Augustové bábätká 2008. Pridajte sa

aktak
7. aug 2008

myslim ze uz je nacase 😵

danulik
2. feb 2010

lili uz zaspava s tatikom, tak mam "volno" 😀

elly111
2. feb 2010

tinka išli 😉 a želáme skoré uzdravenie
danulik ok, aspoň to že sa pekne odtajnilo 🙂
ja už sa idem s malým vyvaľovať som na nohách od 5,
pekný večer všetkým 🙂

danulik
2. feb 2010

elly - aj tebe pekny vecer 😉

baby, napiste este pls ze co so stretkom!! piste aj ked nechcete ist, aspon budeme vediet, ze nemate zaujem a nie ze to uplne ignorujete 😀 dik 🙂

iwuskaaa
2. feb 2010

Som tu, idem si Vás dočítať 🙂

iwuskaaa
2. feb 2010

Už som to zmákla, nepreháňali ste to veľmi, ďakujem 😀 ...
Veji, no ja som zvedavá, čo sa z toho nakoniec vykľuje 😉 . Držím palce, nech je všetko v najlepšom poriadku 🙂 .
Dani, pekný darček si vybral brat 😉 .
My už tiež spinkáme, tak mám veget. Dnes sme mali náročný deň na pády 😒 , neviem, čo mu bolo 🙄 . Odniesla si to najviac pusa - rozťatá, toľko krvi, ach jaj ☹ ...ale už je dobre, papá pekne.

mizulienka
2. feb 2010

tinka ja som bola vo 4 mesiaci, ked sme boli v turecku, ale boli sme zaciatkom oktobra...bolo to ok, akurat, ze ja som este mala nevolnosti a nemohla som si naplno uzivat jedlo 😒 ale inac mame dobru skusenost, aj ludia, aj sluzby aj okolie, takze super 😵 kam sa chystate?

iwuskaaa
2. feb 2010

Mizu, to je zároveň odpoveď aj pre mňa, ďakujem 😉 . My sa chystáme do UK v apríli/máji a dosť som váhala, či sa na to dať, ale dúfam, že nebude problém 🙂

katuska.
2. feb 2010

pekny vecer..
minule som len nakukla do majoviek, ale poviem vam pravdu, nechcelo sa mi tam velmi prispievat, ked tu sme uz aj tak stare zname 😉 ale pamatam na tie casy, ked som cely den presedela na konovi

vejinka - uf, budes mat co robit.. drzime palce nech je vsetko ok 😵 inak mne to hned napadlo, ked som videla to velke brucho, ale zas clovek nikdy nevie, ci si sa poriadne nenavecerala 🙂

tinka - prajeme rychle uzdravenie.. a fajn, ze bez atb.

joj, ked vas citam ako budete chodit kade tade, tak mi pride normalne luto. my tento rok asi nikam nepojdeme.. 😒

mizulienka
2. feb 2010

iwuska, ja si myslim, ze pokial nemas nejake zdrvotne pro blemy a tehu je bez komplikacii v pohode sa da aj cestovat 🙂 tak nech vam vyjde pekny vylet 🙂

katuska nic si z toho nerob, my tiez asi nikam nepojdeme...jednak nebudu uz korunky, teda eurace, kupili sme dom a potom uz bude babo...ale ved mozno si to na jesen vynahradime nejakym vyletom po slovensku, to by s om hned brala 🙂

iwuskaaa
2. feb 2010

Ďakujem, dúfam, že nám vyjde a nič do toho nevojde 🙂 . Toto bude asi taká menšia dovolenka pre nás, iné asi nič, ale nevadí. Láka ma síce ešte v júni Chorvátsko, ale je to ďaleko a to už budem v siedmom mesiaci, tak to by som bola už najradšej doma 🙂 .
Dnes zase nikto nikde, tak ja idem spať, dobrú noc prajem 😉
Tinka, skoré uzdravenie 🙂

jancia
2. feb 2010

Tinka aj my prajeme Laruske nech to rychlo prejde, no poviem Vam ze mi uz z toho tu doma aj trochu sibe, no a vypekam ako blazniva 😀 😀 😀 dufam ze vo stvrtok nam uz doki da zelenu...

Je tu este niekto vobec? 😕

danulik
2. feb 2010

jani - ja som tu 🙂

danulik
2. feb 2010

iwus - urcite chod do UK na tie nakupy, ved potom sa zase dlho nikam nedostanes 😉

jancia
2. feb 2010

No aspon niekto 😉 ... pocuj ja musim potichu tukat do klavesy lebo mm sa uciii a uz mi tu nadava ze som hlucna 😝 to je des s tymi chlapmi...

Co mate nove? A ako pokracuje dietka?

jancia
2. feb 2010

Joooj ja by som tiez sla do UK na nakupy 😵 alebo do Irska... do "Penísu" 😀 😝

danulik
2. feb 2010

ze hlucna 😀 a co sa uci?

dieta ma nebavi, ale aspon ze ta vaha ide trosku dole 🙂 uz sa tesim ako mi vyberu mandle a nebudem moct nic jest 😀

jancia
2. feb 2010

No dal sa na taky kurz trenera futsalu tak drti od zdravej vyzivy po zaklady anatomie... take vselico... buduci tyzden pisu test, to som teda zvedava 😀

Jaaaj k tym mandliam som Ti chcela pisat, sestre vyberali lebo tiez mavala vzdy zapaly a tak, ale este v puberte, no opisovala mi to ako jatky, ale tak casy sa menia... ? 🤐 Akurat teraz ked ju nieco lapne, ma to na hlasivkach a nemoze rozpravat 😔 to je asi taka nevyhoda toho...

danulik
2. feb 2010

tak mu drzime palce 😉

ja viem, citala som vselico, ale vacsinou si to chvalia.. ja uz asi nemam inu moznost, lebo uz som pojedla tolko atb., ze to urcite nie je zdrave.. no a hrdlo ma boli skoro cely rok 😖

danulik
2. feb 2010

jani - este sa vyjadri k stretku v druhej teme 😉

danulik
2. feb 2010

ozaj, co je s tess? neozvala sa vam ako dopadol ples? ja uz chcem vidiet nejake foto 🙂 🙂 🙂

jancia
2. feb 2010

Vdaka, odkazem 😉

No hej, asi to bude najlepsie riesenie, tak prajem nech to neboli a pomoze 🙂 a uz si objednana?

Inak my ideme v piatok cela rodina aj s malym k zubarke, normalne sa musim na to psychicky pripravit 😨 , teda na seba, maly to dufam zvladne lepsie ako ja, potom dam echo.

No a idem kuk do tej stretkovej temy

danulik
2. feb 2010

jani - dik 🙂 buducu stredu tam idem na odbery a potom sa dohodneme co dalej..
idete uz aj s malym? myslis, ze otvori usta? lili by ani za nic, mohla by som jej slubit hocico 😀

jancia
2. feb 2010

hej ide aj maly... no netusim ako bude reagovat, u doktora ked mu pozera do hrdla reve jak sudny den takze ... no aspon nebudeme riesit kto ho postrazi 😉

danulik
2. feb 2010

jani - podobne aj u nas.. no ale aspon to uz budete mat za sebou 😉 mozno sa mu to zapaci 😀

jancia
2. feb 2010

Dani, zeby? Aspon sa zoznami s prostredim 😝
Oki idem si ja uz lahnut, tak dobruuu

danulik
2. feb 2010

aj ja uz odchadzam, este musim ist povesat pradlo a padam do postele (manzel zaspal s lili) 😉
dobruuu..

basky
2. feb 2010

Ahojte,

tak konecne mam chvilku cas, hned Vam idem napisat 😉
Mame sa dobre, brusko riadne rychlo rastie, priberam veru viac ovela, ako pri SImonkovi.
Uz mi robi problem sa zohybat a obliekat von, hlavne topanky sebe aj Simikovi, Uz nech je teplucko, toto obliekanie a chystanie von je hroza teraz. Aj ked ten sneh a sankovacka je paradicka 😉

Katuska, citim sa inak velmi dobre, ani neviem, ze som tehu, snakujeme sa kazdy den, bud na sankach alebo bobach, potom babatko tak zacne kopkat 😉 , no davam velky pozor. Uz som sa asi 3x smikla, ale nastastie pad bol mierny a do makkeho snehu. Aj ja som mrkla na Maj 2010 a je to ina kava, tolko stran zapisu, nemam sancu ani citat, ani prispievat. Tak ostavam verna len Vam 🙂

Dovca ani nam nehrozi, v marci ideme na 5 dni na Liptov, tak budeme mat trosku zmenu, oddychneme si a potom mozno az o rok niekam. Uvidime, ako budeme zvladat doma a podla toho sa rozhodneme, ale more urcite niehrozi tak skoro. No rada by som veru sla niekam, ked tu pisete, len snivam 😉

Elly, tak skoro vstavat? To my mame este polnoc 😀 NO ale zasa tak skoro sa u nas spinkat nejde, ako chodite vy. Vacsinou okolo 21h ukladam. Vcera sme rano otvorili obaja oci az o 9.30, super noc bola, normalne som bola prespata 😀 Spavanie sa nam zlepsilo, asi zubky dali chvilku pokoj. Snad nam to vydrzi dlho, klop, klop ....

Danulik, si super, dietka aj cvicenie, ja som sa nevedela cely rok dokopat, dokonca ani dovolenka na k tomu nijak nedokopala. Len to neprehanaj, aby si nebola potom nervozna pri Lili. Tak nech si cim skor podla svojich predstav 🙂

Uz neviem co som este chcela pisat .... sklerozu mam ako stara baba 😀 Idem este dositavat, mam dost zameskaneho.
Dobru nocku

basky
2. feb 2010

Tinka, prajem Laruske skore uzdravenie. Hlavne, ze nic vazdne to nie je.
Jani, a Tomasko sa ma ako? Zabrali antb. ?

jamaica77
3. feb 2010

DAnulik - ja ti napisem moj pribeh o vyberi mandli 😀 mala som asi 2.5-3 roky 😉 , pamatam si z toho tolko, ze som sedela vo velkom kresle asi ako zubarske, priviazali mi nohy, brucho a ruky 😅 jedna sestricka z jednej strany druha sestricka z druhej strany ma este ku tomu vsetkemu drzali, a pamatam sa este na to, ako mi doktor vopchal velke noznice do hrdla vytiahol cervenu gulku a vkladal bielu gulku (to musel byt asi odsavaci tampon 😉 ) a potom si pamatam ako zase odstikol druhu cervenu gulku a vkladal zase bielu gulku do ust (tampon) 😀 a to je vsetko 😀 😀 😀 na bolest si nepamatam 😀 Neboj prezila som to ja, prezijes aj ty 🙂 Predtym som bola chora vkuse, mama hovorila ze proste kazdy tyzden, a odkedy mi mandle vybrali tak uplne ine dieta zo mna bolo a ze sa mi zmenil hlas, ze mi zhrubol 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre