Augustové bábätká 2008. Pridajte sa

aktak
7. aug 2008

myslim ze uz je nacase 😵

tunylyk
25. jan 2009

tessie presne na tie kamoškin dostal alergiu

tessie
25. jan 2009

tunylyk - dodacia doba je tuším 10 dní, ale ak im tam zavoláš, že či by ti to nemohli poslať skôr, tak ti to pošlú. Lebo ja som tak chcela pre manžela vlani na deň otcov Lubim ocka, a ked mi to nič nechodilo, tak som tam zavolala a oni mi povedali, že škoda, že som nezavolala, že by mi to boli poslali hneď...

slaviq81
25. jan 2009

Tessie, tie plavky Popiny co si dala link ty su aj tak najkrajsie. Ja ich chcem urcite, len nikde nemozem najst koleso. A na jar zacneme plavat aj my 😉

Lalunna, odkial mas koleso pre Patrika?

tunylyk
25. jan 2009

tessie - zlatunké fotky 🙂 do 7.2 to hádam stihnú 🙂 a ak nie mám zapísané číselko a zavolám

katinka0000
25. jan 2009

ahojte!

po dlhom case sa hlasim. statnice mam uspesne za sebou. bola to riadna fuska. vobec som nespavala, na nic som nemala cas. po dome som chodila ako striga - strapata, nervozna, unavena,... ale na druhej strane vsetko sa da, ked clovek chce.

nico sa ma vyborne. pribera ako obycajne, uz nam ruky idu odpadnut. este neprikrmujeme, stale papa moje mliecko. ale 16.2. ideme na poradnu, tak tam sa dohodnem s doktorkou, co mu mozem zacat davat. 3 tyzdne to uz nejako vydrzime. je to s nim na nervy, lebo si stale chuti, ked nieco jeme. niekedy sa musime normalne s jedlom schovat, lebo zacne piskat ako sirena. aj on sa uz stavia na nohy. normalne si to vydobije, aby som ho postavila. potom je vyskereny ako slniecko.

vejinka
25. jan 2009

AHOJTE KOCKY DAM VAM LINK NA MAMA A JA SPECIAL O PRIKRMOCH..MUZ TO VCERA ZOSKENOVAL

http://cechovci.com/Mama_a_ja-jedlo.pdf

vejinka
25. jan 2009

pridala som par novych fotiek tak ak xcete kuk ako rastieme 😉

anula
25. jan 2009

Vejinka, Ty si uzasna, velmi pekne dakujeme.
Katinka, blahozelam, si kocka, ze si studium zvladla s Nicom.

vejinka
25. jan 2009

anula niet za co...dalo to troska namahy preprosit muza...ale netrvalo dlho a poddal sa 😀 😀 😀 😀 😀

lalunna
25. jan 2009

kape, to ake su tie kapsove? aky je v nich rozdiel oproti ostatnym. to som nepochopila ako si pisala ze ak mas chytit kapsovu bez kapsy... 😕

kamilka, patrik nespi na brusku, len na chrbatiku, preto ma tiez zlezanu hlavku, preto ho cez den davam spinkat tak, ze ho na boku nakojim a tak aj zaspinka, ale vecer spinka v postielke len na chrbatiku
inak na brusku je velmi rad, je to prenho taka kcna poloha, splha, vrti sa za hrackami, drepuje atd. ale ked sa unavy musime ho vzdy pretocit na chrbatik

kape, ja tiez chcem tensie, lebo do tohto moderneho oblecka sa nemesti v latkovych, len do teplaaaaakov 😀

lalunna
25. jan 2009

veji 😉 fenkju

anula, ja nechapem z tej fotky kde mala stoji, fuha, fakt vypada akokeby stala na nohach od narodenia 😀

slaviq, poziciavame si to v bazene, ale da sa kupit aj na nete, opytam sa na adresu

anula
25. jan 2009

Lalu, ani ja, ved do predvcerajska sa este nechcela ani pretacat a odrazu cudne zvuky, vykriky zlosti a stony z jej izby a nasa herecka takto. Kolienka sa jej podlamuju, ale drzi sa ako kliest a zlosti sa, normalne ju musim odtrhnut a vysvetlit jej, ze najprv by sa patrilo sediet a lozit po styroch 😀

slaviq81
25. jan 2009

Lalu tak sa popytaj, budem rada 🙂

Veji, s konikom ste sa teda poponahlali, ale skor to vyzera na somarika. Ale to je jedno, hlavne ze to kolise 😀

Anula, aj syn mojej sesterky sa najprv staval na nohy, v postielke sa chytil zabradlia a ked sa pustil tak ho hodilo dozadu akoby odpadol.

Moja Lara spala na chrbate prve dva mesiace (tiez ma pravu stranu riadne vylezanu), no a potom odrazu sa jej zapacilo na brusku. Najradsej mam ked ju ulozim spat, zhasnem svetlo a ona zdvihne hlavu a kuka a kuka 😀

oraia
25. jan 2009

kati...gratulujem !!!!!!! mna to caka v maji a uz zacinam mat paniku, nemame ani otazky nic nevieme ako a co bude.....ako sa hovori S PREPACENIM ...zacinam srat kocky 😀

zlatulienka
25. jan 2009

oraia - ja sa cítim podobne ako ty...tiež mám koncom mája štátnice, otázky nemáme a s diplomovkou som moc nepohla 😠

kati . blahoželám!!!

kuratenko11
25. jan 2009

ahojte,blahozelam ku statniciam aj k prvemu stavaniu sa na nozky,je to super.Chcem sa spytat,vy co kojite uz davate nemliecne kasicky?A ako?Ja si odsajem mlieko a dam do flase asi dve lyzicky tej kasicky,je to vlastne len na zahustenie.Ale zevraj sa moze davt aj s vodou,davate?Ja to davam len vecer,aby lepsie spinkal,lebo bol stale na prse 😉 A este jednu otazocku mam,ako dlho vydrzi mliecko v mrazaku?Niekde pisu 3 mesiace inde pol roka,tak neviem.

vejinka
25. jan 2009

hej hej oslik je to na uchu ma napisane ze osliot 😀

hankahc
25. jan 2009

ahojte zienky,

zajtra skoro rano vyrazame do blavy ideme k neurologovi a chcem sa opytat na ten rehabiltacny pobyt, lebo ja tiez s malym musim cvicit vojtovku kvoli ochabnutemu svalstvu. bolo by fajn kebyze nam ju odporucia.

anula to tvoje sidlo akoze mi dych vyrazilo 😀 😀 😀 , davam jej este dva mesiace a v jednu krasnu sobotu ti zbehne po rozky do obchodu po vlastnych 😀 😀 😀

mimabb
25. jan 2009

vejinka: dik! uz to mam vytlacene... len si to nastudovat 🙂

anula: klarka je sikovnica... eli tiez rada stoji... ale este sa sama nezdvihne...zatial len brusaky cvici 😵

hankahc: drzime palce

katinka: blahozelame ku statniciam

hankahc
25. jan 2009

mima ja som akurat na teba myslela, ty vole to je uz aka telepatia 😀 😀 😀 , si ma napadla so suvisom ze tak v duchu som si hovorila ze s kym by som sa tak rada stretla z kona, no poviem ti ze zacala som s tebou, potom s nescou, s danulik, s tami, s madi............no a potom som prestala lebo by som sa rada stretla so vsetkymi 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ako eli??? pribera herecka?? my klasika vsetko po starom, dominik len troska nervaci ked ma ist spat a obcas ho vytocia hracky, zuri ako pravy nervak....dokonca sa mu aj obocie zmrasti asi takto 😠 😠 😠 😀

tinka66
25. jan 2009

este stale som vas nestihla docitat, kedze som mala taky narocnejsi tyzden...dost prace a aj vselijake zmeny som ucinila...kedze larinka sa mi v noci zacala budit uz kazdku hodinu, dve, tak som zacala krmit UM a to konkretne v piatok a to som si povedala ze len na skusku....ale mala mi prestala vrackat, uz len minimalne a prespi celu noc, len jedno krmenie....takze toho mliecka uz bolo asi naozaj malo...dnes sme vyskusali uz zaviest obedik, zacala som mrkvou s troskou mliecka, rozmixovane tak na hrubo, lebo mrkvicku som robila na pare....nasej malej kocke to velmi chutilo, celu mrkvicku spapala, taka spokojnuck ostala....

myslim si, ze u nas uz nastal cas prikrmovania, aj ked som chcela vydrzat s kojenim 6 mesiacov, ale uz mi chybal iba jeden tyzden...teraz mam taku dilemu, ci mam este aj kojit...zatial si stale odsavam....

inac v piatok sme boli s malou cvicit v babyfite a bolo to fantasticke, asi 12 deticiek s maminkami v rovnakom veku...spievali sme si , tancovali do kruhu, hrali s loptickou, kockami...vselico ma naucili, ved uz som tiez niekedy nevedela, co s malou...a larinke sa to veeeelmi pacilo a hlavne uz bola mila aj na ine deticky....uz sa neviem dockat najblizsej hodiny...potom pofotim ....

inac stale ma lakate s tymi latkovkami...asi sa pridam....ale nestiham to zatial nastudovat, dam si asi poradit...

kape-a kde kupujete plavky?????

neviem ako vase deticky, ale larinka v poslednej dobe velmi vela viska a krici....je velmi ziva a aktivna.....dnes som prave skonstatovala, ze tie babatkovske casy su pomaly za nami....trosku mi je aj smutno...

mimabb
25. jan 2009

hankahc: si zlata!
eli pribera, zacala papat humanu a tej si dava len 100 ml... ale je spokojna... od utorku ma sopliky a od piatku aj teploty, tak nie je vo svojej kozi... dnes odmietala aj papat... len cajik pila... pre spinkanim sa nastastie najedla a vyzera to tak, ze aj teplota uz ustupuje... uz by tie zuby mohli vyjst, ak je to teda z nich ☹ 😒
hani, to sa u nich zacina prejavovat osobnost... eli si najnovsie vypyta - pistanim co by chcela...

katinka0000
25. jan 2009

ahojte!

baby dakujem za gratulaciu. k obdivu nie som vobec. ked clovek chce, vsetko sa da.
oraia: ja som sa intenzivne zacala ucit tyzden a pol pre statnicami. ale bolo to "o drzku". dostala som asi najhorsie predmety, ake som mohla - financny manazment, strategicky manazment a manazment vyroby. a predmety sme vedeli mesiac pred statnicami. takze ziadne nervy, bola som na tom horsie ako ty. 🙂
nervy som tam mala hrozne, lebo som si obhajovala diplomovku ako preposledna a odpovedala som ako posledna. tak si viete predstavit to cakanie od pol osmej rana do stvrt na dve. vtedy som este len isla dovnutra. hruza!!!

katinka0000
25. jan 2009

ten nas susnik sa stale este nepretaca. ale na nohach by uz stal ako velky mladenec. ma z neho porazi. 😅

danulik
25. jan 2009

zase ste toho vela popisali, idem citat, len som vas chcela najskor pozdravit 😵

baby - dajme stretko - celoslovenske 🙂 ale vazne, niekedy v lete 🙂 😉

danulik
25. jan 2009

kape - dnes som sa konecne dostala do europy a ta chicco sa mi zda byt este vacsia ako PP, tak ja uz neviem.. stale nie som rozhodnuta 😖

anula - to co??? klara stoji??? 😀 😀 😀 to je supeeer, riadna sikovnica je to 🙂 🙂 🙂

tess - je tu toho este viac o prikrmoch, kuk: http://www.rodinka.sk/index.php?id=209&no_cache=1
celkom sa mi to paci 😉

danulik
25. jan 2009

tess - chuuda ☹ dufam ze uz si ok, aj malicka..

katinka - gratulujeeem!!! 🙂

veji - dik, zlata si, idem studovat 😉

hankahc - no vidis, tak treba nieco zorganizovat 🙂 ved uz aj predtym to tu niekto navrhol..

mima - super, ze eli pribera, drzkajte sa 😵

tinka - aj lili krici a vydava vseliake zvuky, rehoce sa - najviac na trhajucej sa servitke alebo ked ogrcne ocka 😀

ada11
25. jan 2009

katinka, aj tu ti gartulujem 🙂

tak to vás je tu viac, tých študujúcich mamičiek. 😉 Držím púste všetkým 🙂 Viem čo to je, ale ja to mám už za sebou 😉

bammbi
26. jan 2009

Ahojte babulky,
vitam nove maminky a aj stratene dovolenkarky ( cau Anulka 😉 )
a gratulujem vsetkym ...k pokrokom, k statniciam, k prekonanym chorobkam, k uspesnemu prikrmovaniu atd

necitala som vsetko, tak len par postrehov:
Odpadavam z Anulinej Klarky - ved ta stoji ako osemmesacne babo!! paaanecku... 😅 ...to ta nasa lenivka pohodlna sa este ani moc pretacat nechce... zato s hrackami sa rozprava, spieva a smeje cely den ako keby ju za to platili... a najnovsie ju chytila upiria mania zahryzavania sa do krku, brady, pleca...
...ale co ma tesi najviac je, ze akosi zabudla plakat... nikto mi neveri, ze to moje dieta vie aj plakat... sem tam mrnkne, ze by si chcela pospinkat, ale co sa tyka jedenia, musim jej to pripominat, taka je zamestnana rozpravackami... a tak ponukam mliecko (materske) kazde 3,5 - 4 hodiny, ale aj tak ju vtedy viac zaujima okolie... vydrzi aj 5 hodin - som zistila, ked som sa raz pozabudla a neponukla mliecko....

O 20:00 chodime spinkat, v noci sa budi raz - okolo 3:00 a potom papame az rano okolo 8:00/ 8:30. Takze spime 12 hodin s jednym krmenim... podla toho co tu citam, uvidim dokedy nam to vydrzi 😉

bammbi
26. jan 2009

Teraz sme na Slovensku, tak som tu navstivila pediatricku a ta mi vynadala, ze som malej nedavala od narodenia Vigatol - vitamin D, ze moze dostat krivicu... uplne ma zjazdila ako male decko, bolo to trapne....Jasne, ze v Irsku ( a ani vo V.Britanii) nic take babatka neuzivaju, nevedela som o tom (a zatial som tam ani nikoho s krivicou nestretla - to by asi vacsina naroda mala mat problemy).....
???? Prosim Vas maminky, uzivaju vsetky vase babatka ten Vigatol ?????

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre