Augustové bábätká 2008. Pridajte sa

aktak
7. aug 2008

myslim ze uz je nacase 😵

hankahc
10. dec 2008

ahojte aňuciky 😀 😀 😀

baby ja som bola dneska u dokesa tak som sa hned spytala na to natohovanie pindula. no a on povedal, ze bol na lekarskom skoleni a tam preberali temu ohladom natahovania a vysledok je ten ze v ziadnom pripade, dokonca to bude v blizkej dobe ako nariadenie, alebo cosi take. ze to sa same spravi casom a chlapci si to potom budu sami natahovat 😉 , boze to bude obdobie natahovania 🙂

a veruze dievcence moje ja fakt vyzeram ako šupa, najhorsie na tom je ze moj manzelik ten vyzera ako keby prave dofrcal z oswiencimu, taku chudunky, uz len cisielko mu vytetujem na ruku 😀 ale nic nehovori, mozno sa aj boji 😀 , lebo kebyze mu jednu uvalim po chrbte tak sa mu spravi hrb vpredu 🙂 ja mozem ist na stavbu robit, tehly hadzat
ale uz sa krotim v jedeni 😉

angelina22
10. dec 2008

jancia, mne jedna baba ponuka za 2000 jednu z tých limitovana edícia....tak asi vezmem,,
a chcem sa spýtať tých báb čo maju x lander 2008 ja mam x 2 a kúpila som si tašku na kočiarik,,ale mne nepasuje,,,ak by niekto mal záujem, čito novuičká, ani raz som ju nikde nemala...na cene sa dohodneme,,,,,tak píšte ak by niečo

angelina22
10. dec 2008

som zabudla napísať že je iernej farby, je medzi inzerátmi v priečinku kočíky aj foto ak by niekto mal záujem... inak pekný deň...

angelina22
10. dec 2008

ale píšem ako tatar...a ešte sa chcem spýtať, , či niekt o neštudoval anglický jazyk, súrne zhánam knihu Reading literature od Gowera,,ak by náhodou ste to niekto mali vo svojej knižnici....

hankahc
10. dec 2008

jaj veruze aj my uz musime kupit autosedacku, ale ktoru? no snad si nieco vyberieme. ja som dneska bola v meste ze nakupim darceky, no ale bola som len v dm drogerii, tam nie su schody 😠 ,inak nic vsade nejaka prekazka, tak som sa zaprela schmatla kocik do ruky, ale nepresla som cez dvere 😠 tak som to vzdala, nakupim asi cez net 😒

zajtra ideme s malym k dokesovi lebo nechce dvihat hlavku ked s nim vecer cvicim a taham za rucky, jemu ta hlava visi joginovi,ziadna snaha si ju trosku nadvihnut 😠 hotove kyvadlo 🙂

tak zatial herecky musim uz ist spustila sa sirena 😀

aktak
autor
10. dec 2008

nasa doktorka a aj ja co som sa docitala, ze je lepsie nechat predkozku tak, kym nema chlapcek problemy (my sme zatial ziadne nemali) a v 3 rokoch sa na to pozrie, vtedy uz by predkozka sama mala ist, ked nahodou nie tak jej pomozu na urologii, jednorazovo, bezkmplikacii a teda netreba dovtedy nic riesit...Adamko ma 2 roky a zatial ani neviem ze nejaku predkozku ma takze pohoda 🙂

Adelka ma 64 cm a 6220 kg, cize bez 200 gramov je to dvojnasobok porodnej vahy, dnes ma presne 4 mesiace 😵 a ze bude zachvilu lozit tak som zvedava 🙂

danulik
10. dec 2008

kocky, uz mate nakupene darceky? ja som tento rok vacsinu objednala cez net, akosi sa mi nedari dostat do obchodov..

testy autosedaciek 2008: http://www.ebabo.sk/pages.php?pID=57&CDpath=2_19
a tu su testy z roku 2007: http://www.ebabo.sk/pages.php?pID=5&CDpath=2_3

madi
10. dec 2008

jeeeej tami aj danulik - dakujem vam za tie odkliky...prestudujeme s muzikom 😵 😉
no..my sme uz po ockovani...zlaty moj .. cely cas sa usmieval na sestricku aj doktora, este aj ked mu pichat isla..a ked pichla tak spustil rev straaasnyyyy.....no...a bolo po zabave... horko tazko sme sa nejako utisili, ale chvalabohu hned potom vonku zaspinkal...spinka uz hodinu...

doki vravel ze mu preventivne mam dat kustik panadolu proti teplote a hned jak prideme domov tak obklad studeny na nozku....ale ta ked spi??? nebudem ho predsa kvoli tomu budit ne?

a v ramci preventivnej prehliadky mu doki pozeral aj predkozku a aj ju kustik stiahol a povedal ze okej pohoda....

a zakazal mi kapustnicu a udene na vianoce ....lebo ze maly sa vyhadze a bude hnackovat a zbytocne budeme riesit fenistil a tak......ze manzel si ma dat duplu 😠 😖 😢 fnuuuk

madi
10. dec 2008

jo a este...nas simono ma 65 cm a 6700g...takze celkom som spokojna s nim...hihi...dobre ziveny je 😎

a pali ma zaha....som myslela ze po ukonceni tehu bude klud...a neni 😒

elly111
10. dec 2008

hanka 😀 , konecne som sa dnes s chuti usmiala
lebo dnes som tusim prvykrat revala, naposledy asi ked mi nemohli pichnut epidural 😢 , zomrel nam stryko v USA 😢 , sme ho chceli ist pozriet niekedy v lete 😢
madi ja som mu dala cipok nurofenovy ale do 30min ho vykakal tak dam teraz navecer znova
danulik a co si poobjednavala a z ktorych stranok?

danulik
10. dec 2008

elly, uz si to vsetko nepamatam, ale tieto viem:

www.darceky-eshop.sk

www.isperky.sk

www.fotolab.sk

www.datart.sk

dobra stranka je aj www.uzisito.sk 😉

elly111
10. dec 2008

dakujem danulik fakt zaujimave vecicky 🙂 , o niektorych veciach co sa daju kupit som sa dozvedela prvykrat Beachworld, mravce, atd., asi som pozadu 😀

spika
10. dec 2008

Ahojte,
dnes sme boli v poradni, doktorka kontrolovala malej hlávku 4 týždne po injekcii vitamínu D a zdala sa jej stále mäkká. Brali sme aj Vigantol, najskôr 2 potom 4 kvapky, ale mala stále mäkkú hlavičku. Predpísala nás do metabolickej ambulancie. Som z toho dosť nervózna, máte s tým niekto nejaké skúsenosti?

nesca
10. dec 2008

No, pri tom preťahovaní možno ide o to ako . . . proste len jemne posťahovať, aby sa aspoň to čo sa tam hromadí umylo 😒 . My to robíme a budeme robiť, lebo sa bojím tých urolog. infekcií.

Hani, myslím, že sa nemusíš zaťažovať tou hlávkou, aj mňa to trápilo asi 2 týždne dozadu a potom sa začal doťahovať z jedného dňa na druhý, takže určite to už príde 😉 .

S tou mäkkou hlavičkou neviem, lebo my sme mali asi opačný problém, doktorka povedala, že vzhľadom na vek už má veľmi uzavretú fontanelu a preto sme dávali len jednu kvapku Vigantolu denne. Potom sme šli na kontrolu kĺbov a tam povedali, že odtera tuším 3 či 4, tak teraz sama neviem, musíme sa poradiť s obvoďáčkou.

hankahc
10. dec 2008

nesca myslis ze sa nemam zatazovat s tou hlavkou? ty ale kebyze to vidis ako mi visi ta hlava ako handrova babika, dobre ze ju nema pri zadocku. ale zajtra idem pojdem k dokesovi, hodim s nim rec, ze co a ako 🙂

hankahc
10. dec 2008

elly111 preboha NEREV!!!!! to ja by som mala 😔 , vsak ja som uz ako gizela lakatosova, doma bordel ako na lunikuIX, na hlave hniezdo, a postava ala hruska...a kruhy mam po ancu 😀 😀 chces menit so mnou??? 😀 😀 😀 😀

kape
10. dec 2008

Spika, neboj vsetko dobre dopadne. Ja s tym skusenosti nemam, tak neporadim.

Hanka- momentalne mi Tvoje prispevky velmi pomahaju, aj zajtra si prosim taky skvely prispevok, velmi mi to pomaha teraz.

Tema autosedacky- moj manzel sa rad hrabe na strankach autovyrobcov a skoro vsetci doporucuju prave Romerky. A testy sa robia vzdy z noviniek, takze ta co bola super v roku 2007 uz nie je v teste 2008 a preto to neznamena ze uz nie je dobra.

Madi neviem - ja osobne by som v Polsku autosedacku nekupovala ale ja mam voci Poliakom a polskym vyrobkom dost velku averziu, takze autosedacku by som tam ani za svet svetuci nekupila.

Hviezdicka- co sa tyka autosedaciek, dolezite je, aby malej nepresahovala hlavka a aj tak pre bezpecnost nam doporucuju, aby boli deti naobliekane co najmenej.

hankahc
10. dec 2008

kape preboha aj ty mas depku??? 😀 😀 😀 este to tak.... 😠 to ja mozem mat depku, ale ty??, prave som si pozrela tvoj album, boze aj ty si sucha 😠 😀 😀 ja neviem co vy robite v tej bratislave??? no ja to tam musim prist ceknut 😉 😀 😀

hankahc
10. dec 2008

nesca a aky mate vy problem s oblicou? mna to zaujima, lebo moj maly ma zvacsenu panvicku, ked som bola tehotna tak to bola prava a teraz je to lava oblicka 😠 v januari mame ist na kontrolu a ja musim malemu odobrat moc do skumavky ktora ma otvor hadam 1,5mm, no ja asi to ani predstavit neviem ako sa trafim

kape
10. dec 2008

Hanka - az taka sucha nie som , dost ma je 🙂 A ja som aj dost nizka osoba. Nie to z toho nemam depky, len sa uz druhy den so Samkom pokusame rozchodit moju laktacnu krizu, najprv som skoro vobec nemala mlieko a maly na to chytil take nervy, ze sa odmietal prisat, ale dnes mame 5 uspesnych kojení z prsnika za sebou, tak dufam, ze sme na dobrej ceste.

My tiez predkozku zatial nestahujeme, ale moja mama mi radi aby sme tak robili, lebo s mojim 10 rocnym brachom skoncili tiez na zakroku a povedala, ze to bolo dost bolestive prenho, mal vtedy asi 3-4 roky, ja si nepamatam presne.

A inac to je super, ze to doporucuju nepretahovat a nakoniec este povedia, ze deticky pojdu na zakrok. Ti chlapi to maju zas vymyslene a nech my zeny sa s tym trapime ... 😠

Tak dobru noc.

katinka0000
10. dec 2008

ahojte papulky!

ako sa mi mate? co drobcekovia? co vianocne upratovanie a darceky? uz vsetko mate?

ja sa stale trapim s tou mojou skolou. dneska som diplomovku zaniesla konecne do tlaciarne, tak v piatok ju uz budem mat zviazanu. 21.1. mam statnice, tak za chvilu sa uz musim ucit.

katinka0000
10. dec 2008

to s tou predkozkou je fakt hrozne. je to vraj hroooozne bolestive. poznam dve mamicky, ktore to so svojimi chlapcekmi zazili a povedali, ze to bolo strasne.

katinka0000
10. dec 2008

inak minuly tyzden v piatok som mala riadny stres. volala mi sestricka z endokrinologie, ze sa mi nemoze cely tyzden dovolat, aby som rychlo prisla, lebo mam dost zle vysledky.
tak som tam hned utekala a nasadili mi dost silnu davku. vraj som aj opuchnuta a ze sa cuduju, ze som nepribrala, lebo tie vysledky tomu nasvedcovali. ma poriadne vystrasili baby jedny.
ja som si aj nasla neprijate hovory, ale bol to skryty volajuci a take telefonaty ja nedviham. nechapem, preco ma nemocnica utajene cislo.

jancia
10. dec 2008

Cauko
angelina to je super cena za manducu limit.ed., to by som brala 😉

hanka je nas viac ktore sa vzdy dobre pobavia na Tvojich prispevkoch 😀 s tebou je tu fakt veselsie... a este mooozem stories od nasej anulky, to su tiez riadne supy 😀

elly to mi je luto 😔

madi no super, tak aj Simi to zvladol dobre, nas zacal revat este sa mu len doki prihovoril, takze ste lepsi 😉 😝

katinka0000
10. dec 2008

akurat som si dopozerala albumy. drobcekovia su naaaaadherni!!!!

hankahc
10. dec 2008

kape to ma teda fakt mrzi 😖 ....ale nezufaj!!!!!!! 😉 😉 😉 mysli pozitivne 😀

dobru noc aňuciky 😀 😀 😀 😀 ...kruhy uz mam hadam po pistalu 😀 😀 😀 😀

jancia
10. dec 2008

jaaj to som este chcela ze ako sa strasne podobaju dievcatka na svoje maminy - Lucka no to je uplna zmensenina Moniky a Adelka sa tiez hrozne podoba na maminu na tej predposlednej foto 😵

tessie
10. dec 2008

ahojte, no zasa som sa zasmiala až sa ma manžel pýta, že čo také zaujímavé tu píšete 😀 😀 😀

hviezdi - dakujem za pochvalu a vôbec sa nestresuj pre nič. Ja teraz vôbec necvičím, lebo sa mi nechce a ešte sa aj bojím, aby sa náhodou nezmenila chuť mlieka a malá by mi ho odmietla. Ved ani ti nemáš veľa kíl navyše.

janka - akurát som zapla koníka, ked si pridala nové fotky. Tomáško je krásny chlapček, fakt zlatučký...

Inak som rada, že mám dievčatko, lebo nechcela by som riešiť problém naťahovať/preťahovať 😀

Niečo som vám chcela napísať, ale som zabudla... no škoda, idem pridať radšej nové fotky malej herečky. Pa pa

danulik
10. dec 2008

tess - moj manzel sa tiez obcas pyta, na com sa tak smejem, ale ked mu poviem, tak na mna pozera, ze co? 😀

naozaj nechapem, preco ti ludia hovoria, ze sa sophinka podoba na manzela - cim dalej tym viac je cela mama!! 😉
a lucka je tiez cela mama 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre