Augustové bábätká 2008. Pridajte sa

aktak
7. aug 2008

myslim ze uz je nacase 😵

danulik
8. feb 2010

jani - a prihlaste sa na stretko v druhej teme 🙂

danulik
8. feb 2010

jani - noo..to je mozne, az tak som to neskumala, lebo v tehotenstve som nepotrebovala a kym som kojila, tak som sa snazila liekom vyhybat, ale obcas som musela..
obyc. panadol ti asi nepomoze, vsak? 😅

danulik
8. feb 2010

na dnes koncim, dobru noc prajem 😉

jankamanikova
8. feb 2010

🙂

basky
8. feb 2010

Ahojte,

Katuska, na cukor som bola minuly tyzden, v 25 tt, mala som to stihnut do dnesnej poradne, tak kazal lekar. Mne ta vodicky sladka chutila 🙂 , no hrozne bolo tam vydrzat 2,5h. Uz son nevedela, co tam robit po hodine :-

Kivec, ja sa citim upne super, ziadna unava, tolko mam energie 😉 , ozaj za dvoch. No asi preto, ze som riadne oddychnuta a vyspata.
Od zaciatku tehu trpim nespavostou, cize spat idem az okolo O.3Oh, tak do 8.OO vacsinou spinkame a potom poobede si pospim so Simikom 2-3 hodky. To velmi pomoze a preto sa podla mna citim tak super. Spinkas dost? Ja som napr. dnes nespala, mala som poradnu a uz som to podvecer citila, ze mi tie 2 hodinky spanku chybaju, unavena som bola a taka nemozna, nic sa mi nechcelo, len som tu zivala, a to sme boli 2h vonku vymrznut, nepomohlo ani to

Tinka, my si na sviatky nedavame nic, davame si cely rok podla potrieb a prekvapko mame hocikedy obaja. Dame si akurat vecer poharik vinka. A ani Valentina neoslavujeme, max. kvietok dostanem, ved sa lubime stale moc a moc a Valentina mame predsa kazdy den 🙂

Tolko chorob co tu citam, prajem skore uzrdravenie drobcekom Vasim 😉 Uz by mohla prist jar, slniecko a teplucko, uz mam snehu akurat tak dost, a asi aj SImi, lebo uz sa viac hupeme a behame po preliezkach ako sa sankujeme a bobujeme.

katuska.
9. feb 2010

dobre ranko!
citam, ze riesite valentina.. my ho tiez nejako specialne neoslavujeme. a 12.2. mame akoze vyrocie, tak vtedy mozno len nejaku drobnost, alebo si vecer pomaskrtime na niecom fajnom 🙂

basky, mne sa to zdalo neskoro, lebo ma posielala az po skonceni 26tt, co ona pocita, ze to je az 26tt+6dni, tak neviem. pojdem asi skor, lebo potom ide mm na sluzobku. ani mne ta voda nevadi, celkom chuti a mam hrozu z tych hodin nejedenia.. ked rano nejem, tak mi je zle 😒

aktak, uzite si tatry a nech mate pekne pocasie.. 😎

ja som tiez mavala migreny, teraz len raz za cas a presne ako ste pisali.. ked menej pijem a spim. a pomaha mi len tma a spanok. davam si nieco vzdy cez hlavu cez den, lebo to svetlo ide aj cez viecka.. a pomaha mi to.

katuska.
9. feb 2010

vcera som kupila marekovi novy nocnik v kike, lebo tamten mu bol maly.. a tento je skvely. este mu moze ritka poriadne narast 😉 aj tvar ma dobry a aj cenu mal dobru 😀

katuska.
9. feb 2010

jedna otazka od veci.. mate niekto doma rimske rolety? ste s nimi spokojni?

mizulienka
9. feb 2010

ahoj katuska,
my prave riesime zaluzie do domu, ale rozhodli sme sa pre obycajne hlinikove...ale myslim, ze na modrej streche riesili tie rimske...skus kuknut 🙂

http://www.modrastrecha.sk/forum/tema/rolety-vz...

katuska.
9. feb 2010

mizulienka, dakujem 😉

tinka66
9. feb 2010

dobre ranko,

moja babulka konecne spala vkuse od 22 do 7, ale ja som sa budila ako male babo🙂 nemohla som dychat...ste popisali vcera, este v noci som bola citat a pojedala som torticku, co sme mali mat na sobotnajsej oslave, ktoru sme zrusili....

Inac dakujem za receptiky...

MM bol vcera uplne hotovy z vecere co som mu prichystala, a to mi fakt dlho netrvalo, no nevedel sa dojest...a k tomu dostal srdieckove vinko a jeden srdieckovy dezertik odo mna a druhy od larinky s tym ze mu povedala lubim ta a ukazovala na srdiecko bum bum...bolo to krasne...fakt nam nic viac netreba...aaaaale ked najdem ten laserovy merac, tak kupim...

kivec...presne o tom zeleze som citala vcera vecer v knizke...no moze byt, inac ja beriem stale kyselinu listovu spolu so zelezom....

mam novinku...prave vcera mi oznamila spolocnicka, ze kupila vacsi obchodny priestor, takze stahujeme prevadzku z povodnych 77 m na 160....rozsirime, zmenime...no neviem sa dovolat prenajimatelovi, zije mimo sk, lebo najomnu zmluvu mame na dobu urcitu a nemozme bezdovodne vypovedat, len dohodou, tak som zvedava....drzte palceky...celkom viac roboty sa este do porodu crta...a uz som si myslela, ze som zabehnuta a staci mi pracovat 10 hod tyzdenne cca....

mizulienka
9. feb 2010

kivec, mna napadlo, nemozes mat problem so stitnou zlazou...nechce malovat certa na stenu...ale moja kamaratka tiez teraz caka babo a bola extremne unavena, robili jej testy a zisitli jej, ze ma znizenu funkciu stitnej zlazy, ze to preto ta unava...ale snad to bude iba tym tehotenstvom...

ja som bola tiez zo zaciatku strasne unavena, len som polihovala, ale potom sa to nejako zmenilo a teraz by som vkuse nieco robila...najradsej piekla a varila, nechapem, lebo to som nikdy nemala rada...a mam este jednu uchylku teraz v tehu...vkuse pozeram recepty 😠 ani jeden vecer nejdem spat bez toho aby som si na MMB nepozrela recepty 😅

elly111
9. feb 2010

jej tinka super aj oslava, aj novinky pracovné, držím palce nech to všetko prebehne hladko 🙂

katuska mi tiež iba klasika hliníkové žalúzie

mizulienka
9. feb 2010

tinka nech sa vam vo vacsich priestoroch dari 🙂
ako to vsetko stihas? malu, tehu, pracu? ty si sikovnica 🙂

tinka66
9. feb 2010

babenky ja to mam ako relax, bavi ma to a hlavne mam pocit, ze nie som stale v jednom kole....teraz to uz neprehanam, fakt tie dve hodky denne...niekedy aj viac podla potreby a druha vec je,ze uz sa nemozem z toho kola dostat von...je to zacarovany kruh, jedine, ze by som to predala....ale to nechcem, lebo pomer medzi prijmom a energiou, ktoru do toho vkladam je prijatelny a plus mam pocit, ze niekde patrim...sice to nie je to co som studovala, ale bavi ma to....baby nepoznate dobru maserku v ruzinove..potrebujeme doplnit a aj nejake vysokoskolacky na brigadu???to len nahodou....

co dnes varite?

elly111
9. feb 2010

tinka to je super že ťa to baví a podstatné je že to nie je stratové 😵
iba stredoškolákov 😀 a čo by mali vedieť, resp. náplň práce, tinka pošli mi viac info o vás do IP 🙂

mizulienka
9. feb 2010

ja sa chystam pracovat, ked druhe babo troska podrastie, mala som taku ponuku z prace, ze na polovicny uvazok, tak uvidime...aj ked teraz si vobec neviem predstavit, kedy by som robila...ked je maly hore, tak musim byt vkuse s nim...ty kedy pracujes? po veceroch, ked uz maly spi? alebo cez den ti maly "dovoli"? 😉

varila som zeleninove rizoto a urobim este zeleninovu polievku s krupicovymi haluskami 🙂 a ty, co sa chystas?

tinka66
9. feb 2010

mizu - ked je mala hore, tak nepracujem, stihnem len odpisat max na nejaky mail alebo tu na MK par viet, to je vsetko...my sme vela vonku, potom nakupujeme varime....ked zaspi poobede tak hodku dve pracujem a potom ju 2 x do tyzdna po veceroch na tri hodky davam k takym tetam a vtedy chodim do studia....

s malou sa nic neda, len ona...keby som chcela pracovat popri nej, tak ani mala ani praca by nebola ok....

varime zemiaciky na pare s masielkom, zapekane kuracie s broskynou a syrom, polievka kuraci vyvar, ale uz som hladala motivaciu na zajtra 😀

elly - skor vysokoskolacky hladame...take zlatucke milucke, ktore bavi zdravy zivotny styl a formovanie postavy, lymfodrenaz, ....jedna sa o obsluhu klientiek v studiu www.vitalstudio.sk, vybavovanie objednavok...a bla bla bla
dost si zakladame na personale, je to nasa konkurencna vyhoda, vsetci nas chvalia, ze mame super personal a aj platime celkom dobre, aby boli spokojne...maju aj motivacne...

tinka66
9. feb 2010

mizu - a ako si vyriesila to varovanie, ked pojdete do porodnice???? a kedy sa stahujete do rovinky??

elly111
9. feb 2010

tinka rozumiem, idem pozrieť

tinka66
9. feb 2010

elly - dik dik, ked mi posles nejaku super babu, tak mam pre teba permosku 🙂

elly111
9. feb 2010

jee si zlatá, ale ja prídem aj tak keď sa bude dať 😵
my sme sa voľakedy týmto veciam venovali, programom pre obéznych, chceli sme otvoriť niečo podobné s fitkom, ..proste nás to veľmi bavilo, potom sme si našli inú prácu lebo takto sme sa nevedeli v našom meste uživiť, bolo to iba hobby a teraz sa k tomu postupne vraciame, ideme garáž prerobiť na miesto na cvičenie, veď načo tam skladovať auto 😀 a konečne nebudú stroje po celom dome 😀

mizulienka
9. feb 2010

tinka, prepac, chcela som napisat, "mala" nie "maly" 😒

kamoratka z dunajskej luznej sa ponukla, ze ho povaruje, nechcela som ju tym ani zatazovat, lebo ona ma 11 mesacneho syna a teraz je tehotna, ale vravela, ze to s manzelom zvladnu 🙂 tak mi odlahlo 🙂 a potom prevezme stafetu manzel a snad potom uz pride babka 🙂

snad sa odstahujeme do konca februara, lebo ja uz mam podozrenie, ze budem rodit niekde v stahovacom aute 🙂

elly111
9. feb 2010

ahojte mamuľky ideme do snehuuuuuuuuu

tunylyk
9. feb 2010

ahojte mamulky tehulky aj netehulky 😉 pre tehulky - únava jednoznačne nedostatok železa - môj večný problém,no taktiež ako aj mizulienka spomínala,problém so štítnou žľazou - liečim sa na to už dlhodobo,v tehu ma viac kontrolujú,aj lieky pridali,je to dosť dôležité a na kontrolu hormonov štítnej žľazy vie zobrať krv aj gynekolog,aspoň mne to skontrolovali...
Kubko sa nám rozkecáva,najnovšie zistil že vie povedať k,tak si sedí a melie kokokoko a keď sa ho opýtam ako sa volá,tak z neho vylezie Kukko 😀 lieta ako neriadená strela a neskutočne miluje sneh,stále mi hladká bruško,túli sa ku mne a hovorí,že babo haa a snaží sa pri tom šepkať aby ho nezobudil 🙂 som zvedavá,čo to bude keď sa narodí,či nebude žiarliť,ale zatiaľ je zlatučký 🙂

slaviq81
9. feb 2010

Cafte 🙂 Vobec vas nestiham citat, co ma mrzi 😝 Ale Lara sa najde vsade, nemozem z nej spustit oci, aby nieco nevyviedla.
Mata, neboj Kuko ( 😀 ) nebude ziarlit, bude ti urcite pomahat 😉 Inak vsetko ok?

danulik
9. feb 2010

ahojte,
lili ma dnes dobru naladu, tak jej je uz asi lepsie 🙂 teraz prave spinka a ja som si konecne sadla 😉

tinka - to je dobre, ze ta robota bavi a popri tom stihas aj vsetko ostatne 😉

slaviq - ako sa mate?

tunylyk
9. feb 2010

ahoj Slavi 😉 včera som bola v poradni,zatiaľ je to v pohode,aj prietoky,neotváram sa,tak hádam ešte aspoň2-3týždne vydržíme 🙂 a malý je stále chalan 😀 len už zas špekulujeme nad menami z Lukáška to vyzerá na Mateja prípadne Matúša,keď tatkovi nevyšla Monika,tak agituje za M v mužskom rode 😀

tinka66
9. feb 2010

tunylyk - uz sa ti to blizi...matusko sa mi paci, ale aj lukasko 😀 drzime palceky...

slavig - konecne si sa ozvala, este ste u tatina? alebo uz domenko?

danu a ty co varis? tesim, ze lili sa ma lepsie...

slaviq81
9. feb 2010

Dani, mame sa super 🙂 Len bez maminy nejak nestiham 😀 😀 😝

Mata, ved Lukas je pekne, no ale ked tatus chce meno na M, tak nemas na vyber 😀 Matej je pekne. Ak vydrzis do terminu, tak mas odvoz do nemocky zabezpeceny 😀 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre