Augustové bábätká 2008. Pridajte sa

aktak
7. aug 2008

myslim ze uz je nacase 😵

tessie
21. jún 2009

aj ja idem zajtra merať a objednávať 🙂 danulik, ktoré ste vybrali?

danulik
21. jún 2009

tess, mne sa pacia napr. tieto: http://ww.mimibazar.sk/foto.php?id=5588965
ale teraz pozeram, ze velkosti su az od c. 19 a to bude lili urcite velke, takze sandalky uz nestihame..
pacia sa mi aj tieto, uz na jesen: http://ww.mimibazar.sk/foto.php?id=5472166

tessie
21. jún 2009

Dani, presne tieto dvoje som poslala dnes hribi, že sa mi najviac páčia 🙂 🙂 🙂 tie sandálky som ale potom zrušila, lebo hribi písala, že je dobre mať plnú špicu, aby si dieťa neoškrelo prsty, ked zakopne... To je pravda, mi jedny sandálky už máme a presne to robí Sophinka 🙂 A tie plné sú vraj najpredávanejší model sezóny 🙂

tessie
21. jún 2009

dani - kedže máme rovnaký vkus, tak si to ešte raz pekne kukni a napíš mi, ktoré sandálky s plnou špicou by si si vybrala 🙂 🙂 🙂 Chcem, aby mala malá na doma, ked bude cupkať 🙂 Ja som inak vyberala aj priamo cez ich stránku www.slovobuv.sk

danulik
21. jún 2009

to fakt?? 😀 😀 😀 sranda 🙂 🙂 🙂
a ktore si vybrala s plnou spicou?

danulik
21. jún 2009

ok, idem pozriet 😉

hribikana
21. jún 2009

ale baby na www.slovobuv.sk su aj topanocky, ktore do vyroby neboli zaradene ... takze potom Vam dam vediet, ktore su a ktore nie 🙂

basky
21. jún 2009

Ahojte, citam len posledne prispevky, baby, nebojite sa takto cez internet objednavat prve topanocky?
Ja by som urcite kupila az po odskusani, ved nozka moze byt uzsia, sirsia, vyssi nart atd. a aj ked su suche zipsy a mozete dotiahnut, povolit ..., nesadnu, lebo pri kotnickoch su medzery .... nam zo 6 sandal sadli krasne len jedny, lebo mame uzsiu nozku a vyssi nart. Ja by som urcite volila moznost odksusat a poradit odbornikom z predajne. No to len moj nazor ...

danulik
21. jún 2009

http://www.slovobuv.sk/index.php?option=com_zoo...
Ex 3810 (ale tie nie su plne)
Ex 3774
Ex 3750
Ex 3766
Ex 3760
a z druhej strany Ex 3638

basky
21. jún 2009

Inak su topanocky perfektne, podobne mame doma - cele aj sandalky, len nemecky vyrobca a drahsie.

Hribi, je nejaka predajna aj v BA, kde sa da odskusat?

danulik
21. jún 2009

tak zase zhoda, tie 3810 sa aj mne najviac pacia 😀 aj tie posledne dva linky 😉

danulik
21. jún 2009

basky - aj ja by som ich najradsej odskusala, ale neviem kde 😒 u nas som zatial nenasla ziadne normalne a tieto od hribikovcov sa mi hned pacili, vyzeraju byt naozaj kvalitne..

tessie
21. jún 2009

dani - ja myslím, že také ako sú 3810 (čo sme inak dali rovnaké) byť môžu, lebo to síce nie je úplne plná špica, ale dieťa si prsty o zem neudrie ako pri tých, čo sme dali pôvodne tie 3605, lebo tie sú úplne otvorené na prsty.

hribikana
21. jún 2009

Je pravda, ze je dobre topanku odskusat, ale pokial by nesedela, tak ja sa viem s kazdym dohodnut 🙂
Kopyta, ktore sa pouzivaju vo vyrobe su standardnymi kopytami na vyrobu detskej obuvi a doposial sme nemali problem s obuvatelnostou a pokial by dany problem nastal, viem sa dohodnut, ci na vymene, ci vrateni tovaru. V detskej obuvi nie su ziadne modne vystrelky, nakolko kopyto aj topanka musia splnat dane standardy

danulik
21. jún 2009

tess - to je pravda 😉 potom napis, ked odmeriate nozku, ok?

tessie
21. jún 2009

ja tiež neviem, my sme kúpili jedny nemecké kožené v Deichmane, sadli jej super. Ale nemajú plnú špicu a ked chce cupkať, tak presne zakopáva. Tiež by som si ich najradšej vyskúšala, no nemienim dať za sandálky 50€, ked viem, že to má na dva mesiace. Zostáva mi len modliť sa, že jej sadnú...

Dani, zasa rovnaký vkus 🙂

tessie
21. jún 2009

hribi - máte vo výrobe tie EX 3810 🙂

hribikana
21. jún 2009

vidi sa mi, ze nebude, ale skusim sa este zajtra pozriet, v inych farbach urcite bude, ale tuto si vobec nepametam, ze by som ju niekedy nazivo videla 🙂

hribikana
21. jún 2009

co sa deichmanu tyka, vyrabaju cca 7000 parov denne, kupili elephanten a podstatnu cast vyrabaju v cine a indii, malu cast vyrabaju aj v Bardejove, v byvalom JASe

danulik
21. jún 2009

tess - 😉

my sme tiez skusali v deichmane tie slonikove - elefanten, ale nevybrali sme nic..

hribi - to by aj mna zaujimalo 😉

hribikana
21. jún 2009

len pre info 😉

hribikana
21. jún 2009

ale zas deichman si potrpi na kvalitu

hribikana
21. jún 2009

ozaj ja som si tiez myslela, ze Nine bude treba 18, a ona uz ma 20 😀 taku ma dobru labku

basky
21. jún 2009

Jeeej, prva tehulka, Hribi, gratulujeeeeeeem 😉
Je to uz uplne ine, ze? Uz nebudes mat tolko casu sa sledovat, porovnavat, atd .... ked ta Ninka zamestnava 😉 🙂 .

tessie
21. jún 2009

idem už spať, lebo malá sa bude o chvíľu kojiť... hribi, bež aj ty, musíš byť teraz viac unavená 🙂 🙂 🙂 zajtra zmeriam nôžku a ozvem sa, pa pa

hribikana
21. jún 2009

no zatial som len v 5. tyzdni, este namam ani co sledovat a vobec nepocitujem ziadnu zmenu na sebe, ale budem Vas informovat 😀

tessie
21. jún 2009

aj Sophinka má tenisky (len do kočíka) 19 a sandálky z Deichmanu 20. Teraz sme skúšali jedny v lekárni, a tam jej bola 20 veľká... tak uvidím podľa odmeranej nôžky, že čo je správne 🙂

danulik
21. jún 2009

aj ja uz idem spat, dobru noc kocky, zajtra sa ohlasim 😉

hribi - dik za info 😉

madi
21. jún 2009

ahojte,
hribik veeelmi blahozelam a zelam bezproblemove tehulkovanie 😵

nika - si ma asi zle pochopila, ja som kupila pevne topanocky s podrazkou a opatkom, akurat ze vrch neni kozeny ale latkovy...a vyrobca je RAK ci ako... to su iba na doma - aby sme si zvykli na topanocku...ked budeme lepsie chodit, kupime normalne topky na vonku, zatial nam netreba

som prave objednala asi 300 fotiek online...uf, som z toho normalne ze znicena...len som vas narychlo precitala a idem do hajan

a este sa chcem pripomenut "oravackam" - ze ocakavam tipy na vylety 😉
veji - vy ste mali to stretko septembroviek co? hmmm a co s nasim augustovym stretkom? 😕

juu a musim sa pochvalit - simon vcera zaspal okolo pol deviatej, zobudil sa o pol noci a potom az rano o siestej asi....normalne sme s muzom nechapali...waw... klop klop klop nechcem zakriknut, ale nejako sa zacina normalizovat nas drahomilovany 😎

bru nocku

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre