Augustové bábätká 2008. Pridajte sa

aktak
7. aug 2008

myslim ze uz je nacase 😵

kape
26. feb 2009

My sa hlasime uz z BB. Cesta bola otras, Samko dlho v aute nespal a potom bol uz nervozny a umrncany, vcera vlastne cely den bol taky nervoznejsi.

Stankaji- my so Samkom mame tiez da sa povcedat rezim, Samko si svoje musi cez den odspat, ale zvladame plavanie aj tancovanie aj ked je to v case jeho hlavneho spanku, to si schrupne chvilku v aute a cestou spat z danej aktivity a potom doma, ked sa zobudi napapa a chvilu pohra, supnem ho na dlhy spanok na balkon a takto fungujeme v pohode.

Lalu - vsetky sme si objednavali ako pise Janka Lkove IB, ved aj ta VAsa pepermintova je Lkova. Ja si ju tiez neviem vynachvalit. A tiez sme ju precurali, ale to ju uz mal Samko strasne dlho a len jednu saciu vrstvu, vcera ju mal na cestu v aute a uz bola poriadne napita, ale neprecural sa, my ich budeme mat spolu 5 a strasne sa z toho tesim.
Mne sa zas na Momm´ske uz 2x povolila gumicka, takze param a zasivam 😒

A tema kriza - tiez sa priklanam k nazoru Hviezdicky a Aktak, ale urcite treba mat voci urcitym veciam respekt v tomto case a byt opatrnejsi. Ale zas na druhej strane, treba podporovat domacu produkciu aby sme sa s krizy lahsie dvihali.

mhviezdicka
26. feb 2009

ahojte,
tak ja hlasim, ze Lucke ta teplota skace hore dole 😖 ak sa to ani dnes nezlepsi, zajtra rano s nou zase naklusem k dokyne. toto je na porazenie, cakanie ako bude a uz mi je naozaj doma dlho ☹ cely tyzden som sa nepohla z bytu, ak neratam to ze v utorok som s malou bola u dokyny 🙄

kape,
super ze ste stastlivo dorazili, my ked sme boli naposledy na Orave tak Lucka bola tiez trosku umrncana - tam aj spat, darmo, uz to nie su male babatka, ktore prespia celu cestu ...

a som rada, ze tie IB si povacsinou chvalite, lebo ja uz mam okrem tej cervenej objednane dalsie tri z latkoveplienky.sk - vcera som mala zalusk na tu prednasku, ale zase mi to nevyslo ... juj, sklamana som zo seba a z toho ako sa uz neviem konecne doliecit 😝

rezim, resp. denne cinnosti, mame tiez svojim sposobom zabehnute, ale vyvinulo sa to samo od seba a ako tu uz baby pisali, je to vzdy na Lucke, co si "vypyta". vacsinou je to tak, ze doobeda potrebuje pospat - teraz to byva tak 1 hodinka ale obcas sa jej zadari zaspat aj na 2 hodky, no a poobede na prechadzke si tiez rada pospi aspon hodinku. raz do tyzdna chodime na tanecky a o 2 tyzdne zaciname aj s plavanim, dvakrat do tyzdna. pomedzi to sa stane, ze cestujeme na Oravu - tam absolvujeme nejake tie navstevy, v BA je naucena s nami chodit na nakupy ... no a cas straveny doma si vyplname hranim sa, ked si potrebujem robit v kuchyni tak ma pozoruje z lehatka na stole, obcas si zatancujeme, obcas zaspievame s Podhradsou a tak ...

danulik
26. feb 2009

caute baby,
konecne som dokoncila 64-stranovu fotoknihu a mozem ju objednat 🙂

my ked si uz konecne vytvorime a zvykneme na nejake denny rezim, tak si to lili rozmysli a zmeni ho 😀 to plati aj o nocnom.. jediny "zachytny bod" je vecerne kupanie 😉

idem si vas docitat..

kuratenko11
26. feb 2009

ahojte,ako tak citam tak vsetky deti maju aky taky rezim 🙂 vam deti zaspia aj doma?Nooo,nas maly zaspi,ale len na 30min.doobeda a o 11hod.musime vyrazit von na trojhodinovu prechadzku,ci prsi,snezi,traktory padaju 😀 je to jedno.Doma by sa mi tak nevyspal ☹ Uz si robime s kamoskou srandu,ze to len my chodime po meste 😀 no,co uz.A poobede znova na taku hodinku,takze ja som vonku cely den 🙂 Ale nestazujem sa,mne to prospeje a maly je na cerstvom vzduchu

vejinka
26. feb 2009

ahojte my mame aky taky rezim..vstavame o siedmej o deviatej ideme buvat spime do jedenastej potom je obed ideme spat o jednej vstavame o tretej a potom sme nervny az do siedmej a o pol osmej kupem niekedy aj skor..a ide spat vcera bol zly vecer aj uspavanie...po troch minutach po uspati zacal brutalne revat neviem z coho ale uspavala som ho dalsie dve hodiny ☹ mali sme aj vecerne spanie o piatej ale akosi uz nexce spavat vecer

iwuskaaa
26. feb 2009

Danulik a ja, že kde už trčíš 😀 a Ty si sa zabávala s knihou 🙂 .
Kuratenko asi máme rovnaké deti, to isté platí aj u nás 😒 . Doobeda zaspí na 30 minút, to som rada, keď je to 30 min., niekedy iba na 15 😔 ...a vonku by spal aj celý deň...no keď je zima, mne sa veľmi nechce, ale čo neurobím pre svoje dieťatko 😀
Ja som šťastná, že prespí celú noc s jedným prebudením na kojenie 😵 😵 😵 . O pol ôsmej je už v postielke 😵

tinka66
26. feb 2009

vejinka - malicky ti riadne vela spinka, mozno aj preto vecer protestuje....ale to moze byt hocico....

kuratenko - aj nasa mala vedela spat len vonku, ale teraz mala 5 dni sopliky, tak spi dnu som milo prekvapena, ze kludne potiahne aj dve hodky, ono sa to tak vselijako meni...ale cerstvy vzduch je naj....

dnes poobede sa tiez chystam na hradzu, uz som na tom trocha lepsie, ale uz nevydrzim sediet doma, takze mhviezdicka veeeelmi dobre ta chapem...nech sa malicka cim skor vyzdravi, aby sme potom mohli nabehnut na plavanie......ved uz sa to blizi....a ktory den presne zaciname????

danu - co za fotoknihu si dokoncovala....skoda, ze uz nemas album, ja som si velmi rada tvoj kukala 🙂

tinka66
26. feb 2009

prave som pridala ukazky fotos od fotografky katky....to bol darcek pre mojho manzelika a larinku na vianoce, takze sme si to celkom ako rodinka uzivali, bolo to super, ale este cakame na konecnu verziu, to su len ukazky....

vejinka
26. feb 2009

tinka..ved to ale on si doobedu a poobede tak fajne pospi..a to vecerne spanie som uz vyradila ale potom je taky ospaly do siedmej ho drzim pri vedomi ked ho okupem tak ozije a potom ho neuspim len tak lahko

vejinka
26. feb 2009

a co sa mi paci ze spi doma..a nie v kociku ked sme v kociku tak kuka dokola

danulik
26. feb 2009

iwus - 😀
popri mojej lilienocke toho vela nestiham, fotoknihu som robila az ked vecer zaspala 🙂

tinka: takuto: http://happyfoto.sk/svk/page/122/fotokniha.html
pre lili - prvy polrok 😉
posli mi do IP mailovu adresu a rada ti poslem par foto 🙂

danulik
26. feb 2009

tinka - kraaasne fotky 😵

iwuskaaa
26. feb 2009

Vejinka, to fakt tak veeeeľa spí? Myslím si, že večer nieje dostatočne unavený a preto protestuje 😒 . Môj si včera zdriemol o pol šiestej na polhodinku, už bol nervný, tak som ho nechala a veru trošku dlhšie trvalo, kým zaspal...niekedy je tvrdý za dve minútky, včera to trvalo asi 10 minút. 🙂

Ozaj Danulik, prečo nemáš album, aj ja som ho vždy rada pozerala 😵 😀

tinka66
26. feb 2009

vejinka - to je super, ze ti vonku kuka...aspon ma program...a uz ho mas v sportiaku??

danulik - idem kukat fotos...tesim sa...poslem ti ip

elly111
26. feb 2009

hviezdi, napísala som len to čo prezentovali v médiách, nie môj názor, a s tvojím názorom ja plne súhlasím 🙂 😉

iwuskaaa
26. feb 2009

Danulik, veď chápem, takisto aj ja 🙂 . Aj teraz som tu na skok a malý už mrnčí 😖 , tak musím ísť...

lenoc
26. feb 2009

Ahoj baby, kde sa tárate, veď som vás na druhej strane musela hľadať. 😉 Ale ja viem, vaše pokladíky vás zamestnávajú. verím, že sú všetky bábatká zdravučké a máte sa dobre.
Hádam si ma pamätáte, patrila som k vám - augustovkám, no neskončilo to dobre. No ako vidíte (a niektoré ste ma už aj skôr odhalili 🙂 ), znovu som tehotná, som doma na rizikovom a verím, že tentokrát sa dočkám zdravého bábatka. Akurát včera som bola na uzv, všetko bolo v poriadku, tak som sa konečne odhodlala prísť vás pozrieť.

jancia
26. feb 2009

jeeeej lenoc, ahoooj!!! drzim Ti velmi prstiky aby ste sa s muzikom dockali vytuzeneho pokladu! urcite to dobre dopadne! 😉
si zlata ze si nas prisla kuknut, teraz ked si domka tak aj castejsie mozes 😵

nika.r
26. feb 2009

lenoc, veľmi sa teším a držíme všetkých našich 60 prstov v rodine,aby to tentokrát dopadlo najlepšie, ako sa dá...pamätám na Teba, veľakrát som na Teba myslela..držte sa

bammbi
26. feb 2009

Lenoc, jasne, ze pamatame. Super spravicka!!!! Velmi sa tesim a drzim palce. Vidim, ze nakoniec mozno predsa budes augustovka 🙂 , par tyzdnov hore dole 😉
Drzkaj sa a davaj na seba aj babatko pozor 🤐 😵

basky
26. feb 2009

Ahojte,

Nika, ako ste dopadli na jadierkach? Mne sa konecne podarilo dovolat a sme objednany na buducu stredu. Dufam, zi ich budeme mat v poriadku. 😉

My rezim uz trosku mame, mliecko pije len rano, desiata ovocko, obed zeleninka a masko, olovrant mliecko zamaskovane v nejakej kasi /zemiakova, pohankova, dnes skusime ryzovu .../ a vecera taka ista, len ina kasa. Musime to mlieko maskovat, inak by ho nevypil. Uz sme aj par mliek vyskusali, a ziadna zmena, ako nastupila LYZICKA, mlademu sa zapacilo a flasa ide bokom. Len na vodicku, no aspon ze pije tekutiny.

Este som chcela na nieco reagovat, ako som VAs citala, no zabudla som.

basky
26. feb 2009

Lenoc, davaj na seba veeelky pozor, nic nerob, setri sa, len oddychuj, a uzivaj tehu, ani sa nenazdas a budes mat pokladik v naruci. Drzime palceky 😉

bammbi
26. feb 2009

Tami, ahoj!!!
Drzim palce, aby ste s Leuskou bacilom stale uspesne odolavali a aby zariadzovanie dobre dopadlo... 😉 si sikulka, ze to vsetko stihas...

lenoc
26. feb 2009

Dakujem babule. Basky, setrim sa, mam nad sebou aj dozor na to. 😉 Vsetko, co robim,je utieranie riadu (aj to nie vzdy), obcas ho umyjem, ked ho je malo, obcas navarim (ale ked sa mi nechce, nemusim, kedze byvame so svokrickou), utriem prach u nas v izbe. No a odkedy som doma, bola som v obchode asi 5x. Koniec, inak len oddychujem pri telke, pocitaci, citam, vysivam,... skratka robim vsetko, co je v mojich silach, aby male vydrzalo v brusku este dlho.

sanik
26. feb 2009

ahoj lenoc,

pozeram ze si nas prisla navstivit. tak sa drzkaj, pohladkaj za mna malicke po brusko. neboj, ochvilu aj ty budes mat svoj pokladik na svete. ubehne to velmi rychlo a ked sa narodi, ani nebudes vediet kde ti hlava stoji. tak rychlo to niekedy bezi.

katinka0000
26. feb 2009

ahojte!

lenoc: drzim palceky. neboj, tentokrat vsetko dobre dopadne.

katinka0000
26. feb 2009

no nas nicolasko sa vcera v noci zobudil s brutalnym placom. sme ho nemohli asi pol hodinu utisit. asi sa mu nieco zle zasnivalo. potom chudatko moje zaspinkal. mi ho bolo tak luto. ☹ ☹

kuratenko11
26. feb 2009

Ahojte,my sme dneska mali den v pohode,doobeda sme boli kcikovat tri hodinky 🙂 poobede este hodinku a potom sme boli na plavani.Takze uz sme sa zacali akoze ponarat,len po nos 😀 ale aspon volaco.Instruktorka pochvalila maleho,ze mu to ide najlepsie,je najviac prisposobivy,tak sa tesikujem 😀 😀 😀 Len sa nam zmenil cas plavania,dala nas o 12 45hod.som z toho sklamana,lebo nebude moct tatko chodit,nebudeme mat fotecky ☹ a maly vtedy akurat spinka,tak uvidime ako sa nam to poprehadzuje,tot rezim uz bude v kely ☹ vybudujeme novy 🙂

stankaji
27. feb 2009

tinka - zlatučkééééé fotečky 🙂 🙂 🙂

nika.r
27. feb 2009

ahojte 🙂

stanka, knižku som kúpila v Optime v AllToys..chodím do takého maličkého MC u nás, nie je to oficiálne registrované MC, nemá ani meno

ten článok o kríze sme si s mužom vytlačili a rozoberali a neprišli sme na nič nelogické v tom článku, až teda na to hľadanie vyhodených slnečných kolektorov 😀

ale pár postrehov - autor v úvode píše o možnosti hyperinflácie, ale aj o tom,že sa jej dá predísť, ak vláda včas zasiahne buď pevným stabnovením cien alebo krytím meny nejakou komiditou...vo všetkých ďalších odhadoch, napr. o zrútení bánk, poisťovní atď už ale vychádza z toho, že bude hyperinflácia (ku ktorej však dôjsť nemusí) - teda autor uvádza tú najhoršiu možnosť, ku ktorej môže dôjsť

nejaká inflácia isto bude, veď už to, koľko ľudí už doteraz prišlo o prácu a o koľko sa nám znížila výroba sa niekde odraziť musí...nesúhlasím však s tým, že sa šetriť neoplatí...ak bude inflácia, znehodnotia sa predsa peniaze všetkých, nielen moje...a ak niečo budem mať, hoci aj znehodnotené, kúpim si viac ako ten, čo nemá nič...

myslím, že je lepšie pripraviť sa na horšie a utiahnuť dočasne opasok ako užívať si s tým, že isto sa nič také hrozné nestane a potom plakať...v dobe, ked nevieme čo bude, by asi mal ísť luxus bokom

ale páčil sa mi hlavne záver, že "dúfam, že tento článok nepôsobí veľmi pesimisticky" 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre