Augustové bábätká 2008. Pridajte sa

aktak
7. aug 2008

myslim ze uz je nacase 😵

tamita
1. feb 2010

Baby !!!! Kde ste ????

hribikana
1. feb 2010

huraaa konecne nam dosiel vianocny darcek, tak maturujeme ... 😀

jancia
1. feb 2010

tami asi vsetky dospavaju vikend ci co 😕

hribi a co to je? 😅 Santa zabludil???

tamita
1. feb 2010

😅 hribik, aký darček? pochvaľ sa....to bude dáka elektronika ???

Jani, alebo len kde tu šmírujú a nepíšu 😕 ,ako ja dnes na obed a danulik ma vymákla... 😅 🙄

elly111
2. feb 2010

ahojte ja nešmírujem, ja keď aj nakuknem tak vždy niečo šrajbnem nech viete že som tu, ale veru včera sme všetci zalomili po 21 takže veru vaše nočné žúrky nestíham, to by som si budík musela dať 😀
ale vstávala som o 5, to viete ranné vtáča, neviem kam doskáče, no čo už 😀
inak dobré ráno a pekný dník 🙂
hribi aký darček a čo tak predčasne, veď stačilo o 10 mesiacov 😀
hmm aj nám prišli vianočné dekorácie 27.12. 😅

elly111
2. feb 2010

dúfam že dnes sa tu aj viaceré tehuľky ukážu a popíšu ako sa majú,... a čo napr. nesca, tuny..., atď.???

hribikana
2. feb 2010

Dobre ranko,
no je to pressovar a normalne to je cela veda okolo toho o bordeli ani nevravim, uz viem, preco ceny poriadnych sa pohybuju v 5-miestnych cifrach (skk), asi sme si mali len klasicky kavovar kupit ... no co uz, uz je doma, uz nevyhodime a ranna kavicka tiez nebola na zahodenie ... a zatial sa toho chytil mm, takze pokial on bude kavicku rano chystat, nemam nic proti 😀

hribikana
2. feb 2010

fiiiiha, ja uz svietim ako 38tt, pomoooooooooc

elly111
2. feb 2010

hribi 😀 , tak si to tak treba zariadiť 😀
38tt to máš ešte časúúúúúúúúúú 🙂, neviem prečo mi napadlo že sa Tomáško narodí na Valentína 🙂
letím dojesť raňajky a pospratávať veci z kabelky, lebo náš poklad sa práve strieka mojou voňavkou pomoooc

hribikana
2. feb 2010

a ja som sa narodila 16.02, mozno tomasko bude moj darcek 😀 😀 😀 esteze som mm pripravila vonavku, aspon budem mat aj 1 prekvapko 😉
dobru chut a pozeram, ze tiez mate doma vreckara 😀 😀 😀 😀 😀

elly111
2. feb 2010

jee takže ty si dva dni po Valentínovi, mám známu tá je 12.2. si vždy robí srandu že mama už nemohla tie dva dni vydržať do termínu 😀
hmmm už je po voňavke, doteraz som vysávala a umývala, ale pekne to tu vonia 🙂 , ešteže tam už nebolo veľa a už mám novú, tak ma to až tak nemrzí 🤐 😀
vidíte čo kupujete drahým?
Idem dovariť polievku a ideme von pa

eminkaa113
2. feb 2010

😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕

danulik
2. feb 2010

ahojte 🙂

fakt..valentin..hmm..noo..neviem co idem vymysliet 😕 😕 😕

hribi - som zvedava, kedy vas tomasko prekvapi 🙂

dnes sa mi nic nechce, iba by som spala.. neznasam taketo pacasie 🙄

danulik
2. feb 2010

moj brat ma narodky 9.2., ale uz si nastastie vybral darcek, tak nemusime vymyslat 🙂

elly111
2. feb 2010

čo si vybral brat? poršátko? 😀
mne je tiež hrozne som tak unavená že neviem ako vydržím do večera a čo tu od rána nikto nebol?
tehuľky naše kde ste, sa nám rozpŕchnu do nových tém a tu zostane nás pár čo nie sme "IN" 😀
som nechtiac vyčmuchala v inej téme že vejinka možno čaká dvojičky, teda že ešte sa nevie 🙂, veď aj tu niečo naznačila, tak veji kedy máš ďalší uzv-uk?
a danulik nejaké ďalšie tajomstvo nemáš? Inak tu len my strašíme a večerné stálice
všetko čo som napísala myslím samozrejme iba v tom najlepšom zmysle slova 😉
idem ja radšej lebo napíšem aj čo nechcem 😀

vejinka
2. feb 2010

ahojte babulky..bola som u dokiho a povedal mi ze je to vnutromaternicove ale ze nevylucuje dvojicky a ukazal mi dve machulky..povedal ze nevie na isto ale vyzera to vselijako..takze idem do poradne o dva tyzdne a uz by malo byt aj srdecko alebo srdiecka muz skoro skolaboval ked som mu poslala mms 😅

jancia
2. feb 2010

Caute ja som rano citala ale nebolo velmi co... no veru, elly, vsetky ujdu do inych tem a my tu na sucho ostaneme 😀 😝

veji uff no toto teda... kazdopadne Vam drzim prstiky nech je vsetko v poriadku 😵 ja by som inak asi tiez skolabovala 😨

jancia
2. feb 2010

hribi a ty si s niekym dohodnuta ze posle sms aby sme my tu na konovi vedeli ze uz je Tomi na svete, haaaa??? 😉

hribikana
2. feb 2010

janci - moj muz, ked to zvladne napise po funuse 🙂 on tu by tu rad prispieval, len ma zakaz 😀 😀 😀 este to s nim dohodnem a ja do 2. temy skakat radsej nebudem, februarove baby od juna zapisali 1060 stran, to nie je v mojich silach citat ... taze ostavam verna
veji - drzim palce, hlavmne nech je/su zdravucke

hribikana
2. feb 2010

abo janci, posli cislo na IP a teba poverim 😉

elly111
2. feb 2010

veji držíme palce aby ste boli všetci ok 🙂
hribi tak ty budeš v pôrodnici a manžel bude koníkovať 😀

danulik
2. feb 2010

elly - niee, auto uz ma 😀 vybral si armani hodinky 😀

veji - mne sa hned nezdalo to tvoje brucho 🙂 🙂 🙂 som zvedava, co napises o 2 tyzdne 😉

hribi - zakaz od teba? 🙂

bammbi
2. feb 2010

hribi,
ja som to tiez hned vzdala, ked som kedysi na zaciatku pozrela temu April 2010, tie baby zapisu v priemere 10-15 stran denne... som rada, ze my sme sa ukludnili, takto sa to v pohode da 🙂
Lebo povodna zostava si urcite pamata, ze v starej teme sme na tom boli podobne... tiez sme pisali ako dive 😀

vejinka 😕 to je sokujuce, ze ta s podozrenim na mimomaternicove tehu len tak poslu domov namiesto do nemocnice. To je naozaj vazna diagnoza... Drzim palce, aby sa nepotvrdila...
A s tymi dvojickami to budete mat vesele... ak je to tak 😀

bammbi
2. feb 2010

danulik, teraz necitaj... prikazujem preskocit moj prispevok

Ste mi take chute s tymi kolacmi urobili, ze som sa dnes nastvala a upiekla tu mapu mesiaca. Akurat si ho vychutnavam, je to naozaj mnamka!!! Velmi rychly, jednoduchy, sviezi a bez kremu - no proste kolac ako stvoreny pre mna 😀 😀 Mhviezdi, velka vdaka za recept!! 😉

danulik
2. feb 2010

bammbi - snazila som sa, ale zachytila som slovo recept a uz mi to bolo jasne 😀 nevadi, prave som dojedla pomaranc 😀

elly - neboj, tajomstvo bude, ale musite este chvilu pockat 🙂

tinka66
2. feb 2010

veji - mojej kamoske to iste doki povedal pred vianocami, ze dvojicky, skoro odpadla a po vianociach, ze to kto vam povedal? ved tam je iba jedno a to sa predtym este spolu pozerali aj so sestrickou, ze jeeeej...a ona cele vianoce chuda len premyslala a premyslala....

nasa bambulka je prvy krat chora...uz druhy den doma, odpadavam, hrozne byt takto doma...jancia mas moj obdiv...dufam ze muz pride aspon trocha skor aspon o 19....inac ma vela soplikov a chrchle ako stara tuberacka, teploty len okolo 37,5, ze je to zapal hrtana, nieco virusovite...nic vazne..

elly111
2. feb 2010

danulik ani nezačínaj také reči ak to dnes nechceš prezradiť 😠
A bolo to že iwuskaaa je tehuľka vôbec to čo si myslela? Nebola som si tým istá 😅

danulik
2. feb 2010

elly - neprezradim, lebo zatial som vam nic nevymyslela 😀 😀 😀
ano, bola to iwuska 😉

tinka - pozdravujeme larinku a prajeme skore uzdravenie!! berie aj nejake atb.?

tinka66
2. feb 2010

danulik - ahoooj aj my pozdravujeme...nie nie atb. nie takze ratam este dva dni kym sa jej to uvolni a bude ok....uz sa tesim na normalny rezim....len nech nas vsetkych choroby zdaleka obchadzaju.....a nech rychlo pride jar, uz tuzim po tej voni a slniecku, ale fakt neuveritelne....uvazujeme na tureckom este v marci...mate niekto skusenost? isli by ste teho a s malou?

danulik
2. feb 2010

tinka - tak to je fajn.. my sa zatial tiez vyhybame atb., lili mala doteraz iba sopliky a kasel, tak som rada, ze sa tak drzi..

v marci do turecka.. hmm..neviem, ci by som sla, ale ak vam nebude vadit, ze sa nebudete kupat v mori, tak potom chodte 😉 ja sa uz tie velmi tesim na jar!! strasne mi chyba slnko a teplo!! v lete budeme sice nadavat na horucavy, ale lepsie ako tato hrozna zima 😠 v lete sa aspon netreba tolko obliekat 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre