Augustové bábätká 2008. Pridajte sa

aktak
7. aug 2008

myslim ze uz je nacase 😵

slaviq81
26. nov 2008

D a n i, aj my sme dali proti pneumokokom, v januari ideme na druhu davku.
J a m a i, neboj nic, male deticky na bolest rychlo zabudnu, horsie by to bolo keby ich mali pichat neskor (ved este ich aj budu), to bude revu potom.

jamaica77
26. nov 2008

Danulik - na tej fotke -ideme na uvitanie, Lili vizera presne ako nasa Alexa, az som sa pozastavila nad tym, strasne ako sa na seba tam podobaju....hihi 😅 , no super ze ste dobre zvladli, statocna Lilien 😉 No ta teplotka je nizka, to je len reakcia na injekciu

No idem, lebo sa alexa zobudila, a robi sa ze je lev, to ma nove rozpravanie, chrci cele dni ako lev a meni aj hlas, raz hrubo raz tenko 😀 , noved Levica je 😉

danulik
26. nov 2008

bibi - to je fakt sila!! ja by som na nu zavolala fizlov alebo nejaku kontrolu - nemaju nieco take lekari?.. ved to je hrozne!!

slaviq - a ako to lara znasala? aj my ideme v januari na druhu davku..

danulik
26. nov 2008

jamai - ja tiez niekedy nechapem, ako sa niektore deticky obcas na seba podobaju 🙂 😉

katinka0000
26. nov 2008

jamaica: nas nico vynasiel zvuk motorky a auticka, tak cele dni nic ine nerobi len vrndzi. a potom je neskutocne uslintany.

jamaica77
26. nov 2008

Katinka - sama Alexa posedi asi pol minuty, ale robime to len asi 3krat denne, precvicujeme lah a sed velakrat denne, niekedy sa jej nechce, tak nerobime, ale sadavat ju davam do stolicky v kuchyni na krmenie od 2,5m a cas predlzujeme, uz teraz tam sedi aj pol hodinku ked nieco robim v kuchyni, pri veceri, pri ranajkach alebo obede....takze zhruba asi tak 4krat denne tam sedi a to je vsetko. Vcera som ju dala aj v kociari do polosedu aby videla aj nieco ine ako oblohu a hole haluze stromov, tak sa jej to velmi pacilo, sedela tak asi 10min a potom zaspala tak som operadlo dala do lahu zase 🙂

slaviq81
26. nov 2008

D a n i, tiez mala zvysenu teplotu 37.6, trosku plackala, asi ju boleli nozicky a ja krava, vobec ma nenapadlo dat jej obklad. Ale na druhy den uz bola dobra.
K a t i, tak mate doma závody co? 😀
Lara ked lezi tak sa zvykne rozpravat so stenou 😀 niekedy vyklada aj ruke, potom si ju hned strci do ust a tak dookola.

katinka0000
26. nov 2008

jamaica: nas malinky sam este nesedi, len oprety o sedacku a tak vydrzi asi 30 sekund. sedi jedine na nas na kolenach, kde ma oprety chrbatik.
tak alexa je asi taka ista ako nico. tiez hrozne rada vsade naokolo pozera.

inak fakt sa lili s alexou hrozne podobaju. esteze byvate tak daleko od seba, lebo neviem, neviem. 😀

katinka0000
26. nov 2008

slaviq: no stale. niekedy ked je tak ticho, tak sa az zlaknem, ked zacne.

vejinka
26. nov 2008

ahojte dievcata

my ideme ockovat v piatok uz teraz sa z toho klepem..ako to bude maly znasat..nemate nejake tipy aby ho to nebolelo? 😅

jamaica77
26. nov 2008

KATINKA - 😀 , mala ked ju posadim na gauc a opre sa dozadu ako je na fotke s iggy v albume, tak tak vydzi sediet tiez dlho ani ju na bok nenaklana, je fakt velmi silna a v sedacke v kuchyni tam krasne si sedi a huci...., no tvoj Nico je podareny, ze robi auto zvuky 😀 , nasa tiez slinta poriadne, ale len teraz posledne dni, musela som zacat davat aj podbradnik lebo som nestacila prezliekat tricka 😠 ale zubky este ziadne

Zacali mi vypadavat vlasy, pred 3 dnami 😅 , ale ako salene 😕 aj vam niektorym? postrehli ste to niekto? 😨

No a ked idem do obchodov a chcem ist ked viem ze Alexa ma spat 3hodiny okolo obeda, ze si fajne pobeham, ponakupujem a ona bude spat, no to urcite, pospi v aute a ako nahle zisti ze sme v obchode, v tom momente je hore a skeri sa dokolecka, pozera na kazdy regal, kazdu vec....paci sa jej nakupovanie po obchodoch 😉 , no a uz ked jej je dlho vo vajicku, tak chce von, tak nastatie nosim so sebou vzdy aj klokanku tak ju dam do toho v obchode a to sa jej paci najviac, tak najlepsie vsetko vidi, a ked niec skusam ako ze ciapku alebo nieco kupujem a mam to vrukach tak hned musi vsetko aj ona osahat 😀 , ja ju mam v klokanke otocenu od seba, cize na vsetko vidi perfektne a ked odideme z obchododov, a dam ju spet do auta, tak zase si podrichme 😠

slaviq81
26. nov 2008

J a m a i, tusim ze vsetkym nam padaju vlasy (sak je jesen 😀 ). Aj my ked ideme v aute, tak Lara cusi, ale ked stojime na cervenu tak uz vrieska 😀

jancia
26. nov 2008

jamai - to nosenie v klokanke smerom od teba nie je dobre pre chrbatik dietatka - kuk sem: http://www.nosime.sk/nosenie_deti.pdf
skus ju radsej nosit na chrbate ked chces aby mala vyhlad 😉

jamaica77
26. nov 2008

Jancia - diky 😉 ale preco kazda jedna klokanka propaguje nosenie aj tak aj tak 😅 hociaku vidim v obchode kazda jedna ti kaze nosi dietatko aj do predu aj do zadu otocene 😅 , to som vobec netusila ze to nie je dobre

danulik
26. nov 2008

slaviq - aj nasa lili v aute cusi, ale ani my nemozme zastat na cervenu 😀 lebo to uz hned spusti..

jamaica - a co povedala iggy na alexu? neziarli? ako vidim, alexa ju ma uplne na haku 😀

vejinka
27. nov 2008

ahojte dievcata...
mam video ako sa moj drobec nahlas smeje 😉 ktore chcete tak kuk . 😉

http://galeria.cechovci.com/main.php?g2_itemId=...

jancia
27. nov 2008

ahoj jamai - no to fakt netusim 😖 ale ked si to tak vezmes kolko veci sa propaguje a nie su az take dobre, no ved vacsinou ide len o zisk... 😖 😔 ja som celkovo proti tym klasickym klokankam lebo tam nema dieta spravnu polohu - vaha nie je rovnomerne rozlozena ale tlaci na genitalie, chrbatik by mal byt zahnuty v takom obluciku a kolienka dietata vo vyske pupiku, takze my radsej satku alebo nejaky ergo nosic - take tam u vas nie su propagovane?
a inak to ma tiez zaujima - ako vychadza s Alexou Iggy??? Musi byt sranda 🙂
Nas maly uz pomaly zacina vnimat psika co mame u starkych, sa tesim ako ho bude tahat za usi (esteze ten nas nema dlhy chvost 😉 )

baby myslite na nas, caka nas ockovanie dnes o 12.00, normalne sa bojim, a ked sa kuknem na maleho ako sa spokojne smejka a ten pocit ze ja viem co ho caka a on nie... ale on to urcite bude znasat statocnejsie ako ja 😅

jancia
27. nov 2008

veji - Erik je rozkosny 😵 a pozeram ze aj jemu sa robia jamky v lickach ako nasmu 😉

madi
27. nov 2008

jancia - sa mi s tebou dnes snivalo..ze si dosla aj s tomim k mojej babke...aj s katuskou sa mi snivalo..ze byvali o poschodie vyssie ako my...hm... super 😀
a drzime palce halvne tebe, lebo Tomasko bude urcite statocny a vlastne mu to mozno bude aj jedno...my ideme ockovat niekedy buduci tyzden.... tiez bude pokadena z toho 😅
nas simon od vcera vydava nove zvuky...take perfektne to je....ale nahlas sa este nesmeje...

jancia
27. nov 2008

madi - diky 😉
hihi tak pozdravujem Tvoju babku ked som uz u nej bola 🙂

lalunna
27. nov 2008

ahojte,
my sme boli vcera prvy krat plavat, bolo to uzasne
patrik sa tvaril cely cas strasne zlato, nabuduce pofotim
najvacsia zabava bola ked sa s "kamosmi" zrazili s kolesom, to sa na seba rehnili a kecali si 😀
vo whirpoole bicykloval jak keby mu slo o zivot, bol nenormalne zlaty

no a ten nenormalny hlad a unava potom... 😀 😀

lalunna
27. nov 2008

jamaica, maleho ukaldame cca o 21 niekedy trosku skor niekedy zaspi az o 22
museli sme posunut aj kupanie, lebo ked sme ho davali o 20 do kolisky mrncal este sa chcel zabavat
a mne to takto lepsie vyhovuje lebo o 20 sa vratim z cvicenia, maly uz je pripraveny na posledne kojenie, nakojim o 20,30 pomazname sa a ukladame do kolisky o 21

lalunna
27. nov 2008

jani, myslime na vas 😉
aj patrik ma nove tzv. "prdave zvuky" 😀 😀 😀

jamaica, s tym vypadavanim vlasov je to normalne po tehotenstve

ja uz mam vystrihnuty obrazok ako sa chcem dat ostrihat a nafarbit, len ci bude co na tej mojej hlave 😀 😀 😀

kape
27. nov 2008

Lalu a minule som sa chcela spytat, ci este vyuzivate kolisku, ked je Patrik uz taky velky. Aj Samko chodieva spavat o 21: 00 , no nie presne na minutu ale okolo toho casu, lebo rano by sme uz boli veeeeeeeeeeeelmi skoro hore, takto sme hore medzi siestou a siedmou a medzi tym mame dve papania.

slaviq81
27. nov 2008

dobry den,
V e j i, Erik je zlaty.
L a l u n n a, vidim ze ste tentokrat nezaspali. Ako dlho vlastne taketo deticky mozu byt vo vode? Musi to byt parada, len pofot, nech mame na co kukat 😉 .

elly111
27. nov 2008

jancia drzime palceky nech to pohodickovo zvladnete, krasne fotecky mate 🙂
lalu to musi byt uzasne a kolko vas tam bolo mamiciek resp. babatiek?
my sme sa museli ist vyvetrat uz mi chybalo soferovanie tak sme si zasvistali do obchodu, nakupili nejake bodynka, probiotika,... 😀
chcela som vyskusat co dokaze toto nase auticko, tak som si dala ciel dobehnut chlapika pred nami, on sa tak zlakol ze sa za nim zjavilo auto, ze daval smerovku aj v zakrute, kde nebola ziadna odbocka 😀 😀 😀

adrina
27. nov 2008

ahoj kočandy...zlaté bábatenka máte 😵 😵 😵
náš Damík sa smeje nahlas aj občas..včera mu bol velmi smiešno,ked som mu povedala,že je tučniačik 😀 😀 😀
my sa tiež kupkáme až okolo 20-tej a až potom ide spinkať..ráno vstáva bez nočného papkania medzi 7-8:00...my sme ale na UM..a pomaly sa už aj prikrmujeme výživkami,banánikom..ten miluje...a zeleninkou
ale je lenivučký,zatial sa nepretáča,len ked ho dam lažkať na bok,tak sa pretočí na bruško a stačí...

slaviq81
27. nov 2008

A d r i n a, ako casto maleho prikrmujes? Totiz u nas ked Lara vidi niekoho jest tak strasne kuka, oci si ide vyocit, zeby som jej skusila nieco dat? 😖 Taka mrkvicka by nebola zla.

katuska.
27. nov 2008

zdravime maminky a ich drobcov! marek zaspal v satke, tak mam chvilu cas co to napisat... potom vas docitam a dopisem.. ale pre istotu potom, lebo vzdy najskor precitam a ked chcem pisat, nunko uz vymysla a.......

takze, uz druhy den sme boli na rehabilitacii, chodime cvicit vojtovu metodu, lebo marek slabo dvihal hlavicku do sedu. prvy den na vstupnej kontrole sme dopadli strasne... narazili sme na nervoznu pani doktorku, z ktorej som bola strasne nervna ja a zo mna marek... tak si predstavte troch nervakov v ambulanciii... 😒 vcera sme uz boli u jednej rehab. sestricky a ta je velmi mila.. vsetko mi povysvetlovala... ze to nie je ziadna tragedia, ze on nie je na tom zle, len rychlo vyrastol a preto ma slabe svaliky.. tak posilujeme.. zato nohy ma silne jak kon.. no konik.. dnes, ked nam ukazovala jeden chmat, tak sa jej trochu "nedarilo", lebo ze marek je strasne dlhy 😅

a sme objednani aj na plavanie v hubertovom ci akom bazene.. taky, ze je to ako vana.. myslim, ze voda tecie jednym prudom a su v nej len mamicka a dietatko... tak sa dost tesim, ze pojdeme spolu do vane 😉 a vraj je len jediny na slovensku.. teda neviem, ci este stale, ale ze bol..... to sme frajeri, ze budeme v takom 🙂 hlavne nech pomoze.....

vcera som mala u svokry "vysluch"... nemozu prezit to, ze maleho nedokrmujeme.. tazko je vysvetlovat, ze ho uz mesiac vazim pred a po kazdom papani a mam v zosite zapisany kazdy ml... a svokra nekojila.. teda len chvilu, lebo "nemala mlieko" a aki boli fajni jej mali.... a tak.. tak sme si "vysvetlovali" a oni, ze maju vazne obavy o mareka... koso, akoby som bola pomaly socialny pripad... a ze ho mam viac bambusit atd..... teraz sa z toho uz len chechnim, ale nebolo mi vsetko jedno vcera 😠

ockovani este nie sme.. pediatricka caka.. a pneumokoka dame az v 1. roku.. tak nam poradili znami, co su obaja farmaceuti.. jeden vo viedni a dost sa vyznaju a aj oni dali tak svoju malu a ze aj to vahali... takze tak

prave som dojedla cottage cheese a zjedla by som este jeden.. hm, fajny... a zlacneny 😀 len za 16sk tusim..

katuska.
27. nov 2008

uz je hore, tak neskor skusim dopisat 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre