Augustové bábätká 2008. Pridajte sa

aktak
7. aug 2008

myslim ze uz je nacase 😵

mhviezdicka
15. jan 2009

u nas je najlepsou hrackou kusatko zaba a najviac nas vie rozosmiat stonozka co hrka a piska - ale to s nou musime straaaasne moc hrkat 😀 a este mame radi knizku Moj macik 🙂

veji,
my sme do nicoho nebuchli, v byte sme mali uplne ticho - musel to byt bud zly sen alebo to brusino 😔

hribikana
15. jan 2009

No, nam sa minule stalo to iste, ale Nina pri tom nespala, ked ocko zacal vrtat. Mala sa neskutocne rozplakala, ked som ju utisila, tak ocino jej zacal vysvetlovat, ze to je iba vrtacka, ze sa nema coho bat a pustil ju este raz, ale len tak do vzduchu a vtedy spustila neuveritelny plac. 🙂 😀 No bolo co robit, aby som ju utisila, ale vtedy sa konecne zacala tulit 😵

lalunna
15. jan 2009

hviezdi, mna to zaujima, po cesky viem 😀 posli pliz, moju adresu asi mas, nie?

slaviq, patrik teraz najradsej skrabe nehtami po tom termoobale 😀 a potom este buchanie do krabice s hrackami a klucami po stole 😀

hviezdi aj patrik sa niekedy tam hlasno zo spanku zobudi, ktovie co sa im sniva vtedy, ja myslim ze brusko to uneho nie je

pa, idem sa venovat rodine a navecerat, mame zapekany encian v listkovom ceste, moja prvotina 😝

mhviezdicka
15. jan 2009

lalu,
mailovu asi nemam ... radsej posli

a dobru chut 🙂

vejinka
15. jan 2009

ozaj baby vcera som si objednala stolicku fabula zo stranky www.babaymax.cz za uzastnych cca 74€ doprava ma vysla na cca 8 € a o tyzden to mam doma cize dokopy necelych 2500sk 😉

mhviezdicka
15. jan 2009

a to skrabanie nechtami robi aj nasa - ale najviac sa jej paci ked moze skrabkat pri kojeni o vankus a v postielke obskrabkava hniezdo - asi ju to ukludnuje, alebo co 😀

vejinka
15. jan 2009

no vam sa aspom neskriabu po tvarickach..ale moj vyzera ako keby bojoval celu noc..a vzdy sa ho svokor pyta ci ten druhy dopadol horsie 😀

slaviq81
15. jan 2009

My neskrabeme nastastie. Mne sa velmi paci, ked si Lara pri kojeni chyti ruckami prso 🙂 . A ked lezi v postielke, tak si pekne chyti mriezku. Niekedy sa mrvi a nadhadzuje, tym padom sa jej zatrasie kolotoc a taka je z toho stastna 😀

vejinka
15. jan 2009

no mne maly chyti prso ale potom si ho od seba odtahuje a to v mieste kde to najviac boli...kustik od bradavky a samozrejme ze pije dalej a zaseknutu bradavku medzi dasnami 😅

spika
15. jan 2009

Ahojte po dlhšom čase! Chcem sa spýtať, či náhodou niektoré z vašich detičiek nemá mäkké záhlavie alebo nenavštevujete metabolickú ambulanciu. My máme problém so vstrebávaním vápnika a som z toho dosť vykoľajená.

mhviezdicka
15. jan 2009

ahoj spika,
bohuzial ani nikoho s podobnym problemom nepoznam - neskusala si popozerat tu na fore, ci nie je o tom tema?

angelina22
15. jan 2009

veji, a podla coho si sa rozhodla prave pre tuto??inak, aj ja už hladán vhodnu adeptku,,,a neviete aku kupila danulik,,ta ma určite dobrú...hihihi..inak dnes mala pocitat plienky kolko na den minie,,neviete kolko vyslo?

slaviq81
15. jan 2009

Angelina, este sa nepochvalila 😀

angelina22
15. jan 2009

slaviq a ty už maš stoličku?

slaviq81
15. jan 2009

Este nemam, ja mam vzdy na vsetko cas 😀

angelina22
15. jan 2009

akože aj ja ale vidim, že jej už iba mlieko nestačí, dnes som kupila aj kašičku a onedlho sa odhodlam jej ju aj dat....som aka zvedava.....ty už davaš niečo ine?? ako naše mlieko?

slaviq81
15. jan 2009

Nedavam este nic, len olizat. Moja mama sa smeje, ze Laru provokujem 😀 .

hribikana
15. jan 2009

ja mam tuto http://www.perinbaba.sk/detska-stolicka-pepe-ba... a zda sa mi super, ale nemam s cim porovnat, mam oranzovu, je velmi pekna, stabilna a malu som uz do nej skusala dat sadnut a celkom sa jej pacilo 🙂

slaviq81
15. jan 2009

Hribi, pekna je.

hribikana
15. jan 2009

idem pridat foto ako sa nine na nej sedi, mmt

ada11
15. jan 2009

Na ša Anet večer zaspáva len na ukách, lepšie povedané na prse a potom ju musím ešte mať na rukách, lebo ináč je do 5 minút hore. 😠 😝 Čo sa týka hračiek, tak vadrží aj pol hodinu pod hrazdičkou, ale iné hračky moc nemusí, ale najradšej má, keď jej Maťka spieva, alebo číta knižku. 🙂 Vtedy sú také zlatunké. 🙂
Aj ja masírujem ďasná Anetke, chúďa tak drží, chytí mi ruku, aby som jej ju nemohla malíček z úst vytiahnúť. Ja mám Mundisal gel. Ona má opuchnuté ďasná v mieste očných zubov. 😕

ada11
15. jan 2009

Ináč ten špeciál Mama a ja som dnes nezohnala, skúsim zajtra, ale nedávam tomu veľkú šancu ☹ Ten zápis máme za sebou, tak Maťka bude od septembra prváčka. 🙂

slaviq81
15. jan 2009

Hribi, Ninka je v tej stolicke stratena 😀 . Ma krasne modre okále. Idem spat, aj mlada uz spi. Bru noc.

belasa
15. jan 2009

My sme kupili stolicku Peg perego prima pappa dinner....som spokojna, je polohovatelna takze babo v nej moze byt aj pololezmo. Mam dojem ze hracky nas uz nebavia ziadne ale frcime na mikrotenovom sacku alebo na euroobale (esteze som si z roboty zobrala cely balik 😀 ) Dnes som bola v Avione pozriet v HM a ako pisala tusim Nesca....nic tam nemali...bola som sklamana...ale samozrejme nieco som kupit musela tak aspon bodinko a supravu nohavice a mikinka...nevynechali sme aj DM a urobili dobry nakup ked je teraz zlava...dik za tip.
Co sa tyka zaspavania...ked bol Risko malicky tak vecer zaspaval sam v postielke-no teraz nehrozi...pekne na rukach ale do 5 minut spi... 🙂 .

hribikana
15. jan 2009

No belasa, taktiez ked sme boli mladsi, nebol problem so zaspavanim. Teraz nosim na rukach, kyvem s postielkou, spievam, citam rozpravky, necham fnukat v postielke ... uz vidno na nej, ze nevladze, sucha si ocka a nie a nie zaspat.

tanjaja12
15. jan 2009

Ahojte. Dnes som sa sem prvykrat prisla pokukat, konecne uz mala spi, takze som si to tu poprecitovala. Nasa Hanka zaspava tak vselijak, mala tyzden ked ju stacilo polozit do postielky a zaspala sama, potom sa zase vratilo zaspavanie na rukach a dnes zaspala tak, ze som sedela vedla postielky a drzala ju za rucicku. 🙂
Je to s nimi sranda obcas, stale nieco nove. Odvcera napr. pri umyvani, ked jej idem umyt chrbatik a zadocek tak sa z klaku ide postavit, najprv zdvihne jednu nohu a potom druhu. Este ani sediet nemoze a ona by uz na nohy...potvorka 😀 .A zacala vydavat taky zvuk ako ked niekto nahlas posle pusu, naspuli pery a ...
A ked rozoberate tie hracky tak mala sa zahra s hocicim, od vreciek, cez obaly z keksikov aj klasicke hracky, proste vsetko co vydava nejaky zvuk, alebo je farebne...Problem je len v tom, ze musi byt pri tom niekto pri nej, a menit jej to, podavat a tak...Skoro nic pri nej neurobim... ☹
A v poslednom case je zachvilu po zobudenihned mrzuta anic ju uz potom nebavi a mrnci. ☹

stankaji
15. jan 2009

jancia - poslala som foto na e-mail

danulik
15. jan 2009

angeli - 😀 😀 😀
zabula som pocitat 😅 uups.. zeby zajtra?

stolicka nam uz prisla - mame tuto: http://www.babymarket.sk/index.php?page=view&co...
je super, opierka sa do polohovat do takeho pololahu, lilus ju uz aj odskusala, ale iba minutku a velmi sa jej tam pacilo 😉

danulik
15. jan 2009

lalu - dnes sme skusali baby lucy organic, celkom fajn su, ale aj tak sa mi najviac pacia tie all in one 😉

katus - ty si pisala, ze ti je luto davat este vrchne nohavicky? 🙂 lebo ja som na tom podobne, tie plienky su take zlatucke, ze podla mna by sa na ne uz nic nemuselo davat 😀

stankaji
15. jan 2009

...k tomu večernému zaspávaniu, neviem, čím to je, ale akokeby nič čo je dobré nevydrží dlho .... 😖 aj naša pipiška sa zmenila na nočnú sovu...sama v postieľke ani náhodou nezaspávala, ale aspoňže na cecíku pekne zaspávala v podstate od narodenia do teraz a posledné dva dni si zmyslela, že kým papá, tak si aj pospí = porelaxuje, a potom si odgrgne a vystrája asi ešte hodinku a jačí, keď ju dávam do postieľky, nepomáha ani ďalšia dávka cecíku, tak dnes sa mi podarilo ju o 23 hodine uspať v obývačke pri rádiu v lone tak, že som jej masírovala jednou rukou bruško a druhou hladkala čelo....skoro som aj ja zaspala a ona totálne odkvecla 😔 😔 😔 a ani pri prenose do postieľky sa neprebrala, tak som zvedavá, do kedy vydrží, lebo včera v noci som mala šnúru - každú druhú hodinu som kojila od polnoci do rána a potom chrnela do 9-tej 😔

... kt ým hračkám - moja sa vydrží dosť dlho hrať po hrazdičkou, potom aj v tom lehátku s hracou hrazdičkou a straaašne rada sleduje prácu v kuchyni (žeby to bolo tým, že je dievčatko???) 😵 😵 😵
ale ináč ostatné hračky nejak ešte nemá vyšpecifikované, ale mobil a ovládač od telky to hej, to má tiež rada... 😅 🙂 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre