Augustové bábätká 2008. Pridajte sa

aktak
7. aug 2008

myslim ze uz je nacase 😵

nika.r
24. jan 2009

kape 😀

diplomovku píšem o práci s mládežou. Vymýšľam alternatívne spôsoby trápenia detí 😀

kape
24. jan 2009

To bude zaujimave citanie 😉 Tak nech Ti to rychlo pribuda.

tunylyk
24. jan 2009

ahojte maminy,poraďte tej mojej hlave sklerotickej... Potrebujem také body s nápisom mamine babätko,neviem si spomenúť kde som to videla,aj som si to niekde napísla,no strašné so mnou 😢

danulik
24. jan 2009

tuny - kuk na www.bess.sk - ak ho tam nenajdes, tak si das vyrobit - napisu ti tam hocico 😉

tunylyk
24. jan 2009

danulik vďaka,potrebujem ako darček a čas sa mi kráti 🙂 a v hlave toľko vecí,že občas aj pod nosom mam a nevidim 😀

nika.r
24. jan 2009

kape, ďakujem 🙂

danulik a ešte ma napadá - či prací prášok nemôže robiť Lili problémy ... skús zmeniť...

danulik
24. jan 2009

tuny - nemas za co, aj mne sa to stava 😉

nika - asi nie, lebo plienky som prala pre istotu v tych eko pracich orechoch 🙂

nika.r
24. jan 2009

jasne. ináč, tie eko prášky ma tiež lákajú, ale keď Tomimu ani Persil nevadí 😝

danulik
24. jan 2009

nika - ale mozno je lili anti-eko 😀 inac pouzivam lovelu..

tunylyk
24. jan 2009

kamoška kupovala jednorazovky z DM,ekologické a malý jej chytil takú alergickú reakciu,že až... Niektoré detičky sú možno alergické práve na to dobré

nika.r
24. jan 2009

jaj, a teraz dočítavam spätne...

lalunna, tie haipa-daipa sú s patentkami...myslela som si, že suchý zips bude lepší, ale nejako extra lepšie sa mi to nezdá...práve kvôli tým flísovým okrajom oželiem aj patentky 🙂

kape, ja sa isto pridám k tej objednávke, keď presvedčím manžela, samozrejme 😵

nika.r
24. jan 2009

tie swadleebees sú krááásne..chcem, chcem, chcem 😀

nika.r
24. jan 2009

tak dobrú noc, asi už všetky spíte. Idem sa pridať 🙂

oraia
24. jan 2009

tuny...je aj na supertricka.sk.....ale je este jedna a odtial som si oblednavala ja aj ti napisu to co chces ale za fraaaaasa si neviem spomenut, som vymazala e-mail ja blbec 😠

tamita
25. jan 2009

*Počúvajte vy moderné látkoplienkárky 😅 - normálne je už mne , obyčajnej matke - Cudzia reč vášho kmeňa... 😀 myslím tým tú vašu hantýrku 😉

tamita
25. jan 2009

A možno nakoniec topka vo vašom rebríčku bude klasická látkovka-mám ich doma asi 4O - vypratá v špeci žlčovo-slizovo-kokosových orechoch.... 😉 😅

stankaji
25. jan 2009

kamilka - moju malú na bruško ani nedávam spať, keď bude väčšia sama si zvolí polohu, v ktorej jej bude najlepšie, napríklad teraz asi týždeň si sama zmyslela, že sa jej lepšie spí na boku...takže treba to nechať na dieťa

jamaica77
25. jan 2009

aj moja mala stale spinka na boku aleob chrbte, este nikdy nespala na brusku, ale cez den je velmi rada na brusku aj sa tak dost dlho pohra 😉
Stankaji - co kojis pri pocitaci v noci? 😀 a Tamita asi tiez, ze? 😉

stankaji
25. jan 2009

Jamaica - aaaale nemohla som spať, asi mi chýba to nočné kojenie, Martinka spinká od deviatej večer do šiestej 😀

kape
25. jan 2009

Tami - 😀

Nika.r. - ja si tiez na ne robim zalusk a este su vraj tieto super, http://www.teeheebaby.co.uk/prodtype.asp?strPag..., baby v teme latkovky vraveli, zeby si z nich vyskladali celu vybavicku. U nas sa este ani nepredavaju.
A dokonca na tejto stranke su vo vypredaji momentalne aj plavky, ale Ty ich uz mas. No mlsam na tych plienkach aj s manzelom.

danulik
25. jan 2009

tami - pekne si sa zapojila do debaty o plienkach 😀 😀 😀

stanka - nasa lili zvykla spat od desiatej do siestej - siedmej a potom este do deviatej, teraz sa budi uz aj o stvrtej, tak pockaj, aj na martinku to mozno pride a budes moct vstavat castejsie 🙂 🙂 🙂

kape
25. jan 2009
anula
25. jan 2009

Ahojte,
len narychlo nase posledne novinky:
stale kojime, zuby este nemame. Mala sa zacala pretacat ako vrtula, dogula sa do slusnych vzdialenosti. 😅 . A zacala sa staviat. Zadrapi sa na zabradlie, stoji ju to strasne vela namahy, ale drzi a drzi. Asi preto, lebo ma oproti zrkadlo 😀 .
Kupili sme jej stolicku Chicco Polly, rozhodovali sme sa medzi Peg Perego a Chicco, nakoniec zvitazila tato - je lahsie manipulovatelna a bola za super cenu, kedze bol posledny den zliav. Pridala som ju do albumu.
Napadalo nam strasne vela snehu, cesta, ktora mi z roboty trva 20 min mi v piatok trvala 2 hod a chudak manzel sa domov dostal az v noci.
Na buduci tyzden mam 5 sluzieb, dufam, ze sa mi podari dorazit aspon na vecerne kojenie.
To su nase najhorucejsie spravy, pozdravujeme vsetky kamaratky a kamaratov a aj ich maminky.

tunylyk
25. jan 2009

anula - paráda,maličká nemá chybu,moja mamča mi cez plece kukala jak puk 😀 jej sa už Kubko zdá veľmi živý a hyperaktívny,ale keď videla Klárku v stoji 🙂 super a držte sa

slaviq81
25. jan 2009

Ahojte,
fíííííííííha Anula, Klara sa na fotke tvari akoby vedela stat od narodenia 😀 , sikulka je to.

Martina (tunylyk) pozri aj sem http://eshop.babyportal.sk/catalog/index.php?cP...

Tamita, suhlasim 😀 😀 😀 , baby tu tocia o latkovkach, a ja ich len obzeram, otvaram kazdy link 😀 😀 . Ale rozhodla som sa ze do toho nejdem, lebo budem cestovat.

tunylyk
25. jan 2009

slavi už hľadám a vyberám 😉

slaviq81
25. jan 2009

pre Kubka?

tunylyk
25. jan 2009

kamoškin Samko bude mať rok,našla som aj na bess.sk body aj natelnik,tak rozdumujem,hlavne aj o dodaciu dobu mi ide,lebo 7.2 je onedlho 😉

tessie
25. jan 2009

danulik - super o tých príkrmoch... dakujeme ti 🙂 už som to stiahla

tami - som na tom rovnako... ked tu hovoria o tých plienkach, tak pozerám, či čítam koníka v slovenčine alebo som na nejakej inej stránke 😀 Už aj mňa to dostáva... aj ked ma odrádza, že tam píšete, že deti v tom maju veľké zadky a ťažko sa im oblieka oblečenie.

Inak aj ja som kúpila (tiež na vaše odporúčanie 😉 ) tie Alany v DM a ked som ich dávala malej celý deň, tak mala vyhádzanú riťku... Tiež je asi ako Lili, že nie je na eko veci 😀 😀 😀

ale plavky také látkové by som asi aj ja chcela, len mi nešiel otvoriť ten link od Kape

tessie
25. jan 2009

asi všetky obedujete... ja dnes nejem. Včera bola naša malá prvýkrát v detskom klube na preliezkach 🙂 A deti do pol roka to mali zadara, tak sme aj ušetrili 🙂 Nebojte sa, nebol to môj nápad, boli sme tam so známymi, oni majú už také väčšie deti. A odkedy som prišla večer domov, tak ma chytila zimnica a totálne bolesti v bruchu a hnačky mám ešte stále... som ako vyžmýkaný citrón ☹ Malá bola celú noc nejaká mrzutá, stále sa budila na cumeľ, tak nič moc, lebo ja som ledva k nej vstala. Manžel ešte stále chudák spáva vedľa, tomu sa tiež nelepší...

anula - perfektné fotky malej... je úžasná. A tam kde stojí, tak to nemá chybu. Už je ako veľká baba 🙂

idem aj ja pridať foto z včerajšieho poobedia... Inak dobrú chuť vám 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre