Augustové bábätká 2008. Pridajte sa

aktak
7. aug 2008

myslim ze uz je nacase 😵

kape
21. okt 2009

Tak Samko konecne spinka.

Maly Simonko - co bezi prave v telke 🙂 , je krasny blondaty anjelik. Basky, to pokom? Ved Vy dvaja ste obaja tmavi?

My vigantol davame 2x, vraj mame davat do 3 rokov, v lete ale netreba.

Danulik - ten nabytok budete nakoniec kupovat v Polsku, sa mi zdalo, ze to nebola polska stranka. Budete to mat krasne a rovno do takeho noveho uprataneho budete uz mate aj Vianoce, o jedno upratovanie budes mat menej.

Katinka - tak nakoniec sa Vam to predsa nevyhlo 😒 .

danulik
21. okt 2009

kape - je to polsky vyrobca, ale maju ho aj v cechach a v novembri vraj otvoria predajnu aj v BA.. do polska to mame blizsie ako do ciech, tak ideme tam 😉 objednala by som ho aj mailom, ale chcem si ho este predtym chytit 🙂
noo..dufam, ze do vianoc to stihneme 🙂

kape
21. okt 2009

Stihnete neboj.
Simonko prave dostal telefona krabicu z neho si daval na hlavicku, no zlaty je. 😵

tessie
21. okt 2009

Simonko aky herec, nadherneeeee dieta,hned som ho ukazovala manzelovi. este ze ste to tu spomenuli, rychlo som prepla na STV, nevidela som vsetko, ale aspon nieco 🙂 🙂 🙂

Vigantol davame aj my, mal by sa davat vraj do 2 r. 2 kvapky denne rozpustene v mlieku. Takze my davame a vdaka vam, som v lete davala len striedmo...

hribikana
21. okt 2009

a ja som to zas nestihla ☹

tessie
21. okt 2009

baby - dávate deťúrencom už aj nejaké sladkosti? Myslím niečo iné, ako sú len kukuričné chrumky a vyslovene len keksíky od Nestle alebo Hipp. Napríklad ste tu minulu tuším spomínali BeBe keksíky? Lebo naša malá niečo stále pýta zo skrinky, kde sú sladkosti, no ja jej nič iné dať nechcem... zatiaľ. Jedine dostala brumíka, ale aj to som ten čokoládový stred zjedla ja. Dostala ho od rodiny, tak som jej to ťažko vytrhávala z ruky...

danulik
21. okt 2009

tess - ja davam lili bebe keksiky tie celozrnne (zelene), ale uz mi raz uchmatla aj kinder cokoladku a celu si ju napchala do ust 😀
piskoty - tie od hipp, chrumky a pod. ju uz nebavia 😝
a tiez mi chodi do skrinky vytahovat horalky a pride za mnou, nech jej otvorim 😀 ale to este nie 😉

kape - samko chodi tak neskoro spavat?

hribikana
21. okt 2009

my sme uz malej dali oliznut hocico - pernik, veternik, kremes ... , ale nie je velmi na sladke, ona ma radsej sezamove alebo grahamove tycinky 🙂
dnes jej vsak manzel dal odhryznut z horalky ... tak potom chodila k nemu stale pytat a ked ju dojedol, tak sa zlostila 🙂

danulik
21. okt 2009

hribik - to pozname 😀

kape
21. okt 2009

Danulik - u nas to zalezi od toho, kedy Samko poobede vstane, dnes vstal 16:45, ukladat som ho zacala o 20:30 a zaspal cca o 21:10.

Samko uz tiez papa aj ine dobroty, chrumky mu sice este idu, ale ma rad aj marina keksy, bebe celozrnne tiez moze a sezamove tycinky je tiez mnamka. A uz chutnal aj moje oblubene jogurtove musli tycinky, tak to moze a velmi ked jem ja - musi aj on. No a ked upecieme nejaky kolac, ja nerobievam doma velmi mimo sviatkov kremove, tak aj ten - bezne uz kysnute, ci piskotove cesta.

kape
21. okt 2009

Podla mojho nazoru - chudak dieta, detstvo si vobec neuzije. Ale inak je to sila.

A Danulik este k tomu spanku, on zvykne terza tahat poobede 3 hodky, tak to o takej siedmej u nas nehrozi, to by aj tak zaspal az o takom case ako som uviedla.

tessie
21. okt 2009

juj som rada, lebo som mala výčitky za toho Brumíka, ale zas už nechcem, aby mala všetko zakázané... Malá minule našla v obývačke Pringles čipsy, otvorila si pixlu a prišla za mnou s jedným čipsom v ruke 🙂 Tak jej vravím, čo to máš? Daj maminke... inokedy vždy mi všetko dá do úst, akože sa podelí. No toto jej asi veľmi chutilo (celá maminka), tak sa len usmiala, rýchlo sa otočila, utekala do obývačky a rýchlo si ho celý napchala do úst 🙂 bola zlatá 🙂

danulik
21. okt 2009

kape - lili spi poobede cca 1,5 hod. a dnes zaspala az o piatej (a to som ju ulozila uz o nejakej pol stvrtej), vstala nieco po siestej a pred osmou uz spala 🙂

veru, ten chlapcek si detstvo neuzije.. ziadny extrem nie je dobry..

hribikana
21. okt 2009

no pokial neochutnali pepo - tuhy rozpalovac ☹
my sme mali minule poplach, nechapem, ako sa malej podarilo tu skatulku s pepom otvorit, ale nastastie, len ochutnala a asi to bolo strasne hnusne, lebo s kockou pepa s dierkami od zubkov pribehla ku mne a tvarila sa hrozne. Tak som jej vyplachla pusinku, dala pit mliecko, to sa vraj tak pri otrave robi a dala papat cierne uhlie - z toho mala najvacsiu radost, sa potom s ciernou pusou promenadovala pred zrkadlom

danulik
21. okt 2009

tess - lili mi takto uchmatla hranolku 🙂 sme si rozlozili mekac a ona prisla a sup jednu do ust 😀 a tiez sa nedeli s tym, co jej chuti 😉 ked papa cucoriedky, tak zoberie misku a uteka sa s nou skryt, aby som jej nahodou jednu nezjedla 😀
sladkosti urcite netreba zakazovat, ale zase vsetko s mierou 😉

hribikana
21. okt 2009

a malej sa posledne 2 dni zmenil uplne rezim, spi mi iba 1 krat do dna, cca od 12,00 - 15,00, presne v case, kedy inokedy bdela, takze uz mozem zabudnut na dve dvojhodinove spanky 🙂

danulik
21. okt 2009

hribik - 😅 😅 😅

danulik
21. okt 2009

hribik - ale 3 hodiny su super, lili potiahne tak 1,5 hod., niekedy raz, niekedy 2x..

jancia
21. okt 2009

basky 😵 😵 😵 krasna rodinka, normalne ma dojali a Simonko je uzasny, bezpochyby... a ako hned zacal tlieskat ako mu teta moderatorka priniesla darcek, hned vedel ze ten je prenho 😵

hribi co by som ja dala za 3 hodiny denneho spanku 🙂 ja skacem ked su to 2, ale medzitym este raz uspavam...

tessie my tiez uz davame vselico, ja uz mu tie speci kekse ani nekupujem, bebe a marina alebo aj vlarky ma rad a take tie vankusiky neviem ako sa volaju. snazim sa vyhybat cokolade, tu odo mna este neochutnal a tak skoro nechcem aby papal, ani cukriky, lizatka a tak. no a keksiky mu chutia prevelice ale to ma po mne takze sa hnevat nemozem 😅.
a tiez papka ked urobim kolac, bublaninu, kysnuty... s ovocim, to je mnamka 😵
a niekedy mame na ranajky roztek s maslom a dzemikom, to zboznuje 😉

basky
21. okt 2009

Ahojte,
no idem si Vas pocitat .... uz mi Jancia pisala, ze ste ma odhalili na tej Stv 😉 Idem mrknut, kto to bol 🙂
A jasom myslela, ze to ani nikto pozerat nebude, vsetci sleduju seriali Markizu a Joj a taka Stv je zabudnuta.

kape
21. okt 2009

NO mne to Samove spanie aj celkom vyhovuje, ked je to v kuse, clovek aspon porobi, ale zas na druhej strane v tomto obdobi, nam uz velmi poobednajsie prechadzky nehrozia.

Hribi - no sikovnica je mala Ninka.

Danulik a rano potom kedy vstavate ? My tak okolo tej osmej.

danulik
21. okt 2009

kape - aj my okolo osmej..

basky - ja som to len na chvilu prepla a akurat vas ukazali 🙂 simi je uzasny 😉

kape
21. okt 2009

Basky - ved ste krasna rodinka.

My teda uslo jedno pismenko v mene mojho dietata a teraz je to tam tak hnusne napisane, ani mu tak nehovorim, som ja teda ale mama 😕

kape
21. okt 2009

Ja mam kupene burizony, ale este som ich neotvorila, uz ste to skusali davat drobcom ?

A doma varene pudingy uz skusali, alebo detsku krupicu? Minule skusal u tety puding celkom mu chutil, ale on ma teraz obdobie , ze len za nami chodi a hovori ham, alebo mnam a len by jedol. Volame ho kyselinka teraz. Ked pride manzel z prace, sadne si mu na kolena a je z jeho taniera s nim.

danulik
21. okt 2009

kape - sa mi to hned nevidelo, ze samove 😅

idem asi spat, rano skoro vstavame.. dobru noc vam prajem 😉

kape
21. okt 2009

Pa aj ja uz idem.

basky
21. okt 2009

Danulik, ja by som uz na tvojom mieste presla na ochuteny Nutrilon banan alebo vanilku, je chutnejsi 😉 My sme presli na vanilkove francuzske mliecko a je najlepsie pre nasho Simika, konecne pijeme zasa mlieko. Nutrilon nechcel ani kopec inych znaciek.
Nika, podla nasej lekarky Vigantol 2 kvapky do dvoch rokov, aj pri umelom mliecku. Tak posluchame, uskodit to nemoze.
Hanka, ako si nas spoznala, ved sa ani osobne nepozname, a aĺbum som si kvoli par osobam radsej zmazala. Si dobra 🙂
Inak s nakupom zimnej bundyy sme ani my nepochodili, vsade je 86 a 92 vypredana, ja nechapem, ako su strasne tie nase obchody zasobene, ci uz HM, CA, Zara, Calliope, sportove oibchody atd, fakt neviem, kam ist kupit. Ani len v Tescu nic nemaju. Poradte ...

... o chvilku pokracujem, to len aby som nezabudla reagovat, idem docitat ...

iwuskaaa
21. okt 2009

Ahojte,

Katinka, tu je ten link na fusak: http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6961164 😉
Ja som nestihla pozerať Svadbu snov, zadívala som sa na Modré z neba 😒 . Škoda, že som nevidela úžasnú rodinku.
Danielka, tak dobre zajtra vyberte 😉 .
My dávame kukuričné chrumky, Bebe brumík, ale toho sa už prejedol nejako a ešte tie farebné guľky, tzv. trúdy 😀 , taký smiešny názov to má 😀 .
Kape, skúšala som detskú krupicu, veľmi mu chutí, ale nedávam mu vždy na večer. Zdá sa mi, že je to ťažké a spinkal potom dosť nepokojne. Neviem.
No idem si aj ja ľahnúť, prajem Vám dobrú noc 😉 .

basky
21. okt 2009

Kape, Tessie, Jancia, Danulik, dakujeme za pochvali, ste zlate 🙂 Som presvedcena, ze taku stastnu rodinku ma doma kazda z Vas, milujuceho a dobreho manzela, a vytuzene, milovane a krasne dietatko, resp. uz deticky.
Z kazdej z Vas citit, ze ste stasne a spokojne so svojim zivotom, manzelom, tak ako aj ja. Len nech nam to takto pokracuje nadalej 🙂 az do konca.
Simika mame po dedkovi - oci a babke - vlasy, modrooky blondacik, a my obaja hnede vlasy aj oci, no aj to sa stava 😉 🙂

No ostala som tu sama, tak dobru nocku .... Dnes som sa vykecala.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre