Augustové bábätká 2008. Pridajte sa

aktak
7. aug 2008

myslim ze uz je nacase 😵

mhviezdicka
26. jan 2009

ahojte,
tak my uz spinkame, muz isiel po moju sestru na stanicu a ja si mozem v klude "pokonikovat" 🙂

bambi,
ja davam malej vigantol 1x denne 2 kv. + 1x denne vit.C 5 kv. + 1x mesacne 1kv. vit. K
a dik za typ na latkovky, zajtra si to kuknem 🙂 oprasim trosku moju english 😅

katinka,
gratulujem k uspesne zvladnutym statniciam 😵 si sikovnica 🙂

nesca,
teda takymto dnom ja hovorim "den blbec" ☹ 😔 a tiez ze ked sa nieco s...e tak sa to s...e poriadne 😒 ale ako tu pisali baby,
hore hlavu, nikdy nie je tak zle aby nemohlo byt este horsie a ja si este zvyknem vzdy pripomenut, ze kym nejde o zivot nejde o nic a hlavne ze sme zdravi 😉

nika.r,
na tie "kaky" som pocula aj ja, ze je dobra slivkova Hipp-ka

vejinka,
DAKUJEM za ten zoskenovany casopis 😉 😵, vlozila si to sem prave vo chvili, ked som tu uz chcela pisat, ci nema niekto takuto moznost, lebo ani mne sa ho uz nepodarilo zohnat

tessie,
tesime sa, ze vysledky su ok, a co ti poradili pre teba ako nahradu mliecnych vyrobkov - predsa len ked kojis, mliecne vyrobky su dost dolezite ...

a to stretko je vyyyvborny napad - tesim, tesim 😵
a mate nejake typy, kde by sa to dalo spachat? 🙂

mhviezdicka
26. jan 2009

anula,
teda ta tvoja Klara, to je ale cislo, ja ked som videla tu fotku kde stoji tak som na chvilu zostala nemo cumiet 😲 😀 ta sa tusim zachvilu nauci aj chodit - bude to augustova rekordmanka 😀

jamaica,
Alexa je tiez sikovnucka, strasne sa mi paci ako si uz sama sedka a spokojne sa pri tom tvari 😵

danulik
26. jan 2009

madi - to je pravda s tym stretkom - leto nie je dobry napad, mudru mas hlavicku 🙂 🙂 🙂

taky oktober by nebol zly, deticky uz budu hadam vsetky bezkat a aj papat budu moct nieco s nami 😉
navrhujem tatry alebo liptov - nech sme aj trosku v peknej prirode 😉
mohlo by to byt na cely vikend, to by bolo super 🙂

idem docitat..

tessie
26. jan 2009

a myslíte stretko s manželmi alebo bez??? Rozmýšľala som, že možno by som brala aj s manželmi... čo vy na to? Chlapci budú venčiť deti a mamičky budú v kľude kávičkovať a kecať. 😀 😀 😀 A druhá vec je, že s manželom sme cez týždeň málo, maximálne 3x stihne cez týždeň kúpanie a malú si užíva hlavne cez víkend. A po tretie, aspoň by sme mali v pohode odvoz 😀

mhviezdicka
26. jan 2009

tessie,
ak tak urcite aj s manzelmi ... aj preto co ty pises 😉

tessie
26. jan 2009

hviezdi - volali ti za to plávanie? Mne sa neozvala...

katinka0000
26. jan 2009

katuska: to som uz o tej pernikovej chalupke pocula. neter to mala stiahnute v mobile. sme sa na tom dobre pobavili.

katinka0000
26. jan 2009

aj ja som za stretko. a urcite s manzelmi.

tessie
26. jan 2009

danulik - súhlas s Liptovom 🙂 Je tam krásne

mhviezdicka
26. jan 2009

tessie,
nevolali... a my sme este stale neboli zaplatit ☹ uz tam musime ist, alebo sa vykasleme na tych 10€ a zaplatim to cez IB 😒

mhviezdicka
26. jan 2009

liptov by bol asi aj financne vyhodnejsi 😉

tessie
26. jan 2009

a tie čo ste čítali diskusie iných mesiacov, tak kde boli tie baby? V nejakom penzióne alebo hoteli? S polpenziou alebo plnou penziou? Alebo si varili? Aby sme mali nejakú predstavu ako prebieha také veľké stretko a čo vlastne na nete hľadať pre nás...

vejinka
26. jan 2009

ahojte kocky...kuk ako skrieka moj synator 😉

http://galeria.cechovci.com/main.php?g2_itemId=...

kape
26. jan 2009

Ahojte.
Je tu teda toho popisaneho sme sa zas raz nejako rozbehli 🙂

Katinka - si sikulka

Nesca - snad Tvoj cierny den uz mas za sebou, neboj dobre bude a ako hovori moja mama asi sa malo stat tak ako sa stalo aby sa nestalo horsie

Anula - teda Klara nam tu robi rekordmanku, ale je zlata ako si stoji sa ma, akoby tak stala uz niekolkrat predtym

Ja som bola za Hrosika platit v sobotu a nas kurz uz doplnili aj o stvrte babo a uz su napisani aj nahradnici, ak by sme vypadli.

Hviezdi - nevykasli sa na to, neboj do 30. januara si este vylet na Kolibu spravite a je tam dokonca este aj sneh.
A v hoteli mozes platit kedykolvek na recepcii.

Stretko - ja sa tiez hlasim aj s mojimi chlapmi a ja by som sa mohla MM aj spytat, ci nepozna nejaku chatu, lebo on je rodeny Liptovcan. A tiez sa prihovaram skor za skoru jesen, Septebre posledne roky boli krasne.A urcite berieme aj chlapov, ved to by sme nemali cas klabosit.

A chcem pochvlalit nasho Samusnicka - od nedele sa hlasi do klubu zubatych a este sa naucil ako to nas ocko vola robit papulnaky, zaborit hlavku do postele , zdvihnut ritusku hore a odpichnut sa nozickami smerom dopredu, je to take komicke.A ako mu vysiel prvy zubok, tak akoby ho vymenili, je to uplne ine dieta, ale zmena k lepsiemu a este zlatsiemu obdobiu. Manzel za mnou dva dni chodi, ze to nase dieta je nejako podozrivo velmi dobre 😀

Lalu- dufam, ze zajtra sa stretneme na plavani.

Hviezdicka- co dala bammbi link na tie plienky ideme s Janciou objednavat aj odtial, tak ak by si nieco chcela mozes sa pridat.

hribikana
26. jan 2009

Ahojte, taaak konecne mame za sebou BERA vysetrenie. Pri prepusteni z porodnice a kazdy mesiac po nom nas lekari utvrdzovali, ze mala je na jedno usko hlucha na zaklade skreeningoveho vysetrenia TAOAE, ci ako tie pismena idu ... No a dnes sme boli na audiologii v KE a na zaklade inej metody nam vyslo, ze nasa mala pocuje jedna radost (mudr. sa pytala, ze naco nas tu poslali) 🙂 veeeelmi sa nam ulavilo a bola statocna baba nasa. Uz to vyzeralo, ze nas budu musiet hospitalizovat a Ninu nejak uspat a tak to vysetrenie urobit, ale nastastie som ju nakojila a potom v kociari uspinkala a spala tak tvrdo, ze sa to s nou dalo aj bez narkozy.

No co som tu nebola, veeelmi vela sa tu popisalo ... tak som to nejak prebehla a blahozelam malej Klarke, tak ta uz bude asi coskoro objavovat svet po vlastnych, je uzasna na tych svojich labkach. A mala Alexa je frajerka ako si uz sedka.

A to stretnutie, akurat som sa o tom bavila s manzelom a celkom sa nam to paci. A ak by sa to stretlo so vseobecnym suhlasom, tak by sme mohli skusit vybavit nieco okolo Bardejova (http://www.sazp.sk/SEV/regetovka/onas.htm), resp. Ruzbachov (www.sanandre.sk), ale radi sa k Vam pripojime kdekolvek, kedze je to pre zapad veeelmi daleko.
www.vypnite.sk - su tam chaty ...
😉

hribikana
26. jan 2009

baby a co poviete na tuto autosedacku http://www.darababy.com/pages/main.php?pg=prodl..., rozmyslam nad nou, ze ju kupim, lebo o mesiac ideme do Rakuska a mam pocit, ze vo vajicku je uz malej nie velmi pohodlne, ale zas dnes som sa bola pozriet na tuto sedacku v predajni a mam pocit, ze ta poloha pololah mi skor pripadala ako sed, strasne malo sa sklapala, tak teraz neviem, ci mi to ta predavacka nevedela poriadne ukazat alebo naozaj iba tolko sa to da sklopit.

A este ejdna otazka a tyka sa slnecynch okuliarov, ideme do hor a neviem, ci by malej nebolo dobre chranit ocka. Na www.babybanz.sk som nasla okuliare pre babatka. Dali by ste vy slnecne skule vasim detom na ocka?

tessie
26. jan 2009

hribikana - veľmi sa teším, že ste o.k. Dobrá správa na koniec dňa

danulík - máš ešte záujem o Chicco Polly, ja už som pre ňu 100% rozhodnutá, zaľúbila som sa do novej kolekcie (vo farbe Candy)... dokonale sa nám hodí. A ak Kape odpíšu na jej objednávku, že sa dá ešte doplniť, tak sa k nej pridávam s mojou objednávkou a keby bola ešte jedna stolička, tak máme poštovné úplne zadara. Ak sa rozhodneš, alebo aj hocikto iný (najlepšie z BA) tak sa tešíme. Rozhodnutie potrebujeme zrejme do zajtra, kým jej odpíšu z obchodu z Čiech... Príjemné premýšľanie 🙂

danulik
26. jan 2009

tess - rozhodla som sa to nechat zatial tak, prve prikrmy zvladneme aj v lehatku a potom uvidime, ked bude lilus sedkat, mozno nakoniec kupime predsalen tu drevenu..
ale dakujem za ponuku 😉

stretko - jasne, ze aj s chlapmi - kto by strazil deti?? 😀

hribik - super, ze je malicka ok 😵
myslim, ze bardejov je pre BA velmi daleko - radsej nieco v strede 😉

stankaji
26. jan 2009

oraia /ada - aj ja dávam kašičku od Nutrilonu a tiež skáče po lyžičke a sa jeduje, keď zdržiavam 😝 😝 😝 😝
...najnajnajnajlepšie sú jablčná a hrušková...tieto by v jednom kuse, ale spapá aj mrkvovo-ryžovú od Nestlé, ale tá je nemliečna, preto k nej pridávam tú od Nutrilonu - mliečnu...

stankaji
26. jan 2009

vejinka- rozkošný je eriček 😅 😅 😅 aj mja Martinka takto pišťala asi pred dvoma týždňami, teraz už menej a teraz len škrečí 😲 😲

tessie
26. jan 2009

danulik - dik, že na nás myslíš 🙂 🙂 🙂 Bardejov je naozaj dosť ďaleko... Ja som tiež najskôr rozmýšľala, že ved mám lehátko, tam môžu začať príkrmy, ale potom som sa rohodla, ked je to určené aj pre také malé deti, tak je to jedno, kedy ju kúpim. A chcem malú naučiť, že ked ide do stoličky, tak sa ide papať. Aj som asi pár minút premýšľala nad nejakou drevenou alebo len takou lacnejšou, ale čítala som referencie, kde baby písali, že sa tam nedá dieťa pripnúť a už ked deti vymýšľajú, tak sa tam v stoličkách stavajú a môžu sa prevrátiť. Dnes som mala deň "stolička", tak som celý deň na nete, malá bola poklad, tak som surfovala a študovala. Po pár príkladoch som sa rozhodla, že radšej investujem, ved plánujem aj druhé dieťa, tak to využijeme...

tessie
26. jan 2009

idem už konečne spinkať, keby ste sa niekto rozhodli pre tú stoličku, tak mi pošlite IP. Ďakujem. Cez tú českú stránku tam je super cena. Vychádza to zhruba 110 eur, u nás na babymarkete stojí 159eur. Dobrý rozdiel, že? Dokonca som písala dnes aj do Talianska, kde som dostala dobrý link, len oni to neposielajú poštou, ale kuriérom a ten by ma na Slovensko vyšiel draho, ale aj tak lacnejšie ako cena v Babymarkete...

elly111
27. jan 2009

ahojte som volala manzelovi, je na ceste do BB, že plánujeme stretnutie a on sa smial že to ťa bude veľa stáť, ja že mňa? A on že no mňa peňazí 😀
My najradšej chodíme okolo BB Kaskády, Šachtička 🙂, nie veľmi ďaleko a stred 😀 Manželova podmienka nech je blízko golfové ihrisko 😀 😀 😀

madi
27. jan 2009

jeej, ako sa to tu rozbehlo s tym stretkom....bre rano prajem.....
elly - naco golfove ihrisko? sak bude strazit Alexa nee? 😀 hihi
skusim pozistovat infosky od tej kamosky julovej, co mali stretko minuly rok...ze kde to...lebo viem ze obsadili komplet hotel a mali aj papanie (myslim plnu penziu)....dam vam vediet samozrejme 😵
hribikana - super vysledky, blahozelame
vejinka - aj my tak skriekame a pistime a vyskame.... 😎

nesca
27. jan 2009

Caute,
teším sa ako sa ujala téma stretko 😵 Inak rovno na Kaskádach Sliač - Sielnica by to bolo úžasné, v septembri by ešte asi aj vonkajší bazén fungoval a ja to mám 2km od domu, ale asi by to bolo fest drahé, no je to až taký luxuxný hotel. Ale je tam aj vnútorný bayén, kráááásny 😉 .

katinka0000
27. jan 2009

ahojte!
veji: ako keby som videla nasho nicolaska. aj ten tak pisti. 😀 😀 😀
dobre napady na tie chaty. uz sa teraz tesim.

elly111
27. jan 2009

madi veď som mu povedala, že ok ale Alexa tam zoberie so sebou 😀 a on že ok ale naše dve holky fenky budu s ostatnými detičkami 😀
no veď treba niečo pekné s teplým bazénikom 🙂

tessie
27. jan 2009

dobré ránko, vidím, že sa to ujíma. Tak ak chcete, tak mi posielajte do IP všetky, ktoré máte záujem. Začnem to dávať doma do xls tabuľky, nech vieme, akú veľkú kapacitu hotela potrebujeme 🙂 Pošlite mi to IP počet dospelých a počet detí - asi aj vek, ak sú deti staršie, aby sme vedeli, koľko bude treba možno prístelok... Dalšie dodatočné info zrejme pozisťujeme, kým to dáme všetko dokopy. Ale to by sme riešili potom. Najskôr nech vieme, koľko má záujem sa stretnúť v tom septembri. Ten by ešte mohol byť pekný...

lalunna
27. jan 2009

jeeeeeeeeeeeej kape, vy uz mate zubok!!! gratulujeme 😉
sorry za ten dnesny bazen, nam to nevyslo, a zajtra idete na tie pleny? my ano aj s touto kamoskou
plienky pokukam a dam ti vediet cez IP ktore som vybrala, zameriam sa na stihle

ja som za celoslovenske stretko a vopred suhlasim so vsetkym co zmanazujete 🙂 len nech je tam pekna priroda a cerstvy vzduuuuuuuuuuuuuusik

elly, kaskadu su fakt dobre, ale drahe na takyto ucel, nemyslis? 😀

elly111
27. jan 2009

lalu no nás do hotela pod 3hviezdy asi nenahovoríte, my sme zhíčkaní 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre