Augustové bábätká 2008. Pridajte sa

aktak
7. aug 2008

myslim ze uz je nacase 😵

tamita
16. jan 2009

Bože baby !!!!!
človek tu chvíľu nepáchne a už aké zmeny,som si normálne myslela,že som v inej téme a nie augustovej... 😅
To kde ste sa doteraz flákali ???? - no ale lepšie neskoro,ako nikdy, tak vitajte vospolok 🙂 🙂 🙂
a zároveň vyzývam všetky zostávajúce neodhalené identity - Teraz je ten správny okamih !!!! ,nech už máme konečne zoznam augustovčiatok kompletný 😀

tamita
16. jan 2009

tento týždeň sa normálne okolo polnoci nedalo na koňa dostať,dnes som to pre istotu ani neskúšala a vidím,že Stanka bola úspešná. Takto nad ránom zvyknem odsávať v kúpeľni pri spálni,no dnes som urobila výnimku,ale nie je to bohviečo,už som sa pri počítači prebrala a som taká čerstvá,že môžem fachčiť naplno a nas obed ma zrejme zalomí... 😔 😝
Toľko ste toho popísali,že ani neviem na čo zareagovať,tak nebudem na nič .. 😉
Nesca-ale ty si podarená s tými úvahami rôznymi smermi 😀 😀
Kape - napadlo ma, že by sme ťa mohli prizvať na BB stretko,keď si teraz tu,no potom ma zalomila nádcha a priedušky,tak som hned prestala organizovať...a veď nie si v BB posledný krát,tak to dúfam vyjde nabudúce 😉

kape
16. jan 2009

Tamita- my sme sa s Danulik uz dohodli, ze nabuduce ked prideme na jar krstit Samka a ostaneme u nasich dlhsie ze sa s Vami dohodnem. Inac som nad Tebou a Katinkou minule rozmyslala, ze uz Vam asi ani nepride, zeby ste s odsavanim mliecka skonicili, ci ano? Lebo Ty si na zaciatku pri odsavani pisala, ze do pol roka vydrzis. Inac Vas vzdy spominam, ked sa bavim s niekym kto caka babo a pochybuje o svojom buducom kojeni a Tami Teba davam ako extra priklad 🙂 , kedze uz mas pomaly dve dospele deticky. Moja mama pred 10 rokmi brachu kojila len tri mesiace, ale to nevedela o odsavacke v tom case takej tej novodobej.

Danulik - tie gatuse na tie plienky musiiiiiiiiiiiiiiiis, to by potom bola Lili inac mokra, ale fakt je to skoda, ze sa take krasne plienky zakryvaju a ked maju len mlienku bez gatusiek tak su taki rozkosni sumo zapasnickovia 😀

Angeli - aj my sme boli rozhodnuti pre Prima Pappa od Peg Perego, ale po debate s Basky sme presedlali na Chicco Polly 2 v 1, je o trosicku lepsia ako PPPP. A to hlavne v tom , ze sa daju polohovat nozicky a chrbatik zvlast. A este je extra odkladaci pultik na napoje. My kupime pravdepodobne jednu z tychto : http://www.malvik.sk/VYPRODEJ-SKLADU/Chicco-Pol... dnes pozeram, ze pridali uz nove potahy, tak neviem teraz zas ze ktoru. 😉 Ale do nedele sa rozhodneme, ze ktora je favorit.

danulik
16. jan 2009

tami - v noci byva odstavka, nieco prerabaju na stranke, preto sa ti neda prihlasit..

kape - ja viem, ze musim 😀 ale je to naozaj skoda..
uz sa na teba na jar tesime 😉

nesca
16. jan 2009

Ano Tami, ja som taký premýšľavý až filozofický typ a niekedy si s tým už sama leziem na nervy 😀 😝 , neviem sa rýchlo rozhodnúť a nad všetkým proste rozmýšlam a rozmýšlam a prevraciam to zo všetkých strán, no čo už každý sme nejaký 😒 .

angelina22
16. jan 2009

noo tak kape tvoja je ozaj pekná,,,ale drahšia ako fabula,,,???ma niečo via alebo ide len o dizajn?? a danulikova...hihihiihi je nadherná ale draha jak šlak,,,,tak neviem....budem ešte sondovat dnes a potom vam napišem ktoru vezmem a vezmem ju hned, lebo ako sa poznam, ja si viem hned niečo rozmysliet,,,,danulik a ty počítaj!! ja som taka zvedava 😀 😀 😀

kape
16. jan 2009

Angelina - no ja neviem presne aky je rozdiel, len co z pocutia, tak vraj na tej Fabule su menej odolne plasty oproti PPPP alebo Chicco, neviem ako je to s polohovanim chrbatika, ale u tzchto oboch sa to da do nielkolkych poloh, pri Chicco sa daju polohovat aj nozicky, mas delenu tacku na papanie a je lahka manipulacia pri oboch s odnimanim tej tacky , skladanim stolicky a pod. Ked sme boli v Babymarkete tak predavajuci povedal, ze z tych "lacnejsich" ide najviac Fabula a z drahsich zas PPPP, a ked som sa pytala tu v BB v Babysvete tak poveal predavac, ze jednoznacne Chicco. To iste povedali Basky aj v Kike, ak mozes sprostredkovat aj nieco od nej, ak mate blizko Kiku v Ke mozno maju aj tam teraz vypredaje na stolicky ako v Ba. Alebo skus este je tu tema na konikoviu. My uz sme boli rozhonuti pre asi 4, ale tato Chicco je uz definitivna, prva bola vo vybere klasicka drevena este ako som mala ja - teraz je to Barborka od Demy.

danulik
16. jan 2009

angeli - od 9.00 je to zatial 3x 🙂

inac, my potrebujeme este jednu stolicku (jednu k nasim, lebo tam sme dost casto) a este rozmyslam o tejto: http://shop.dieta.sk/index.php?page=6&itm=9942

kape
16. jan 2009

Danulik aj nad tou som ja uz uvazovala, pokym som este chcela drevenu 🙂
Ale k nasim uz ideme kupit len Ikeacku za cca 10 Eur v AT.

lalunna
16. jan 2009

danulik dik za feedback 😉
a popoliny robia aj vrchne nohavky pekne s potlacou, patuch ma s chrobacikmi v albume, kuk

lalunna
16. jan 2009

tami, aj ja ta davam za priklad 😉 ako kape 😝

nesca, nie si nahodou vaha v znameniach?

lalunna
16. jan 2009

ideme do mesta, je prekraaaaaasne, papa
ockovi kupit darcek, pred tyzdnom mal narodky 😀 😔

angelina22
16. jan 2009

no tu ikeacku by som aj ja chcela ale do ikey sa asi nikdy nedostanem,,,ta je len v ba,,a tu pri nas v ke je ta kika a už sa s manželom dohadujeme odkedy sa mala narodila že tam pojdeme,,,,ale ešte stale sme si nenašli čas!!!!
a ak si pamatate na matesmu tak ta mi y ikei kupila zaclonu taku zavesovu, perfektnu a za 99 sk,!!!! velmi by som sa raz chcela dostat do ikey,,,asi napisem do modreho z neba!!!!!
skoda že ikea nerobi predaj cez net

angelina22
16. jan 2009

možno by tu bol niekto z bratislavy ochotný mi ju kupit a poslat??? a ja by som poslala peniaze na učet?? som ochotna aj priplatit!!!
ak by saniekto našiel,,dajte vediet!!! 🙂
musime si pomahat 😀

lalunna
16. jan 2009

angeli, ze taketo prianie do modreho z neba 😀 😀 😀 😀 chichi

angelina22
16. jan 2009

hahaha ja viem!!!!
mala by som aj lepšie na sklade!!!!!

vejinka
16. jan 2009

ange...mne ju odporucila segra a potom som sondovala po nete a ozaj je jedna z tych "lepsich" da sa polohovat je dostatocne tazka aby ju maly neprevalil ma 5 bodove zapinanie postrovane pasy vlozku pre mensie deti je makkucka a vyzera dobre a aj cenovo sme sa vopchali do 100€ a nasla som tu aj temu na babtkach o fabule..precitala si vsetky prispevky a definitivne sa rzhodla pre nu 😉

angelina22
16. jan 2009

no idem hladat a uvidime, ,,dik veji za odpoved

vejinka
16. jan 2009

ange..za malo 😉

hribikana
16. jan 2009

Aj vase deturence sa na seba tak radi v zrkadle pozeraju? Nina sa so sebou vyrozprava, vyrehoce, no vydrzala by pri nom stat cele hodiny 😀 myslim, ze to je jej najoblubenejsia hracka, sama si vystaci

aktak
autor
16. jan 2009

boli sme na kontrole s oblickami kvoli dilatacii a vraj s ato upravilo, uz nemusime chodit, tak sa tesim 😵 a ocko je od druheho prestreku tiez v poriadku 🙂

pozeram ze popri tych vasich vahach je moja Adelka mala muska 😀 a pritom nosi veci 6-9 mesiacov, nema ani 7 kg si myslim, skusim ju vecer odvazit

chcem kupit bundu na buducu zimu, myslite ze 80ku ci 86? (viem ze kazda znacka inak cisluje, ale nasla som next-ku)

nesca
16. jan 2009

Lalu som rak 24.06. ale môj mangel mi vraví že mu pripadám ako blíženec, že so nestála ☹

tinka66
16. jan 2009

vidim, ze sa tu opat rozoberaju stolicky na papanie...ja som este nad tym vobec neuvazovala...ale cas prikrmov sa blizi...my uz iba dva tyzdne..asi bude treba nakupit aj nejake podbradnicky...

dnes sme boli 1 x od porodu na navsteve u kamosky, s ktorou sme v porodnici lezali na izbe...je to uzasne vidiet ako deticky rastu a robia pokroky...lara zatial velmi zvlastne reaguje na ine deti, aj ked sa na nu ine babo usmeje, ona nezajem a robi si dalej svoje veci...na dospelych reaguje uplne inak, hned sa usmeje a pekne reaguje...mozno citi pri inych babatkach ohrozenie a konkurenciu???

dnes rano sme este stihli kadernicku v petrzke, lara bola ukazkova...potom navsteva a teraz mi uz dve hodky spinka na terase a ja mozem troska pracovat....ale najradsej by som behala po vonku, lebo je krasne pocasie...

dnes sa chystam cvicit, zacala som minuly tyzden, suseda ma trenuje...uz chcem zhodit tych 8 kg co ostalo, ja teda kojenim vobec nechudnem...

danulik..ty uz cvicis?? ak ano, nema to vplyv na mliecko?? ja som skusala aj skor, ale vzdy ako som zacala chudnut, tak som stracala mlieko...

hribikana - aj nasa miluje zrkadielka a normalne sa v nich obzera ako dospelacka..

tinka66
16. jan 2009

aktak -kup radsej vacsiu, aspon ja mam taku skusenost....moj manzel doniesol larinke oblecko z thajska na 6-9 a uz teraz jej to je tesne....ale inac so vsetkym mam taku skusenost

akurat body zo zary na 2-4 nosi az doteraz a su perfektne, nemusia ist cez hlavicku

slaviq81
16. jan 2009

Ahojte,
tie velkosti oblecenia su vsade ine. Lare su niektore 68 male a niektore velke. Ale vacsinou mame problem ze su rukavy kratke 😝
Baby vam treba chudnut, ja sa napchavam a mam uz menej kil ako pred tehu 😖
Prave sme prisli domov, vyzliekla som Laru a na chrbatiku je cela spotena. Ja fakt neviem ako ju obliect. Co obliekate drobcom?

belasa
16. jan 2009

Danilik-my mame tu istu stolicku len inu farbu (Naif cacao-tmavohneda)
Slaviq-to mas stastie...alebo dobry metabolizmus......to ja sa budem musiet do leta trochu potrapit...nuz ale po 30 tke je to asi tazsie... 😝

belasa
16. jan 2009

oprava: Danulik, nie Danilik

danulik
16. jan 2009

tinka - chcela som zacat od januara, ale zatial sa mi to neporadilo.. musim sa nejako dohodnut s mamou, kedy by mohla byt s lili a treba to nejako zosuladit s papanim, lebo ta nasa hviezda vydrzi bez cicky max. 2 hodiny a potom je krik..
dnes som bola u fyzioterapeutky a lilus bola zatial u nasich, nechala som im aj mliecko - sice ho vypila, ale potom este hladala, kde je cicka a ked zistila, ze nebude, tak zacala byt nervozna..

belasa - a ako ste s nou spokojni? uz ju risko otestoval?

hribikana - zrkadlo je super 😀

lalu - idem kuknut tie nohavicky 🙂

kape - ta chicco stolicka vyzera celkom dobre a aj cena je fajn 😉

danulik
16. jan 2009

este som zabudla - plienok bolo dnes 10 ks 🙂 😉

belasa
16. jan 2009

danulik-risko uz testoval...velmi sa mu tam paci, tiez sme zvazovali chicco a peg perego ale dizajnovo sa mi viac pacila peg perego....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre