Augustové bábätká 2008. Pridajte sa

aktak
7. aug 2008

myslim ze uz je nacase 😵

ada11
7. feb 2009

zabudla so sa pochváliť, dnes sa Anet konečne viac krát po sebe pretočila z bruška na chrbátik 🙂

lumah
7. feb 2009

ada neboj, ona si zvykne, naši mi všetko vyvrátili zo začiatku a teraz pekne papkaju.

stankaji
7. feb 2009

Ahojte babule 🙂 🙂 🙂
My sme dnes oslavovali pol roka, bol u nás chlapček, ktorého pozná naša Martinka z pôrodnice a sa narodil v ten istý deň 😲 😲 😲 to ste mali vidieť ako sa naša koketka po ňom driapala (ale doslova), chudák bol z nej úplne paaaaf 😲 😅
...prajem všetkým pekný zvyšok víkendu, papa

katinka0000
7. feb 2009

elly: aj my mame golfac chicco gt 0.4
my nasho nica davame uz sediet ale v hlbokom kocari. ten moze byt aj sportovy, ale este ho stale pouzivam ako hlboky.ked je vonku pekne, tak ho aj posadime.

katinka0000
7. feb 2009

vsetko naj dnesnym oslavencom.

zajtra ideme zase s manzelom na cesty, tak sa tu neukazem. peknu nedelu!

aktak
autor
7. feb 2009

moja mala je rovnako ako vasi viac nervozna, teda pred tym nebyvala vobec a teraz trochu je, mam pocit ze ju jeduje ze by sa aj chcela pohnut a zatial jej to nejde, a chcela by jest co jeme my a kedze nedame tak sa zlosti 😅
kape gratulujeme k druhemu zubu 😉
katinka vam k prvemu pol roku 😉

katinka0000
7. feb 2009

aktak: dakujeme!

nas maly mal dneska divoky vecer. do stvrt na desat sa v jednom kuse rehotal. to bude asi z tej oslavy.

to bude asi tym, ze deticky prechadzaju vo vyvoji roznymi stadiami. treba to vsetko len vydrzat.

ada11
7. feb 2009

stankaji, jéééj aj Martinka je narodená siedmeho 😉 Gratulujeme k malým narodeninám 🙂

majsan
8. feb 2009

ahojte tak vidim ze nesom jedina co ma problemy so spanim.moj zaspava okolo 23 00 dakedy aj neskor a spi do rana.ja sa tak tesim ked uz spi ale niekedy som tak unavena.cez den mi zaspava rychlejsie.skusala som ho uz od piatej nedavat spat ale zaspal mi o deviatej vecer a o pol hodiny bol hore ☹

katuska.
8. feb 2009

majsan, my by sme boli radi, keby nam aspon tak spal ako tebe.. my sme hore od 3.00h okolo pol piatej zaspal na hodinku.. ani to nie asi.. a uz to na spanok ani nevyzera.. vykrika, chce sa hrat.. uz som stihla aj ranajkovat 😀

madi.. 😕 to fakt taka reakcia? hm, pred chvilou som mareka prebalovala, co mal BL na sebe 6hod a v pohode, nic cervene, ani jazva nebola podrazdena. aj ked pre istotu ju oplachujem vodou pri prebalovani. hm, asi to budete mat fakt z toho prasku.. potom sa ozvi ako ste dopadli so slizom..

stanka, gratulujeme.... my budeme oslavovat polrok dnes 😉 ako slavnostny obed bude zemiak s brokolicou 😀 ocko dostane aj kusok masa, samozrejme..

danulik
8. feb 2009

caute baby,
aj nasa lili si pomalicky meni rezim - kde su tie casy, ked spala aj do pol jedenastej?? 😀 teraz sa budi uz okolo siedmej - osmej

katus, viem, ze mam byt rada, ale musime si zvyknut 😉

gratulujem vsetkym oslavencom 🙂

angelina22
8. feb 2009

caute baby,,aj moja začina vstavat skor..
a ešte k tomu, sme všetci chorí aj ja aj malá aj tatík....máme soplíky, kýcha, kašle, a aj očko jej slzíííííí
ooo myyyyy god
.....

stankaji
8. feb 2009

katuska - napíš ako chutila Marekovi brokolička so zemiačikom 😝

...aj ja som sa chystala, mám aj v chladničke brokolicu, ale kvôli tomu zúbku (a možno aj kvôli druhému) je Martinka taká mrzutá, že aj včera aj dnes som zjedla sama hotový zeleninový príkrm, čo som mala zasterilizované v chledničke, čo viem, že má rada 😖 tak som nechcela na ňu hupnúť niečím novým, lebo by som si nakoniec myslela, že jej to nechutí
...v kuse je na mne nalepená a pre zmenu sa jej viac žiada len cecík, hmmm...tak dúfam, že sa jej chuť na príkrmy vrátia 😖 ...však už mesiac papá zeleninku....

...tak peknú nedeľu prajem 🙂 🙂 🙂

lalunna
8. feb 2009

jani, roibos kupujem samozrejme cisty bez tych otrasnych umelych prichuti 🙂 a sypany v auparkovej cajovni na 1.posch.

bambi 😉 😵
a drobcinu skus motivovat k otacaniu, prichytit za horne (vonkajsie) kolienko a k tej istej ruke (vonkajsej) podavat hracku a oblukom az k zemi, nech fici mala, hop sup a pretoci sa ani sa nenazdas a nech je vela bez plienky, vtedy deticky dokazu divy co sa tyka pohybovania

kape, super to plavanie 🙂

lalunna
8. feb 2009

gratulujeme vsetkym mrnusom k sviatku a tymto padom aj vlastnemu synovi k zajtrajsim polrocninam 😵 😵 😵

🤐

ada11
8. feb 2009

maminy, ktoré kojíte alebo ste kojili, užívali ste nejaké antibiotiká počas kojenia? Ak áno, aké?

lumah
8. feb 2009

ada náš Dado už klačí a hore dole dopredu dozadu sa myká a ked ho dám do sedu, stasvia sa rovno na nohy, ale zas Filip je lenivec, ten sa pretočí hore dole brucho chrbát, ale inak sa mu nechce nič. 😀 dado sa prekotula kam potrebuje, ten by už aj z postele spadol.

lalunna
8. feb 2009

ada, ja som brala ked som mala zapal prsnika, bol to cca na 10.den po porode ale uz si nepamatam ako sa volali

danulik
8. feb 2009

ja som brala unasyn (tiez na zapal) 2 tyzdne po porode a potom este nieco na anginu, ale nepamatam sa ako sa to volalo - boli to 3 tbl. a brali sa 1 za 24 hod.

kuratenko11
8. feb 2009

ahojte,mam otazocku tie co uz dokrmujete a davate vecer kasu,staci im ta kasa,alebo este dokojite?Lebo nas Simonko je hlados a vzdy si este vypyta didik 🙂 az potom zaspi.A o hodinu si pyta zase to si len tak podudka a spi max.2-2.5hod.A ked davate kasu tak ako,lyzickou,alebo do flase?Ja davam do flase.

slaviq81
8. feb 2009

Ahojte,

ďalší víkend máme za sebou. My sme boli trošku rozlietaní, takže nám to zbehlo raz-dva. Začala som nejak kýchať, tak dúfam, že choroba z toho nebude. Lara mi začala obžúvať plachtu a obliečku, tak som jej dala plienku a poviem vám, že sa s ňou vyhrá viac ako s hračkami. A od včera výska na plné hrdlo, susedia si budú myslieť, že ju týram 😖 .

Ada, ja som brala penicilin.

No a aj my gratulujeme všetkým deckám k (ako píše Lalu) polročninám.

Dnes som (i napriek tomu že doki povedal čakať do pol roka) skúsila dať Lare mrkvičku. No tá mala úsmev od ucha k uchu, baštila o 106 😀
Pridala som nové fotke.

kuratenko11
8. feb 2009

Slaviq,Lara je nadherna,aka herecka 🙂
Aj my gratulujeme k polrocakom 🙂

slaviq81
8. feb 2009

Kuratenko (vymýšľam akou skrátenou formou ťa osloviť, ale Kura mi príde dosť blbé 😝 ) nielen moja Lara, ale všetky augustovčiatka sú nádherné 🙂 🙂 🙂

kuratenko11
8. feb 2009

jasne,vsetky augustovcata su krasne,to nepopieram a nozes ma oslovovat kludne kura 🙂 nenahnevam sa 🙂

slaviq81
8. feb 2009

Tak to nie, Kuratenko je krajšie 🙂

hribikana
8. feb 2009

Ada: ja som brala 2. tyzden po porode, mala som zapal prsnika, bol to Augumentin. Mala vsak bola po cca 4 dnoch dost zaplakana a nepokojna, asi ju bolelo brusko, kedze papala iba moje mliecko.

Aj my blahozelame polrockovym oslavencom.

Tento vikend sa nasa mala zacala ako vojak v zakope neskutocnym tempom plazit uz aj dopredu. Je uzasny pohlad na nu, ked jej dame nejaku hracku, cumel, dialkove ovl. alebo mobil, tak za chvilku sa k nim doplazi. Je to take zlatuckeeee.

Baby ako Vam zavidim tie babyfitka a bazeny ... tu skapal pes ☹ ... ale rozhodla som sa, ze v maji pojdeme do Presova plavat aj my a potom budeme pokracovat v bazene u svokrovcov ...

slaviq: Lara je zlatunka ... a kde to vy vlastne idete trojmesiacikovat? Inac ja som original zo SNV do BJ som sa iba prividala, tak zdravim moj domov 🙂

hribikana
8. feb 2009

hm baby a cez vikend som bola na nakupy v polsku ... kupila som huggiesky premium od 8-14kg 66ks za 39,95 zl, t.j. za 1ks dam 4Skk, tak sa vytesujem. A nielen to som nakupila ... neskutocne sa teraz oplati tam nakupovat. A kupila som aj bio zajacika a morku ... hned som to aj naporcovala a morku aj na kococky nakrajala a supla do mraznicky, uz len zacat prikrmovat.

hribikana
8. feb 2009

a nasla som takuto stranku http://www.slune.eu/index.php?main_page=index&c..., sa mi vidi, ze fajne ceny tam maju a manzel chodi do Zlina, tak idem kupit slnecne okuliare babybanz a este pokukam co ... aj tie plavky maju dobre ceny, ci nie? minule ste ich rozoberali preto sa pytam Vas, ste rozkukanejsie 🙂

hribikana
8. feb 2009

hm, ja si dnes sama pisem 🙂 no mala celkom fajne zaspala, tak sa mozem realizovat

kape
8. feb 2009

ahojte
pridavam slubene foto z nasho tancovania https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...
a tu je Samkova radost z novej stolicky https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage... (celkom 3 foto) 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre