Augustové bábätká 2008. Pridajte sa

aktak
7. aug 2008

myslim ze uz je nacase 😵

tessie
16. okt 2009

juuuuj, prepáč Jani, teraz kukám, že akcia je do 13.10. ☹ Ale možno ho budú mať aj tak...nech kuknú

jancia
16. okt 2009

ok poviem im nech pozru, vdaka tessie 😉

kape
17. okt 2009

Nechytajte paniku do Vianoc este casu dost.

Takze minule sa tu spominal mmb tak som nakukla a darceky boli rychlo poobjednavane. Kedze Samko este nevnima co je nove a co nie, tak som nakupovala aj pouzite vo velmi dobrom stave hracky, takze potom aj suma, ktoru za darceky dam nie je vysoka.

Jancia - taky stupienok, aj ked nie az taky krasny , ale lacnejsi je v Ikea, Tessie, maju ho aj v Mobiku na plavani.

Ten Jezko nieco podobne, ale lacnejsie je v Tescu, ich vyrobok. Samko dostal od nasich k meninam. Jeho oblubena hracka, podla mna dobra volba.

Tessie drevene pexeso Samko dostal od sestry k meninam, on ma chudacik meniny s narodkami v auguste, tak tych darcekov a hraciek uz mame, kupovala v Draciku, tak skus pozriet, myslim, ze som ho videla v Danubii v Draciku, stoji do cca 5 Eur. Ale tu je link na nieco podobne a este lepsie , lebo je to v drevenej krabicke http://wwww.mimibazar.sk/foto.php?id=3719459.

Link na penazenku http://www.nakup.sk/index.php?page=6&itm=16419.

Basky link na motorku aku chcem kupit http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6834616., tedanasi daju Samkovi.

Ja ma 11 rocneho brata a este mam zivej pamati, ako sa tesil z rozbalovania darcekov, su to tak krasne a stastne momenty, takze aj preto je tych darcekov u nas na mnozstvo moznoze viacej, ale bude to krasne a kazdy pekne zabalim do papiera, nech ma co trhat. Ale oni nie su velmi velke takze , vela miesta nezaberu a krabice na hracky z Ikei to istia.

Este k tomu termo pradlu. Katuska vtedy pisala, ze zobrala tu velkost a ze marek nosi v pohode, ak si dobre pamatam.

K zimnym topanockam, my mame jedny cizmickz a potom take tie turisticke na miernejsiu zimu, ale to su aj na jesen a jar. No a po brachovi mam este jedny velmi dobre a zachovale snehulky. Ja neviem deti si davaju mensi pozor ako my, ja by somto apson dvoma parmi topanociek na zimu riesila.

kape
17. okt 2009

Prepacte za preklepy pisala som rychlo, lebo predtym mi cely prispevok vymazalo 😠

kape
17. okt 2009

Tu mate este jeden tip na skladne sanky http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5039646. My mame este po tatinovi u starkej a boby po brachovi. Boby zoberieme do BA a sanky zostanu u starkej a tiez ich nachystaju pod stromcek.

kape
17. okt 2009

A este mam tipy, ak take este nemate. Pohariky, co sa davaju do seba u nas velmi oblubene a velmi dobre pre deti v tomto veku a kocka do ktorej deti vhadzuju kocky roznych geometrickych tvarov. No a uz asi na dnes koncim, dufam, ze som trosku pomohla. 😉

lalunna
17. okt 2009

kape ak mozem toto odrazadlo si vyzaduje dost stabilitu, ma to patrikov kamos a patrik na nom bezne padal, ja som osobne za 2 kolecka vpredu, alebo taketo odrazadlo az na neskor...

my kupujeme na vianoce velku postielku v ikea + obliecky s autickami a ine prislusenstvo, a je to, je to dost palka, takze ostatne darceky budu od inych rodinnych prislusnikov, tam sa nechame prekvapit...

co sa tyka zimy, mame jedny kotnikove cizmicky so zipsom a snurkou zaroven od batu a este jedny goratexove cizmy do lesa, jedny podla mna nestacia, uz teraz ich musim striedat s teniskami lebo patrik rad dupe do kazdej kaluze, ma aj gumaky ale nechce ich nosit zatial

v stredu sme boli na detskej birthday party a vsetci co sme sa zucastnili bojujeme s crevnou chripkou, k jednemu dievcatku museli volat 112, dusila sa zvratkami, dnes je uz lepsie, boli sme sa vybehat aj v lesiku, teraz spinka...

baby z petrzky, chodite dakam do MC, ja uvazujem o budatku, ale tam je mala herna, skusime v stredu alebo vo stvrtok prvy krat, nepridate sa niekedy?

kape
17. okt 2009

Lalu mymae uz tu pliagu nastastie za sebou, tak skore uzdravenie, fuj, svinstvo riadne to je a tie nase chudatka male si pritom dost vytrapia. Sa toci po BA stale dookola.

Kamoska ma pre dcerku takuto motorku, v decembri bude mat 2 roky a v lete na nej behala v pohode. Tak myslim, ze v maji uz by sme mohli vyuzivat aj my.

lalunna
17. okt 2009

aha tak to uz asi hej
na tej nasej 4kolesovej beha patrik uz teraz po byte

co sa tyka tejto chripky, my ju mame teraz uz 2 krat 😒 v priebehu par mesiacov

angelina22
17. okt 2009

čaute dievčatá,. neviem či ešte kojíte v noci, alebo nie,,,,taaak, ja ešte ano, aj ked mam pocit že si len tak cucká a nič nepije,,ale aj 4 -5 x v noci, ,,,tie čo nekojite, čo vam papaju deti pred spanim? alebo ako vlastne ste k tomu dospeli?

pepies
18. okt 2009

ahojte babenky,
vidim, ze debata a la Vianoce je uz tu ..........
no ja uz som kupila malemu na Vianoce sanky, ale kedze mi Danulik dala tip na dalsie sanky, tak asi kupim aj tie a tie drevene s ohradkou hodim na MMB a predam, v piatok mi prisiel pre maleho stan, akosi som prekukla rozmery 😉 😉 😉 😉 a ked som ho vybrala z tasky, rozprestrel sa mi sam na celu obyvacku, som sa tak smiala, ze az ............ kukuk, je to tento, ale ja som ho kupila za 27 EUR 🙂

http://www.zlatarybka.eu/detail.php?zbozi=671541

este chcem kupit do neho gulicky, v All Toys maju balenie 100 ks za 14,99 EUR ....... my budeme potrebovat asi 10 balikov, kedze sme kupili Mega garáž ....... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Mojim rodicom som v piatok kupila perfektny fotoramik - v Nay bola akcia - fotoramik + tlaciaren gratis za 99 EUR, tak uz mam nasich vybavenych a muz omielal, ze chce tlaciaren, tak bude mat suchy darcek, ale aspon mam pokoj. 🙂
Ten fotoramik je uzasny, velka obrazovka, aj videa vo formate jpg. sa tam daju prehravat, tak im tam nahrame nejake fotky Jakubka od narodenia az po teraz .... 🙂

Angelina - my kojime stale, vo dne, v noci .......... Ked je so mnou, stale si pyta, najnovsie kojime v noci kazde 2 hodiny .......... ☹ co uz je lepsie, ako kazdu hodku .............

Tak zelam vsetkym krasny dnik, ja idem poobede na pohreb, tak mam den adekvatny ku pocasiu, no taky je zivot. ☹

pepies
18. okt 2009

Angelina este som chcela povedat, ze my davame od 6 mesiaca malemu pred spanim kasu Nestle, najradsej ma ryzovu alebo bananovu, niekedy zje, niekedy nie, ale budi sa rovnako, vobec ho to nezasyti ............

danulik
18. okt 2009

peti - tak mate garaz v obyvacke 😀
ja som kupila gulicky v tescu, ale uz sa nepamatam kolko stali..

dnes som lili objednala 3 drevene hracky (na vianoce), plus dostane tu kuchynku a sanky a to by hadam mohlo aj stacit 😉
ostatnym netusim co kupim, ale este mame cas 🙂 vlastne sestre uz mam, kupila som jej cizmy 😉

podla mna to, ci sa dieta v noci budi alebo nie, nezavisi od toho, co vecer spapa, lebo lili aj ked bola plne kojena, prespala celu noc bez zobudenia.. potom sa to pokazilo, ked ju zacali trapit zubky a momentale sa zobudi cca 2x za noc..

tessie
18. okt 2009

kape - perfektné tipy na darčeky. To pexeso sa mi páči, kuknem, či nemajú aj iné zvieratká ako vodné. Peňaženku asi kúpim 🙂 ďakujeme za linky.

pepies - to je naozaj megastan. Ak chceš, tak ti predam balkík úplne nových guličiek za 10€ - 100ks. My sme kúpili malej v lete bazén na balkon a do neho som kúpila 2 balíky guličiek, no ked som vysypala jeden balík, tak tam stačil, takže druhý som ani neotvorila... Zbytočne mi stojí v detskej za komodou.

My sme fotorámik kupovali našim vlani a boli strašne happy. Sú tam aj hodiny, takže v noci si to vypínajú a svietia im hodiny a sú radi, že aj v noci ked idú na WC cez obývačku, tak vidia, koľko je hodín...haluz 🙂 A aspoň takto majú malú stále pri sebe 🙂 A potom sa to páčilo aj svokre, tak dostala aj ona na narodky 🙂 Je to dobrý darček.

Kape - my máme tiež také odrážadlo len s 3 koliečkami od Fisher Price, malá to dostala a je to v pohode. Už jej dorástli aj nôžky, takže dočiahne na zem a myslím, že na jar už s tým pôjde aj von. zatial sa vozíme len po byte... aj ked má aj také autičko, čo je menšie, to jej je zatiaľ lepšie a hlavne má otváraciu sedaciu časť, takže tam si všetko odkladá 🙂 a ked niečo hladám, tak to je prvé miesto, kam idem kuknúť 🙂 Takže myslím, že pre Samka to bude v pohode.

danulik
18. okt 2009

moje dieta vobec nechce kase, ani tie ryzove jej nechutili a teraz sme jej skusili dat krupicu a zjedla len asi 3 lyzicky..

cizmicky mame zatial jeden par, kupili sme ich v deichmane, vcera sme ich uz aj vytiahli, boli sme na donovaloch, tam je uz sneh..
idem pozriet, co maju nove hribikovci (zimnu kolekciu) 🙂

danulik
18. okt 2009

tess - vy mate cizmicky od hribikovcov? ktore?

tessie
18. okt 2009

ja inak tiež kojím, aj v noci, dnes nám vyšiel prvý očný zub, ešte má vonku len špičku, ale už ho cítim. Takže preto je asi aj v noci častejšie hore a aj v noci mrnká... teraz nám veľmi rýchlo po sebe vyšli 4 zuby. Už máme 13. Rovno včera som kukala tému odnaučenie od nočného kojenia... Aj nad tým rozmýšľam, aj mi jej je ľúto. Asi si to musím najskôr ja nechať uležať v hlave a potom to uskutočniť. Lenže ja nemám to srdce ju nechať pár noci preplakať... a byť vo vedľajšej izbe... a hlavne neviem čo by povedali susedovci, keby niekoľko nocí plakala... v noci sa to riadne rozlieha všade.

danulik
18. okt 2009
tessie
18. okt 2009

ešte som neobjednala, ideme objednávať s babami. Vybrala som z tých, čo sa budú šiť, resp. sa šijú tieto zatiaľ -

http://www.slovobuv.sk/components/com_zoom/www/...{obfs:225227208219224263270286227215212265217223203263272276286227215212265219209259224215219214263286227215212265220219208263275286227215212265207219224263276}

danulik
18. okt 2009

tess - ani ja by som nedokazala nechat lili plakat 😢 nam sa to nastastie podarilo uplne bezbolestne..

tessie
18. okt 2009

dani - tie sa aj mne páčia. vidím že to nezobrazilo. Pozri na www.slovobuv.sk a je to číslo 3873B... ale premýšľam aj nad tými,č o si dala ty

danulik
18. okt 2009

skopirovala som to cele a naslo mi ich 🙂
pekne su, ale tie s kvietkom sa mi pacia viac 😉

hribik - doneste na stretko 🙂 😉

pepies
18. okt 2009

tessie, aj nam vysli teraz 4 zuby po sebe - dolne 2 stolicky, aj horne 2......... my sme o tom ani nevedeli, nahodou ma maly uhryzol do prsta a som mu nahmatala zuby .............

danulik - ja uz som bola taka zufala z maleho, ze som ho nechala aj vyplakat, ked pil 10x za noc ... bolo to hrozne ............. uz som si povedala, ze ho radsej prestanem kojit, ako zazit tie place znova ........... ale je to jeho "zlozvyk" - on chce byt stale na ciciku 😉

tie cizmicky su krasne............. skoda, ze pre chalanov nemaju take pekne nejake..........
nemate niekto aj chalansky typ na zimne topanky? alebo nejake cizmicky?

ja som mu objednala teraz bundu a nohavky, malo by to prist koncom oktobra ...

http://www.next.co.uk/shopping/children/younger...
http://www.next.co.uk/shopping/children/younger...

a keby nahodou nebola ta vetrovka, tak tenot kabat:
http://www.next.co.uk/shopping/children/younger...

Tessie, tie gulicky zoberiem, poslem Ti IP 🙂

pepies
18. okt 2009

tento som myslela, pisem ako drak

danulik
18. okt 2009

peti - kuk: http://www.slovobuv.sk/index.php?option=com_zoo...
asi budes musit spavat v obyvacke, nech ta neciti 😉

danulik
18. okt 2009

krasna bundicka 🙂

tessie
18. okt 2009

krásna bundička... objednávaš priamo z UK alebo cez niekoho?

pepies
18. okt 2009

dani no ved som aj spavala v obyvke, len mame stary gauc a bola som taka dolamana........ maly si poplakal, Roberto ho utesoval, plakal aj v hodinu v kuse, ja som bola zakazdym hore, uz som aj prisla za nimi, ze ho nakojim, ale nemohli sme povolit, ked sme uz zacali............. vtedy sa nam to upravilo na kojenie 2x za noc.......
ak sa prestahujeme do toho trojizboveho, nebudeme mat asi detsku izbu, ale maminkinu izbu 🙂
ale kam dam stan? 😀 😀 😀 😀 😀
diky za ten link, pokukam to, nebojis sa objednat bez skusania? mas uz s tou znackou nejake skusenosti?
diky 😉

pepies
18. okt 2009

tessie objednavam cez jednu babu z MT........ ale strasne sa to predrazuje ..............
mam aj kamosky v UK, ale nie su ochotne mi objednavat a jedna neznasa Next ............ Kamoska tam kupila 15 mesacnej dcerke uzasnu bielu zimnu bundu s kozusinovou kapuckou za neuveritelnych 7 libier !!!!!!
Mna tie ceny u nas v SR dokazu strasne rozhodit !!!
Vsetko objednavam cez net ......... Ale stale sa mi oplati aj ten Next ...... Vyhovuje mi ten styl, aj velkosti, a v podstate libra isla dole, tak aj ceny ....... 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre