Augustové bábätká 2008. Pridajte sa

aktak
7. aug 2008

myslim ze uz je nacase 😵

pipinka82
22. júl 2009

ahojte 😉 tak ako citam mame sikovne deticky 😉 aj Ryanko uz chodi obcas spadne ale je to uz dobre 😀 zacal v 10mes..a kazdym dnom je to lepsie a teraz akurat musim chodit za nim bo vsetko stahuje a hlavne dociahne na TV a prepina xixixi 😀 a o vyhadzovani ani nehovorim uz niekolko cumlov sa stratilo a hracky asi 3 xixi 😅

katinka0000
22. júl 2009

tunylyk: super! gratulujemeeeeee!!!

katinka0000
22. júl 2009

nas nico chodi za 1 prstik, ale sam krocik este urobit nechce. este ma cas. 😀

tamita
22. júl 2009

Tuny - blahoželáááám,paráda, držte sa 😉
Naše dieťa si zmyslelo zoskakovať zo schodov a pod.miest.Zdá sa mi to dosť nevhodné,ale ona je vytrvalá ako malá mulica a ked ju taháme preč,tak sa jeduje.Fakt neviem,či jej to mám dovoliť...inak ju musím pri tom samozrejme ešte držať.
A prajem pekný letný večer maminkám a ich- dúfam,že už spinkajúcim bábikám 🙂 😔

kape
22. júl 2009

Tunylyk - blahozelam a prajem prijemne tehulkovanie, ste sa nejako na tom vychode rozbehli, dufam, zema tehu virusom nenakazite, ked sa tam objavim 😀 ja by som rada este aspon rocik len Samula.

Nika - mne limetka nefarbi a problem s IB ako pises Ty nemame. A Vy s Lalu mate tie plienky asi aj z jednej varky, to bude z tej nasej spolocnej objednavky 😒 A tie AIO bude testovat moja sestra objednala si tri, ale maly je este v brusku tak si pocka.

Dnes sme mali na navsteve Janciu s Tomaskom a Tomasko velmi krasne tancuje, taky je rozkosny pri tom, ale ked sa ozval nas Samko, tak to sa mu veru nepacilo. No tak sa mi zda, ze im budeme este vysvetlovat ze su kamosi 😅

Zajtra ideme na letisko Swechat po moju tetu prileti z Kanady, tiez ide na svadbu do Olcnavy 🙂, uz ked tu Olcnavu tu tak spominame. Tak som zvedava, co Samko povie na lietadla.

Samko este nechodi, aj ked uz sa pokusa stat sam bez ruk, ale zatial su to malicke pokusy, ale zato je rychly na styroch ako blesk.

Hribi - kto u Vas ide s Ninkou na svadbe spat ? U nas loteriu vyhral manzel.

jancia
22. júl 2009

Ahojte babule

tunylyk kraaaasa! gratulujem!!! a nech sa dobre tehulkuje, juj uz sa to zacina rozrastat, kto bude dalsi??? 😉 p.s. ja nie 😝

inak idem Vam este popisat ako sme sa mali na chalupe, konecne som si nasla chvilku a chce sa mi 😝 - no jasneze fajnovo, nebol taky hic ako tu v BA ale zase nestazujem sa lebo lepsie ako by malo stale prsat.
urobili sme si vylet aj do Antola - Tomi bol na svojej prvej prehliadke kastiela 😝, celkom sa mu pacilo, chodievali sme sa kupat do Vodneho Raja - to je krasne zrekonstruovane kupko vo Vyhniach a haluz bola ze sme tam nahodne stretli nasu tinku66 s Larou ako sa tam clupkaju v bazene - Lara plavala v kolese ako drak 🙂.

Tomi sa naucil hovorit "avo" a ked pocuje stekat nejakeho psa, aj cez okno tak hned zacne vykrikovat ze "av, av, av" no obcas aj to "h" sa podari, strasne je podareny pri tom.

A starkych napodobnuje ked zakaslu, tak maju z neho vsetci zabavu potom.

A hej - dnes skoro cele popoludnie u Samka prereval, ale tak strasne lutostivo s krokodilymi slzami ze som az nechapala. A to sa pritom doobeda spolu pekne hrali a nozky si macali v jazere 😝. No ale hadam z nich este budu kamosi...

stankaji
22. júl 2009

Ahojte mamulky!!! 🙂
dlhsie som sa neozvala, mala som furt nejak vela prace, lebo sme prisli z chaty a plno prania a zehlenia...
teraz si znovu uzivame na chate prijemny chladocek 😝 😝 😝

tunylyk - garatulujeeeem, jeeej dalsia tehulka, drzim palce, aby vsetko dobre prebiehalo, tak ako pri prvom dietatku 😵 😵 😵

...aj nas aMartinka vsetko vyhadzuje z kocika, uz som si myslela, ze to len ona ma take fanty, minule a tiez pristavil mladik a zdvihol nasu plysovu opicku 😲

tie netabulkove su fakt uchvatne, uz ich ani necitam, naco!!!

joj a boli sme minuly piatok na kupku a Martinka so mnou vo velkom bazene sa cvachtala a koleso nechcela ani za svet...tak sa chce asi naucit plavat bez tychto vymozenosti 😉 😅 😵

jancia - aj Martinka ked pocuje cez okno hava, tak zbystri a povie "av"

madi
22. júl 2009

ahojte - ponocujem.... hladam na nete turisticky nosic, teda vlastne na e-bay..a je ich tam do bludu i kus tak dumam...

nika - aj mne susti IB tmavomodra a dokonca aj preteka myslim - musim pohladat fakturu ze kde som ju kupovala (na SVK) a dam reklamovat (som citala v latkovkach diskusii ze v pohode sa to da) a myslim ze aj katuska ma taku skusenost s nejakou hnedou asi?
a BL AIO - podla obrazku su take ako som kupila cez UK eshop jednu - take ma odopinacie jadro ako IB - su vyborne...len mam pocit, ze este kus narastie simonovi pupok a nezapneme 😖
a BL tie nove velurove ci ake ma niekto? ake su? vyzeraju nadherne, ale neviem ci mam este investovat...ja aj tak na doma najviac vyuzivam flanelove BL tie colorky...hm... rychlo to vyschne ked vyperem 😝

lalu - aj my sa snazime naucit simona ze na brusko a nozicky spustit ale zatial velmi nechape ze co chceme...

stani - topanocky sluzia? lebo nase su suprovskeee
teda - hribik - dakujeme velmi pekne za promptne upravy a zmeny a secko....uz sme si ich aj ofrkali na dofci ale nevadi, su vyborneeee 😎

cau pipi - pekne ze sa stavis 😉

tami - pre simona je najlepsia zabava vytrepat sa hore schodmi (za ruky) apotom skacka dole....mame taku dlhu bytovku a dnes sme boli na schodoch hadam vsetkych vchodov 🙄

a simon tiez zacal na dofci "hovorit" ze "avo" av av a na orave je do bludu traktorov tak z tych je uuplne fascinovany...a ked dostane do ruky auticko tak robi normalne ze dlho ze brrrrmmmm aj intonuje pri tom 😀

asi by som uz mala ist spat pomaly... hm...bru nocku vam a pekny den zajtrajsi...pardon uz dnesny 😵

hribikana
23. júl 2009

bre ranko ...
fuuu dnes som bola na krv ... som rada, ze som to prezila
nam mala zacala lietat po byte ako diva, mam z toho neskutocne stresy, lebo ona hlava nehlava pobehuje sem a tam a ja potom za nou, aby si neublizila

kape - jasneze manzel, ved to je svadba MOJEJ rodiny 😉 ale zas neviem ako moje tehu obdobie, ci to nerozhodne za mna, kedze spim kde sadnem, mozno ma to chyti aj tam, ale ked ja sa strasne tesim na tu folklornu cast - urcite bude nadherna a sa pri tom narevem ako mala, takze budem musiet vydrzat

jamaica77
23. júl 2009

ahojte kocky.....po dlhej dobe zase sa ozyvam....ale co to - co to....citam ze sa to tu zacina rozrastat a druhe kolo rozbiehat 😅 blahozelam hribikana a tunylyk - WOW! dufam ze to nieje chytlave 😀 lebo uz sem nepridem nakuknut 😀 😀 😉

Minule som si vsimla ze ste uz rozoberali pripravy na narodeninove party, no ja sa stym zaoberam tiez....uz nad nicim inym nerozmyslam len nad party a nad tym ze moja mala kocka uz nie je babetinko, ale je z nej male dievcatko - huncutske...ktore len stale nieco vystraja, beha tu cele dni po dome...po vonku, vylezie hocikde....dostane sa vsade 😅 rozkazuje si co chce jest a co nechce.... ale je to nas pokladik 😉 mame z nej hroznu radost. Mam take vseliake zmiesane pocity.....vzdy myslim na to ako to bolo pred rokom, lezala som tu na gauci s velkym bruchom a odfukovala....pocitala kazdy den, kazdu minutu kedy uz budem drzat svoje babetinko v naruci....teraz by som najradsej ten cas zastavila nech neplynie tak ryyyyychlo.....este by som si ju chcela uzit ako male babetko....ale zial ten rychlik sa spomalit neda - brzda chyba....hihi
Blahozelam detickam ktore uz maju 1rocik, zatial ich bolo len par, ze? 1.augusta by mali byt traja oslavenci, ze? myslim ze sme tri naraz rodili 🙂

stankaji
23. júl 2009

Madi - sandalky sluzia, trochu ich sanujeme na dovcu, teraz sme opat na chate a tu chodi v takych starsich 😵
inac aj ja zacinam zhanat nejaky vaznejsi turisticky nosic, lebo s malou sa s kocikom vsade nevpichneme, tak ak budes mat nejaky tip, porad, prosim, dik

jamaica - mas pravdu, ten cas velmi ryyyyclo leti, tiez som si spomenula ako som sa vlani potila, nikam poriadne som nemohla ist a ratala som dni a hodiny....uuuf a o chvilu je rok za nami, aj nasa je riadny certik, sem-tam vie dobre vytocit, ale inac je to nas pokladik, je velmi zlata 🙂 🙂 🙂

hribikana - len sa drzkaj, ja si to ani neviem predstavit, zeby som popri nasom certiku cakala dalsie

hribikana
24. júl 2009

bre ranko,
stani my sme kupili tento a podla mna je fajny, mala v nom stale spinka 😀 http://www.matko.sk/baby-shop/nosic-na-chrbat-c...
som rada, ze sandalky sluzia 🙂
a aj ja si zatial neviem predstavit mat babo popri tomto sidielku, ale hadam o 7 mesiacov to nejak zmakneme

madi - dakujem za reklamu 😀 v nedelu idem na skok do ke, nexces dalsie, xixi 😉

pekny den vsetkym

aktak
autor
24. júl 2009

uz viem preco som sa posledne dni nevyspala 😅 mame deviaty zub - hornu 4ku, zachvilu budeme za polovicou 😀

hribikana neboj sa maly rozdiel je super, len si budes musiet zvyknut ze nevenujes len jednemu ale dvom, po case to bude prinosom pre obe deti lebo nebudu stredobodom vesmiru a budu sa vediet krasne rozdelit, zahrat 😉

pipinka82
24. júl 2009

hehe veru onedlho aj my oslavujeme rôčik 😀 ja uz mam taktiež party zorganizovanu a aj tortu mam objednanu xixi mussela som skor bo maju strašne vela objednavok a uz len len ma tam šupla xixi 😀 my budeme mat tortu Mc queen od disneyho rozpravky Cars...a aj obrus a taniere v tej istej potlaci autičok xixi 😀 a na tortu som kupila fontánu to je taká sviečka čo po zapálení strieka taký strieborné ligotavé niečo xixi je to krásne tak sa vytešujem bude to pekvapko pre malého a pre hostí 😀 😀 bože ja sa snad viac teším než oslavenec xixixi 😀 😀

ja druhe dietatko planujem až ked maly bude mat 2 roky a otom začnem aj ja s druhým potomkom xixi skôr snad sa nepodari ved by som šla hned na liečenie nervov xixixi 😀 😀

hribikana
24. júl 2009

aktak - no vlastne ty mas deturence priblizne tak za sebou ako budem mat ja ... potom sa na teba obratim, ked to nebude zvladat 😀

aktak
autor
24. júl 2009

hribikana ked mal Adamko rok, zistila som ze som v 4 tt, takze to mame velmi podobne 🙂 jasne napis keby daco 😉

katinka0000
24. júl 2009

ahojte!

pipi: a kde si kupila taku sviecku? znie to zaujimavo, este som o tom nepocula.

dnes je riadne teplo. nico spi uz vyse dve hodinky. dnes v noci mal zase nocnu. 😀 😀 necele dve hodinky sme citali, hrali sa,... a teraz je poriadne unaveny. zobudi sa, napapa sa a sup do bazenika.

inak mame uz 3. zubok. konecneeeeeee!

jamaica77
24. júl 2009

Alexa ma este vzdy len 2 zubky, ale herecka ma uz dvakrat kusla do bradavky 😠 asi pred 2 dnami.....to bol sok, nikdy to neurobila predtym...ale moja vina kojila som ju vonku (deti z roboty pobehovali dokolecka) takze ju to vyrusilo, bola zvedava a otocila hlavu za nimi a pozabudla sa ze ma bradavku v ustach, ach jaaaaj, vrieskala som 😅
Este kolke kojite? a ako dlho este planujete? Ja som minuly tyzden oducila Alexa nocnemu kojeniu, bolo to uplne jednoduche...myslela som ze to bude hrozne namahave....a ze to nevzvladnem, ze bude vrieskat celu noc...ale zvladli sme to za 2 noci....odvtedy spinka celu noc bez zobudenia 😉 , cez den este ma vycicia 😀 rano , poobede a vecer pred spanim.....ona nezaspava na prsniku,takze oducanie by malo byt lahsie....o tyzden zacnem s poobednajsim...uz budem moct dat kravske mlieko, tak skusime, dufam ze to bude jednoduche ako s tym nocnym 😉
Ake mate skusenosti vy?
NO idem sa chystat, ideme do ZOO 🙂 pekny den a krasny vikendik prajem.....
Pipinka - kolko hosti mate pozvanych? a to co bude strielat z tej sviecky....to sa moze aj jest?

danulik
24. júl 2009

jamaica - ako sa ti podarilo oducit alexu nocnemu kojeniu? velmi by ma to zaujimalo, lebo u nas je to v noci cim dalej tym castejsie a uz som sa nevyspala ani nepamatam 🙂 okrem nocneho kojenia kojim rano a hocikedy v priebehu dna, ked je lili smadna, lebo mliecko jej chuti viac ako vodicka 🙂 takze ja neprestanem kojit asi nikdy 😀

eminkaa113
24. júl 2009

to nočné odúčanie od kojenia zaujíma aj mňa, emka zaspí o 21 a ťahá do 2, potom ju nakojím a potom si pýta o 4,6,8 hod. a to nie je hladná, lebo si len cucne a spinká. a cez deň kojím len ráno, keď ide spinkať a večer.
tá sviečka keď sa zapáli, tak vystreluje ako taký malinký ohňostroj 🙂 , je to fakt pekné a dá sa to kúpiť aj v tescu.

slaviq81
24. júl 2009

Danulik, tak to sme dve 😀 😝

Inak rozmýšľam nad golfkami http://www.enikibeniki.sk/shop/components/com_v.... Len neviem či ich nekúpiť až na jar, keď už bude Lara väčšia keďže sa nedá polohovať. Čo myslíte? 😕

slaviq81
24. júl 2009

Zas ten link nem funguje 😀
Šup http://www.enikibeniki.sk/shop/index.php?page=s...

danulik
24. júl 2009

slaviq - aj ja si nan robim zalusk 😀 ale az neskor, lebo teraz by nam to polohovanie chybalo..
inac, pozri sem: http://shop.aladdin-kociky.sk/index.php?main_pa...
mavaju tu kociky za ovela lepsie ceny 😉

danulik
24. júl 2009

slaviq - mne sa este paci aj peg perego si - je to novinka: http://shop.aladdin-kociky.sk/index.php?main_pa...
a tento sa da aj polohovat 🙂

bibianna
24. júl 2009

danulik, mne sa páči najviac tvoj typ-.

bibianna
24. júl 2009

http://images.google.sk/imgres?imgurl=http://ww...
my máme tento, len je tam malý nákupný košík.Je v červenom. Tento víkend tu máme jarmok.

bibianna
24. júl 2009

Ahoj pipinka, dlho si tu nebola. 🙂

danulik
24. júl 2009

bibi - pekny, ten pultik sa mi tam paci 🙂

u nas bude jarmok az v septembri 😒

bibianna
24. júl 2009

Dani, pultík je dobrý, no zle sa tam Maťko vkladá, ten pultík sa nedá uhnúť, a keď bude väčší, neviem.Má tri polohy ležania. Ináč som s ním spokojná. Boli sme na kolotočoch pozrieť, no nie je to nič pre nich, ten hluk, silná hubba, caos, plakal chudáčik, tak sme odišli.

danulik
24. júl 2009

bibi - no to je pravda..je to dost neprakticke.. my mame jednu stolicku na papanie taku - je drevena s pultikom a uz teraz mame problem posadit tam lili 😖 esteze mame aj tu peg perego 🙂

ked sme boli v tal., tak sme isli aj do lunaparku, lili sice vsetko obzerala, ale na kolotoce je este malicka..
skusili sme ju dat do takeho auticka, co hodis zeton a hybe sa (byva to aj v nakup. centrach) a strasne sa tam rozplakala, tak sme ju hned aj vybrali 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre