Augustové bábätká 2008. Pridajte sa

aktak
7. aug 2008

myslim ze uz je nacase 😵

katuska.
2. okt 2008

mar je asi pre dospelakov, ze? doma mam len ten..

anula
2. okt 2008

Hi, hi, Glia, ja truba som natrela celu tvaricku 😒 😖 😠

Katuska, mozes dat aj obycajny fyziologicky roztok do nosteka.

danka2612
2. okt 2008

Ahojte mamicky.Moj malicky ma neakeho bacilika v moci.Berieme od vcera antibiotika a malinky spinka ako medik ani sa nepohne.V noci som ho sledovala a plakala pri nom.Od 20.30h jak som mu vymenila plienku precikanu poriadne tak jeho dalsie cikanie bolo az okolo 02.00h.Pomaly 6hodin bez cikania.Bola spm zufala.Potom to z neho vyslo poriadne.Zajtra sa ideme odvazit ci sme nieco pribrali a v utorok sme objednany na nefrologiu.

basky
2. okt 2008

Ahojte,
Lalu, este chces tie kvapky Baby Calm? V nasej lekarni ich nemali, ale mam tu este lekarne v okoli, tak sa skusim pozriet a kupila by som ti ich.
Danka, a mali ste nejake problemy s oblickami po narodeni? Nemaj strach, u babatiek taketo infekcie byvaju, to prejde.

adrina
2. okt 2008

anula..ty sa zjavne s malou nenudíš..riadna čiperka....náš Damian väčšinu dňa prespí...teraz čikutká..tak čakám,nech sa rozplače..aby prestal čikutať...
som bola v meste po nákupoch...som vymyslela,že si chodbu vylepším tapetou..kúpila som taku retro štýl..hezky to bude...sa vytešujem
malinký sa zatial nevyhádzal..takže používame len mliečko po kupkaní..ináč nič

katinka0000
2. okt 2008

anulka: tak to je fakt super, u nas sa nic podobne nerobi.

katinka0000
2. okt 2008

u nas su dnes trhy, tak sme mali doobeda o zabavu postarane. ja som si kupila paradne cervene cizmicky a drobcekovi taky komplet (mikina, teplaky, ciapka, topanocka a rukavicky) na zimu. fakt parada.

pipinka82
2. okt 2008

ahojte babenky som sa stratila na par týždnou 🙂) nemala som dobrý net ale teraz už dúfam bude v poho idem hodit fotky malého a popozerat tie vaše drobčiatka 🙂) Ja som porodila cisárskym 14.augusta no hroooza mala som to zo spinálkou 🙂)) a vy čo ako sa máte???

vejinka
2. okt 2008

pipi ahoooj aj ja som nakoniec augustovka 😉 daj fotecky nech vieme ako vyzerate...som zvedavaaaa 😉
inka tiez som mala cisara lebo sa neotocil... 😠

tamita
2. okt 2008

Caute 😉 ,ako sa máme?-čo nové s bábetkami?
My máme nové - náušničky v uškách 🙂 ,-taký som mala z toho stres,že ak ju to bude bolieť ...Sestrička v ORL ambulancii mi povedala,že čim menšie bábetko,tým to lepšie znášatak som ju hneď objenala...a zdá sa,že mala pravdu. Malá trochu zamrnčala-keď je hladná-hučí oveľa viac-a už to bolo.Potom spala spokojne 3 hod.v kočíku.
Anuli - aj my ešte občas aj po nutritone blinkneme,ale iba trochu.Včera sme boli na Sono-vyšetrení,kukli jej bruško,všetko O.K.,potom som ju nakojila a 10min. sledoval na sone zvierač a hoci bola bez nutritonu - nič,žiadny grc,tak napísal,že reflux sa neprejavil. Hlavne,že po príchode domov grcla hneď.Čo už 🤐
K tej umelej výžive - ja som to nemyslela tak,že sú z toho deti obézne,ale že treba trochu kontrolovať množstvo,lebo ségra sa vytešovala-aký majú dobrý apetít a už od mala vycucli plnú fľašu na ex a potom tá obezita,čo trvá dodnes... 😢

pipinka82
2. okt 2008

tak foto som pridala 🙂) idem si vás popozerat ako rastiete 🙂

pipinka82
2. okt 2008

veji ja som sa zas neotvárala a už som bola 1tt po termíne tak bolo už na čase 🙂

bibianna
2. okt 2008

No ahoj pipi, konečne si sa ukázala. Ja som rodila 19.8 prirodzene.

lalunna
2. okt 2008

ahojte mamulky 🙂 aj "stratene" bambi a madi 😉

kape, tesim sa aj ja ze vas presla ta hnusoba, teraz uz budete len prekvitat...
ja som za stretko 😀 ale uplne volny den mame len v pondelok, totiz chodime na prelepovanie pupceka kazdy tyzden v utorok a na rehabilitaciu krcneho svalu v stredu, aj janka sa mi ozvala ze ci nestretneme...

tess, pokakana az na pleci 😀 😀 😀 tak to si neviem ani predstavit

my po poslednej poradni: 56cm a 6020g - 7tyzdnov a 3dni 😀 ma pruh na pupceku a skrateny sval na pravej strane krciku, ale nic vazne, na pupcek sme dostali specialne naplaste az z rakuska 😀 lebo zevraj na svk sa povacsinou lepi korunacka a naplaste sa u nas ani nepredavaju a na skrateny sval budeme chodit na rehabilitaciu... cccc ani o mna sa tak nikto nestara ako o patucha nasho...

a v blizkosti nasho domu som objavila super fitko, za mesiac tam nabieham, inak cvicim doma obden cviky z maminy na brucho, stehna a zadok, takze sa docela pomalicky dostavam do formy 😕

pipinka82
2. okt 2008

AHOJTE 🙂 no trocha stratená xixi nemala som dobrý net a ani moc času však to poznáte 😀 teraz spinká tak som tu 😉

bibianna
2. okt 2008

Lalu, aj nám doktorka povedela že má skrátený sval na krku, stuhnutý. Preto, lebo otáča viac hlavu na jednu stranu. Máme ho naučiť na druhú, ak nie, pôjdeme rehabilitovať. Aj Vy?

bibianna
2. okt 2008

Pipi, riadne vlasy, aj môj mal pekné.

pipinka82
2. okt 2008

🙂 no ja mám pankačka malého xixi 🙂 vlasatý je a aj bude vlásky mu nezriedli ani nevipadali 😀 ale skor narástli 😀

lalunna
2. okt 2008

pipi ahoooooooooooj, si nam tu chybala 🙂 idem kuk album

bibi, my ideme na rehabilitaciu uz tento utorok tusim, ze ja mam s nim nieco robit doma to mi doktorka nespominala, inak rehabilitacia je hned za nasim domom, asi 2 minuty chodze 😀 haluz

pipinka82
2. okt 2008

ahooj Lalu 🙂 veru dávno som tu nebola ale nedalo sa mi 😉 idem ešte zopár fotiek pridat a kuknem aj tvoje 🙂

pipinka82
2. okt 2008

jeej aký zlatunký 🙂 a moj sa narodil 3900g 53cm 🙂

lalunna
2. okt 2008

tami, super ze sono ukazalo ok

oraia
2. okt 2008

Kati ..ja som za stretko 😉 ...ja som aj tak furt v meste 😀

pipinka82
2. okt 2008

to je hroooza sem pridat fotky 😉 dve hodiny načítava ich 🙂

pipinka82
2. okt 2008

malý sa prebudza tak padám lebo zachvilku tu bude krik ....od hladu ..... 🙂)))ahojte 🙂

anula
2. okt 2008

Baby, a co je s Leguanikom?

Zacali sme krmit takmer na stojaka, teda Klara je v takej polohe a negrcli sme ani raz 😀 😀 A bez Nutritonu.
Boli sme spravit male posedenie u nas v robote, vyvalovala oci, vsetko si obzerala, nakoniec sa v rukach kolegu pokakala tak, ze presiakli dupacky, mali ste vidiet jeho ksicht 😀 😀 😀 😀 Bala som sa, ze Klaru odrazu pusti na zem, ale drzal ju statocne a krical "ber si ju". A to nam par minut predtym tvrdil ako to on s detmi vie 😀
Duracelka objavila kamaratku v zrkadle 😀 tak si hrkutaju a usmievaju sa na seba ako herecky, len maminu boli chrbat, ked ju pred tym zrkadlom musi drzat. 😀

katinka0000
2. okt 2008

ahoj pipi! teda maly je riadny vlasac. je fakt nadherny 😀 😀 😀

tamita
2. okt 2008

Anuli - tak mi prosím ťa popíš tú vašu techniku - kojenie na stojáka,možno sa aj nám osvedčí.Ja ju zatiaľ držim v polosede pri papaní.No ale v noci kojíme poležiačky - a vtedy negrcne...

tamita
2. okt 2008

Pipi - ahoj 😉 - hároško čačaný 😀

anula
3. okt 2008

Tami, dam vankus na kojenie do takej sikmej polohy, ze sa nozickami opiera o postel (kojim ju v nasej posteli). Sice kym sa nastavime, nam to trva, aj sa mala zlosti a hlavne ja som v neprirodzenej polohe, kedze Klara je napoly na chrbatiku a napoly na boku. Ale aspon ze nezvracia.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre