Augustové bábätká 2008. Pridajte sa

aktak
7. aug 2008

myslim ze uz je nacase 😵

slaviq81
20. feb 2009

Ďakujem 🙂
Hribi, ani ja ešte nedávam žiadne tekutiny, to som len skúšala koľko na noc vypije, keď sa tak často budí. Aj Lara pije vodu kým jej drhnem chrbát 😀 A aké grimasy pri tom robí 😀 😀 😀

stankatt
20. feb 2009

ahojte, moja Monika sa narodila 6/8/08 tak mozem medzi vas? 🙂

slaviq81
20. feb 2009

Stanka jasné, prečo nie? Vitaj.

elly111
20. feb 2009

vítame ťa stankatt 🙂

elly111
20. feb 2009

jej slaviq sa musš veĺmi tešiť, že sa pýtam 😀
šťastnú cestu a bez ocka sa domov neponáhľajte 🙂 Ukecáte ho prísť na Slovensko? Alebo to nie je možne? 😕 🙂 😀 možné je všetko 😉

aktak
autor
20. feb 2009

vcera mi cez den mala spala spolu 7 hodin a dnes zatial len 2, nechapem 🤐
sme obedovali mrkvicku, oproti zemiackom jej chutila viac, bola sladucka z trhu, tak som zvedava ci aj zajtra pekne spapa 😵
kedy sa pridava mesko? vobec si nepametam...a banan ste nekto skusali, a jablcko? ci az ked bude papat viac zeleniny? ja uz som fakt toto zabudla 😀

sanik
20. feb 2009

ahojte,

my zaciname s prikrmami az bud. tyzden, zatial sme skusili len ryzu rozmixovanu - celkom chutila. Dali sme ju len kvoli zastaveniu hnaciek a sme spat pri mliecku, no od bud.tyzdna uz planujeme davat mrkvicku a zemiacik.

aktak
masko sa dava asi az mesiac alebo aj dva po pridani prvych prikrmov a tiez aj ovocie. aspon myslim.

stankatt
20. feb 2009

tak som tu na skok 🙂 my sa uz 2 den trapime s teplotami 😝 vcera 38,8, nad ranom 39,2 a dnes okolo 38 ☹ fuuu je to zaberacka. 2 noci sme sa poriadne nevyspali

kuratenko11
20. feb 2009

ahojte,maso aj ja budem davat az o mesiac,skor asi nie,jablcko som skusala ,ale len trosku a aj z toho ho bolelo brusko ☹ tak sme vylucili,ideme len na zeleninku.Prisla som na princip ako nasho krpca krmit,lebo zeleninka mu okrem mrkvy nesmakuje,tak to teraz robim tak ze miesam mrkvu s inym druhom.Proste jedna lyzicka mrkvy a 2 lyz.karfiolu...Musim ho salit 🙂 dufam,ze ma neodhali.
Stanka a nejdu malinkej zuby?Nezavidim ti,ale dufam,ze to cim skor prejde,drzim palce

kuratenko11
20. feb 2009

a este ma napadlo,kedy zacnete malych davat na nocnicek?My mame zatial docele dobry rezim,vzdy rano o 6 a potom okolo 10hod 😀 tak rozmyslam,ze ked uz bude sam sediet tak ho tam supnem 😉 K sedeniu mame uz len kusok,uz sa zdviha vselijako,stvornozkujeme o sto sesto,tak uvidime.
A este jedna otazka,mate niektora ohradku?Lebo je mam zatial na zemi deku a maly stvornozkuje po nej.Len neviem ako to bude ked ho dam do ohradky,ci tam vobec bude chciet byt a ci neprestane stvornozkovat.

sisulka7
20. feb 2009

ahojte kocky, ja som vam tu len zabludila, lebo mam otazku. Boli sme vcera pozerat kociky, cakame tiez v auguste a vanicky kocikov sa mi zdali strasne malicke nato, aby sa do nich dostali polrocne babatka vo fusaku. Ako ste na tom s kocikmi. Konkretne sa mi pacil x-lander, ale ta vanicka mi pripadala dost mala.

sanik
20. feb 2009

sisulka,

je pravda ze vela modernych kocikov ma malinke vanicky, my mame chicco a uz chcem o mesiac ho dat do sportoveho kocika, pretoze tak ci tak uz mi ani nechce len lezat vo vanicke, proste sa tam nudi. takze vanicku idem dat prec a bude v sportovej casti, ked bude spat, bude mat uplne lezato a ked sa prebudi, bude mat taky polosed pololah a aspon nieco uvidi.

bammbi
20. feb 2009

Lalu,
Patrik je na tych fotkach strasne zlaty 😵 Ta ciapka nema chybu 😀 a uz ti kraaasne stvornozkuje! nasa lenivk sa nechyta...

sisulka,
my mame Jane Slalom Pro - vanicka je z tych vacsich a veru vo fusaku ju tam vtrepem ledva ledva... Ale akonahle sme s kocikom v pohybe, chce si sadat, aby vsetko videla, takze tiez uz ideme pomaly prejst na sportovy... - to je hlavny dovod, nie ta velkost...

slaviq81
20. feb 2009

Elly, teším sa nenormálne, ak sa podarí tak v septembri príde on k nám a bola by som rada keby sa aj svadba podarila 😵

Kuratenko, ja malú sem tam ráno posadím na 10 minút na nočník, nejde mi zatiaľ o to aby mi tam načúrala, ale zvykla si. Ohrádku nemám, tiež máme deku na zemi s hračkami. Ale teraz je už po 5 minútach skotúľaná na koberci a obzerá vzorku 😀

Sisulka, záleží ako ti bude drobec rásť. Moja Lara je drobnejšia, tak mi ešte v pohode do vaničky vojde.

bammbi
20. feb 2009

slaviq, stastnu cestu!! ...kam letite? drzim palce, aby vam let dopadol v pohode, uvidis, mala bude v pohode, nasa cely cas v lietadle vzdy prespala 😉

slaviq81
20. feb 2009

Bammbi, dik, a kam lietate?

bammbi
20. feb 2009

IRL - SK a spat, zatial 2x 😉 o mesiac a pol letime do Francuzska a potom znova SK
...a ty sa kam teda chystas?

danulik
20. feb 2009

ja maso lili urcite nebudem davat minimalne do roka - aspon teda nie to z tesca a pod., co je sama chemia (antibiotika, steroidy a pod.), fuj, to by som ani ja nezjedla 😝

sisulka - my mame asi najmensiu vanicku aka sa vyraba 😀 (concord scout) a je to tak akurat, zimu sme zvladli a v marci uz chcem vytiahnut sportak..

slaviq - aj my prajeme stastnu cestu a uzite si to 😵

kuratenko11
20. feb 2009

sisulka aj ja mam X lander,som s nim maximalne spokojna,maly sa na rodil aj dost velky skoro 4kg mal a este stale sa zmesti do vanicky 🙂 aj ked uz to je len tak tak.Od marca chceme ist do sportaku,mozno sa uz do vanicky nezmesti,to neviem 🙂 ale hlavne kvoli tomu,ze ho uz nebavi lezat v kociku a chce vsetko vidiet.Lebo ked je hore a nema co pozerat,napr.stromy...tak vrieska 😉 A aky chces X lander?

bammbi
20. feb 2009

danulik, ty si vegetarianka, vsak?
ja tiez nad maskom pre malu zatal nerozmyslam, asi najprv skusim nejaku rybu...

slaviq81
20. feb 2009

Bammbi, tak to nie je dlhý let. My letíme do Emirátov, čaká nás 6 hodinový let. Ja si želám len jediné (všetko ostatné zvládnem) - nech sa mi malá v lietadle nepokadí, lebo si neviem predstaviť, kde ju tam prebalím.

Danulik, do roka? Nie je to dlho? Ja začnem s mäskom podľa toho ako nám pôjde zeleninka.

sisulka7
20. feb 2009

rozmyslam nad trojkolesovym, paci sa mi, ale rozmerovo je dlhsi ako stvorkoleckovy, tak este nevieme. Zatial som robila len taky prieskum. Ale dakujem vam moc za rady.

bammbi
20. feb 2009

slaviq- tak nam sa pokadila zakazdym, proste vzdy si 5-6 dni pockala, kym vzlietneme 😀 a potom sa uplne doriadila. V lietadle su WC kabinky, kde nad samotnym wc je sklapaci prebalovaci pult, takze sa to da, umyvadlo mas hned vedla, tak jej tam aj ritulu mozes vyspliechat. Odporucam zobrat papierovu jednorazovu prebalovacu podlozku...

danulik
20. feb 2009

slaviq - clovek je povodne bylinozravec 🙂 ma tomu prisposobenu aj traviacu sustavu, takze maso sa nemusi jest vobec 😉 len treba vediet spravne kombinovat potraviny.. ale nechcem tu o tom nikoho presviedcat, je to len moj nazor..

bammbi - co ja viem, ci som vegetarianka.. jem ryby a odkedy som otehotnela, tak si dam raz za mesiac hov. steak z domacej svieckovice 🙂

sanik
20. feb 2009

slaviq - Emiraty? fuha, do je dost daleko. mate tam nejaku rodinu? dufame, ze sa nam aj vratis spat, nieze si ta tam nechaju. to ma len tak napadlo. hehe

kape
20. feb 2009

Ahojte.
Slaviq81 - stastnu cestu. To malu bude cakat riadny sok ked vystupite z lietadla 😉 , ju ovali riadne vlhko, ale hned by som isla s Vami. Letite z Viedne alebo z Prahy? Ale neboj mala zvladne, ja som uz tiez par krat zazila taketo male deticky v lietadle. A neboj aj letusky pomozu ked bude treba 😀

Lalu - tak ako nova IB plienocka, my sme ju dnes testovali prvy krat a Samko ju uz aj pokrstil fajne brokolicovo 😀 , dnes bola brokolica na obed so zemiacikom, maly sa za tym trhal, uz sme nastastie vo vyssom leveli, len este stale nepochopil, ze treba pekne praovat pusou, aby to prehltol, stale nam pomaha cumel, ale budeme musiet skoncit s cumlom , lebo nepochopi nikdy. A tiez mame tie modrucke stucne, len neviem kde, asi spadli zo suf 😀 la do utrob skrine 😅

My mame Quinny Speedi, Samko sa narodil 4,3 kg a len 49 cm a vo fusaku je tam este aj teraz, keby bol fusak o trosku dlhsi, tak by to bolo aj lepsie, takto je v tej vanicke uz fajne napratany,ale pokym je toto pocasie, tak este mame zalozenu vanicku.

A s maskom zacneme asi v dalsom mesiaci, snad pozhaname nejake to bio z obchodu, pripadne domace - kuriatko , zajaca alebo morcacie. To z hypermarketov sa ani ja nechystam davat do jedneho roka.

slaviq81
20. feb 2009

Bammbi, tak ten sklápací pult som si v tých minitoaletkách nikdy nevšimla.
Danulik, veď každý má právo povedať svoj názor, u nás doma mäsu tiež veľmi neublížime. My máme väčšiu spotrebu sladkostí ako mäsa 😀
Kape, teraz sa to tam ešte dá, tak pohoda. 😉

kape
20. feb 2009

No my sme boli prelom august september a ani voda nas nevedela osviezit 😅 , ale inac bolo super. Tak si to uzite, si viem predstavit ako sa strasne tesis, ked tatino s Larou este ani nebol.

stankaji
20. feb 2009

ahojte 🙂
sisulka7 - ak môžem poradiť, kúp taký kočiar, ktorý má čím väčšiu vaničku, náš má takéto rozmery 74 x 32 a to je málo, kedy má naša vo februári pol roka a meria cca 70 cm 😒 😖 ☹

no a tak sa neviem dočkať, kedy sa oteplí, lebo naša Martinka sa už veľmi nezmestí do vaničky a kúpili sme nový športový kočiar, polohovateľný Pierre cardin, raz sme ho otestovali, keď mala zima pauzu, a je výýýýýborný, ľahučký, spratnučký... 😲 čo máme od Twistera v 3-komb. športový, tak je dobrý, ale blbo sa skladá do auta a je ťažký na nosenie po schodoch a my máme vchod do domu na vyvýšenom prízemí... 😝 😝 😝

danulik
21. feb 2009

dobre ranko prajem, vlastne uz je pomaly obed..
my sme hore od siedmej, lili nas zobudila, tak sme sa hrali a teraz spinka a ocko tiez 🙂 pekny pohlad je na nich 🙂

prajeme pekny vikend 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre