Augustové bábätká 2008. Pridajte sa

aktak
7. aug 2008

myslim ze uz je nacase 😵

danulik
20. jan 2010

nepoviem, ale mozno sem zacnete chodit castejsie, lebo budete zvedave 😀 😀 😀

kivec - a vy co cakate? mate nejaky tusak?

jankamanikova
20. jan 2010

Kivec - chceli sme styri. S tymto babom sme chceli este pockat, ale Boh to zariadil po svojom. My sa velmi tesime!!!!! A deti, tie su neskutocne stastne. Boja sa o mna, davaju na mna pozor a su uzasni. Akurat Jakubko mi robi problem s tym odstavovanim. Myslela som, ze to pojde ako pri Matuskovi, ale bude to tvrdsi oriesok. Nevadi, este mame cas ...

kivec
20. jan 2010

Danulik, este nevieme co cakame. Chlapcek by bol fajn, aby sme mali z kazdeho pohlavia jedno ale mame tusak, ze to bude dievcatko. A to by sme sa tiez velmi tesili, lebo mat este jednu taku zlatu bambulku ako Esthreku, by bolo uzasne. Len moj manzel by mal doma silnu zensku presilovku, kedze aj nasi dvaja psi su sucky. 😀

kivec
20. jan 2010

Janka, je super, ze babetko prislo teraz, neskor by ste si to mohli rozmysliet. 😉 Drzim palce, aby vsetko islo ako ma. A preco by aj neslo, ked mas doma taku uzasnu podporu. 🙂

stankaji
21. jan 2010

Jankamanikova - jooooooooj, tak gratulujeeeeeem 😉 🙂 😵 a prajem, aby to naozaj bola Kristínka, mne sa páči aj meno, ináč bolo také moje tajné hneď po Martinke, tak supeer, hlavne nech si zdravá,aj maličká a to odstavenie Jakubka od cecíku príde, uvidíš, len kľud, papa

...bože baby, kde sú tie časy, keď sme ešte len tieto augustovčatká 2008 čakali, že????

mizulienka
21. jan 2010

Jani aj ja velmi blahozelam, nech ste zdravi a vsetko dobre dopadne 🙂

hribikana
21. jan 2010

dobre ranko,
co to tu ja citam? ze janka bude mat babo??? fiiiha blahozelaaaaaaam 🙂
sesternici sa dnes v noci narodila Kristinka, no podla mier to je Kristinisko 😉 3850g a 52cm, takze asi mala co robit, ja som rozcitanu sms nechala na stole (hormony ma rozplakali) a nina jej pre istotu hned rano zatelefonovala, kedze na telefon dociahla, takze prvy gratulant bola ona 😀

hribikana
21. jan 2010

stani - kuk som do albumceku, mala je aka zlata bambula, krasna slecna a s tymi rukavnikmi v mori, nema chybu

kape
21. jan 2010

Ahojte.
Tak to snezenie je ako s nasimi tehulkami, vrece sa s nim roztrhlo aspon tu v BA a aj v nasej teme 🙂
Janka blahozelam, nech je to konecne dievcatko a mala princeznicka medzi malymi partakmi. Ju budu nosit na rukach, teda ak Vam Janik naozaj vymodlil Kristinku 🙂
Z Tvojich prispevkov to uz bolo pomaly citit a ked si napisala, ze odstavujete bolo to jasne. Jani A Vam sa v septembri narodil Matusko , nie ?

Danulik, najprv by si mala povedat tej tajnostkarke, ze nech castejsie zabludi do temy, lebo tak sa to co vies nedozvieme 😀 Ale ja mam dva tipy, uvidim ci sa trafim.

My uz mame Samka tyzden na noc v detskej izbe v jeho posteli a je to s nasim spanim o cosi lepsie, ale nam dvom v posteli chyba, ale uz sa na nas velmi vela budil, tak ja mam pri Samkovi vytiahnutu aj spodnu postel a tak niektoru noc viac a niektoru menej cestujem medzi detskou a spalnou. Ale odkedy uz aj spava v detskej izbe si ju podstatne viacej vychutnava a viacej sa vie aj sam zahrat s hrackami.

No idem priviezli nam tuneli pre krpcov, mame dolu kuriera.

elly111
21. jan 2010

janka gratulujeme a držíme palce aby ste boli všetci ok, hlavne zdravučkí 🙂 😵 🙂
myslím že tvoje príspevky všetky radi čítame
a na reakcie okolia kašli
mne bolo kedysi divné ak mal niekto viac ako dve deti, ale...
teraz máme susedov a oni majú 5 detí /4 synov, 1 dcéru, narodila sa medzi chalanmi, takže nie že by čakali na dcéru 😀 / a... ja som zmenila názor, ja som tak dobre vychované deti ešte nevidela, slušné, milé, plné energie a bláznovstiev, predvčerom sme sa guľovali a to už sú dve z nich skoro dospelé, najmladší má už 9r, jasné že dvaja rodičia sa nestíhajú každému venovať ako jedináčikovi ale sú zasa obohatené o niečo iné 🙂

tinka66
21. jan 2010

jankamanikova - neskutocne gratulujem, zo srdiecka vam zelam kristinku...aj ja som mala tusak, ze sa nieco u vas deje, lebo si riesila odstavovanie, takze danulik nie je jedina....

danu - a co mas za tajomstvo, este je niekto teho?

stani - perfektne fotecky a martinka je uz velika krasna slecna...som si uvedomila ked som postupne pozerala tie fotky, akym vyvojom presli tie nase deticky...ste superna rodinka, ked tak cestujete a obohacujete tym aj svoje dietky...

larinku som uz poslala k omi a dedemu na dva dni, neskutocne sa tesila, ma svoje dudky, papagaja pepeho a knizku o kubkovi a zobracke, tak je prichystana dufam aj na noc, ale chyba mi velmi...no nic idem si uzivat volno

danulik
21. jan 2010

dobre ranko 🙂
lilienka akurat sama ranajkuje, tak si viete predstavit ako vyzera ona aj vsetko okolo nej 😀

kivec - tak som zvedava 🙂

tinka - tak si to uzi, aj larinka si to urcite uzije 😉

tajmostvo - nepoviem ani koho ani coho sa to tyka 🤐 🤐 🤐 😉 😉 😉 🙂 🙂 🙂 😝 😝 😝

elly - mne to nebolo divne, lebo my sme boli stryria 😀 ale mame sme dali zabrat 😝

tinka66
21. jan 2010

danu - si dobra, tak to ma aj ostat, tajomstvo je tajomstvo, niektore veci nemaju ist von...to som len tak🙂 prihod fotecku lilienky, uz si ju ani neviem predstavit, ma uz vela vlaskov?

danulik
21. jan 2010

tinka - nie si na FB? tam som akurat vcera pridala foto zo "stanovacky" 🙂 🙂 🙂

danulik
21. jan 2010

vlasky jej uz sice zacali rast, ale stale ich skoro nevidno 😅

elly111
21. jan 2010

danulik 😀
danulik tajomstvo nepovie, potom si len rovno nicku okrem 1d dopíše trojčatá 😀 🤐 😀
baby a stiháte vlásky? ja každú chvíľu, ma to baví a trénujem sa lebo všelijaké skoky sa mi občas podaria, ale zasa ľudia sa čudujú ako má veľa vláskov oproti tomu ako mal predtým. I keď vedecky sa nepotvrdilo že čím častejšie strihanie nejako prispieva k hustote vlasov. Ja len preto že malý sa mi ako jediný zverí do rúk, nikto iný by sa mi ostihať nedal 😀

elly111
21. jan 2010

My sme prišli z vonku, poodmetali sme kopy snehu ktoré zasa padajú, sneh ako taký mi nevadí, len nech nepadá na cesty 😀

bammbi
21. jan 2010

Janka,
pridavam sa ku gratulaciam. Nech Ti vydrzi Tvoj optimizmus, spokojnost a pokora, nech je babatko zdrave a nech sa Ti splni sen o dievcatku. Hoci viem, ze Ty budes velmi stastna, aj ked to bude stvrty chlapcek.

Tu v Irsku su rodiny so 4 detmi uplne bezne, je to taky priemer. Vsetci to povazuju za normalne a nikto sa nad tym nepozastavuje. Mala som niekolko kolegov a tiez aj obidvoch majitelov firmy so styrmi detmi. Jeden z nich mal 4 dcery a ked sa narodila posledna povedal, ze je najstastnejsi chlap na svete. Irski muzi su v tomto uplne neuveritelni... Nedavno som pocula, zevraj sa s manzelkou chystaju na piate dufajuc v syna 😀

Ked som otehotnela s druhym, prva reakcia irskych znamych aj mojej irskej rodiny bolo nadsenie a velke gratulacie. Ked som oznamila spravu na Slovensku, prva reakca bola: Tak skoro? A to zvladnes s dvoma takymi malymi? Normalne som mala pocit, ze ma lutuju, do akej situacie som sa dostala.

Janka, len som tym chcela naznacit, ze napriek tomu, ze ste vo svojom okoli mozno vynimocnou rodinou, neznamena to, ze ste jedini. Dolezite je, ze tak ste si to priali a ze sa Vam splnil sen. Reakcie okolia si vobec nevsimaj. 😉

bammbi
21. jan 2010

Danulik, von s tym!!!
Uz to nie je tajomstvo, ked tu stale o tom tocis/ tocime 😀 😉

angelina22
21. jan 2010

čaaaaááááute!!!
jéééééééééééééééééj JANKAMAIKOVA GRATULUJEME!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
vieš čo, ja som sa stále chodila pozerat a hovorím si, ,,,jankamaikova, ešte nečaká.....
wááw to je supeeeeeeer!!!!!!!!aj ja by som chcela takú velkú rodinu,,,ak to utiahneme,,,
joj, ale ta som prekvapená,,,a ešte viac sa teším na to danulikovo tajomstvo,,,,,,,,,žeby,,,tami??? nám niečo tají?
no, neva,,,ved sa neskor dozvieme,,,
tak pekný den,,,,

macka3
21. jan 2010

ahojte dievcata,tiez mam dve malicke deticky,Lenka sa narodila v auguste r.2008,po 4 mesiacoch som znovu otehotnela a v septembri minuleho roku sa mi narodil Tomasko=rozdiel je medzi nimi 13,5mesiaca,tiez ma kazdy lutoval,nehovorim je to tazke ale da sa to zvladnut a to som na ne sama,muz je sofer ,aj si ponadavam Ale ked sa chce vsetko ide,pa

nika.r
21. jan 2010

ahojte 🙂

janka, pridávam sa ku gratuláciám! Ste úžasná rodinka!

danulik
21. jan 2010

nepoviem 🙂
ze trojcata 😀 to by som si pomohla 🙂 🙂 🙂

ako ste sa dnes mali? my sme stihli kupit novu autosedacku, mame tu romerku, ale potrebovali sme jednu aj do druheho auta, tak sme zobrali britax evolva (ta je az do 36 kg - dlhsie vydrzi)..
lili uz spinka a ja som tiez nejaka unavena, dnes asi pojdem spat skor..

jancia
21. jan 2010

Ahojte

no tak my by sme sa mali dobre keby Tomi nemal zapal priedusiek a nebral atb ☹ . Keby nekaslal tak si myslim ze mu nic nie je, teplotu nema a vystraja ako stale 😝, len teraz ho budem musiet ustrazit aspon tyzden doma...

Jankamanik no mne akurat nesedelo to odstavovanie... ale gratulujem a hlavne nech ste zdravi, z nejakych reci neprajnych si tazku hlavu nerob, hlavne ze sa rodinka tesi na dalsieho clena 🙂. A nemysli na zle veci, ked si uz Janik babo vymodlil tak bude a basta! 😉

danulik no ja som drzala dietu raz davno, to bola tusim nejaka mliecna ze za den len 2 litre ci kolko mlieka... ale vydrzala som asi 2 dni 😝 teraz na to kaslem hoci do leta by som tiez chcela mat lepsie brucho... a cvicit som leniva... ale volaco by som aj ja mala poriesit... no...

danulik
21. jan 2010

jani - fuj, tak mliecnu by som ja nemohla 😝 😝 😝
tomaskovi prajeme skore uzdravenie!!

danulik
21. jan 2010

ozaj baby, co je s nasim jarnym stretkom? 😕

mhviezdicka
21. jan 2010

ahojte 🙂

tak som sa konecne zase dostala k PC. V poslednom case si moj drahy manzel uz nosi robotu aj domov a vysedava pri nej prilis dlho, to sa mi uz potom k PC nechce, no a cez den nemozem, lebo Lucka je alergicka na to, ked ja mozem tukat do klavesnice a ona nie 😀

Janka Manik
zo srdiecka gratulujem a silno drzim palceky, aby vsetko dobre dopadlo 😵 a ci to uz bude vysnivana princezna, alebo dalsi chlapcek, hlavne nech je to zdravucke a nech sa vsetci nadalej tak velmi lubite 🙂

my zatial stale cakame, kedy si to bocian nasmeruje aj k nam ... ale akosi sa mu zatial nechce ... 😔

danulik,
teda ty vies ale narobit riadne tajnosti - musim sa priznat, ze mne tiez hned napadlo, ze dalsia z nas je tehu ... vsak my si pockame, kym sa nam pekne sama prizna, vsak baby 😀

jancia,
to mi je luto, ze Tomi musi brat atb ... ale snad bude rychlo fit 😉

my sme boli na imunologii dnes, Lucka ma znizenu imunitu, tak chvalabohu, ze sme ju nedali zaockovat tou trojvakcinou - to by asi nedopadlo velmi dobre 😒 zatial mame minimalne do konca marca zakazane vacsie kolektivy deti, lebo jej v hrdle a nose nasli aj akusi bakteriu moraxella. nastastie jej nic nesposobuje, ale mohla by tak kym ju nepreliecime budeme bez plavania ...

danulik
21. jan 2010

no vidite ako sa tu pekne zbierate 😀 len tak dalej 🙂 🙂 🙂

hviezdi - uz si nam chybala, ale chapem, ja som tiez na NB len ked ma lili nevidi 😉
a lucka ide teraz brat nejake lieky alebo co? to je neprijemne, ale hlavne je, ze na to prisli pred ockovanim!!

mhviezdicka
21. jan 2010

dani,
na tu znizenu imunitu sa prislo tak, ze my s muzom dokopy mame taku anamnezu ze az - ja som alergik a exematik a muz ma diabetes. cize nasa dr hned povedala, ze to chce urobit komplet odbery - a dobre ze sa urobili.

na tu imunitu nedostala nic extra, kedze je stale zdrava (klop-klop), dostali sme len lieky, ak by nahodou ochorela, treba ich uzivat spolu s predpisanou liecbou. no a tu moraxelu budeme sprejovat takou morskou vodou s pridanou medou. mali by sme ju tym vyhubit, tak snad sa nam to podari 😝 budeme musiet ist potom este na kontrolne stery.

kape
21. jan 2010

Hviezdicka vitaj spat, aj som sa chcela Lubky na plavani spytat, ci chodite aj v januari. By sme raz zas mohli stretnut partia na plavani, my sme uz prihlaseni aj vo februari.

Jani, ze mliecna dieta, tak to by som nezvladla ani ja, ale tebe fakt diety netreba.

Danulik, ja tu nahlas poviem moj tip na to Tvoje tajnostkovanie, ale dufam, ze sa osobka na mna nenazlosti. POdla mna Tami bude babickou, ak to teda nie je tajomstvo o tehotenstve. Starsie deticky u nej uz vek na to aj maju.

Tami dufam, ze sa na mna nehnevas, ak to nie je pravda. A ja som nejaky cas byvala v Sasovej aj ked kratko, lebo uz som bola na vyske ked sme sa tam nastahovali a potom len rok po skole. Ale na tu Kralovu som si potom psomenula, ved ja tapa soom tam chodila kazdy den do skoly ako stredoskolacka, nas gympel bol v prenajatych priestoroch v ZVT. A myslim, ze ta cast je este Kralova. Aj ked my sme hovorili, ze chodime do Kremnicky.

Danulik mate novy kociarik. Si neodolala ? 🙂 Je pekny , taky ma aj Tessie, ze ?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre