Augustové bábätká 2008. Pridajte sa

aktak
7. aug 2008

myslim ze uz je nacase 😵

iwuskaaa
26. jan 2010

Hviezdi to vypadá mňamkovo 🙂 . Ďakujem za receptík.
Dani, Lilly a Leuška sú krásne, teraz som kukla album 🙂 ...už teraz to je vidieť, že si budú rozumieť a budú super kamošky 🙂

danulik
26. jan 2010

veji - si si ista, ze si len v 5 tt? 😅

mhviezdicka
26. jan 2010

a dani,
bud rada, ze nevidis moje brucho, stehna, boky a zadok - na zaplakanie. mam jedine stastie, ze moj MM ma lubi taku aka som 😅
len ja sa uz na seba nevladzem pozerat, takze kym neotehotnieme, budem pekne dietkovat a cvicit a cvicit a cvicit. dnes som napriklad pekne povysavala a poumyvala dlazky v celom byte + hodinu a pol sme boli s Luckou na prechadzke a este tu na mna hadze zvodne pohlady zehliaca doska, ale ja jej zatial uspesne odolavam 😀

danulik
26. jan 2010

veji - ja mam celu pneumatiku, ty len klasika brusko 😉

iwus - no ved co ine im ostava, ked im matere nedali na vyber? 😀
dakujeme 😉

vejinka
26. jan 2010

danulik...nestraaas urcite som 😀

mhviezdicka
26. jan 2010

iwus,
nie je za co. tie placky su fakt super, vobec nie su tazke na zaludok. ja ich dokonca peciem na teflonke bez oleja 😉

madi
26. jan 2010

hviezdi 😀 aj ja odolavam statocne, dik za recepty - ten karfiolovy plackos sa mi velmi paci.spravime a mozno obmena bude brokolicova nie?
vejinka jeeeej, blahozelame silno a zelam pohodove tehulkovanie

inak - ja sa tu uz zacinam citit ako taka...."menejcenna"? ci co? ze som neni tehu...ze proste nejdem s dobou ci co 😀

iwuska no ako ? odpovies konecne na nase otazky? lebo zatial statocne zahovaras....ale na mna to neplati 😝 takzeeeee s pravdou von...uz to aj tak nema zmysel zatlkat...hm? coo? 😵 mozme blahozelat?

aj ja chceeeeem tehulkovaaat jooj ....chcem ist "s dobou" 😀

mhviezdicka
26. jan 2010

a k tomu stretku - ja som zatial za, len u nas je to este veeelmi daleka buducnost a vsetko zavisi od toho ako na tom bude s pracou moj MM. jeho terminy nepustia ☹

danulik
26. jan 2010

madi - 😀

hviezdi - tak sa drz, mas podporu odo mna aj od tami 🙂 😉

tu su nejake tipy na ubytko zo stranky kam s detmi: http://www.kamsdetmi.info/hotely-a-penziony-c15...

mhviezdicka
26. jan 2010

madi,
je pravda, ze tych tehuliek je tu coraz viac, ale neboj, menejcenne urcite nie sme. vsak tie virusiky sa snad prepracuju aj k nam 😉

iwuskaaa
26. jan 2010

Madi a aká je Tvoja otázka? 😀 Odpoviem, prečo by som nemala 😝 .
Dani, pozriem to 🙂

madi
26. jan 2010

joj iwus...drazdis leva!!! ....."ide ide lev....robi velky rev.... aaaaaa....za nim skacu opice, drze su jak plostice...." 😀 😀 😀 😀

no oficialna otazka znie: je nasa ivuska tenkrat podruhe tehulka ? a teda tajomstvo od danulik je odhalene tymto?
vopred dakujem za odpovede 😎

danulik
26. jan 2010

teraz idem trosku zahovorit ja - mam straaasnu svalovicu na bruchu od vcera 😀 a zajtra budem mat aj na zadku 😝

mhviezdicka
26. jan 2010

dani, ale ved to je super - aspon vies, ze si dobre potrapila tie tvoje partie 😉

iwuskaaa
26. jan 2010

Dani, budeme musieť dobre porozmýšľať, že kam ísť, vypadá tam viac miest suprových 🙂 . Mne sa napr. páči aj chata u Kubíka - Belá 🙂

hribikana
26. jan 2010

😀

madi
26. jan 2010

IWUSKAAA 😒
uz to vobec nie je vtipne

danulik
26. jan 2010

ved hej, ja som rada 🙂 aspon viem, ze som nieco robila 😀
s mamou sme si objednali tento zazrak: http://www.abcircle.sk/sk-ab-circle-pro-posilov...

iwus - je tam viac peknych, treba nieco vybrat 😉

mhviezdicka
26. jan 2010

😀
aka skodoradostnica
😀

iwuskaaa
26. jan 2010

Jáááj Madi, ty si už aká čertica 😀 😀 😀 ...
Vzhľadom k tomu, že chcem ísť spať a asi by som sa už tu hanbila - bála ukázať zajtra, napozajtra, nabudúce...., lebo tu už sa normálne útočilo na moju osobu 😀 , tak Vám oznamujem, že som v 9tt., a 08.09.2010 mám TP a k Dávidkovi pribudne súrodenec 😵 . Takže detektívka je rozuzlená a Danielkine tajomstvo odhalené 😉 .

madi
26. jan 2010

juuu danulik - tak cakam teda na reakcie ked vyskusate....lebo po tom poskulujem aj ja....vidi sa mi to ako celkom logicke a funkcne .... ale drahe jak guta 😠 DVD s cvicenim je teda o dost lacnejsie...hm...

hribik - no fakt sa vam to uz "odkinderkuvava" paaanecku...mas moj obdiv 😉

mhviezdicka
26. jan 2010

iwus - GRATULUJEM 😵 😵 😵 😵
Drzkajte sa obidvaja vo velkom zdravi 🙂

danulik
26. jan 2010

to nie je moje tajomstvo, ale tvoje, iwus 🙂 🙂 🙂 este raz a tentokrat verejne BLAHOZELAM 😵 😵 😵

madi - urcite napisem 😉

madi
26. jan 2010

juchuuu Iwus...som rada, ze som to z teba vypacila....sice nasilu, ale ked si inak nedala 😎
no..a inak - bolelo to priznanie? isto nie 😉
veeelmi blahozelam a taktiez zelame pohodove tehulkovanie a co najmenej nevolnosti a plno vela radosti z ocakavania.....
juchuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu 😀

a blbne kon zase.som z toho nervozna

mhviezdicka
26. jan 2010

aj vam ide kon tak straaaaaaasne pomaly 😠 🙄 😠

iwuskaaa
26. jan 2010

Hviezdi, ďakujem Ti krásne 😉

mhviezdicka
26. jan 2010

mna to nebaviiiiii 🙄 🙄 🙄 🙄

hribikana
26. jan 2010

iwus - blahozelááááám 😀 😀 😀

danulik
26. jan 2010

😠
..v takejto peknej chvili..

mhviezdicka
26. jan 2010

tak ja to pre dnesok balim 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre