Augustové bábätká 2008. Pridajte sa

aktak
7. aug 2008

myslim ze uz je nacase 😵

zlatulienka
3. jan 2009

pekný večer 🙂
danulik, angelina s Danieločkou VŠETKO NAJ K MENINKÁM !!!

danulik
3. jan 2009

dakujem, ste mile baby 🙂

angeli - aj ja tebe gratulujem, zabudla som, ze aj ty si danielka 😵

danulik
3. jan 2009

angeli - to je super, ze si spokojna 🙂 a ako dlho ti malicka vydrzala v plienke? resp. ako dlho si ju nechala 😉
ktore si ides este objednat? tie tots bots su ake?

stankaji
3. jan 2009

slaviq - na tu bolavu bradavku by som ti chcela poradit, perfektne pomaha nechtikova masticka od Weledy a takto sa vola: Calendula Wundsalbe... 😅 ....ja som si na zaciatku s nou veeeeelmi pomohla, inac by som asi vobec nekojila, ja som mala do krvi poranane bradavky
....inac ma moja zacala kuskat do bradaviek, neviem co to za nova fanta?! 😝 😝 😝

stankaji
3. jan 2009

katuska, slaviq - to vas uprimne obdivujem, ze radi zehlite 😵 😵 😵 nechceli by ste prist aj ku mne??? 😀 😀 😀 😒 😨 🙄 prineste aj deticky a ja sa s nimi velmi rada zabavim, budem im spieeeeevat, hrajkat sa a tak😀 😀 😀 , to ma bavi ovela viac, zehlenie ma neskutocne nudi a ani nemam poriadne kedy, mna Martinka riadne vytazuje, ona dost malo pospi, a ked tak iba na prechadzke a to som vzdy s nou, lebo ja sa straaaasne rada prechadzam... 😀 😀 😀

danulik
4. jan 2009

kocky - ako si zvykate na €?

slaviq81
4. jan 2009

Stanka, vdaka, zajtra urcite kupim a vyskusam.
Dani, ja este minam Skk, a dnes som v hypernove zaplatila, uz som odchadzala a pokladnicka za mnou vola, ze este mam vydavok jeden cent 😀 😀 😀

slaviq81
4. jan 2009

Baby, chcem zalozit malej sporiaci ucet s urazovym (pri-)poistenim, len tych produktov ktore banky a sporitelne ponukaju je nenormalne vela a ja sa neviem rozhodnut. Nerozmyslali ste aj vy o niecom?

danulik
4. jan 2009

ja som objednavala lili nejake hracky a dobre sa to hadze do kosika - ze € 8.50, € 6.30 a pod. 😀 stale som nieco dohadzovala a nakoniec som si to preratala a ze uups 😀
sranda to bude 🙂
a este kym si zvykneme, ze kolko mame nechat tringelt 🙂 dnes sme platili za pizzu 9.05, tak to sa pekne zaokruhlilo na 10 🙂

slaviq81
4. jan 2009

Este lepsie su ceny (teraz hladam na klavesnici euro znak 😀 , a nevidim ho) 0.37, 0.55 - ze take lacne 😀

danulik
4. jan 2009

euro = pravy alt + E
v potravinach som este nebola, ale zajtra sa chystam, tak sa tesim 😀

slaviq81
4. jan 2009

Jaj, no uz som mudrejsia. €€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€ funguje 😀 😀 😀

danulik
4. jan 2009

🙂 🙂 🙂

katuska.
4. jan 2009

stani, slaviq.. aj marek nejako inak cuca posledne dni.. mam uplne dokusane bradavky.. 😒 take ako mesiac po porode. este mi ostali masticky, tak ponatieram..

a na euro si pomaly zvykam, ale minam este sk, lebo som dostala premie za min. rok v hotovosti, tak nakupujem 😉

kape
4. jan 2009

Ahojte.

Ja som dnes minula posledne SKK, Katuska to je pekne ze premie, moja firma na mamicky na materskej nemysli, akoby sme ani neboli pe nich ☹

Slaviq - Samko ma zaloyenu zivotnu poistku v byvalej Ceskej poistovni Slovensko , kombinacia kapitaloveho a investicneho poistnenia, dost variabilne poistenie do 25 rokov , mne to z toho vsetkeho co som pozadovala vyslo najlepsie http://www.gsl.sk/sk/obcania/poistite-sa/zivotn...

Vidim, ze je tu dalsi nadsenec latkovych plienok 🙂 sa nas nejako v augustovkach mnozi.

slaviq81
5. jan 2009

Bre ranko. Buntosime uz od siedmej, do kelu tak sa mi nechcelo z postele von 🙄 . Ale treba ist nakupit, potom navarit, ach jaj.
Kape, uvazovala som aj nad tymto. Mam tiez investicnu zivotnu poistku v generali, tak bude mat aj moja dcera 😉

danulik
5. jan 2009

dobre ranko,
dnes si lili privstala, bola hore uz od osmej - inac zyvkne spat aj do desiatej.. teraz este zadriemala, ale to uz nebude dlho spat.. chcela som ist do mesta a do tesca, ale vonku snezi a je skaredo - najradsej by som nesla nikam, ale musim.. keby aspon slniecko na chvilu vykuklo..

katinka0000
5. jan 2009

ahojte!

vonku nam krasne snezi! takto to malo byt aj cez vianoce.

nas nico vcera vecer dost plackal. zase ho bolelo brusko. tak sme museli pouzit rekt. rurku. neviem, kedy mu uz tie bolesti bruska konecne prejdu. niekedy to nema aj tyzden a potom sa to znova objavi.

tak si teda myslite, ze s tym grckanim nemam stresovat? nemala by som ho objednat na sono zaludka? mne tiez dr. povedala, ze je to normalne, ze to mava hrozne vela deti a musia z toho vyrast.

babulky chcem sa spytat. nicovi je uz mala autosedacka. vie mi niekto poradit nejaku dobru? a mam este kupovat vajicko? alebo nieco ine? dik!

moj nico ma zalozenu zivotnu poistku v allianzi. ja mam tiez zalozenu zivotku aj urazovku v allianzi, tak som o inej poistovni ani nerozmyslala.

slaviq81
5. jan 2009

U nas uz dosnezilo...
Kati, nekupuj uz vajicko. Neviem ako by si to mohla vyriesit, kedze do vacsej autosedacky mozes Nica dat az ked bude sam sedkat. Par stran dozadu dali baby nejake linky na sedacky tak kuk.
Vcera som objavila ako stvorenu pre moju Laru http://www.malvik.sk/Autosedacky/autosedacky-9-... 😀 😀 😀

katuska.
5. jan 2009

dnes bol marek na odber krvicky na predoperacne.. no poviem vam, 1000x horsie ako ockovanie ☹ brali mu tako ako dospelakom, chudacik sa naplakal a ma riadnu modrinku..

a je nachladnuty a ma zvysenu teplotu na 37,7 v ritke bez odratania.. tak kvapkame libenar, ale odsavat nejde. dr. kukala do hrdielka a nic a aj pocuvala a tiez nic, tak neviem.. zubky vraj tiez nie... mozno to ma zo sucheho vzduchu, tak isiel prave manzelik kupit zvlhcovac..

my sme poistku nedavali a asi ani nebudeme..

a sa smejem na tom vasom rannom vstavani.. ze skoro 😕 marek od polnoci je kazdu hod hore a niekedy skoro vobec nespi.. odkedy ho nevazim, tak mu davam papat kazde 2hod, lebo sa bojim, aby nepriberal malo a uplne sme stratili rezim.. tak snad sa to po prikrmovani spravi.. uz sa trochu tesim na tie gebuzinky, co budeme do nich lyzickovat 😉

slaviq81
5. jan 2009

Hiii Katus, vy idete na tu operaciu. No tak drzim velmi palce, nech vsetko dobre dopadne.

anape
5. jan 2009

ahojte mamicky,
najprv vam chcem popriat takto opozdene vsetko dobre v novom roku, hlavne nech ste vy a vase babetka a rodiny zdravucki, to ostatne uz potom pride 🙂

kati, aj moja viktoria od narodenia riadne grcala, po kazdom papani nieco vygrcla a casto to slo aj prudom a tiez mi lekarka vravela, ze to nemam riesit, ze z toho vyrastie, dokonca mi vyhovorila aj sono bruska...no momentalne mam pocit, dufam, ze to nezarieknem, ze sa nam to zlepsuje...este pogrckava, ale uz to nie je tak casto a v takom mnozstve, tak hadam to uz konci

inak nie je pravda, ze deti z toho vyrastu, lebo su styri stupne refluxu a ja osobne poznam dve slecny /3r. a 6r/, ktore to maju dodnes a musia dodrziavat urcitu dietu a pravidla... to ti pisem len pre informaciu, verim, ze nasim detickam to coskoro prejde 🙂

johnie
5. jan 2009

ahojte..skocila som k vam lebo riesim dilemu..sofi papa sunar a teraz 7.1. bude mat 4.mesiace..tak ze kedy je ukonceny 4.mesiac a ze ci jej to mozem dat uz 8.1. alebo ako to je? mate s tzm skusenosti? vdaka 😉

claudinka
5. jan 2009

myslela tym dat uz dvojku sunar 😉

johnie
5. jan 2009

dik claudi...hadam nas pochopia 😉

hankahc
5. jan 2009

johnie, sunar tu dvojku zeleny mozes malej davat presne ako pises ked sa jej ukonci stvrty mesiac, aj na krabici je to napisane ze od ukonceneho 4 mesiaca. ja som to tiez tak spravila presne na vianoce mal maly 4 mesiace tak dostal aj novy sunar, ale nic sa nedialo, ani si to nevsimol 😉

johnie
5. jan 2009

super hanka dakujem ... 😉

bammbi
5. jan 2009

Ahojte babulky,
prajem vsetko dobre v 2009 a dufam ze ste mali pekne sviatkovanie... 🤐 😵

My sme momentalne na Slovensku - let bol super, mala spinkala 2 hodinky na mojich rukach a poslednu polhodku rozdavala usmevy na vsetky strany, takze tazka pohoda... 😉 😎 (a tak som sa obavala...)

Netusila som, ze babatka nemozu byt vonku pod -5, -10 stupnov... Ja som s malou absolvovala hodinovu prechadzku pri -12 😒 A tiez chodim lyzovat a nasi mi ju vtedy nosia na kojenie pocas obed.prestavky a to je okolo -10... samozrejme je nababusena + vo fusaku z barana.... Mala je uplne v poriadku, nikdy nebola chora a ani nikdy nemala sopliky... Akurat po prichode domov ma take ruzove licka... 😅 No ale idem si na tie teploty davat pozor, lebo ste ma nastrasili...

bammbi
5. jan 2009

Co sa tyka tych jazykov. Ja hovorim na malu slovensky, tatinko anglicky... Je velmi dolezite, aby jeden rodic hovoril len jednym jazykom a nesklzol do obidvoch ( je to pre mna strasne tazke nehovorit na nu anglicky, kedze drahy slovensky vsetko nerozumie, no ale uci sa 😉 ...) Tiez je uplne normalne, ze bilingualne deti zacnu rozpravat neskor, pocitam s tym. Dost som o bilingualnosti citala, deticky sa vo veku 5-6 rokov vyrovnaju rovesnikom s jednym jazykom, dokonca maju lepsiu slovnu zasobu a bez problemov sa ucia dalsi - treti jazyk...

Danulik, aj ja som uz davnejsie zrusila album, tiez mam neprijemnu skusenost.........

A este k tomu otacaniu, u nas veru este nehrozi, mame malu lenivku, zo srdca neznasa lezanie na brusku, napriek tomu ju kazdy den trapim.. spolu s obliekanim zimnej kombinezy je to jediny krat, kedy si cez den chvilocku poplaceme... inac sa stale usmievame od ucha k uchu ... strasne zlate obdobie 😵 🤐

katuska.
6. jan 2009

chcem sa spytat.. myslite, ze moze ist marek vonku na prechadzku? je trochu nachladnuty a ma niekedy zvysenu teplotu. ale zda sa mi, ze byt len dnu mu az tak neprospieva, tak sa pytam.. 😕

a dnes som si povedala, ze po 17.00h uz nebudem jest, tak som zvedava ako sa mi bude darit..

janci, myslim, ze ty si spominala, ze maly je prechladnuty.. co mu davas? lebo ja len libenar, ale neviem ci to nie je malo. ked som hovorila dr. tak sa tvarila, ze vsetko je ok, tak neviem, ale docitala som sa na nete, ze libenar len cisti, nelieci..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre