Augustové bábätká 2008. Pridajte sa

aktak
7. aug 2008

myslim ze uz je nacase 😵

jancia
27. jan 2010

hribi no ale Tomimu sa uz asi chce za sestrickou 😵

hribikana
27. jan 2010

no tym by som si az taka ista nebola ... ta mu da, statecnica nasa 😀 😀 😀

jancia
27. jan 2010

myslis? podla mna ho bude lubit a mojkat, neboj nic 😀

jancia
27. jan 2010

A co tatik, uz sa tesi na prirastok? A ako mas vymyslene strazenie Ninky, ma Vam kto pomoct?

hribikana
27. jan 2010

no hadam sa to nejak vyvrbi 🙂 susedu sme pytali, ci postrazi ... a este moja kolegyna z prace tiez pomoze, ked bude treba, tie 3 hodiny, co sa chystam rodit hadam nejak vykrijeme ... aj sama doma si pomoze 😀 😀 😀

hribikana
27. jan 2010

taťku ako ho nina vola sa tesi 🙂 ale podla mna sa viac obava ako to zmakneme 😉

jancia
27. jan 2010

no mozno hej, chlapi niekedy stresuju viac ale nedaju to najavo...
tak prajem nech si to babo dobre nacasuje, nie o polnoci 😝 pekne mu dajte instrukcie 😀

jancia
27. jan 2010

no pocuj dnes tu nikto nie je?

danulik sa asi boji prist keby sme o jedle hovorili...

hribikana
27. jan 2010

nie nie, ja xcem rodit v noci, aj ninu som porodila o 2 v noci a myslim, ze na porodnici bol aspon klud

jancia
27. jan 2010

hej? tak potom ok, no ja som rodila poobede a tiez tam nikto nebol

hribikana
27. jan 2010

ale horalky aj mac don. sme uz prebrali 😀
podla mna cvici na tom novom stroji

jancia
27. jan 2010

jaaaj no vidis, to je ono 😀
no musime to tu trosku ozivit volacim, ked uz je iwuska prezradena tak nikto nezapina kona 😝

jancia
27. jan 2010

nechces uz akoze zacat rodit? 😀 😀 😀 🤐

hribikana
27. jan 2010

este neee, nemam igelitku do porodnice zabalenu 😀

hribikana
27. jan 2010

a simulovat radsej nebudem 😀

jancia
27. jan 2010

ty si este neni zbalena? no to sem ani nepis 😠 😀

hribikana
27. jan 2010

porodnicu mam 200 m od domu, Stevo pri najhorsom donesie co bude treba

hribikana
27. jan 2010

ked nebude xciet on, odskocim si sama 😀

jancia
27. jan 2010

no tak to aj na pesoooo 😉

hribikana
27. jan 2010

sak tak tak, len aby nevypadlo babo po ceste

hribikana
27. jan 2010

no nic, nejak som sa rozsantila uz, pomaranc som dojedla, mozem ist spat ... nine idu stolicky, tak bude tazka noc ... ale uz 2 horne ma von, este ostavaju 2 spodne a horne ocne som sa tam uz videla tlacit, potom bude chvlu dufam pauza

jancia
27. jan 2010

My sme mali vcerajsiu noc taku vselijaku, dnesny den tiez nic moc, nam idu stolicky hore-dole na pravej strane, lavu uz ma 🙂

Tak dobru noc vsetkym

basky
27. jan 2010

Ahojte,

pozdravujeme Vas 🙂 Nestiham vsetko docitat, pisete ako dracice, riadne spisovatelky su z Vas po nociach 😉

Vcera u nas bola Kape so Samkom, velmi dobre sme sa s nimi citili, su velmi zlati obaja 🙂 Tak mi aj prezradila nove tehulky 🙂 .
Gratulujem Janka, Vejinka, Iwuska, este nietko??? Tak sa tesim, ako nas tu pribuda a pribuda ....

Do divadla by som sla hned, uz veru davno sme neboli, len nemam co na seba a na jednu prilezitost si nebudem kupovat. Uz vydrzim, snad v lete uz obleciem svoje veci a niekam sa vyberieme.
A stretko v aprili nehrozi, hoci straaasne radi by sme sli. Mam sice termin v maji, no rodila som skor, v prvom dni 37 tt, tak sa posledny mesiac z domu nehnem nikam, teda nie mimo Ba. No ak by ste nieco na leto dohodli, to by sme uz mohli snad prist.

Hribi, drzim palceky, nech Ti porod stastne dopadne, rychlo a bez problemov, Tomasko zdravucky a nech si cim skor doma s rodinkou. Uz to mas fakt za par .... joj brala by som uz aj ja, uz sa tak tesime a nevieme dockat.
A chcem uz mat cely porod a tie uzasne dni 😒 v porodnici za sebou.

Prajem dobru nocku 🙂

mizulienka
28. jan 2010

ahojte, chcela som sa spytat, davate detickam pomazanky? napr taku tuniakovu, alebo rybaciu? dakujem 🙂

vejinka
28. jan 2010

mizu ja som vcera malemu dala rybaciu robenu z dvoch konzerv masla horcice uhorky cibule..a pojedol cely jeden velky krajec samozrejme len postrasene pomazankou aby som mu to hned na prvy krat nesprotivila..ale chutilo mu paradne 😉 a syrokremovu pomazanku so sunkou pripadne nastruhanym syrom tiez velmi lubi 😉 tuniaka som este neskusala ale kedze jaho nemusim asi ho ani maly rad nebdue mat

katuska.
28. jan 2010

ahojte.. vcerajsie urady dopadli celkom ok, az na tie vsetky cakacky a poplatky.. bola so mnou sestra, takze marek mal o zabavu postarane 🙂 dnes sme boli tiez vybavovat a celkom rychlovka, tak sa tesim, ze to mame za sebou.. uz som bola aj poziadat o zvysenie rodicovskeho.. este minuly tyzden s madi a simonkom 😉

basky, pozeram, ze uz mame 25tt.. strasne to leti, ale mohlo by to byt uz 35tt 😉 uz sa velmi tesime a nemozeme sa dockat.. inak sa ako citis? uz nieco chystas pre malickeho?

mizu, ja som este pomazanku nedavala, ale keby som robila napr. rybaciu bez horcice a cibule, tak by som mu dala v pohode asi.. neboli by to nejake zazracne ryby, len take obyckove, co u nas "rastu" 😉

hribi, drzime palce nech to dobre dopadne a bal uz tu tasku.. 😉 a ked pojdete nabuduce do ke, tak sa ozvite, aj s madi by sme vas prisli "obzriet" 😉

u nas snezi od rana, poobede pojdeme asi na sanky, tesim sa.. mala by som ist zehlit, ale nechce sa mi 😒 rada zehlim, ale dnes som nejaka polamana.. asi si k tomu sadnem..

katuska.
28. jan 2010

veji, uz davas syrokrem? mne hovorili, vraj netreba s nim skoro, ze je tam dost chemie.. tak neviem

vejinka
28. jan 2010

ano karicku ale asi len dva mesiace a raz do tyzdna pripadne dva krat

iwuskaaa
28. jan 2010

Ahojte 😉 ,
ja som tu bola včera okolo pol deviatej, ale bolo tu ticho, tak som išla radšej spať 🙂 . Vidím že Janci a Hribi tu mali celkom slušný dialóg, čo sa týka príspevkov 🙂 . Aj som sa pobavila 😀 .
Dnes som taká vytešená z toho snehu, ako malé decko 😀 . jupííííí konečne využijeme naše sánky 😵 .
Mizu, my pomazánky malému dávame, veľmi mu chutia. Najviac tuniakovú 😉 . No prispôsobujeme ju jemu, takže bez korenia, soli menej a cibuľu normálne, on ju ľúbi 🙂 .
Syrokrém tiež dávame. Tak dúfam, že nerobím nič zlé 😕 .
Basky ahoj, dlho si sa tu neukázala 😉 .
Kape...ešte k tým sánkam, my sme kúpili v PL aj s operadlom za 800 Sk, tie dlhé. Kratšie sú lacnejšie. Takže myslím, že super cena, u nás iba sánky cez 2000 Sk...
Katuska, idem sa pridať k Tebe 🙂 , idem žehliť, ale ja som to pekne krásne vytriedila, čo treba a čo nie 😀

danulik
28. jan 2010

ahojte, aj u nas snezi..

lili ide dalsi zubok, tak je trochu nervoznejsia a mrzutejsia, nemozem sa od nej ani pohnut.. teraz spinka a ja som sa konecne najedla 🙂

nejako to tu stichlo, treba vas zase nejako motivovat k vyssej ucasti 😀 nieco vam vymyslim 🙂 🙂 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre