Augustové bábätká 2008. Pridajte sa

aktak
7. aug 2008

myslim ze uz je nacase 😵

tamita
19. dec 2008

Ahoj žienky moje,v tomto predsviatočnom čase 🙂
No to už aké krásne máte tie vianočné pozdravy - Madi-Katuška ,no špica.Aj ostatné čo ste detičky pofotili,malých Santov 😀 😵 🙂 ,roztomilé nádherky...
Jancijka - vy si tam ale šantíte,už z fotiek ide taká fajná nálada,že by som sa hneď na tančeky pridala,keby ste neboli tak ďaleko.Pozerám,že tam máte aj Barbie z Vyvolených...
Kape - plný-plný súhlas,koník je naozaj dôverník aj prostredník našich mamičkovských starostí, radostí a skúseností... A nebyť ho,tak ani moja sedmikráska už MM nepapá. Chcem Vám znovu už po X-tý krát poďakovať všetkým,čo ma povzbudzujete a podporujete v tom urputnom a krkolomnom odsávaní,naposledy Katuska Elly111,ale najmä Katinke-lebo ona maká tak isto a omnoho skôr začala a to mi celý čas dodáva silu a utvrdilo ma v tom,že to ide - a fakt to ide,keď sa veľmi chce tak sa naozaj asi všetko dá.... 😉
😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 VĎAKA 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

tamita
19. dec 2008

Aááá - Katinka,spomneš čertíka - už je tu 😉

jancia
19. dec 2008

Caute babulky, no pekne si tu vyznavame lasku 😵 aj ja Vas mam rada!!! Je super ked s niekym prezivate podobne starosti i radosti, manzel to nie vzdy chape a kamosky tehotne alebo s dietatom som doteraz nemala iba Vas takze ja som velmi rada ze som Vas spoznala a niektore aj osobne a ste supeeeeeeeer! Proste konik je super 😉

No inak niektore ste si asi vsimli - ze vznikol novy album - pod nickom august08 - no a mozete mi posielat donho fotky na moj mail alebo zo svojho albumu mi date zvolenie ze mozem skopirovat 😉 nech sme tam pekne pokope - maminky a babatka 🙂

danulik
19. dec 2008

jani - dakujeme 🙂 zajtra ti poslem nejaku foto 😉 aj ostatne kocky - fotte sa!! 😵

vianocna foto sa nam zatial nepodarila, lebo ten oblecik, co som chcela kupit uz nemali - iba maly alebo velmi velky a ziadny iny sa mi nepacil 😒

danulik
19. dec 2008

basky - nedavno som na teba myslela, ze kde si sa stratila - som rada, ze sa mate dobre 🙂
sranda, simonko ma uz 5 mesiacov, skoro som odpadla, ked som sa ti pozrela do pasu 😀

danulik
19. dec 2008

ta stolicka Peg-Pérego PRIMA PAPPA DINNER je krasna a paci sa mi, ze sa da pultik odmontovat - tusim tami pisala, ze deticky radi papaju za stolom 🙂
uz je aj kolekcia 2009: http://www.babymarket.sk/index.php?page=view&co... tato ruzova je super 😉

tamita
20. dec 2008

No čačaná je tá stolička - fakt 😉 Danuli
,ty si super info-zdroj na baby-vychytávky 😵

tamita
20. dec 2008

Ozaj baby - je dobré,že aspoň čítate mnohé,keď už neprispievate,ale občas by ste fakt popísmenkovať mohli,nech vieme-čo je s vami 😉
Ozaj včera tuším som videla v čerstvopridaných albumoch dvojičky od Lumah.No zlatí sú chalani a už velikí..Lumi sa presťahovala tuším do mamičiek dvojičiek,škoda,žetiež už k nám nezabehne niekedy..
tak teda dobrúúú 😔

ajlinka
20. dec 2008

Ahojte,ja som tu dost nova..len nedavno som objavila tuto stranku.... 😉

elly111
20. dec 2008

ahojte ste ma hned rano dojali svojimi milými slovami o koniku a jedna o druhej 🙂
je to fakt super ze mozme takto pokecat a zistit ze zazivame podobne veci a ze pohodka, nie je to nic ine ako u inych babatiek, navzajom si drzime palce, atd., atd.
uz sa neviem dockat ze sa s vami ktorymi som to nestihla v tomto roku stretnem v roku buducom
ste uzasne baby a maminy, mnohym vam dakujem za rady a povzbudenia hlavne jancii, lalu, katinke, ... ale aj kazdej jednej z vas lebo v kazdom riadku je nejaka myslienka, rada, povzbudenie... 🙂
katinka, tami zelam vam vela energie a odhodlania aby ste este dlho vydrzali davat drobciatkam mliecko
a vsetkym babatkam zelam hlavne zdravicko to je najdolezitejsie a usmev ktorym nas robia kazdy den stastnymi 🙂
neviem ako casto sa tu teraz vyskytnem lebo sme sa dozvedeli ze manzelik bude pracovat aj medzi sviatkami aj ...ked ho ludia budu potrebovat... takze je to na nas s Alexom vytvorit doma pohodicku aby sme sa mohli tesit vsetci spolu ked pride domov...
preto vam vsetkym uz teraz zelam krasne prezitie vianocnych sviatkov, vela radosti z nasich drobcekov - najkrajsich darcekov ake sme mohli dostat, zelam vam rodinnu pohodicku, lasku, zdravie a splnenie aj tych najtajnejsich tuzob 🙂

tamita
20. dec 2008

elly111 - zlatáááá 😵 ,
nech sa ti tvoje prianie zúročené vráti a nech si čo najviac užijete vianočnú pohodičku aj s ocinom.
ajlinka - ahoj,vitaj,ale nie si ty náhodou júlovka?

tamita
20. dec 2008

ako dievčatá ???
predsviatočný chaos zúri navôkol,snehu stále nikde..žeby boli na blate? V akom ste štádiu? Už máte stromček?

danulik
20. dec 2008

caute baby, co robite? dnes je tu nejako ticho..

tami - stromcek je este v obchode 😉

sanik
20. dec 2008

ahojte,
aka vianocna nalada tu uz vladne. nas stromcek sa prave vezie ku nam. kamosi maju zahradu, kde pestuju tieto stromceky a tak nam jeden donesu. povedala som si, ze tento rok uz mame poslednykrat zivy stromcek, potom mi je stale luto ked ho vyhadzujeme. na bud. rok kupime umely a budeme mat z roka na rok.

som zvedava ako budem Dominik reagovat na blikajuce svetielka. ma ich velmi rad

slaviq81
20. dec 2008

Ahojte,
aj u nas to uz zije Vianocami, doobedu som este tepovala koberec, ty brdo uz davno som sa tak nezapotila 😀 Stromcek je este v pivnici, my sme trosku ekologicky zmyslajuci. Ale mali sme uz aj zivy raz a mama povedala ze nikdy viac, na troch kralov to uz bola iba metla, vsetko ihlicie na zemi 😀 😀

danulik
20. dec 2008

my budeme mat zivy.. mne by umely vobec nevadil, ale manzel hovori, ze to musi voniat 🙂 vysavat bude on 😀
pridala som par novych foto 🙂 a jednu idem vlozit aj do spolocneho albumu.. baby, poslite jancii fotky, ktore tam chcete dat, dobre?

bibi - pekne fotecky si pridala 🙂 a tiez sa mi vidi, ze sa malicky podoba na teba 😉

bibianna
20. dec 2008

Ďakujem Danulik, viacerí vravia že je na mňa. Chcela som sa vás opýtať, či nemá vaše dieťa problém zo zaspávaním. Náš vôbec nevie zaspať, stále plače. Ani v kočíku ho nemôžme uspať(iba vonku), ani na rukách. Najnovšie ho musíme oklamať akože ideme von, len čo ho oblečiem a nabambučím, spí skôr, ako ho dám do autosedačky, či do kočíka. Potom zachvíľku ho vyzlečiem. Nikdy nezaspal len tak sám, že zavre oči, iba niekedy na fľaši.

danulik
20. dec 2008

bibi - lili cez den vobec nevie zaspat inak ako na cicke alebo vonku v kociku (aj to nie vzdy).. nijako inak ju neuspim, ani keby som co robila..

ada11
20. dec 2008

bibiana, dobrá finta 😀 Aj moja Anetka toho moc nenaspí, máva mikrospánky, vonku je to o niečo lepšie, ale ako kedy.

bammbi
20. dec 2008

Ahojte dievcata
...ozyvam sa po dlhsej dobe, mame sa dobre... A tiez sa pridavam k vsetkym , ktore ocenujete, ze sa tu navzajom mame... je to velmi fajn + nachadzam tu kopec infosiek aj inspiracii... 😉

My sme mali vcera 4 mesiace, cas leti ako blazon, nase slniecko je teraz v uzasnom veku, vysmiata od rana do vecera, rozprava si tou svojou babatkovskou recou, sem tam sa aj s hrackami povadi... nedavno zacala aj vykrikovat, zistila ako sa da doslova kricat a naramne sa na tom - sama na sebe - zabava... Kazde rano, ked sa zobudim, tak bambulka je uz hore, pozoruje okolie a ten svoj postielkovy kolotoc a ked sa na nu pozriem, tak mi daruje ten najuzasnejsi usmev - uz som sa par krat prichytila ako sa mi slzy tisli do oci... 😵

No a presne v styroch mesiacoch mame 6 490g... este 130g a dosiahneme dvojnasobok porodnej vahy... 🙂

bammbi
21. dec 2008

co sa tyka kocika, my mame Jane Slalom, som nim bola od zaciatku nadsena, nedala som nan dopustit, ale cim dalej tym viac mi lezie na nervy, stale sa nam zasekava ta predna kotucova brzda... a skladanie tiez nejde tak hladko, ako by malo + zacal vydavat take opotrebovane zvuky... 😖

neviem preco, ale stolicku na sedenie som este neriesila- nejako ma to nenapadlo, ale ako vidim ani nemusim, kupime tu, co sem v linku hodila Danulik, veelmi sa mi paci... Dakujem za napad a aj setrenie mojho casu 😉 😵

a este jedna novinka... prechadzame na moderne latkove plienky... som z nich uuuplne nadsena ( a tatinko tiez 😉 ), su krasne a take makkucke... nebyt konika, nikdy by som ani netusila, ze take existuju... vrelo odporucam
( pampersky poputuju do kosa, mala z nich chytila zufaly ekzem... alebo darujem, ak by mal niekto zaujem)

bammbi
21. dec 2008

...a len tak pre predstavu - nasa oblubena plienocka... 😉 🤐 v prirodnej bezovej farbe je kraasna...
http://www.latkoveplienky.sk/default.aspx?menu_...

tamita
21. dec 2008

Bammbi - ahóóój,
blahoželám k 4.mesiačikom.Presne aj moja pusa-keď je hore,tak v kuse vykecáva a vykrikuje ako taká tanečnica z Lúčnice iííííííííííííí a objavila kloktanie. Plná pusa slín-čo žužle ruky a kloktá. A ako píšeš o tej postieľke,tak presne to isté....
minule sa mi stala taká zvláštna vec,kŕmila som ju a ona cuckala a mľaskala a do toho sa usmievala a mne vyskočila slzička od dojatia-najprv sa mi len zaleskli oči - a Juliannka spozornela a prestala papať a zrazu mi slzička vyskočila a tiekla po líci a hoci som sa usmievala ,ona zrazu skrivila pusinku a začala plakať.... 😢 ,tak som ju rýchlo cmukla na čielko a hovorím jej - tíško srdiečko,maminka plače od šťastia... a ona sa usmiala a papala ďalej... 😵 - dokonalé duševné splynutie 🙂 😵
A krásne rastiete,nám ešte trochu chýba do 6kg.

tamita
21. dec 2008

No paráda - myslím tá plienka,my s Danulik práve rozmýšľame,že ktoré objednať,tak vďaka za odporúčanie 🙂 😉

reklamka233
21. dec 2008

aj ja cem babo

stankaji
21. dec 2008

Ahoooojte baby!!!! 🙂
ledva som vas docitala, od kedy som tu nebola, tak ste toho riadne popisali 😉 a vsak piste aspon mame co citat...

Madi, Katuska - ten pozdrav je uzasny a Madi Simonko je fesacik zlatucky 😝

Ja sa malou Martinkou vytesujem, lebo sa prevracia jedna radost, urobi tri otocky za sebou...je to uz riadne sidlo 😅 ,mam co robit aby som si na to zvykla, ze ju nemozem hocikde nechat....tie co uz mame starsie deti, vieme co nas caka 😝 😝 😝 ale je to tazkea zaroven krasne obdobie, uz sa na to tesim

a s tym vecnym hladom sme si tiez uzili svoje, tiez som mala akoby mensiu laktacnu krizu, ci co to bolo, bola som aj trochu v stresoch, viac sme sa teraz hadavali s mojou polovickou, (zrejme koniec roka mu neprospieva na nalade...)...tak som zacala prikrmovat kasickou Nutrilon - tou od 4. mesiaca... skusit ju trochu eliminovat a vydrzat este do 6.eho mesiaca....ale viete ako Martinke straaaaasne chutiiiii, je to taka mala paposka, ani nevieme po kom je😀 . lebo obaja sme take cverny, aj syn je taka cvernicka a nikdy nepatril k dobrym jedakom

oraia - chodis na prechadzky do mesta sem-tam a na trhy a tak??? v ktorom case??

stvura
21. dec 2008

Ahoj stankaji...ty si prikrmovala pocas laktacnej krizy? Ja som cca pred mesiacom riesila ci prikrmovat alebo nie pocas laktacnej krizy a jednoznacne mi baby na koniku - annag hlavne ako hlavny poradca poradili ze nie a zvladli sme to. Mala som maleho sice kazdu pol hodku na sebe, no pohoda. Teraz sme uz znova na zlatom standarde, dalsia kriza nas hadam minie. Nas maly papa dost, no je taky aktivny, ze je chuducky, no je hrozne dlhy, to teda neviem po kom je.
Ja som minule pozerala golface a celkom sa mi paci sortiment od Demy. Cenovo vynikajuce a musim povedat ze i celkom pekne kociky.
Sedacku uz mam vybratu, asi kupi dedo malemu na vianoce...

adrina
21. dec 2008

čavelo babeny 😀 😀 😀 idem vás trošku poprovokovať....náš Damík spí nádherne, stačí ho dať s cumlom do postielky,len pod hlavičkou misí mať plenočku, s ktorou sa mazná a spínká 😀 😀 😀 ..pár krát sa síce stalo,že sa nezadarili ,asi tak raz za tt...a to ho uspím v kočiari... 😉 😉 😉
bože,ved mi o 2dni máme 5mesiacov....neskutočne to letíííí...a váha...no cc 7800g...dvojnásobok pôrodnej váhy to nieje..však sme mali 4500g...xixixi...tak máme ešte nejakú rezervu 😉 😉
ináč on pôsobí pri svojich rovesníkoch ako o číslo väčší..lebo on je taký buclatý v líčkach....
pretáča sa nadherne..takže občas máme problém pri obliekaní 😵 😵 😵
včera po kupkaní som ho pusinkovala a on sa začal tak nahlas rehotať..nestáva sa to často...ale bol rozkošný..až sa zadúšal..ináč,on je taký smejko..stačí sa mu prihovoriť a úsmev od ucha k uchu...
budem pomaly končiť..lebo sa snažím roška vianočne upratovať..prezliekam postele a tak..lebo náš drahý tato je chorý..tak ho hreším,že nie že niekkoho nakazí 😝 😝 😝 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre