Augustové bábätká 2008. Pridajte sa

aktak
7. aug 2008

myslim ze uz je nacase 😵

jancia
28. jan 2010

No moze byt, uz si to velmi nepamatam. Mne sa velmi paci tato pesnicka od nej, hned vylepsi naladu 😵

https://www.youtube.com/watch?v=qrvT4W-1Prs

Tak a lucim sa s Vami, dobru nocku, uz mi tu je zima.

jankamanikova
28. jan 2010

Dobru nocku ...

jankamanikova
28. jan 2010

Hej, tu poznam, to je stara vec ... Ale pekna a dobra! Papapapa.

danulik
28. jan 2010

caute 🙂 uz sme spat 😉 tak zbezne som si precitala, co ste pisali, zajtra docitam..

tami - ha ha, ty ma tak dobre poznas? 😀 😀 😀 vacsinou chodi s nami aj moja sestra, ale teraz nas pustila samych 😀

dnes to bolo "up in the air" - celkom mila a poucna komedia 😉

hej..toto spoluzitie s ostatnymi clenmi rodiny ma aj svoje vyhody 😀

to myslite vazne s tymi stromami na horehroni? ja som nechapala, ked som to pocula, ze to je co za kravina a nechapem to doteraz 😅

idem spat, dobru noc vsetkym 😉

tamita
28. jan 2010

tak som tu ešte kuk - xi-xi-náhodou - a myslím to smrteľne vážne 😨 a tebe by trošku lokálpatriotizmu tiež neuškodilo dušinka !!!

tamita
28. jan 2010

DOBRÚ !!!

tamita
28. jan 2010

😀 😔

jankamanikova
28. jan 2010

Povinne precitat ...

danulik
29. jan 2010

tami - ok, polepsim sa 😅
ale preco stromy?? roman si to premenoval na "najkrajsie ZENY su na horehroni" - to sa mi uz viac paci 😀 😀 😀

katuska.
29. jan 2010

dobre ranko, akurat som pozrela fotky na fb od kamaratky, co isla na karibik.. no baby, priznam sa, ze mam normalne depku z toho pocasia chladneho 😒 ale nejdem vas nakazit..

dnes mi este ostala kopa pradla, pojdem upratovat a zehlit.. ved je piatok, nech mame zajtra uz klud. aj tak toho viacej spravim, ked som sama doma 🙂

pekny den...

bammbi
29. jan 2010

janka 😕 ten clanok 😒 no neviem, tazko tomu uverit

chcela by som vas poprosit, ci by ste mi sem niekto mohli hodit link na tu magneticku tabulku, co ste nedavno spominali. Neviem presne, o aku hracku ide, ale znelo to zaujimavo.... dakujem 😉

danulik 🙂 mas mileho muza

danulik
29. jan 2010

bammbi - neviem co myslis, ja som spominala magneticke rybicky:

http://www.ab-obchod.sk/hracky/hry/magneticke-r...

ale magneticke tabulky su napr. taketo:

http://www.toyfactory.sk/hracky/naucne-a-vytvar...

http://www.alza.sk/simba-magicka-tabulka-d14694...

katuska - aj ja mam depku a asi je to nejaka telepatia, lebo mne sa do rana snivalo o karibiku 😀 naaadherna plaz, na taku tuzim raz ist a v tom sne som prehovarala celu rodinu, nech ideme a nakoniec sme aj isli, ale potom som sa zobudila ☹

leguanik
29. jan 2010

ja by som tiez sla na taku dovcu krasnu...ale v nednej dobe sa aj bojim, sak hen co sa stava vo svete ☹ ....clovek aby bol doma...my tento rok pojdeme bud len niekde na slovensko alebo tot na skok do italie na zacatek, ale buduci rok uz pojdeme niekde na krasnu dovcu snad

iwuskaaa
29. jan 2010

Ahojte 😉 , tak včera to tu bolo na hudobnú nôtu?
Mňa tiež celkom chytila pieseň Horehronie, ale ja som taká, že musím počuť novú pieseň aj päť krát aby sa mi dostala do uší 😀 . Je taká ľudová melodická a ja také môžem, veď žijem v DT a DT žije folklórom 😀 .
Tami, jasné, že som všimla Tvoju gratuláciu 😀 . Kto by si ju nevšimol? 🙂
Janci, skús urobiť cibuľový sirup, nám jedine ten zaberá, je super. Niet nad domácu lekáreň 🙂 . Alebo aj Stodal ako radí Tami, ten je tiež dobrý 😉 .
Dani, neuveríš...ale MM tiež keď si spieva Horehronie, tak spieva: "najkrajšie ženy sú na Horehroní" 😀 ...
Kati, nepreháňaj to s tým žehlením a upratovaním, všetkého veľa škodí 😀

hribikana
29. jan 2010

ahojte,
tak vcera ste si zase dali pekne rande 🙂 potom nic nestiham... lebo musim vsetko precitat
ano, ta posledna linka na tabulku, co dala danulik som myslela, je to super hracka, mala rada maluje a ked ju nemam na ociach aspon mam istotu, ze nic nepopise, pekne si ju vie aj zmazat a pokracuje dalej, v izbicke ma aj ozajstnu magneticku na fixy, ale naposledy to dostala stena ... takze tie iba ked je pod prisnym dozorom
pekny dnik

hribikana
29. jan 2010

a s tou dovolenkou mi slinky robite ... aj ked v tomto case sa zvykneme chystat na jarnu lyzovacku niekde do alp ... teraz vsak nevojdem do lyziarskej supravy 😀 😀 😀 tak nemozem 😝

vejinka
29. jan 2010

iwus mne ta pesnicka ide zasa poriadne na nervy 😀

vejinka
29. jan 2010

hribi na buduci rok pojdes aj s detmi 😉

vejinka
29. jan 2010

co sa tyka veci na kreslenie my mame toto

https://vimeo.com/8600984

kresli na na to takou fixou ktora sa plni vodou pise na modro a po 5 minutach vyschne a zmizle ten nakresleny obrazok...super vec maly cele dni len kresli 😉 dostali sme to od svagra zo svajciarska 😉

iwuskaaa
29. jan 2010

Veji, tak ju nepočúvaj tak často a nepôjde ti na nervy 😀
Ticho! S dovolenkami! Aj ja chcem ísť! 😀
Hribi, Ninka spáva sama vo svojej izbičke? Alebo ako to máte vyriešené? 😉

angelina22
29. jan 2010

čaute,,,videla som že ste sa bavili aj o mne,,,,,teda o mojej sestre,,,,,táák, Kristina nieje moja sestra,,,,moja sestra a sa vola Tatiana a spieva iný štýl hudby(jazz),,,ona nieje moc na také komerčné tahy,,,,ale spieva aj ľudovky,,,ale mne sa ta kristína a jej horehronie celkom páči,,,,odkedy som ju povýkrát počula,,,akože nieje to najkrajšia piesen na svete ale myslím, že na slovenské pomery celkom podarená.
no ja som v práci, ale už sa neviem dočkat poobedia,,,,konečne zajtra nikde nehráme("hrozila nám bratislava")vraj nejaký východniarsky ples....tak si zajtra pekne poupratujem a budem oddychovat,,,
tak vám prajem pekný víkend ,,,možno sa ešte zastavím,,,,

iwuskaaa
29. jan 2010

Tak a hádanka je vylúštená 🙂 . Angi a to máte skupinu? Musíte často hrávať, však? 🙂

jancia
29. jan 2010

Caute baby

kuk sem: nadhera na zjedenie! http://www.aktuality.sk/clanok/155532/medovniko...

angelina22
29. jan 2010

noo tento týžden nám vyšlo volno, ale budúci hráme aj v piatok aj v sobotu,,,,
ale nieje toho až tak moc,,,ocko má vela práce v štúdiu, a tak chodíme hrat iba ak sa to "oplatí" 😀

katuska.
29. jan 2010

vejinka, nevies ako sa to vola? vyzera to celkom dobre 🙂

iwuskaaa
29. jan 2010

Janci to je fakt nádhera! Mne by bolo ľúto do toho aj zahryznúť 😀
A keď chodíte hrávať s kým máš Danielku? 🙂

hribikana
29. jan 2010

mnam, ja by som nemala problem sa zahryznut 😀 😀 😀
iwus - nina spava poobede vo svojej izbicke, ale zaspavam s nou, takze niekedy aj so mnou, sama vyspi tak cca 1,25-2 hodinky, ak zaspim aj ja a nejde sa mi zobudit, vydrzime aj 3 😀
vecer ju davame spat tiez do jej izbicky, uspavam ja alebo taťku a spinka tam do 1. zobudenia, to byva medzi polnocou a druhou hodinou, potom si ju prehodim cez plece aj s perinou aj jej havom na spanie a prenesiem k nam, lebo keby som si lahla k nej, tak putujeme celu noc hore dole, takze sme to vyriesili takto zatial a som spokojna, pretoze ked spi pri nas, uz sa zobudi az rano a predtym sa dost casto budila

danulik
29. jan 2010

iwus - to fakt? sranda 😀

dnes vecer tu nik nie je? 😕
moje dieta malo zase zly den, ale uz spinka.. hnevaju ju tie zubky, ale kym bude mat vsetky von, tak sa este riadne potrapime..

hribi - som zvedava, ako budete spavat, ked sa narodi tomasko.. potom napis, ako ste to vyriesili 😉

madi
29. jan 2010

danulik ja som tu....manzelik do mna leje prevarene vinko...cosi na mna lezie (a nie je to manzel 😖 ) tak uz zacinam byt taka...neurcita rozpacita 😀
no..zubky este asi daju zabrat, nam chybaju uz len styri heh....aky to paradox ne?
no pocuj - ako ten zazracny stroj? som ho nasla na ebay.co.uk a ani ti nepoviem kolko stoji radsej hej? bo predpokladam, ze ste zo SVK webu objendavali ne? no..sup sup pis

inak - tehulky - sa mi paci, ako chodite spinkat s drobcami, musi to byt super...ja to amm tiez rada...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre