Augustové bábätká 2008. Pridajte sa

aktak
7. aug 2008

myslim ze uz je nacase 😵

hankahc
22. jan 2009
hankahc
22. jan 2009

tip pre pokojnu noc 😀
http://sranda.kdecoje.cz/srandovni_obrazky/i239...

dobru noc off

slaviq81
23. jan 2009

Bré ránko.

Hanka, tie cumle nemaju chybu 😀 😀 😀 😀 😀

U nas je hrozna hmla. Ked pojdem von tak nedovidim do kocika na malu 😀

hribikana
23. jan 2009

U nas je tiez hmla, ale do kocika by som mala dovidiet 😀
A mala som vraj super noc, som sa v noci zobudila a pytala sa manzela, ze co tu robi. Potom som sa poobzerala dookola a opytala sa, ze co tu robim ja. Potom som si lahla a spala dalej. Asi zacinam trpeit nedostatkom spanku.
😀 😀

hankahc
23. jan 2009

hribikana 😀 😀 uplne chapem. mne sa snivalo ze sa mi opat obnovilo mlieko, ale tak ze mi islo prudom, dokonca az take hrce sa mi robili. tak som si musela drzat pevne prsia az som ich mala modre, a potom som ochutnala mlieko a zistila som ze to nie je mlieko ale 33% smotana na slahanie..pre istotu som sa rano spytala muza ci ma nesmatral v noci, pozrel na mna 😕 ze on si nepamata...som mu pohrozila ze este raz sa mi take bludy budu snivat tak ho udam 😀 😀 😀 😀

tessie
23. jan 2009

slaviq - to bol teda deň včera... ešteže je už dnes nový deň, hádam bude lepší...

hribikana - no som sa tiež začala smiať na tvojom príspevku.. aj malej sa to páčilo, tak sa pridala a smejeme sa obe 🙂

U nás je to už tiež horšie s tým spaním. Doteraz malá prespala celú noc s tým, že prvé kojenie mala o 2:00 - 3:00 a potom až ráno okolo 7:00. Posledné dve noci zaspí v momente ako ju dám do postieľky okolo 19:30, ale tiež okolo 22:00 chce cumeľ a o polnoci už musím kojiť, o tretej znova, o šiestej - pol siedmej je už hore, tak o tej siedmej jeme znova. Už začínam byť trochu unavená, lebo manžel už 1,5 týždňa sa k nej ani nepribližuje, ani cumeľ jej nepodá a spáva vo vedľajšej izbe. Nie že by sme mali tichú domácnosť 😀 , ale je tak chorý, že do včera bol na atb, tak už čakám, kedy sa to zlepší, lebo mám fakt dosť mať službu 24 hodín denne... Inokedy ked príde z roboty, tak sa venuje malej aspoň hodinku, nachystá nám kúpanie alebo iné veci, a cez víkend to je úplne super, aspoň vypadneme niekam z domu. No teraz som si to užila doma naplno a dúfam, že tento víkend už bude lepšie 🙂

slaviq81
23. jan 2009

No Lara vcera spala cez den len 2 hodiny, a ani vecer sa jej do spania velmi nechcelo. Zaspala az po desiatej a rano ma zobudila o siestej hlasnym gagotanim. Ale stacilo na nu vytiahnut mliekaren a spali sme dalej 😉

kikinela
23. jan 2009

Ahojte babule no ja nechcem zarieknut mojho drobca ale dnes rano sme maly record od večera od 18:00 zaspal a papal až o 6:00 rano a potom zalomil ešte do 8:00,do obedu podriemka 1/2 hod. poobede cez 2 hod.a potom až večer zase okoo 18:00 tak ja si neviem predstavit o 22:00 zaspat ja by som asi volala zachranku že čo je snim 😅

lalunna
23. jan 2009

kuratenko, zistila som to ja hned po prichde domov z porodky, maly proste otacal hlavku len na jednu stranu...
teraz mi cvicenie nie je moc prijemne, trapit ho, ked je aj tak umrncany zo zubkov, som rada ked sa smeje a neplace...
ja si to uz teraz ani moc neuvedomujem ze ma 1 stranu slabsiu, uz to neni vidno, ale rehabilitacna to samozrejme vidi, uz som si aj myslela ze nebudeme chodit cvicit, ale este pokracujeme, dava nam aj bio lampu

ada, ja by som tiez poctivo keby mu kazdy cvik vykuzil usmev na perach 😉

belasa citujem z jednej knizky: "babatko pokojne prespalo celu noc, spavalo ako dudok 10 hodin bez prebudenia a vy ste o tom s nadsenim rozpravali kazdemu okolo vas. a odrazu sa tento krasny sen stratil. vas maly anjelik zacina v noci plakat. preco? taketo opatovne zobudzanie sa v noci casto sprevadzaju urcite dolezite etapy jeho vyvoja: zacina jest lyzickou, zacinaju mu rast zubky (casto tam hra svoju rolu bolest), zacina si sadat, boji sa opustit mamicku... to su vsetko vyznamne udalosti v jeho zivote, az mu je z toho tak uzko (a je to normalne) ze sa mu snivaju intenzivne sny, pri ktorych sa zobudi. niektore babatka si len pokojne zamrmlu uprostred noci a potom znovu zaspia, ine sa vsak rozplacu..."

anape
23. jan 2009

ahojte,
tessie moja skusenost so stolickou je taka, ze hoci sa mi velmi pacili tie umelohmotne stolicky, ale nakoniec som sa rozhodla pre klasicku drevenu, ktora sa rozlozi neskor na stolik a stolicku...no a dobre som spravila, lebo Petusko uz po roku nechcel sediet vo vysokej stolicke, ale dole pri stoliku, tak by som vysolila vela penazi za nieco co by som vyuzila len polroka. Teraz malej dokupim len tu z Ikei a ked podrastie, ze budu obaja uz papat spolu pri stoliku, tak im kupim vacsi stolik s dvomi stolickami

je to kazdeho rozhodnutie, ale podla mna su to zbytocne vyhodene peniaze

madi
23. jan 2009

caute....
v KE bola hmla vcera...dnes je celkom prijemne, aj na prechadzke sme boli a simonovi sa pacilo...a mama si kupila buchticky, cize tiez sa jej pacilo 😎
nas simon zase kadi niekolko krat denne...cudne...normalne som si odvykla, lebo sak mesiac kadil tak ze raz za par dni...hm...
hankahc - tie divne sny mas isto z toho, ze haluzis na noc s obrazkami smieskovskymi 😀
tessie - tak skore uzdravenie vasmu tatikovi... poznam take ze tahat 24 😖 a obdivujem slobodne maminy...alebo teda tie, co nemaju tatikov pri sebe...

stolicka - zacala som tiez rozmyslat nad plastovou / novou / paradnou / polohovatelnou.... a viacere mamicky ma svojimi skusenostami presvedcili ze je to zbytocne...cize zo zaciatku bude fungovat lehatko a potom ta "moja" (po mne zdedena) a ked nebude dobre, tak cosi kupime...ale to vidim az tak o cca 4 mesiace mozno..hm..

lalu - dik za ten prepis z knizky...daj nejake tipy na literaturu 😉 ja mam nakupene zatial "iba" k vztahovej vychove... ale nemam kedy citat 😖

joj, prezliekam postele a poviem vam dievcence...to je riadna fuska pre mna... asi musim nabehnut na nejaky pravidelny aktivny pohyb ci co... hm hm hm

krasny vikend, kebyze sa uz necitame.... 😵

ada11
23. jan 2009

ahojte maminy, tak my máme po odberoch a v pondelok budú výsledky, tak uvidíme 😉

kuratenko11
23. jan 2009

ahojte,tak my sme boli na tom ocnom,zase nam robili ten prestrek kanalikov uz asi 5 krat,strasne ako plakal,ale zevraj uz to ma lepsie,neslo ani vela hnisu,o tyzden ideme na kontrolu zmenili nam kvapky do oci tak dufam,ze uz to bude dobre.Lalu a neskusala si ist na rehabilitacny pobyt s malym?My sme boli v Dunajskej Luznej a super cvicili sme 3 krat denne vojtovku pod vedenim sestry,maly mal aj tu biotron lampu,masaze celeho tela,perlickovy kupel,no jak velky chlap,ani vo welnes pobyte su neni take sluzby 🙂 a hlavne mu to moc pomohlo.Ani ja uz necitim ze ma jednu stranu slabsiu.

belasa
23. jan 2009

dik Lalu za ten citat....ano asi to bude tak ako pisu....tiez by som si rada precitala knizku ...no nemam kedy precitat si co i len casopis...maly je na mne zavisly...takze cez den som stale s nim a ked spinka tak rychlo varim, periem, zehlim a robim ine zabavkyktore su potrebne pre fungovanie patclennej rodinky 🙂 .Nooo obdivujem maminky ktore stihnu popritom vsetkom chodit do prace....klobuk dole.

bibianna
23. jan 2009

https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vRefe...
pridala som nové fotto .

belasa, teba nepoznám.ahoj

slaviq81
23. jan 2009

Bibi, ta 3 fotka odzadu - no akoby som nasu Laru videla. Tiez sa vie tak povykrucat, ze niekedy si myslim, ze je z gumy 😀 😀 😀

slaviq81
23. jan 2009

Aj ja som pridala novu fotku. Lara dnes randila s Kubkom od Tunylyk. Fesak sa ukazal, vrtel a pretacal sa v jednom kuse, na mladu to vsak nezabralo, tej bola lepsia hrkalka. No a napadnik si povedal dost a radsej si schrupol 😀 😀

tamita
23. jan 2009

Čavino 😅
Nesca - to urob kuk do albumu augustoviek maminy+bambini 🙂 😵 ,čo nám robí Jancijka a rovno jej aj môžeš poslať svoju foto. Hladaj vo fotoalbumoch,podľa autora-august 2008 😉
Hanka - 😀 ty čudo podarené 😀 😀 😀
Stanka - ty si riadna experimentátorka pri tých príkrmoch,tak nám len pekne podsúvaj overené mňamky 🙂 😝
Ela,Stanka,Kurátenko-až mi srdce zviera-keď čítam,čo si zlatinká musia vytrpieť s očkami,našťastie ešte dokážu rýchlo zabudnúť na to,keď im niekto robí zle...Ale nech je to už rýchlo preč a nech to už nemusíte zažívať...
Sláviq+Tunylyk, drobci sú spolu rozkošní,krásne okatí... 😕

tamita
23. jan 2009

Bibiana-tvoj malý šachista a s tatinom vo vani-to nemá chybu 😀
😨 no a vy látkoplienkárky - Vy ste už aké vymakané macherky....ja už mám z tých vašich pojmov a dojmov totál chaos-že už teraz ani neviem či ich chcem,lebo neviem,že ktoré teda chcem - keď ich je tolko dobrých a pekných a výhodných...... 🙄

angelina22
23. jan 2009

čaute ..tak moje lasky už spinkaju a ja mam čas len a len pre seba,,ke sa nekonali, takže mliečko ostava v mrazničke,,,,možno v pondelok,,,
čo tu inak nove??!!!
bože tie kanaliky,,,to si nechcem ani predstavovat,,pre mna su oči taka chulostiva vec,,ňale rozne čo sa stalo v tej školke v Belgisku,,husia koža mi naskakovala,,,,
inak
Madi - aj ja mam pocit že viac pohybu by prospelo,,,,
niečo tu nové?

mhviezdicka
23. jan 2009

ahoj tami,
tak ja som na tom s latkovkami tak ako ty 😅
ale ja som uz dlhsi cas rozhodnuta, ze ich chcem, takze posledny tyzden vysedavam po veceroch pri PC a studujem a vypisujem a studujem a vypisujem, potom porovnavam a uz som z toho niekedy uplne domotkana, ale dnes som si uz vypisala, ze co si asi skusim kupit, potom ked ich uz budeme mat doma, necham nech to okuka aj moj muz, lebo ten je co sa tyka latkoviek zatial zdrzanlivy. tak ho musim na ne nejako presvedcit 😀

mhviezdicka
23. jan 2009

ahoj angeli

angelina22
23. jan 2009

baby , ja ich mam,,inak čau hviezdi
a mam mummy´s touch, 2 v jednom,,,tie su podla mna naj
a potom mam tots bots original na snapi sponku a tie su tiež fajn a potom mam babylucy a tie moc nepoužíva, nie preto žeby neboli fajn,,ale napčia sa mi tak ako tie ostatne,,ale kedže momentalne som bez pračky, tešim sa na leto, ked ich budem 100 percentne využivať, kedže teraz davam hlavne pampersky,,,,ved viete ako to je,,,

angelina22
23. jan 2009

kebyže mam bližšie potok, tak sa zahram na popolušku a vyplakam v potoku

mhviezdicka
23. jan 2009

angeli 😀 ze popoluska

angelina22
23. jan 2009

ale sa tu nacmukam,,,,,
idem asi spat,,aj tak tu nikoho niet... 😵
dobruuuuu

mhviezdicka
23. jan 2009

angeli, dobru ...
ja tu som, ale "sliedim" este za tymi plienkami 😀

danulik
23. jan 2009

caute baby, vidim, ze o latkove plienky je stale vacsi zaujem..
mna tie babylucy sklamali - najskor sa mi zdali fajn, ale potom sa lili v nich tak zaparil zadok, ze sa jej ich uz bojim dat.. naj su podla mna bum genius organic a mommy's touch AIO 😉

tamita
23. jan 2009

čaute Hviezdi & Angi 😉
hviezdi - ked mne sa už ani porovnávať nechce,lebo jeden večer porovnávam stoličky,dryhý športáky,včera som riešila nosiče-celkom ma berie ten Ergo - www.nosime.sk...,už si musím nechať odležať.... 😀

Angi- Popelka-ty už si ukážková propagátorka látkoviek,ked ich ešte aj ručne perieš,tak na to by ma už nikto nedostal. Ja som rada,ked poperiem z nás 5-tich na niekolko krát denne v práčke-čo tu drnčí o dušu v kuse a o sušičke už ani nehovorím..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre