Augustové bábätká 2008. Pridajte sa

aktak
7. aug 2008

myslim ze uz je nacase 😵

aktak
autor
14. mar 2009

no to bolo druhy raz od porodu 😀 a nadlho aj posledny takze neni moc co zavidiet 😉 ale kupat sme sa boli uz aj s Adelkou, sledovala nas z brehu z autosedacky
😵
aj u nas sa spi, pobede mame program tak sa tesim ze je tak pekne

lalunna
14. mar 2009

sevaste
ja som bola dnes v kine s kamoskou, po cca 9 mesiacoch prvy krat 😀 bolo supeeer
deti nam kocikovali muzi a potom sme sa boli vsetci spolocne najest v robinsonovi, patrik tam zjedol celu svoju davku ovocnej sunarky a veru mala som aj malo so sebou, kedze na inych miestach ako doma ho uz len tak polahky nenakojim (vsade sa kuka, vsetko ho zaujima) takze mu aspon toto vonku chuti

jancia
14. mar 2009

Ahojte tak my mame za sebou okrem superneho plavania aj neprijemne tlacenie stolice 😖 chudatko moje sa dnes natrapil, az som z toho nestastna, on takyto problem este nikdy nemal tak aj preto som z toho taka rozhodena bola 😔 .

Ale vidim ze nie som sama, tak aspon sa povzbudime a poradime si co a ako... inak ten harmancekovy caj... no kamilky su vraj alergen, tak neviem, hoci sa detom bezne dava ja by som radsej skusila tu slivkovu stavu alebo co. Ja som mu dnes dala ovocny prikrm jablko-hruska lebo uz dlhsie nekakal a vecer to zabralo... 😔

jankamanikova pises o tom ako deti budu behat bose po trave, toto je pre mna scena ako z romantickeho filmu ale neviem si predstavit kde tu v BA mozem spokojne nechat dieta takto behat aby nestupilo do psieho hovna alebo sa neporezalo na rozbitej flasi 😖 tak to vam zavidim ze vy tam mate take fajn travnate plochy... alebo zeby vo vasej zahrade? to fakt iba zavidiet mozem 😅 samozrejme nie v zlom...

ada11
14. mar 2009

aktak, aj Anet má soplík, ale akoby jej to stekalo a z topho kašle ☹ Tiež jej idú zúbky ale dolné, uvidím ako to bude pokračovat.

ada11
14. mar 2009

také chodenie po trávičke bez obuvi som zažila v Prahe, tam majú také areáli vrámci detského ihriska... 😉

danulik
14. mar 2009

caute baby, ako ste sa dnes mali?

lalu - aj ja chcem ist do kina!!!!!!!!!!!! na co ste boli?

inac, s chodenim po trave mam podobnu skusenost ako slaviq 😝

basky
14. mar 2009

Caute,
idem citam, konecne chvilku cas ... dnes bolo nadherne, cely den sme boli vonku, nech uz je jar, stacilo prsania, fukania a zimy, nemyslite?

basky
14. mar 2009

... idem Vas citat, pisem jak ...
Cauko Danulik 😉

danulik
14. mar 2009

basky - ja suhlasim 🙂 hlasujem za jar 🙂 🙂 🙂

jankamanikova
14. mar 2009

Ahojte!
Jancia - ze z romantickeho filmu? 😀 😀 😀 . Jasne, ze davame pozor na hovienka a tak. Okrem toho, mi tu v okolici mame taku perfektnu oblast, kde je dovezeny piesok z Chorvatska a je urobena taka plaž, dlhaaaa a krasna. Tak sa nabehajuuuu a dokonca minuleho roku sme aj musle nasli, co ich tiez doviezli. Funguje to tu niekolko rokov, je tam aj voda, takze deti si precvicia nozicky 😉 😉 😉 😉 . A u starych rodicov po trave sa tiez beha naboso (ale tych mame od nas vzdialenych 400 km, ale chodime tam pravidelne kazdy mesiac).

Lalu - a na co ste boli? Povedz, nech trochu "zavidimeeee" 😉 .

jancia
14. mar 2009

Jani 😀 no ta plaz je super, mna napadlo ze aj my tu v BA vlastne mame plaz na nabrezi Dunaja... tak mozno sa bude dat volaco v lete 🙂

danulik pekne foto v pase 😵

oki idem uz spat, tak sa mi majte a peknu nedelu zelam, paaa

jankamanikova
15. mar 2009

Ahojte!
My sme doma, vonku prsi. Jany bol s Janikom v kostole a my traja sme doma gazdovali. Teraz sme doobedovali a deti sa uz uspavaju, tak bude veget. Vlastne sme boli cely vikend doma, trochu vonku. Buduci tyzden cestujeme na vychod, tak sa vytesujeme. Tohto roku tam budeme "behat" dost casto. Tak deti sa tesia na starych rodicov 😉 .

Pekne si oddychujte a naberajte rodinnej pohody.

Inac Jakubkovi dnes vyliezol prvy zuboooook (jednotka vlavo dole)... Este nie je uplne prerezany, ale uz je tam a Jakubko cely mrzuty a uboleny, chrobacik maly. A kakame do kazdej plienky 🙂 .

slaviq81
15. mar 2009

Ahojte,

Tak dalsi zubacik v klube 😀 a u nas este vzdy nic 😕 😝 😀
My uz mame po vikende 😔 Zbehol ako voda, clovek kym sa niekde v tych zapchach dostane, tak uz ho aj chut prejde a najst parkovacie miesto je dalsi problem 😠 A navyse nam vcera zacala tiect voda z chladica, tak celkom na prd 😠

petula08
15. mar 2009

ahojte,, chcela by som s malym chodit na cvivenie na fit loptu,, neviete kde v ba su taketo kurzy???

jancia
15. mar 2009

petula skus www.studiomiracle.sk ale neviem ci je to aj pre take male babatka, prip. tam zavolaj a informuj sa 😉 , ja som chodila na kurzy pre tehotne a bolo to tam fajn 😵

petula08
15. mar 2009

jancia dakujem,, teraz som si to citala a je to az od tho roka a pre taketo male deti je iba nejaka hudba ale to uz je obsadene..

vejinka
15. mar 2009

ahojte zienky..ani myeste ziadny zub ale zly je aj za dvoch...pri kojeni robi vselico z mojou bradavkou az mam niekedy pocit ze je natahovacia 😅 no ale to poznate skoro vsetky 😉 pridala som aj par fotiek tak ak xcete tak kuk 😉

a prijemny start do noveho tyzdna 😉

katinka0000
15. mar 2009

ahojte!

no u nas dnes cely den prsi. manzel si isiel vybrat na 30-tku nove autoradio, tak sme isli s nim. zastavili sme sa aj v draciku. nicovi sme kupili tie velke puzzle, co ste tu uz o nich hovorili. je na nich nakreslene take auticko, potom sme mu kupili take kocky, co su makke a daju sa mu dobre hryzkat a este taketo slimacika, ked tam stlaci tlacidla, tak mu tam hovori jednotlive farby a pismena. velmi dobra vec. dopomoze dietatku rozoznavat farba a neskor aj abecedu.
a vy ako?

katinka0000
15. mar 2009

ozaj a chceli sme mu kupit aj hupacieho konika, ale nakoniec sme sa rozhodli, ze je nato este maly. tak niekedy nabuduce. ale sme ho tam skusili dat sadnut a neskutocne sa tesil, chichunal sa na celu predajnu.

nika.r
15. mar 2009

ahojte 🙂

my sme sa tento víkend akosi neplánovane ocitli v Tatrách 😝 a bolo krásne..všetci tu píšete, že u Vás prší a tak a my sme v Tatrách chodili pomaly v krátkych rukávoch..všade kopa snehu a slniečko svietilo, proste zimná romantika ako má byť...Tomáško spal prvýkrát mimo domu, zvládol to super, Tatry sa mu páčili, ale najlepšie bolo čumákovanie z okna auta

ittibitti prešli zaťažkávacou skúškou...keďže náš odchod do Tatier bol pomaly ako v Cestovinách a my už doma nemáme žiadne jednorázovky, boli sme aj na cestách na látkovkách a paráda, pohodička, použité peľuchy som hádzala do sáčkov, ktoré som poriadne uzavrela 😝...ale boli sme preč len dva dni, neviem ako by to bolo na viac dní...

katinka, tak vidím, že už máte darček k manželovým narodkám 🙂

jankamanikova, gratulujeme jakubkovi k zúbku

jancia, tak to Ti verím, že si bola nešťastaná z Tomiho trápenia...ja som tiež stále z toho mimo..pamätáš, Ty si nám poradila vtedy olivový olej do papky..ale stále sa stane, že ho trošku zapečie a kaká až po troch dňoch a vtedy je to také trápenie, že až mi je do plaču

...dokonca sa aj nášmu Tomimu stalo to, čo bammbinej Natálke, že sa pri tlačení pozvracal 😢 bammbi, neviem si predtsaviť, že by sa to stávalo tak často ako Vám, ja som z toho bola úplne v šoku..rektálnu rúrku sme nikdy nepoužívali ani nepoužívame, preventívne sa snažím doňho aspoň trošku ovocia natlačiť, keďže ho nechce, po troške oleja pridávame a masírujeme bruško..netuším, ako ináč pomôcť...inak, on tú kaku vôbec nemá tvrdú, tak netuším, prečo to ide tak ťažko...

nika.r
15. mar 2009

a ďakujem za tie názory o pití ...ja som bola v tom, že keď sa začne s príkrmami, treba začať pridávať aj iné tekutiny a logicky mi z toho vyšlo, že keď prikrmujeme už trikrát denne, že by mal vypiť toho viac..asi ho nebudem nútiť, lebo je pravda, že kojíme stále dosť, tak asi má tekutiny z mliečka

angelina22
16. mar 2009

čaute dievčatá...ako sa máte?? my sme už veľké kočky,,,hihihih ani neviem kolko vážime lebo na poradnnu mi kázala prísť až ked budeme mať 7 mesiacov...
chcela som sa spýtaať či chodíte niektorá aj na taku plaváren nie predetičky ale na taku normálnu, lebo my tu máme len taku a aj by som šla, aj ja sama by som si šla zaplávať ale mamina mi stále hovorí že t nieje hygienické ked kojím že by som nemala,,,a tak isto s malou, takže ak niekto chodite na taku napíšte mi,,,čo a ako,,,,
my papáme tak po troške, kojíme sa,,,skoro sedíme,,,váľame sa z prava do ľava aj kruti sa ako vrtuľa....
po telíčku sa jej porobili také fliačiky akoby suchá koža začervenalá tak dnes ideme k lekárke sa s tým ukázat,,,,nechodím moc na net ale sem tam kuknem čo máte nové....tak prkný den
daniela a danieločka

slaviq81
16. mar 2009

Dani, tvoja mamina ma pravdu, s plavarnou radsej pockaj. My sme ako decka cikali do vody a bola to nenormalna svanda 😀 , a urcite aj dnesne deti to robia. No a ak vodu menia raz tyzdenne ako u nas v SN, tak nic moc. Radsej doma vo vani 😉
Ja som cela doskrabana, je jedno ci Lare nechtiky ostriham alebo nie. Vzdy ich ma ostre, co jej ich mam opilit pilnikom? 😀 😠 Teraz spinka, tak mam trosku klud. Pozeram po nete autosedacky a spekulujem, neviem si vybrat, mam troch favoritov - romer, britax evolva, chicco key 😨 😕

katinka0000
16. mar 2009

ahojte!

angelina: aj ja by som s tou plavarnou este pockala. ved za chvilocku bude leto a vodicky si obidve uzijete az-az, teda ak byvate v rodinnom dome. ja uz sa tesim, ked napustime bazen a cely den sa budeme cvachtat.

katinka0000
16. mar 2009

slaviq81: o tom doskriabani mi ani nehovor. nas nico skriabe ako macka. az by nechty zaryl pod kozu. hroza!!! a presne ako vy, je jedno ci ma nechty kratke alebo dlhsie.

bibianna
16. mar 2009

Ahojte, ja som bola dnes na gynekológii a mám dobré správy. Myóm, čo mal v tehotenstve 4. cm bol dnes necelý jeden. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

elly111
16. mar 2009

bibi super 🙂
a pekný večer všetkým 🙂

katinka0000
16. mar 2009

bibi super, tesime sa s tebou.
elly dakujem! 😀

bibianna
16. mar 2009

ďakujem, čítam vás kaťdý deň. My už máme dva zuby.

danulik
16. mar 2009

caute baby, ako?

ja som zapla tv, isla zamena manzeliek, ale iba som sa rozculila - jedna matka nechala doma 5-mesacne babatko a druha varila rocnemu dietatu a druhe neviem kolko malo rokov, trosku starsie, sackovu polievku 🙄 tak som to vypla a idem si radsej precitat, co ste popisali 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre