Augustové bábätká 2008. Pridajte sa

aktak
7. aug 2008

myslim ze uz je nacase 😵

tunylyk
20. jan 2009

slavi ahoj,čo robíte?Kubko ai schrupol 20minút,pred chvíľou statočne naložil do plienky a normálne rozmýšlam,že pôjdeme vonku,keď sa najem,vy sa nechystáte?

slaviq81
20. jan 2009

Ahoj, Lara akurat vstala pred 10 minutami, este je v postielke. Hlava hore a obzera sa 😀 A kedy chces ist von?

tunylyk
20. jan 2009

už máme navarené,naobedujem sa a môžme ísť kedykoľvek 😉 Kubko zamestnáva babku 😀

kape
20. jan 2009

Nesca - ani nad takym nerozmysla, radsej sa fakt chod prejst 😀

Samko je uz zapisany do jasliciek, takze januar 2010 uz bude jaslickar. A tiez ideme dnes ockovat.

Angi- ja mam v takych malych umelohmotnych nadobkach z Tesca, v mraznicke tak 3 mesiace, aj ked som v special Mama a ja citala ze moze byt 6 mesiacov a rozmrazovat vo vodnom kupeli.

slaviq81
20. jan 2009

Dobre, tak pojdeme. Tak za hodinku moze byt?

Kape, ved to uz na buduci rok. Jejda.

danulik
20. jan 2009

baby - prosim vas, prechod z MD na RD treba hlasit aj zamestnavatelovi? ako sa to robi? moj zamestnavatel je momentalne moj manzel, to mu mam povedat, ze sefe, prechadzam na RD? 😀 ci to treba nejako pisomne dat uctovnicke? neznasam tieto papierovacky 😝

slaviq81
20. jan 2009

Danulik, kukuc na stranu 129 - Ada11 o 18:03

tunylyk
20. jan 2009

Slavi,ok môže byť - tešíme sa 🙂 a tuším sa jaj vyjasňuje 🙂

danulik - mne len prišiel papier zo sociálky,že mi končí md,vypísanú žiadosť som potom zaniesla na urad práce,tam si len uistili,či nenastupujem nazad do roboty,zvlášť som k nám na personálne nevolala - s nimi komunikujem par krat v mesiaci 😀 naposledy dnes kvôli potrdeniam pre manžela na danovú úľavu

ada11
20. jan 2009

maminy, keď išli zúbky vašim ďeťúrencom, mali aj horúčky. Moja Anet za posledných 16 dní mala horúčky 3 razy - 1. raz 3 dni, 2. raz 1 deň a dnes začala znovu. Bola som u Dr. - že asi zuby. ☹ ☹ ☹ Takže teplotuje o 106 a zubov nikde, kebyže jej aspoň jeden vyjde, tak by som aj uverila, že sú to fakt zuby 😉

elly111
20. jan 2009

danulik manzelovi nic nemusis hovorit 😀 , uctovnicke tiez nic netreba
jeee dnes sa roztopil uz skoro vsetok sneh, konecne bude nas park prejazdy pre kocik 🙂

kape
20. jan 2009

Ja som zamestnavatelovi nahlasovala, ze prechadzam na rodicovsku a oni mi poslali vyjadrenie ze suhlasia🙂 ale myslim ze mangelovi staci povedat 🙂

slaviq81
20. jan 2009

Ada, najhorsie je kym sa zubky prederu dasienkom, vtedy mozu byt teploty.
Elly, sneh sa roztopil a je to este horsie. Vcera som prisla domov a blato som mala az za usami 😀

elly111
20. jan 2009

slaviq 😀, zajtra mame ockovania takze aj tak budeme asi s horuckou doma 😝
ada neviem este ziaden nemame, este len drhne dasienka vsetkym co najde a minule mal tiez rano a vecer teplotu okolo 37,2, tak uvidime 😕

danulik
20. jan 2009

dakujeem 🙂 😉

aktak
autor
20. jan 2009

tak mame obidva spodne zubky, za vikend 😀 teplota nebola, len bola Adelka chvilami velmi nervozna, este stale trocu je 🤐

ada11
20. jan 2009

elly, ale Anet má okolo 39,5 st., preto sa mi to nezdá ☹

elly111
20. jan 2009

Aha a nic ine jej nie je? Krv ste davali na rozbor?
Babatko by nemalo mat taku vysoku teplotu dlho.

danulik
20. jan 2009

uz sme doma z poradne, lili plakala velmi, aj slzicky jej isli 😢 moje zlate..
vazi 6630g (ak som si dobre zapamatala), vsetko ok, teraz ma obkladik na nozicke, dufam, ze nebude mat teplotu a ak hej, dame sirup..
kupili sme aj gelik na zubky, lebo uz nevie, co ma od radost obzuvat 😀 najradsej moj alebo ockov prst 🙂

aktak - super, gratulujeme 😵

aktak
autor
20. jan 2009

danu drzte sa 😉

musim malu vecer odvazim, som zvedava kolko ma, doteraz strasne rychlo rastla a teraz sa mi zas zda ze bude skor z tych mensich, neviem, uvidime 😵

vsetkym drobcom aj rodicom vela zdravia, vsade neco ciha 😖

tessie
20. jan 2009

Ahojte,

tak my sme dnes mali náročný deň. Boli sme na Kramároch, kvôli tej krvi v stolici, mali sme prísť nalačno min. 2 hod. To bola pre mňa trauma, lebo malá cez deň papá každé dve hodinky, tak som sa bála, že bude nervózna. Našťastie je to poklad, asi ju zaujímalo nové prostredie, tak vydržala aj čakanie v čakárni, potom nás poslali na sono a späť do ambulancie, to už bola bez jedla vyše 3 hodín. Nakoniec na odbery ešte, medzitým mi zaspala na rukách, ale ani neplakala. V poslednej ambulancii sa jej snažila sestrička vziať krv z chrbta ruky, šmátrala tam veľkou ihlou, malá plakala o dušu, a krv jej nevzali. Tak jej pichla normálne ako dospelému do predlaktia, tiež sa jej nepodarilo. To už som skoro plakala s malou. Doktorka ma poslala nakojiť malú (to už bola bez jedla 4,5 hod.), vzali mi ju, zavolali si pomoc s vedľajšej ambulancie a už som počula len plač... nakoniec mi ju doniesli, krv jej vzali z hlavičky. Skoro som odpadla... Chúda moje krásne, tak si musela vytrpeť. Som zvedavá, na čo jej prídu, dúfam, že to nebude nič vážne...

tessie
20. jan 2009

Ešte som chcela podakovať za tip do DM, nevedela som, že sú tam také zľavy, teda že boli do 16.1. Nabehli sme s manželom, kúpila som jednu blbosť za 300,-Sk (ešte som potrebovala 3 body), a na druhý deň sme išli na veľký nákup... Kúpila som aj tie Alany, ked ich tak chválite, vyskúšam ich. Videla som tam aj jednorazové plienky na plávanie, tak neviem, čo kúpim, ked rozmýšľate nad tými popolinami. Budem sa musieť dohodnúť s Kape, vidím, že to je odborníčka 🙂

Kape - myslím, že určite sa bude dať platiť aj cez víkend. My sme tam mali včera cestu od doktorky, len nemali ešte zoznamy a tá pani, ktorá to vybavuje, tak tam nebola. Tak recepčná ani nevedela, že kam ma má zapísať, tak len to vzala a zapísala na nejaký papier. Lebo ja som nevedela ani čas, že o koľkej máme chodiť, a ešte som nedávala ani tú záväznú prihlášku, lebo recepčná mi nevedela k tomu nič povedať, tak asi dnes alebo zajtra zavolám tej organizátorke, nech mi neprepadnú tie peniaze 🙂

kape
20. jan 2009

Tessie - neblazni, ziaden odbornik, len mam vystudovanu ekonomiu takze pozeram na dost vela veci aj z tejto stranky a planujem aj druhe babo raz 🙂 Aj dnes som sa nastvala, ze kolko jednorazovych podloziek sme uz minuli, tak som trosku pohla tou mojou gebulkou a uz som si povyberala materialy ze usijem si prebalovacie podlozky a medzi dve latky vsuniem nejaky igelit alebo nieco pod. , aby to nepremoklo a budu sa pekne prat. Lebo pri Samkovej oblube byt naholo za chvilku skrachujeme , alebo budeme mat pekne obcurany gauc a matrace, ale na matracoch su uz natiahnute nepremokave plachty 🙂
Inac chuda mala si toho dnes dost vytrpela. Tak nech sa rychlo z tejto traumy dostane a nech je zdarvucka.

My sme po poradni - 8360 g a vraj 64 cm, ale velmi ho sestricka nenatahovala, maly sa u pani doktorky pekne vykecal, az na to pichnutie, ale to bol kratulinky plac, tak somhrda mamina.

A musim im napisat do toho Hrosika, lebo aj Ela mi pisala , ze tiez o nej nevedeli ked prisla platit na recepciu. Sme asi velmi akcne zeny 🙂

No idem dat do poriadku nas byt, chlapov mam vonku.

tunylyk
20. jan 2009

tessie - až ma zamrazilo... hned som si predstavila Kubka,hneď po narodení s infúziou v hlavičke... ale tvoja malá bojovníčka to určite zvládne,držíme palce,nech je zdravučká

hankahc
20. jan 2009

ahojte,

aj my sme uz po ockovani, hned 2x jedno to povinne druhe proti pneumokok. ja som maleho zabavala s kacickou prisla sestricka prask jedna ihla do jedneho stehienka a potom prask do druheho, maly nechapal pozrel na tu kacku a potom nevedel chytit dych, no ale potom bolo dobre.

maly mi zacal dost chrapat tak doktorka mi povedala ze ak sa to bude zhorsovat tak pojde na krcne s mandlami. dufam ze nebudem musiet v noci na maleho cukat, staci ze cukam na stareho 😀

baby aj vasim detickam tak hrozne smrdi prd, lebo ked moj maly uvali tak veruze je to smradu za vrece. minule si takto prdol v cakarni tzv. zakeraka a pan co vedla nas sedel sa postavil a sadol si inde. uz som nestihla mu povedat ze ja som to nebola 🙂

belasa
20. jan 2009

boze Hankahc, ty si cislo...sme sa prave s chuti cela rodina zasmiali na tych "prdikoch"
na stareho musim cmukat celu noc aj ja...takze ked nevstavam kvoli malemu tak vstavam kvoli velkemu... 😒

angelina22
20. jan 2009

aj ja cmukam....na manžela,,mala zatial nechrape
brrr tessie,,,ja by som tam kolabovala v čakarni,,,neprijemnééé

slaviq81
20. jan 2009

Hanka 😀 😀 😀 , no keby si tomu panovi povedala, ze to tvoj synak zavetril, neviem, neviem ci by ti uveril 😀 😀
Ozaj, vcera mi prislo devedecko - Navsteva detskej poradne. Este niekomu?

danulik
20. jan 2009

mne prisli nejake kupony - zlava tusim 35 sk - niekolko kusov - na plienky pampers a vlhcene utierky - nechcete niekto? plati to v tescu, bille a neviem este kde..

aktak - dik 😉

tess - to je hrozne, takto trapit deticky ☹
chuuda sophinka 😢 ale uz na to zabudla a urcite to nebude nic vazne, neboj..

elly111
20. jan 2009

aj nam prislo dvd
a komu prd nesmrdi ? 😀
to je hroza tie vysetrenia, hlavne krvicky, ockovania, aj nasmu drobcovi na kardiologii, 15min sono, aj so zaklonenou hlavickou a najhorsie bolo rtg, pritlacit na tu ladovu platnu zvislo natiahnut, to bol plac😢

danulik
20. jan 2009

lili tiez niekedy straaaaasne prdi 😀 fuj, taky smrad - zo zaciatku som obvinovala manzela, ale potom som zistila, ze to robi bambulka 😀 a ked kojim a nemam sa kam skryt - to je sranda 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre