sme sa dost natrapili kvoli mlieku, tak som opatrna..

katuska.
18. dec 2008

janci - parada.. tie fotky z toho tanca 🙂 jooj, niekedy vam strasne zavidim, ze mate tolko toho v ba.. skusim aj tu nieco pohladat..

katuska.
18. dec 2008

baby, uz ste jedli tu novu milku amavel?? je straaasne dobra.. ja viem, ze by som to tu asi nemala pisat (prepac elly 🤐 ), ale je fakt dobra.. v poslednej dobe mam strasnu spotrebu cokolad a termixov.. sabinacikov a takych bludov..

nejako sa tu sama rozpisujem... 😒

katuska.
18. dec 2008

jaaj, este som sa chcela spytat na sasenku, ze kde je???? 😕 viem, ze mali ist do usa, ale to len na 2t, nie?

vejinka
18. dec 2008

katuska krasna stolicka len troska drahaaa

lalunna
18. dec 2008

bre rano 😉 v Ba uprsane 😠

katus, gratulujeme k ulovkom, ja periem veci zo sekacov obyc, nic specialne
pofot modela do albumu 😉

my uz mame stolicku, tu z ikea, vcera sme kupili, maleho sme do nej vlozili nachvilku a naramny usmev, paci sa mu v nej, zasunuli sme ho k stolu a jednu ruku mal vylozenu na opierke na stolicke a jednu na stole a prstikami skrabotal po stole, taky bol zlatyyyyyyy 😵
a este je dobre na tej stolicke, ze ma taky plastovy nanoznik a dieta sa nezosuchne, vacsina stoliciek co sme predtym kukali to nema

lalunna
18. dec 2008

ada, chodim individualne do rehabilitacneho bazena kam chodime aj cvicit 😉 neboj, nic nechytite, my chodime, aj vcera sme boli, prsalo, a patuch nic, dolezita je dobra teplucka ciapka, usianka, no a maly ziadne sople atd., babatka maju teraz este dobru imunitu, som citala, ze pri prerezavani prvych zubkov sa pomalicky zacne vrodena imunita postupne znizovat

katus, aj ja som myslela na sasku
ja nemam chute na sladke moc, takze mne nic cokolada nehovori 😀
co sa tyka kg, ja tiez nechudnem, lebo neskutocne zerem, to kojenie mi robi apetit, no a teraz tie sviatky 😖

lalunna
18. dec 2008

katus, ja moc neverim tym pripevnovacim na stolicky normalne, by som sa bala asi...

idem ranajkovat a potom ideme s "malym" 😀 cvicit, este by som chcela stihnut ten stierac, lebo volajako malo casu mam na tej materskej 😀 😀 😀

nesca
18. dec 2008

Ja som chcela reagovať na otázku, že čo ideme piecť. Tak ja stedrák, naučila ma to svokra a proste pre manžela musí byt a ja ho už mám tiež veľmi rada, no a ostatné pečivo som objednala z cukrárne, lebo pri našom Patričkovi, neviem, neviem ako by nejaké veľké pečenie dopadlo 😒 . On síce niekedy spí v kuse aj 2,5 hod, ale človek ńikdy nevie kedy, či to bude doobeda, alebo poobede, alebo niekde medzi.

Lalu, ja ta obdivujem ako ty s Patom furt niekde pobiehaš a asi to dobre znáša . . . lebo ja som mala včera horor z toho, že som mala ísť staršiemu sznovi do škôlky na besiedku a Patrik samozrejme tiež, nemám ho s kým nechať a manžel mal kapustnicu v robote. No a samozrejme to vyšlo zle so spaním, lebo spal 2,5 hod potom sme sa asi 1,5 hod hrali a potom sme šli . . . no on už bol asi zase unavený, mrnčal plakal, krútil sa v autosedačke, no veľa som z toho detského predstavenia nemala. Takže tak . . .

kape
18. dec 2008

Ahojte.
No pocko v BA je fakt za vsetky drobne, a ten vietor tu v Petrzke este specialne.
No co uz.

My sme nakoniec dali Samka zaockovat proti pneumokokom,maly to u lekarky zvladol hrdinsky, zvrieskol len ked ho sestricka pichla a potom hned aj prestal a normalne sa aj usmieval, ked sme sa obliekali. Takze tento krat nas nebolo az tak pocut 😀 Zato noc po ockovani bola "super" tentokrat Samko dostal teploty a plakal v noci a vcerajsi den este tepltotoval, ale dnes uz v pohode.

Ja tiez veci zo sekaca periem normalne ako kazdu inu vec, oni su aj tak ciste, len maju ten zvlastny pach. No ale priamo by som to sebe a uz toboz nie Samkovi, bez oprania neobliekla.

Lalu dik , ze ste na ans mysleli. Vcera som mala tiez take slabsie kojenie, ale dnes zas super, tak neviem, asi ma maly vysoku spotrebu 🙂 Ale nastastie stale sme na MM.
Maly uz celkom pekne zvlada lyzickovanie, lebo ked sa mu nedari nahodou zo mna vytiahnut tak vyberiem odlozene MM z chladnicky a lyzickujeme, aby sme utisili velky hlad. Ale sa mi tak zda, ze uz je velky vymyselnik a niekedy by chcel mliecko bez akejkolvek namahy, ale vcera vecer "makal" a vytiahol da sa povedat ze "z prazdnych prsnikov na dvakrat 🙂"

Na Sasenku som myslela aj ja, oni mali ist do toho Svajciarska az v januari do USA, ak si dobre pamatam.

Takze Patrik uz dostal darcek pod stromcek - velky a este sa mu aj paci, no aka radost, ale ved si zasluzil za to makanie v tom bazene 😉 Patrik bude nejaky plavec.

Katuska - dobry pocit z takeho nakupu to poznam. A defekt sme mali aj my, manzel to normalne lepil ako dusu na bicykli.

A tema kociar - boli sme v Babymarkete obzerat autosedacku a stolicku a ze len tak nam predavac ukaze kociar ako stvoreni pre nas, tak som sa pousmiala, ze no urcite. Ale trafil klinec po hlavicke a kebyze kupujem teraz kociar, tak kupim Teutonia Spirit S3, pre mna uplny ideal.

aktak
autor
18. dec 2008

my taku pripevnovaciu mame, dala som ju Adamkovi ked mal asi 15 mesiacov, vtedy uz isto pekne sedka a je rozumny (nie kazde dieta je take, ale on z nej este nikdy nespadol, aj ked odidem vzdy ma zavola a povie ze chce ist dolu), pre mensie babo naozaj len vynimocne na cesty

Adelka ide prave od ocnej s mojou mamou bola, ja by som ten plac nevydrzala, jej preplachovali ocny kanalik 😔

a tam, ta tacka vpredu na stolickach sa na 99 percent da dat prec, takze stolicku pekne prisunies k stolu 😉

danulik
18. dec 2008

kape - ja tu teutoniu obzeram uz 2 mesiace a je dost mozne, ze to nevydrzim a kupim ju 😀 krasny kocik 😉

aktak - a co mala adelka s ockom?? chudatko ☹

katuska - nerob chute!!

danulik
18. dec 2008

inac, na sasenku som aj ja nedavno myslela, ze sa davno neukazala 😕

lili vcera zaspala az o 00.40.. neviem, co jej bolo, ale urcite zobudila vsetkych susedov, strasne plakala 😢

aktak
autor
18. dec 2008

danulik stale sa jej robili karpinky, mala ten kanalik ucpaty 😒 ale hadam uz bude dobre

kolko stoji ta teutonia ked ju tak spevujete? dajte link 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre